NSW Golf

Contact us via email to find our how to get your club included in these results.

NSW & ACT club golf results - Saturday

 

   ANTILL PARK: Women: Stroke: S Kennedy (7) 71. Men: A: N Wood (4) 65. A Scr: C Holmes 73. B: K Hopkins (13) 66. B Scr: I Phillips 81. C: L Foley (20) 68. C Scr: T Foley 89.

   ASQUITH: Men: Stroke: Medal Jan: A: S Peterson (12) 64. A Scr: M Harvey 69. B: T Piskulich (14) 64 cb. B Scr: M Hewitt (14) 78. C: S White (22) 65. C Scr: P Seiffert (21) 88. Jnr: N Cosgrove (6) 66.

   AVONDALE: Men: Stableford: A: B Leach (2) 43. A Scr: B Leach 41. B: M Jones (15) 42. C: B Holman (22) 41.

   BALGOWLAH: Medley: Stroke: Medal Jan: A: M Broadhurst (7) 61 cb. B: D Reynolds (22) 60 cb. C: B Mcpherson (24) 61 cb.

   BANKSTOWN: Men: Stroke: Medal Dec: N Argyropoulos (6) 71. Stroke Black: A: M Sandilands (3) 75. Medal Jan: A: Z Mitrovski (4) 70. B: T Howell (17) 69. C: T Ruppas (19) 65. Stroke: 2B Stroke: L Ebb (28) T Ruppas (19) 60. Stroke 2B Scr: Black: L Killen G Eves 68.

   BARDWELL VALLEY: Stableford: Medal Jan: W Dowelan (28) 36 cb. A: E Hunter (12) 62. A Scr: L Sanchez 69. B: G Egan (13) 65. B Scr: M Bouloukas 82. C: A Tringras (20) 65. C Scr: P Thorps 84.

   BARNWELL PARK: Men: Stroke: Medal of Medalists: D Stuto (21) 57. Medal Dec: A: K Brown (5) 61. C: D Stuto (21) 57. Medal Jan: A: B Wrigley (12) 57. B: A Kuti (19) 54. C: T Bayldon (33) 52. Scr: A: D Higham 64. B: A Kuti 73. C: D Stuto 78.

   BAYVIEW: Medley: Stableford: 2B: C Rees (35) S Balderson (27) 50. Men: A: G Bouman (12) 39. B: F Teghini (17) 35 cb. C: C Rees (35) 46. Scr: A Scr: R Jones 34. Women: Div 1: S Poate (19) 39. Div 2: B Jenkinson (34) 33.

   BERMAGUI: Men: Stableford: A: R Paine (12) 38. B: R Henderson (16) 44. C: A Stenhouse (24) 40.

   BEVERLEY PARK: Medley: Stableford: P Baigent (9) 46. A: P McInnes (13) 42. B: A Affouf (20) 45. C: D Loy (22) 44. A Scr: R Moses 33.

   BEXLEY: Men: Stroke: A: K Day (10) 57. B: T Lock (17) N McEwen (13) 60 to playoff. C: N Pettit-Young (28) S Commins (22) K Baker (20) 60 to playoff. Medal Dec: B: N Vlahos (17) 65. C: A Winter (27) 67. Scr: K Day 67. Women: Stableford: L Scrimieri (32) 36.

   BLACKHEATH: Men: Stableford: M Van-Veen (33) 45 cb. Scr: J Nelson 68. Women: R Lonergan (21) 33.

   BONDI: Men: Par: L Donnan (25) 2 up. 2B: L Donnan (25) K Boden (16) 10 up.

   BONNIE DOON: Men: Stroke Black: A: M Rodgers (6) 65. B: J Martinez (16) 65. C: P Kearns (24) 66. A Scr: J Fuchs 37. Stableford White: A: S Levy (22) 40. Gold: D: M Aspros (34) 38.

   BONVILLE: Medley: Stableford: 2B Agg: A Douglas A McGuiness 77. C O'Brien (9) 39 cb. I Smith (13) 39 cb. H Temete (25) 39.

   BOTANY: Men: Stroke: A: G Longbottom (8) 62. A Scr: G Longbottom 70. B: R Anand (17) 63. C: I Hartley (24) 68.

   BOWRAL: Women: Stableford: P Barker (20) 35. Men: R Jauncey (24) 39.

   BREAKERS: Men: Stableford: P Vanwyngaarden (21) 42. Women: D Rudd (33) 37.

   BRIGHTON LAKES: Men: Stroke: Medal Jan: A: D Sampson (6) 68. A Scr: V Azzopardi 79. B: M Menouhos (16) 68. B Scr: A Millott 87. C: G Manley (26) 71. G Pike (25) 71 to playoff. C Scr: D Smith 95.

   CABRAMATTA: Men: Stroke: Medal Jan: A: D Simpson (7) 69 cb. A Scr: M Smith 71. B: E Narayan (10) 69. B Scr: C Collins 79. C: M Bogovic (14) 69. C Scr: V Milinkovic 84. D: L Ryan (18) 67. D Scr: T Wilks 87. L Roser (23) 73. P Shield 97.

   CAMDEN: Women: Stableford: A: M Malcolm (16) 34 cb. B: S Goodall (19) 37. C: A Wilson (31) 35. Men: A: D Jansen (8) 41. A Scr: M O'Toole 36. B: P King (13) 38 cb. B Scr: P James 23 cb. C: J Harvey 36 cb. C Scr: R Vickery 18. 2B: S Austin (12) A Mc Mahon (10) 50. 2B Scr: D Hoare D Bolewski 42.

   CAMMERAY: Men: Stroke: Medal Jan: A: I Christiansen (11) 67. B: P Hunter (18) 64. C: J Carr (20) 65. A Scr: J Richardson 73. Women: G Sheiles (24) 76.

   CAMPBELLTOWN: Men: Stroke: Medal Jan: A: G Zugajev (10) 67. A Scr: P Higgins 74 cb. B: S Ektas (18) 66. B Scr: S Oxford 82. C: P Alosio (23) 67. C Scr: K Healy 90. Medal Dec: B: J Cachia. Hole in one: R Brooks at 6th.

   CARNARVON: Men: Stroke: Medal Jan: A: P Muscat (12) 65. A Scr: G Osborne 71. B: S Choe (16) 66. B Scr: M Cush 83. C: C Goldrick (23) 64. C Scr: B Smith 86. 2B Agg: I Yan (12) S Choe (16) 138 cb. 2B Scr: M Williams G Osborne 150 cb. Medal Dec: F O'Young (25) 70.

   CASTLE HILL: Men: Stroke: A: M Thomson (scr) 62. B: G Cooper (12) 63. C: R Nasso (20) 68. Veteran Men: T Davies (12) 66. Stableford: K Lowery (34) 33. Stroke: A: D Ford (11) 64. A Scr: R Hunter 71. B: W Flatley (13) 63. B Scr: D Sayer 75. C: H Hickson (24) 62. C Scr: M Ha 81. Veteran: H Hickson (24) 62. Men: Stableford: J Hicken (27) 29.

   CASTLECOVE: Men: Stroke: Medal Jan: A: D Cameron (13) 59. A Scr: S Nixon 70. B: R Hobbs (20) 60. Women: R Hamilton (25) 64.

   CHATSWOOD: Mxd: Stroke: Medal Jan: A: J O'Donnell (8) 61. B: J Cooper (14) 61. C: A Lowenstein (24) 61. Scr: A: J Greathead 66. B: J Cooper 75. C: A Singh 83. Stableford: N Arora (35) 40.

   CONCORD: Men: Stroke: A: M Thomas (+2) 70. B: P Cullen (19) 69. C: S Webb (24) 67. Scr: A: J Hong 67. B: D Vanblerk 85. C: J Koo 89. Stableford Gold: M Cummings (43) cb.

   CROMER: Medley: Stroke Medal Jan: Black: A: H Robb (13) 67. B: P Sargent (19) 68. C: C O'Kane (25) 65. A Scr: T Bradley 72 cb. Men: Stroke: Veteran Men: I Andestrem (20) 77.

   CRONULLA: Men: Stroke: A: R Harris (7) S Luxford (7) 64 to playoff. A Scr: T Wood 70 cb. B: M Jones (14) 61. B Scr: M Jones 75. C: T Chard (23) 66. C Scr: G Hogbin 88. C: C Smith (28) 71.

   CUMBERLAND: Men: Stroke: Medal Jan: A: M Smith (7) 68. A Scr: J Freeman 75. B: M Bailey (15) 65. B Scr: A Marchese 81. C: A Park (27) 64. C Scr: M Leach 93.

   DUNHEVED: Men: Stroke: Medal Jan: A: N Cross (8) G Shute (6) 69. A Scr: C Fitzsimmons 75 cb. B: D Long (14) 69. B Scr: P Whiddon 82. C: G Doyle (16) 66. C Scr: G Cross 86. D: G Tucker (22) 69. D Scr: R Burgess 95 cb.

   EASTLAKE: Men: Stroke: A: W Stemi (12) 70. A Scr: W Jones 75. B: P Collins (19) 64. B Scr: S O'Neill 82. C: D Roberts (23) 70. C Scr: S Symonds 92. Medley: Stableford Black: J Karikios (26) 41.

   ELANORA: Men: Stableford: A Hawker (12) 43. A Scr: K Donohoe 75.

   EVERGLADES: Men: Stroke: Medal Jan: A: C Kem (12) 64. A Scr: S Hoyland (3) 71. B Scr: I Roddan (13) 77. B: S Patterson (15) 64. C Scr: G Pinkerton (19) 80. C: G Pinkerton (19) 61.

   FORSTER: Medley: Stroke: Medal Jan: A: P Drury (14) 63. A Scr: N Knight (8) 72. B: C Roberts (17) 59. B Scr: S Le Rougetel (15) 78. C: Z France (33) 63. C Scr: M Larney (23) 88.

   FOX HILLS: Men: Stroke: Medal: A: M Rajca (3) 64. A Scr: G Maguire 72. B: L Gietzmann (15) 67. B Scr: L Mutumudalige 82. C: C Noble (25) 63 cb. C Scr: G Sera 87.

   GEORGES RIVER: Stroke: Medal: A: J Castle (8) 67. A Scr: S Pearson 73. B: M Henderson (17) 62. B Scr: M Henderson 79. C: A James (29) 64. C Scr: J Rudd 90. Women: R TeAmo (25) 73 cb.

   GIBRALTAR: Men: Stroke: Medal: A: D Harelle (7) 66. A Scr: W Knapp 70. B: J Allison (18) 62. B Scr: S Lee 81 cb. C: K Fittler (25) 67. C Scr: E Gould 91.

   GLENMORE: Stroke: Medal: A: M Kobryn (12) 70 cb. B: T Tamruksa (17) 72 cb. C: A Borg (22) 68. A Scr: A Robb 73. Stableford: F Kuiters (21) 38.

   GORDON: Men: Stroke: Medal Jan: A: P Brown (12) 63. B: R Kimberley (18) 62. C: A Wong (23) 63.

   GOSFORD: Men: Stroke: A: D Small (11) 66 cb. B: P Burkinshaw (17) 66. C: J Hollebon (23) 70. D: A Bond (25) 69.

   HARRINGTON WATERS: Men: Stroke: Medal Jan: A: P Budden (9) 70. B: T Muddle (21) 68. C: L Swansbra (27) 77. Scr: P Budden 70. Women: D Pasfield (27) 74 cb.

   HIGHLANDS: Medley: Stableford: A: R McKell (8) 42. B: W Spence (25) 41.

   HORIZONS: Women: Stroke: C O'Brien (15) 72. Men: T Shute (13) 68.

   HURSTVILLE: Men: Stroke: MM: A Scr: R Plowes 75. A: P Pericles (13) 69 cb. B Scr: G Reid 83. B: D Felstead (18) 68. C Scr: S Andrews 88. C: D Abel (25) 64. Women: Div 1 Scr: J Moony 88. L Marquinez (22) 72.

   JAMBEROO: Men: Stroke: Medal Jan: A: W Arnott (11) 63. B: B Underwood (19) 62. C: L Fogarty (22) 63. D: D Roberts (28) 69. Women: L Beringer (22) 70.

   KAREELA: Men: Stroke: Medal Jan: A: M Thompson (10) 61. B: S Nicholson (17) 60. C: J Bradley (24) 59. Scr: A: T Seymour 69. B: R Di Bartolomeo 79. C: M Beardsley 82.

   KILLARA: Men: Stableford: A: S Clarebrough (11) 45. B: D Thompson (13) 44. C: I Alwill (20) 45 cb. A Scr: D Cruz. Hole in one: C Clark B Wheeldon at 1st.

   KOGARAH: Men: Stroke: Medal Jan: A: G Hooper (11) 54. A Scr: D Gallagher 56. B: T Pearsall (15) 53. C: G Stachan (23) 46.

   LAKESIDE: Men: Stroke: Medal Jan: A: D Theunissen (6) 68 cb. A Scr: S Shanahan 73. B: G Boness (13) 70 cb. B Scr: G Liddle 87. C: B Godfrey (20) 68. C Scr: G Chapman 90.

   LANE COVE: Men: Stroke: Medal Jan: A: J Lobb (12) 60. A Scr: P Doherty 71. B: B Staley (19) 62. B Scr: E Jones 79. C: S McDonald (28) 56. C Scr: C Sithole 82.

   LEONAY: Stableford: Medal Jan: A: K Small 63. A Scr: D Moore 70. B: M Pennefather 63. B Scr: M Pennefather 79. C: T Davies 64. C Scr: T Davies 82. D: S Melville 59. D Scr: G Crilley 64. Stroke: Medal of Medalists: L Alexander 64.

   LEURA: Men: Stroke: W Elliot (12) 69.

   LIVERPOOL: Men: Stroke: A: J Habib (10) 70. A Scr: S McGee 71 cb. B: L Weathersten (15) 70. B Scr: T Davies 84. C: A Habib (21) 70. C Scr: R Hart 93.

   LYNWOOD: Men: Stableford: Div 1: D Jenkin (7) 42. Div 2: M Jones (16) 39. Div 3: M Lacey (19) 41. Div 1 Scr: K Brewer 37. Medley: D Jenkin (7) P Barbara (17) 80 cb. Women: Div 1: B Williamson (18) 36 cb. Div 2: A O'connor (30) 36.

   MACARTHUR GRANGE: Men: Stroke: Medal: A: S Sutton (9) A Williams (7) 70 to playoff. B: D Spriggs (13) 65. C: A Francey (26) 70.

   MACQUARIE LINKS: Medley: Stableford: 2B: A Vavrek (21) A Cichonski (29) 52. Men: Stableford Black: A: L Kahler (5) 38 cb. B: J Zabat (13) 37. C: A Vavrek (21) 43. Women: Stableford: J O'Brien (16) 38.

   MAGENTA SHORES: Men: Stroke: Medal Jan: A: C Roberts (8) 72. B: M Lewis (16) 69. C: G Starr (23) 71. Women: Div 1: J Frampton (16) 71. Div 2: P Stephenson (29) 69.

   MANGROVE MOUNTAIN: Men: Stroke: Medal Jan: Div 1: R Morri (12) 64. Div 2: D Allen (21) 64.

   MANLY: Men: Stroke: Medal Jan: A: R Dykstra (10) 63. B: L Dougherty (15) 69. C: K Olson (21) 69 cb. A Scr: B Haverfield 72. R Dykstra (Manly Golfers Cup Champion) (10) 63. Stableford: G Kelly (28) 36.

   MARRICKVILLE: Men: Stroke: Medal Jan: A: S Oitma (2) 58 cb. B: D Henricks (15) 56. C: R Patane (19) 62 cb. Scr: A: H Muholland 65. B: P Helm 71. C: B O'Connell 83 cb.

   MASSEY PARK: Men: Stroke: Medal Jan: A: P Robinson (13) 59. A Scr: S Fitzpatrick 62. B: A Watkins (14) 61 cb. B Scr: A Watkins 75. B: A Watkins (14) D Herron (16) to playoff. C: M Saroufim (20) 61. C Scr: M Saroufim 81. Women: Stableford: J Nipperess (19) 38.

   MONA VALE: Men: Stroke: Medal Jan: A: M McKinnon (7) B Manson (8) 67 to playoff. B: D Kerr (17) L Bulgin (18) 68 to playoff. C: P Gazzard (27) B Hutton (22) 66 to playoff. Scr: A Hugill 70. Stableford: T Preston (30) 35. 2B: B Hutton (22) B Weston (24) 49 cb.

   MONASH: Men: Stroke: A: A Farrar (10) 69. B: J Lyon (14) 66. C: R Farr (21) 70. Stableford White: P Thompson (30) 37. Stableford: Cup: E Pippet 111. Stroke: J Lyon (14) 66. S Patel (3) 75.

   MOORE PARK: Men: Stroke: A: D Mulhall (2) 70 cb. B: T Boulton (19) 65. Stroke White: C: A Miller (20) 64. Women: Stroke: A: S McNally (14) 74. C: J Northall (26) 71.

   MORISSET: Men: Stroke: A: P Wallace (10) 69. A Scr: M Harver Walker 75. B: J Vassar (17) 69. B Scr: G Kildey 83. C: C Rider (24) 62. C Scr: J Scafiti 85.

   MOSS VALE: Men: Stroke: Medal Jan: A: P Cunich (7) 67. B: A Fischbeck (18) 64. C: F Daly (21) 69. Gold Medal: B Hamilton (6) 69. Women: Stableford: S Hawthorn (32) 33.

   MT BROUGHTON: Men: Stableford: C Jolly (12) 43.

   NELSON BAY: Men: Stableford: Div 1: M Atkins (13) 44. Div 2: J McDonald (18) 42. Div 3: R Cronin (26) 39.

   NORTH RYDE: Men: Stroke: Medal Jan: A: M Hooper (2) 65. A Scr: B Wilson 69 cb. B: W Steer (16) 58. C: K Shrimpton (25) 65. D: J O'Malley (32) 63.

   NORTHBRIDGE: Men: Stroke: Medal Jan: A: T Hoffmann (8) 57. B: D Johnston (14) 62 cb. C: J Firkin (21) 59. A Scr: T Hoffmann 65. B Scr: D Johnston 76. C Scr: J Firkin 80. Medley: Stableford: G Clunne (28) 37. Women: Stroke: J Barnes (24) 63.

   NSW: Men: Stroke: Medal Jan: A: G Gering (9) 70. B: K Ryan (17) P Doust (16) 70 to playoff. Stroke White: C: J Ellis (22) 68. Stroke: A Scr: Z Mullins 76. Stroke Gold: O Berman (29) 69. Women: Stroke: N Dress (19) 73. Men: Stroke Medal Dec: White: C: M Swift (17) 84.

   OATLANDS: Men: Stableford: A: B Watt (8) 40. B: L Bradshaw (13) 41. C: I Harrison (21) 42. D: K Nowak (28) 40. Women: S Jun (34) 35.

   PACIFIC DUNES: Men: Stableford: A: J Lilley (11) 38. B: G Hornby (19) 36. C: P Hill (34) 43. Women: S Villapana (32) 41.

   PALM BEACH: Men: Stroke: Medal Jan: A: Z Telfer (2) 62. B: P Aroney (14) 60. C: J Zieren (17) 58. A Scr: J Begley 69. B Scr: T De Vault 75. C Scr: T Parker 78.

   PENNANT HILLS: Men: Stableford: A Scr: A Richards 40. A: M Harris (7) 41. B: B Wales (16) 41 cb. C: P Macmillian (20) 40.

   PENRITH: Men: Stroke: Medal Jan: A: I Gallagher (9) 68. A Scr: J Gadd 71. B: B Gold (13) 68. B Scr: C Ross 82. C: G Mcfadden (20) 70. C Scr: G Lemon 92. Bowl: M Organ (7) 74.

   PYMBLE: Men: Stroke: A: R Killick (8) 69. B: D Curtin (13) 73. C: D Mcelhone (19) 67. A Scr: L Chamberlain 70. Women: L Dickinson (8) 70.

   RANDWICK: Men: Stroke: Medal: A: J Todd (3) R Dupont-Louis (11) 57 to playoff. A Scr: J Todd 60. B: A Stanley (14) 54. B Scr: A Stanley 68. C: T Giles (19) 52. C Scr: T Giles 71. Jnr: T Giles (19) 52. Men: Medal Dec: M Lintott (19) 66.

   RICHMOND: Medley: Par: A: T McMillen (4) 6 up. B: J Lawrance (18) 6 up. C: M Ready (27) 8 up. Scr: G Scapellato 2 down. 2B Agg: Div 1: C Ellings (1) D Dennis (3) 3 up. Div 2: M Ready (27) G Stephenson (17) 11 up.

   ROSEVILLE: Men: Stroke: Medal Jan: A: J Todd (7) 61. A Scr: J Todd 68. B: L Glover (17) 62. C: H Glover (24) 60. Stroke Green: T Garrick (24) 66. Women: Stableford: C Jelfs (37) 38. Men: R Tichelaar (28) 32.

   ROSNAY: Men: Stroke: Medal Jan: A: J Kennedy (10) 63. A Scr: R Kumar 70. B: R Nasrulla (14) 60. B Scr: J Cavaleri 77. C: C Hughes (26) 59. C Scr: M Mulcahy 85. Women: Medal: Div 1: D Cormie (20) 71. Div 2: E Morabe (29) 64.

   ROYAL SYDNEY: Men: Stroke: Championship: A: H Scott (3) 72. Stableford: B: C Sayers (13) 41 cb. C: R Little (23) 37. Scr: C Sayers 28. Women: J Moulder (21) 36. Centenary: S McLeland (22) 41.

   RUM CORPS: Men: Stroke: A: J Paz (10) 62. B: G Bentley (19) 61.

   RYDE-PARRAMATTA: Medley: Stroke: A: G Besgrove (9) 67. A Scr: H Doing 68. B: D Frost (16) 66. B Scr: K Ko 85. C: D Pring (22) 68. C Scr: M Kermali 91. D: H Barkarson (24) 70. D Scr: W Van Der Bijl 101. Stableford: J Hogan (30) 42.

   SEFTON: Men: Stroke: Medal: A: W Hampton (12) 52. B: D Kassis (16) 49.

   SHELL COVE: Stableford: A: S Miletich (6) 40. B: J Gjaltema (16) 43. C: E Dale (17) 37. Scr: D Boyd 43.

   SHELLY BEACH: Men: Stableford: A: W Stafford (9) 42. B: G Johnson (14) 40 cb. C: M McLean (20) 40. 2B Agg: G Johnson (14) R Stojkovski (15) 80. Medley: R Howell (16) K Howell (23) 70 cb. Women: Div 1: K Davidson (19) 38. Div 2: J Hamilton (45) 34.

   SHOALHAVEN HEADS: Medley: Stroke: A: N Hartley (4) 65. B: M Oldham (15) 66. C: J Rosenburg (31) 67. A Scr: M Johnston (0) 66. Div 1: K Robson (35) 72.

   ST MICHAELS: Men: Stroke: Medal Jan: A: T Stanes (9) 71. B: R Conacher (14) 65. C: M Olsen (20) 68. Scr: M Hammond 75. T Smyth (PGA) 67. Stableford: F Jones (10) 35 cb. Stableford White: T Spratt (14) 41. Gold: T McMinn (30) 34 cb. Stroke: 4B: B Sims (24) J Ward (14) R Conacher (14) 51. Scr: W Wang L King R Coombes J Ugarte 68. Women: Stableford: M Cerkesas (20) 30.

   STONECUTTERS RIDGE: Men: Stroke: Medal: A: A Mackay (9) 67. B: G Catto (13) 69. C: G Giles (18) 69. A Scr: T Ostler (Scr). B Scr: R Morrison (12) 83. C Scr: B Taylor (20) 91. Medley: Stableford: A: M Morrissey (12) 36. B: K Maidment (24) 38.

   STRATHFIELD: Men: Stroke: Medal Jan: G Becus (18) 68. A: M Collier (11) 70. B: G Becus (18) 68. C: P Vandyke (19) 71. A Scr: S Wrigley 75 cb. Medley: Stableford: Y Kim (+2) 38.

   TERREY HILLS: Men: Stroke: A: H Park (8) 72. B: G Owen (19) 68. C: K Wyld (23) 71 cb. A Scr: A Micallef 77.

   THE AUSTRALIAN: Men: Stableford: A: G Arnold (12) 40. B: B Bouchard (13) 41. C: D Dossor (20) 44. A Scr: T Heaton 40.

   THE COAST: Stroke: Medal Jan: A: R Bennis (9) 63. A Scr: R Bennis 72. B: K Hindle (16) 64. B Scr: K Hindle 80. C: J Buckingham (24) 62. C Scr: M Galway 86 cb. Cup: Q Scores to 69 cb. Stableford: 9-hole: K Gordon (36) 25. Women: R Sparling (43) 37.

   THE LAKES: Stroke: Medal Jan: A Pemberton (3) 73 cb. T Hindle (14) 68. N Papi (20) 69. Scr: J Rayner 76.

   THE RIDGE: Stroke: Medal Jan: A: N Posthumus (8) 69 cb. B: C Deegan (19) 65. C: R Springett (33) 68.

   TOUKLEY: Men: Stroke: A: A Cameron (4) 68. A Scr: A Cameron 72. B: A Fordham (13) 68. B Scr: A Fordham 81. C: M Roberts (31) 68. C Scr: T Mills 89. Women: Stableford: C Walters (25) 38.

   TUNCURRY: Men: Stableford: A: S Hamilton (8) 42. A Scr: B Germon (1) 35. B: W South (21) 38. B Scr: R Clift (16) 20.

   TWIN CREEKS: Men: Stableford: Plate: A: A Pondekas (10) 41. B: S Park (15) 39. C: E Yi (21) 34. A Scr: J Lansley 33. Women: J Berry (12) 36.

   WAKEHURST: Men: Stroke: Medal Jan: A: J Elliott (9) 70 cb. A Scr: A Sutton 73. B: M Tappenden (15) 68. B Scr: M Tappenden 83. C: A Viney (20) 69. C Scr: A Viney 89. Women: S Threlfo (33) 73.

   WALLACIA: Women: Stableford: J Thorpe (15) 35. Men: Stroke: Medal Jan: A: G Blair (11) 65. A Scr: J Pagett 75 cb. B: S Rose (19) S Duchnicz (19) 69 to playoff. B Scr: J Casis 79. C: J Chambers (26) S Dawson (21) N Vial (35) 64 to playoff.

   WARRINGAH: Mxd: Stroke: Medal Jan: A: C Tennant (10) 65. B: P Marotta (17) 69. C: P Troy (21) 65. D: P Catteau (28) 70. Scr: S Springall 74. Trophy: C Tennant (10) 65 cb. Men: Stableford: M O'Farrell (35) 34. Mxd: 9-hole: S Ferguson (32) 18 cb.

   WENTWORTH FALLS: Men: Stableford: G Harris (15) 41. A Scr: B Djura 40. Medley: 2B Agg: B Djura (scr) K Liu (17) 76. Women: M Petkevitch (36) 37.

   WINDSOR: Men: Stroke: Medal Jan: A: D Levy (13) 67 cb. A Scr: S Parkhill 77. B: F Cranfield (19) 69 cb. B Scr: G Cobcroft 86 cb. C: N Browne (32) 73 cb. C Scr: M Thomas 95. A: D Levy (13) C Conway (14) 67 to playoff. B: F Cranfield (19) R Hatton (18) G Cobcroft (17) M Reading (17) 69 to playoff. C: N Browne (32) M Thomas (22) T Lin (29) 73 to playoff.

   WOOLLAHRA: Men: Stroke: Medal Jan: A: D Deemer (5) 62. B: K Nathan (13) 61. C: L Hill (23) 60 cb. A Scr: D Deemer (5) 67.

   WOOLOOWARE: Men: Stroke: Medal Jan: A: T Eastburn (13) 67. B: M Hughston (14) 67. C: C Parker-Smith (20) 66. Scr: A: A Heather 78. B: P Barber 84. C: P Batty 91.

   WYONG: Men: Stroke: A: D Grogan (2) 67. B: P Hansen (17) 66. C: G Coelli (22) 65. A Scr: D Grogan 69.

19 March 2019
ANTILL PARK: Medley: Stableford 2B Agg: White: A Malone (26) P Czartowski (18) 78. A Malone (26) 40. more
NSW Golf