NSW Golf

Contact us via email to find our how to get your club included in these results.

NSW & ACT club golf results - Saturday

 

   ANTILL PARK: Medley: Stroke: Ambrose: Div 1: T Burnus P Hanley (3.25) 58.75. Div 2: G Richards J Richards (4.25) 63.

   ASQUITH: Men: Stableford: 2B: J Bourke (23) L Babb (16) 50. A: J Fisher (10) 40 cb. B: Y Oh (17) 38 cb. C: T Greenwell (21) 48. Scr: I Malcolm 35 cb.

   AVONDALE: Men: Stableford: A: J Smoljko (scr) 39. Scr: J Smoljko 39. B: R Russell (13) 39. C: R Leach (23) 39.

   BALGOWLAH: Mxd: Stableford: A: N McMurray (15) 44. B: A Stubbs (20) 42. C: D Mabbott (31) 44.

   BANKSTOWN: Medley: Stableford: 2B Agg: A Asawa (16) P Stipanovic (10) 93. Scr: D Ballantine G Ballantine 77. Men: A: R Hore (4) 48. B: R Asawa (16) 49. C: N Kudsi (28) 45.

   BARDWELL VALLEY: Medley: Stableford: E Hunter (11) 38. Stroke: I Elliott (3) 32.

   BARNWELL PARK: Women: Stroke: Ambrose: T Roach (12) L Coleman (11) 55.25. Men: Stableford: A: S Spiteri (7) 41 cb. B: P Saunders (18) 39. C: J Garcia (22) 45.

   BAYVIEW: Men: Stableford: A: P Clarke (4) 36 cb. B: K Mackay (16) 39 cb. C: J Hamilton (34) 44. Scr: P Clarke 32. Women: Div 1: S Storer (16) 35 cb. Div 2: J Mansson (30) 34. Medley: Team: D Rohanna (21) S Balderson (27) J Atack (29) J Nicholls (32) 91 cb.

   BELMONT: Men: Stableford: A: D McCloughlan 42. B: B Coutts 40. C: J Spruce 40.

   BERMAGUI: Mxd: Stableford: 4B: R Field (36) S Roberts (17) 50.

   BEVERLEY PARK: Medley: Stableford: J Drury (13) 41. A: E Smith (4) 39. B: C Prasad (16) 38 cb. C: H Raju (22) 39 cb. Scr: H Holohan 31 cb.

   BEXLEY: Medley: Stableford: A: N Hassapis (12) 44. B: C Francis (13) 42. C: K Watene (25) 46. A Scr: C De La Mare 36. 2B Agg: J Atanasovski (11) K Holland (13) 85.

   BLACKHEATH: Men: Stableford: B Tulloch (16) 37 cb. 2B: B Simpson (10) P Jones (18) 45. Women: S Tonkin (45) 32 cb.

   BONDI: Men: Stableford: F Schilter (20) 36 cb.

   BONNIE DOON: Men: Stableford White: A: J Goodlife (6) 41. B: R Mclean (20) 43. C: R Vinac (22) 41. A Scr: J Goodlife 35 cb. Gold: D: P Heaney (32) 36.

   BONVILLE: Medley: Stableford: J Stitt (23) 39 cb. Scr: P Gallagher 34. 2B: N Gallagher (8) T Hauville (24) 46.

   BOTANY: Men: Stableford: P Longbottom (17) 42 cb. Scr: G Longbottom 31 cb.

   BOWRAL: Women: Stableford: S Flaxman (27) 29. Men: Stroke: C Weatherby (29) 65.

   BREAKERS: Medley: Stableford: V Ball (25) 38. W Holmes (17) 42. 2B Multi: D Hajduk (15) D Coxall (15) 87.

   BRIGHTON LAKES: Men: Stableford: A: D Zaccagnini (10) 41. B: R Dixon (15) 45. C: G Somerville (20) 42. 2B Multi: R Dixon G McClean 92.

   CABRAMATTA: Men: Stableford: 2B: Div 1: P Chesher (10) C Bushby (14) 49. Div 2: J Metuangoaro (18) O Moujalli (22) 51. Scr: C Glenday W Park 37 cb. A: S Nouanlasy (9) 41 cb. B: M Sainsbury (15) 37 cb. C: J Metuangaro (18) 39. D: D Stanfield (28) 42.

   CAMDEN: Men: Stableford: A: F Cahill (12) 43. B: R Byles (19) 43. C: S Perkins (20) 41. Scr: A: M O' Toole 38. B: M Wright 28. C: K Billinghurst 21. 2B: S Cahill (10) M Tomkins (14) 48 cb. Scr: D Cummins M Luszcynski 39. Women: A: J Matheson (15) 33 cb. B: P Dilucchio (19) 34 cb. C: A Wilson (31) 30. 2B: P Scutts (17) J Matheson (15) 43.

   CAMMERAY: Men: Stableford: A: M Montgomery (10) 42 cb. B: B Burston (13) 44. C: G Kynoch (22) 40. A Scr: P Dixon 32. Women: M Perkins (31) 32.

   CAMPBELLTOWN: Men: Stableford: A: G Bedford (10) 43. Scr: A Anderson 38. B: C Collins (14) 41. Scr: G Burton 26. C: S Muir (20) 41 cb. Scr: S Healy 20. 2B: R Sage (10) G Bedford (10) 49.

   CARNARVON: Men: Hole in one: A D'ortona at 7th. Stableford: 2B: C Michael (25) C Farinola (21) 49. Scr: J Lind S Moylan 41. A: P Hajjar (10) 40. B: D Crowe (14) 39 cb. C: B Smith (20) 41.

   CASTLE HILL: Men: Stableford: 2B: P Barone (19) J Barbara (17) 49. A: M Faulkner (8) 42. B: D Odgers (14) 41. C: P Barone (19) 46. 2B: M Occonnor (17) W Robinson (25) 49. A: S Jameson (8) 39. B: S Occonnor (17) 43. C: T Poole (29) 41. 2B Scr: M Thomson M Faulkner 41.

   CASTLECOVE: Men: Stableford: G Daniels (16) 42. Team: M Manning (28) G Daniels (16) R Wallace (13) B McKenna (30) 53. Women: C Isaacs (26) 32.

   CHATSWOOD: Mxd: Stableford: A: L Cheung (7) 39. B: G Lomas (13) 43. C: L Zenari (30) 45. 2B: M Graham C Sithole 52. Scr: L Cheung J Greathead 37.

   CONCORD: Men: Stableford Gold: M Hill (23) 43. White: A: D West (13) 41. B: L Franks (13) 39. C: A Watson (21) 40. Stableford: Irish Team: L Franks (13) N Poynting (9) G Mclaughlin (12) R Tasso (11) 89.

   CROMER: Medley: Stableford: 4B: P Bull (25) L Daly (25) 46. Scr: P Brimmer 36. A: P Brimmer (3) 39. B: B Pederson (17) 37 cb. C: C Stone (22) 37 cb.

   CRONULLA: Men: Stableford: A: A Craig (9) 43. B: J Christ (14) 39 cb. C: P King (27) 46. Scr: T Cumines 35. Hole in one: G Paton at 18th.

   CUMBERLAND: Men: Stableford: A: D Stocks (12) 39 cb. A Scr: T Hill 34. B: P Stretton (15) 43. B Scr: W Kim 28. C: J Goth (36) 42. C Scr: M Mai 17. Women: D: D Morgan (15) 37. D Scr: J Long 21.

   DUNHEVED: Men: Stableford: 2B: T Hellies (18) K Stott (22) 47. Scr: D Neill L Rodger 39. Div 1: M Hotchkiss (7) 38. Div 2: K Stott (22) 47 cb.

   EASTLAKE: Medley: Stableford: A: N Finlayson (12) 42. B: S Ryan (17) 41. C: J Dean (21) 40. 2B: J Pantaleone (13) S Powell (19) 48 cb. Scr: C Hicks M Hicks 43.

   ELANORA: Men: Stableford: A: D Bradley (2) 39. B: R Gaunt (21) 44. C: T Parker (23) 33. Scr: D Bradley 71.

   EVERGLADES: Men: Stableford: A: G Hall (12) 40. B: G Hillard (20) 37 cb. Women: K Myles (10) 36. Medley: 2B: D Grimish (8) A Grimish (21) 47 cb.

   FORSTER: Men: Stableford: A: M Jackson (3) 40 cb. Scr: W Knight 33. B: B Carmichael (18) 43. B Scr: B Roberts 25.

   FOX HILLS: Men: Stroke: Ambrose: G Stephens J Bingham (2.5) 60.5. Scr: M Bull M Rajca 65 cb.

   GEORGES RIVER: Stableford: Irish Team: J Dimech (14) P Horinek (14) J Webster (13) N Sherring (21) 124. A: K Mannix (7) 37. B: P Horinek (14) 41. C: L Jones (31) 46. Women: A Gollan (23) 33.

   GIBRALTAR: Medley: Stableford: Div 1: S Lee (17) 43. Div 2: R Liehr (28) 40. Scr: W Knapp 33.

   GLENMORE: Stableford: Div 1: M Sinclair (13) 40. Div 1 Scr: S Dowswell 36. Div 2: R Brandom (25) 41. Div 2 Scr: D Bailey 23. 2B Multi: J Lange (Leonay 16) C McAliney (Leonay 27) 74.

   GORDON: Men: Stableford: A: G Socal (10) 39. B: D Ticehurst (13) 38. C: S Meynert (26) 39.

   HARRINGTON WATERS: Medley: Stableford: 4B: R Baxter B Baxter 48.

   HIGHLANDS: Medley: Stableford: Div 1: S Shakeshaft (19) 43. Div 2: C Simmons (20) 42. 2B: P Harding (20) K Kahn (29) 49.

   HORIZONS: Men: Stableford: P Buckley (15) 42 cb. Women: F Giudes (15) 39 cb.

   HURSTVILLE: Men: Stableford: A: T Shaw (7) 44. B: S McAuley (18) 47. C: K Payne (21) 45. Women: K Wagner (29) 36 cb.

   JAMBEROO: Men: Stableford: S McCabe (23) 41. 4B: M Tedeschi (12) K O'Rourke (20) 50. Women: J Anderson (19) 34.

   KAREELA: Mxd: Stroke: Ambrose: I Baianov D Langford P McIlwraith T Bush 48.375. Scr: D Boyle J Gibson P Galvin N Gibson 56.

   KILLARA: Men: Stableford: A: S Kugel (5) 43. B: P Kelly (14) 44 cb. C: J Hiron (22) 43. Scr: C Hohnen 38 cb.

   KOGARAH: Medley: Stableford: A: D Gallagher (+1) 38 cb. Scr: S Marsden 34. B: D Morrison (16) 39. C: S Barker (28) 37. 2B: J Dick (32) R Jerome (16) 45.

   KOOINDAH WATERS: Mxd: Stableford: A: S Town (11) 39. B: D Peacock (13) 42. C: I Capeski (28) 41. L Hendricks (26) 38.

   LAKESIDE: Men: Stableford: A: B Dixon (9) 42. B: T Tideswell (17) 41. C: D Nesci (31) 38. 2B: S Spink (4) B Dixon (9) 48. Scr: R Hayward L Arthur 41. Women: D Forrest (14) 36. 2B Agg: J Turnull (15) S Peters (25) 72.

   LANE COVE: Men: Stableford: M Breeze (22) 41. 2B: B Pearson (Vis 9) J Joyce (15) 48.

   LEONAY: Stroke: Ambrose: A Summers E Summers B Crilley G Crilley 49.12.

   LEURA: Medley: Stableford: S Ritchie (17) 41. 2B Agg: S Ritchie (17) P Moore (13) 74.

   LIVERPOOL: Men: Stableford: A: M Grahn (12) 43. B: A Campanaro (14) 43. C: P Murphy (20) 42. 2B Multi: M Grahn (12) J Sherson (4) 91.

   LONG REEF: Stableford: A: N Mahoney (8) 43. B: P O'Reilly (15) 38. C: G McHugh (20) 41. Div 1: N Driver (11) 40.

   LYNWOOD: Medley: Stableford: Scr: T Fortescue 36. Div 1: B Morries (7) 42. Div 2: L Tsen (18) 41. Div 3: A McCracken (22) 39. 2B Agg: A Waters 74. G Luck 74.

   MACARTHUR GRANGE: Men: Stableford: A: A Arnold (9) 39 cb. B: A Crawford (18) 39 cb. C: M Koski (21) 39.

   MACQUARIE LINKS: Medley: Stableford: 2B Multi: L Kahler (4) C Hayes (14) 69 cb. A: L Kahler (4) 36. B: A De Leon (16) 37 cb. C: E Chan (20) 37.

   MAGENTA SHORES: Medley: Stroke: 2B Multi: J O'Keefe (4) H Dietschi (32) 59.

   MANGROVE MOUNTAIN: Men: Par: Div 1: E Holmes (16) 5 up. Div 2: B Taylor (22) 5 up.

   MANLY: Men: Stableford: A: B Herring (10) 41. B: P Young (14) 40. C: B Tallack (24) 44. Scr: A Stevenson 32 cb. Women: S Brown (27) 36. Mxd: 2B: B Tallack (24) D Upton (28) 52.

   MARRICKVILLE: Men: Stableford: A Willding (12) 39 cb. Scr: S Oitmaa 31. 2B Agg: U Berzins (16) R Albert (15) 77. Scr: J Mumford A Cross 62.

   MASSEY PARK: Medley: Stableford: A: P Robinson (13) 41. B: D Curran (18) 41. C: M Liubinskas (23) 45. Scr: S Fitzpatrick 35 cb. 2B Agg: M Liubinskas (23) J Brooks (9) 84.

   MOLLYMOOK: Men: Stableford: A: B Halls (5) 43. B: S Tidbury (18) 42. C: M Shrubb (34) 40. Women: R Robson (16) 35. Medley: 2B: M Bulbert (19) J Mott (27) 48 cb.

   MONA VALE: Men: Stableford: A: P Rowe (14) 41 cb. B: S Lee (17) 41. C: J Mastroianni (33) 40. Scr: J Hurst 36. 2B: S Lee (17) M Lee (15) 49.

   MONASH: Men: Stableford: A: R McClelland (6) 39. B: C Elliot (16) 40. C: J Bromham (23) 41. 2B: R Layton (22) M Roubicek (10) 47. 2B Scr: S Patel R McClelland 36. Stableford White: I Burt (36) 36.

   MOORE PARK: Men: Stableford: A: D Allara (6) 40 cb. B: I McCallum (19) 45. C: A Fowler (28) 40. Medley: Scr: J Boediman 40. Women: E Pathmanathan (12) 35.

   MOSS VALE: Medley: Stableford: M Groll (18) 44. 2B Agg: P Maslen (2) R Wood (17) 72.

   MT BROUGHTON: Men: Stroke: Medal Jan: I Guy (19) 68. Stroke White: T Woods (31) 67.

   MUIRFIELD: Medley: Stableford: 2B: T Damouni (21) M Thirgood (20) 50 cb. A: E Keith (4) 44. B: C Norris (18) 45. C: M Thirgood (20) 42.

   NELSON BAY: Men: Stableford: Div 1: R O'Shannessy (9) 45. Div 2: J Sporer (14) 44 cb. Div 3: B Hedges (20) 37. Div 1: S Fogwill (11) 38. Div 2: S Fairnham (18) 39. Div 3: B Bradford (22) 41.

   NORTH RYDE: Men: Hole in one: G Blundell at 6th. Stableford: President's Trophy: B Hanington (18) 40 cb. A: J Fennell (6) 40 cb. cr: B Wilson 33. B: D Stowe (15) 40 cb. C: M Ironfield (22) 38. D: J Purcell (28) 37.

   NORTHBRIDGE: Men: Stableford: A: J Mackenzie (+2) 40 cb. B: T Cao (17) 43. C: W Buchanan-Reeks (23) 47. Scr: D Glassop 40. Women: P Elmassian (17) 38. Medley: 2B: W Buchanan-Reeks (23) I Bucknell (25) 54.

   NSW: Men: Stroke: M Matehaere (15) 69. Scr: J Fuchs 69. Stableford White: J Ryan (26) 40. Gold: D Furlong (34) 28. Women: S Goldschmidt (35) 32. Men: Stroke: Cup: A: B Cutler (4) 220. B: K Ryan (16) 219. Stroke White: C: J Ryan (26) 76.

   OATLANDS: Men: Stableford: J Wimalartne (1) 38. J Stark (12) 39. M Toal (13) 44. A Ko (19) 40. T Scahill (29) 38. Women: K Lim (19) 35.

   PACIFIC DUNES: Men: Stableford: A: J Leahy (11) 37. B: B Stuart (15) 38 cb. C: N Gabriel (26) 44. Women: A: S Villapana (30) 40. B: J Maher (45) 36.

   PALM BEACH: Women: Stableford: 9-hole: G Pearce (27) 16. Men: A: J Begley (4) 39. B: T Parker (16) 35. C: R Lester (17) 45.

   PENNANT HILLS: Men: Stableford: A: M Day (12) 40 cb. B: J Antonenas (14) 40 cb. C: G Donovan (20) 39. Stroke: Scr: D Thompson 34 cb.

   PENRITH: Men: Stableford: Cup: J Kim (16) 45. Scr: D Smyth 37. A: A Thomson (8) 38. B: J Sharkey (17) 43. C: B Calvert (30) 38 cb.

   PYMBLE: Men: Stableford: A: N Waddington (3) 39 cb. B: F Woods (15) 39. C: W Liak (21) 41. 2B: T Carroll (11) P Dwyer (22) 48. Scr: G Wall J Studdert 38. Women: G White (27) 37 cb.

   RANDWICK: Men: Stableford: 2B Agg: M Xu (15) J Bridges (11) 76 cb. A: J Bridges (11) 40 cb. B: J Santos (16) 39 cb. C: M Lintott (18) 39. Scr: M Williams 36.

   RICHMOND: Medley: Stableford: A: S Errey (6) 36 cb. B: R Gibbs (17) 43. C: J Poolman (21) 39. Scr: J Walden 37. 2B: K Powell (17) M Powell (19) 50. Scr: C Ellings D Miller 40 cb.

   ROSEVILLE: Medley: Stableford: 2B: D Hayden (5) M O'Sullivan (15) 75. 2B Scr: C Sharp C Foley 61. Men: A: D Hayden (5) 42. B: M Norvill (17) 36. C: B Carmody (21) 40. Stableford Green: M Cowley (21) 35. Women: Stableford: T Tresidder (13) 34 cb.

   ROSNAY: Men: Stableford: 2B: A: R Pledger (13) J Howie (25) 49 cb. A Scr: S Stammore R Kumar 39. Div 1: L Pledger (13) 42 cb. Div 2: F Eldick (16) 41. Mxd: N Ryanhart (10) E Morabe (29) 44.

   ROYAL SYDNEY: Women: Stableford: Championship: J Rosenthall (27) 31. Men: A: P Dalton (7) 40. B: R Irwin (18) 41. C: P Best (22) 40. Scr: T Goh 34.

   RUM CORPS: Men: Par: A: G Brooks (16) 3 up. B: B Matthews (19) 2 up.

   RYDE-PARRAMATTA: Medley: Stableford: A: S Tyne (12) 41. Scr: J Hong 36. B: F Carollo (16) 42. C: B Wheelhouse (23) 42. D: T Dea (29) 36. 2B: Div 1: F Collins Jnr (10) M Collins (3) 47. Div 2: R Jones (19) B Wheelhouse (23) 50.

   SEFTON: Men: Stroke: Ambrose: K Brake D Kassis (6.75) 48.25.

   SHELL COVE: Women: Stableford: A Wadey (25) 39. P Hunt (25) 44. Scr: N Colefax 31. Stableford Black: T Ahling (22) 43. Scr: T Cullen 38.

   SHELLY BEACH: Medley: Stableford: 2B: M Sheldon (19) S Sheldon (32) 49. Women: Div 1: M Armstrong (18) 39. Div 2: S Sheldon (32) 37. Men: 2B: R Carpenter (11) I Liddell (20) 46. A: R Carpenter (11) 40. B: I Laing (15) 39 cb. C: B Tobin (28) 40.

   SHOALHAVEN HEADS: Medley: Stableford: A: P Connor (8) 40. B: A McDonough (16) 39. C: T Shilton (23) 39. Div 1: K Greaves (24) 38. Scr: M Johnston 38.

   SPRINGWOOD: Men: Stableford: A: G Lynch (11) 39. B: P Dixon (17) 37. C: C Kenney (22) 39. 4B: D Rcihards (8) T Rock (18) S Taylor (12) C Arundell (3) 111. Women: A: C Cullinane (24) 32. B: L Dalkeith (28) 31.

   ST MICHAELS: Men: Stableford: A: G Sacks (12) 43. B: M Jackson (17) 42. C: M Hudson (21) 41. Scr: D Loumanis 38. 2B: A Spencer (20) D Loumanis (4) 49. Scr: W Wang J Molloy 40. Gold: G Russell (26) 41. 2B: M Jackson (17) G Russell (26) 52.

   STONECUTTERS RIDGE: Medley: Stableford B: S Cafe (16) 43. C: A Stuart (20) 43. 4B: Div 1: H Sinigan (21) R Delos Reyes (13) 50. Div 2: G Smith (18) M Kneeves (16) 49. Scr: M Webber R Attwood 40. Trophy: R Cadle (10) 46.

   STRATHFIELD: Medley: Stableford: 2B: V Pincham A Barker 46. Scr: J Fanning J Floridia 39. Div 1: V Pincham (11) 38 cb. Div 2: H Kim (19) 41. Scr: J Fanning 35.

   TERREY HILLS: Medley: Stableford: A: F Mackenzie (9) 36. B: R Yoon (19) 42. C: G Habel (20) 40. A Scr: A Micallef 34.

   THE AUSTRALIAN: Men: Stableford: A: S Lee (7) 39. B: P Jackson (17) 39. C: K Rennie (28) 35. J Todd 34.

   THE COAST: Stableford: A: S O'Leary (12) 42. A Scr: R Macey 35. B: S Townsend (18) 41. B Scr: D Meyer 27. C: P Khamphounvong (19) 41. C Scr: P Khamphounvong 22. 2B: S Townsend (18) A Brady (19) 50. 9-hole: K Gordon (35) 21. Women: L D'Ambrosio (20) 38.

   THE LAKES: Stableford: N Ryba (10) 42. 4B: M Hudson (14) G Lesnie (6) 50. Scr: X Macklinshaw T Berrett 43.

   THE RIDGE: Stroke: Ambrose: C Bingon (19) G Jones (36) M Ogilvie (29) G Davis (28) 52.

   TOUKLEY: Men: Stableford: 4B: R Dent (14) D Willett (2) 49. Scr: R Dent D Willett 40. A: D McMurray (10) 43. B: R Dent (14) 40. C: M Cardaci (19) 40. Women: M Moon (10) 38.

   TUNCURRY: Men: Stableford: A: G Riordan (9) 43. A Scr: B Germon 35. B: P Ryan (21) 41. B Scr: W Gillis 25.

   TWIN CREEKS: Men: Stableford 2B: Gold: L Gregory (6) K Greogory (18) 48. Scr: K Tan T Emtage 41. A: A Singh (11) 42 cb. B: M Harvey (16) 43. C: R Fung (23) 33 cb. Women: Green: S Lee (14) 34.

   WAKEHURST: Men: Stableford: A: M Dessaix (9) 38. A Scr: A Sutton 38. B: K Holtzausen (14) 44. B Scr: K Holtzhausen 31. C: W Taylor (28) 44. C Scr: G Hatch 20. Mxd: Team: B Daley G Taylor K Daniels S Tait 90. Women: H Garvey (11) 39.

   WALLACIA: Stableford: A: D Klein (11) 44. B: J Pagett Snr (20) 43. C: T Validakis (24) 41. 2B: J Pagett Snr (20) J Pagett (4) 52. Scr: J Pagett S Lear 43.

   WARRINGAH: Mxd: Stableford: A: M Yang (11) 44. B: J Mason (15) 44. C: S Femia (22) 37. D: C Oatley (30) 40. Trophy: M Yang (11) 44 cb. Scr: M Yang 33. 2B: J Mason (15) G Britton (8) 49. 9-hole: S Innes (36) 15.

   WENTWORTH FALLS: Men: Stroke: Medal: A: N Davies (4) 67. A Scr: M Patterson 75. B: B Kryger (14) 68. B Scr: N Hook 81. C: S Huxley (22) 65. C Scr: D Henderson 86. Women: S West (24) 72. Medley: Hole in one: G Brown at 5th.

   WOOLLAHRA: Men: Par: 2B: P Lane (15) R Porter (26) 11 up. Div 1: D Orrock (16) 8 up. Div 2: P Kemper (22) 4 up cb. Div 3: R Porter (26) 4 up cb. Women: A Tan (27) 2 down.

   WOOLOOWARE: Men: Stableford: A: D Gray (11) 43. B: R Quine (19) 39 cb. C: W Gates (20) 46. A Scr: P McColl (7) 33.

   WYONG: Men: Stableford: A: M Gray (5) 40 cb. B: M East (15) 44. C: J Elward (24) 40. Scr: M Gray 35. 2B Multi: S Pasmore (16) G King (13) 85.

18 April 2019
BALGOWLAH: Mxd: Stableford: A: N McMurray (13) 42. B: P Hayes-Williams (18) 33 cb. C: T Williams (28) 35. more
NSW Golf