NSW Golf

Contact us via email to find our how to get your club included in these results.

NSW & ACT club golf results - Saturday

 

   ANTILL PARK: Medley: Stableford 2B multi: White: K Ferguson (17) M Robinson (19) 104. Scr: N Wood S Warren 73. A: S Warren (7) 43. B: M DeFrancesco (15) 42. C: M Robinson (19) 46. Women: Stableford: Div 1: J Higgins (19) 40.

   ASQUITH: Men: Stableford: 2B: R Fairbairn (34) C Guthrie (24) 55. A: M Farkas (6) 42. B: R Shaw (18) 42. C: R Fairbairn (34) 47. Scr: D Morgan 36.

   AVONDALE: Men: Stroke: Medal Jan: A: H Arain (12) 67. A Scr: A Robson 69. B: E Partell (19) 69. C: S Riley (25) 67.

   BALGOWLAH: Mxd: Stableford White: A: L Harrison (8) 41. B: T Mara (13) 44. C: K Loveridge (29) 42 cb.

   BANKSTOWN: Medley: Stableford: 2B Agg: S Hon (4) I Choi (7) 79. 2B Scr: A Laurie M Crowe 61. A: I Choi (7) 44. B: G Boyd (18) 44. C: M Way (25) 41 cb.

   BARDWELL VALLEY: Medley: Stableford 2B: White: J Rowland (23) C Fercher (19) 51. P Ryan (23) 41. Scr: T Kadiev 36.

   BARNWELL PARK: Men: Stableford: A: B Wrigley (11) 40. B: C Levi (19) 42. C: C Fairbairn (27) 44. Hole in one: S Laws at 5th. Women: Stableford: J Sharma (26) 33. Men: Hole in one: C Avis at 18th.

   BAYVIEW: Medley: Stableford: 2B: R Jones (19) H Smith (28) 53. Men: Stableford Black: A: R Ingram (6) 40. B: D Matulin (18) 44. C: H Smith (28) 43. Scr: R Lowenthal 36. Women: Stableford: C Jacobs (15) 39.

   BELMONT: Men: Stableford: A: G Talbot 41 cb. B: K Donnelly 42. C: L Oliver 41 cb. M Harrop 50.

   BERMAGUI: Women: Stableford: J Heaver (26) 39. Men: A: N Rutherfod (9) 40. B: R Bunnett (19) 38. C: J Stanton (24) 43.

   BEVERLEY PARK: Men: Stroke: Medal Jan: A: K Payne (10) Z Sayers (8) R Moses (7) 68 to playoff. A Scr: S Doran 71. B: D Williams (18) 65. B Scr: J Marriott 81. C: R Barr (24) T Bowring (29) 67 to playoff. C Scr: D Loy 95. Medley: B: S Golik (18) 64. C: B Francis (24) 55. Men: Medal Dec: B: P Cutcliffe (20) 67. B Scr: L Torney 81.

   BEXLEY: Medley: Stableford: 2B: G Keir (17) M Falzon (23) 52. A: S Lindsay (8) 40. B: P Kollar (18) 43. C: K Latham (22) 42. Scr: K Day 34. Women: V Tasker (17) 36.

   BLACKHEATH: Men: Par Black: M Patterson (6) 15 up.

   BONDI: Men: Stableford: 2B: E Bromfield (16) L Furlong (16) 48. E Bromfield (16) 43.

   BONNIE DOON: Men: Par Medal: White: A: I Harris (11) 6 up. B: T Eldridge (15) 6 up cb. C: J Alexander (21) 6 up. D: P Heaney (33) 6 down. A Scr: G Smith 1 down.

   BONVILLE: Men: Stroke: A: C O'Brien (8) 73. B: H Winchester (12) 68. C: A O'byrne (23) 73.

   BOTANY: Men: Stableford: T Hill (26) 43. Scr: G Hooper 32.

   BOWRAL: Men: Stroke: Medal Jan: A: D Gair (9) 64. B: A Tomkins (17) 67. C: T Dick (29) 67. Scr: D Gair 73. Women: P Barker (19) 81.

   BREAKERS: Medley: Stableford: Team: T Wilson (21) J Lumsdon (45) P Strachan (14) I Surya (17) 95. A: I Surya (17) 51. Div 1: M Sheekey (18) 38.

   BRIGHTON LAKES: Mxd: Stableford: 2B multi: M Medway (12) S Spennati (13) 96. A: P Harvey (8) 42 cb. B: G Cullen (13) 43. C: R Riley (20) 42. A: P Harvey (8) 42 cb. B: G Cullen (13) 43. C: R Riley (20) 42.

   CAMDEN: Men: Stroke Medal A: P McGrath (10) 66. A Scr: M Bell 73. B: C Hargraves (17) 62. B Scr: D Morris 83. C: N Zelesco (21) 67. C Scr: C Dengate 89. Women: Stroke: Div 1: J Matheson (16) 73. Div 1 Scr: M Ross 90. Div 2: P Dilucchio (21) 69. Div 2 Scr: L Cribb 94. Div 3: B Johnston (27) 73. Div 3 Scr: L Bullock 106.

   CAMMERAY: Men: Stableford: J Wright (15) 44.

   CAMPBELLTOWN: Stableford: 2B: C Gooch L McLean 49 cb. A: P Wright (9) 39. B: G Pestridge (14) 40. C: A Costanzo (27) 43. A Scr: C Mancell 33 cb. B Scr: S Browne 24 cb. C Scr: C Gooch 20 cb.

   CARNARVON: Men: Stableford: Split Six: R McKellar (16) P Braken (17) 77. A: M Mcglinn (11) 44. B: S Jeon (19) 44. C: D Mifsud (21) 43 cb.

   CASTLE HILL: Stableford: 2B: J Holt (9) B Egge (22) 49. 2B Scr: J Macnaughton W Robinson 42. A: J Wong (12) 42. B: E Onggo (19) 44 cb. C: B Rogers (31) 42. PM 2B: T Pagliaro (11) R Patten (16) 50. PM: A: J Macnaughton (3) 44. B: A Kneller (18) 41. C: R Stevens (20) 46.

   CASTLECOVE: Men: Stableford 12-hole: White: G Parker (18) N Rock (23) 51. G Parker (18) 43. Women: Stableford: E Brasch (29) 41.

   CHATSWOOD: Medley: Stableford: 2B Agg: A: J Greathead (4) J Gabriel (14) 79. A Scr: J Greathead J Gabriel 62. A: D Maher (11) 42. B: G Antonas (17) 41 cb. C: G Clissold (19) 42.

   CONCORD: Men: Stableford: 2B: R Morello (20) J Swan (36) 48. 2B Scr: S Blackadder B Biddle 37 cb. A: A Katay (11) 37 cb. B: S Tham (15) 38. C: J Perkins (22) 39.

   CROMER: Medley: Stableford: 4B: R Brain (21) G Fogarty (9) 48. Men: Stableford White: A: P Brimmer (4) 41. B: E Simpkinson (16) 40. C: D Milne (27) 44. A Scr: P Brimmer 37. Women: Yellow: S Storer (16) 39.

   CRONULLA: Men: Stableford: 2B Agg: A Scr: T Cumines C Tennant 37. A: G Bramman (20) N Pitt (15) 87. N Pitt (15) 46. Trophy: T Wood (9) J Wood (14) 71.

   CUMBERLAND: Men: Stableford: 2B: R Wyburd (12) G White (23) 47 cb. 2B Scr: F Yousiph M Guinney 39. Div 1: R Wyburd (12) 45. Div 2: D Cheng (15) 43. Div 3: R Atkinson (20) 41. Div 1 Scr: M Hay 33 cb.

   DUNHEVED: Men: Stableford: 2B: Div 1: J Sullivan (12) K Harden (18) 50. Div 2: L Riley (35) J Sainsbury (24) 54. Div 1 Scr: O Coletto G Shute 38. A: P Krasser (11) 41. B: J Gunn (20) 43.

   EASTLAKE: Medley: Stableford White: A: B Lorenz (12) 41 cb. A Scr: S Macauley 34 cb. B: B Edwards (19) 44. C: P Noreika (23) 41. Black: D: D Kelly (36) 49.

   ELANORA: Men: Stableford: 4B: L Mckinnon (29) J Anderson (24) 48. B Nickel (8) 41 cb.

   EVERGLADES: Men: Stableford 2B: Black: D Yeo (20) J Pickvance (26) 50 cb. A: G Evans (12) 41. B: P Louis (16) 40. C: G Hillard (19) 45.

   FORSTER: Men: Stableford White: A: R Hurley (1) 42. A Scr: W Dormor 33 cb. B: G Hodges (27) 50. B Scr: J Pavey 27.

   FOX HILLS: Men: Stableford: 2B: D Wijisekera (19) D Tan (17) 51. 2B Scr: G Stephens J Bingham 40. A: D Dawson (6) 39. B: D Tan (17) 43. C: D Lawrence (24) 49.

   GIBRALTAR: Medley: Stableford: Div 1: G Falconer (17) 40. Div 2: D Kleindienst (31) 39 cb. A Scr: M Coffey 31.

   GLENMORE: Men: Stroke: Cup: A: N Kim (Castle Hill) 70. B: S Fitzpatrick (Massey Park) 71. C: T Park (Maitland) 72 cb. D: C McMillan (Dunheved) 72. Stableford: D Burley (24) 43.

   GORDON: Men: Stableford: 2B: J Gardiner (21) J McCoy (14) 49. A: S Cave (11) 39. B: R Keightly (16) 41. C: K Moir (28) 42.

   GOSFORD: Men: Stableford: Team Agg: J Geercke (12) J McIvor (20) S White (12) S Knox (13) 138. R Harrington (27) 47. Scr: D Snelson 37.

   HARRINGTON WATERS: Men: Stableford Black: Div 1: R Barlow (17) 38 cb. Div 2: J Lockhart (22) 41. Women: White: C Hearn (22) 35.

   HAWKS NEST: Men: Stableford: A: D Allen (15) 42. B: B Green (21) 40. C: W Telley (25) 41.

   HIGHLANDS: Men: Stroke Medal Jan: Black: A: R McKell (7) 68. A Scr: A Sweeney 77. B: G Donaldson (17) 68 cb. B Scr: G Dorahy 86 cb. C: S Sartori (22) 66. C Scr: M Hyland 94. Stableford: G Hoppitt (22) 42. Women: Stroke: K Sheargold (23) 74 cb. Men: Hole in one: Black: E Gould at 5th.

   HORIZONS: Men: Stableford: C Ermer (21) 46. Women: J Reynolds (25) 41.

   HURSTVILLE: Men: Stableford White: A: J Worthington (13) 44 cb. B: D Springett (15) 44 cb. C: A Scully (23) 45. Women: Stableford: M Morgan (23) 41.

   JAMBEROO: Men: Stableford: A: J Paul (9) 43. B: H Kaer (17) 44. C: L Fredericks (20) 40. D: P Wheatley (28) 36. Women: L Stoddart (21) 32.

   KAREELA: Men: Stableford: Irish Team: D Finlay (13) M Broach (16) M Tompson (13) M Beardsley (20) 138. N Hadfield (18) 45. A Scr: J Shanahan 30.

   KILLARA: Men: Stableford 2B: White: Div 1: J Payne (22) D Manuell (30) 54. Div 1 Scr: T Wray R Crittenden 39. A: T Wray (3) 42. B: J Cocks (18) 47. C: D Manuell (30) 46.

   KOGARAH: Men: Stableford 2B: White: A Wineood (20) T Stanford (12) 47. A: G Emerson (11) 41 cb. A Scr: W Marsh 35 cb. B: C Preston (15) 40 cb. C: T Linke (25) 38 cb.

   KOOINDAH WATERS: Men: Stableford White: A: P Johnson (18) 41. B: B Jenkins (26) 42. Women: Stableford: S Smith (28) 39.

   LAKESIDE: Men: Stableford: Split Six: R Hodge (13) I Milford (18) M Hoyer (6) A Cook (18) 96. A: L Christopher (9) 42. B: G Edmonds (19) 44. C: A Leak (23) 46. Women: Div 1: C Jones (17) 38. Div 2: N Cullen (21) 36. Div 3: S Cruice (35) 42.

   LANE COVE: Men: Stableford: 2BWB: B Virgili (22) A Moran (14) 34. B Virgili (22) 46.

   LEONAY: Men: Stableford 2B: White: O O'Keefe (17) G Hadfield (34) 50 cb. A: M Cain (6) 44. B: B Crilley (16) 43. C: J Fil (19) 40. D: S Mellville (34) 44.

   LEURA: Medley: Stableford: 2B: A Garofano (15) C Jennings (16) 51. A: C Jennings (16) 45. B: N Adams (17) 42. C: W Hodgetts (28) 41. Stroke: Scr: P Sebbens 71.

   LIVERPOOL: Men: Stableford: 2B: S Spiros (20) P Brescia (17) 51 cb. 2B Scr: M Cox K Herd 43. A: B Dean (9) 41 cb. B: A Prakash (17) 43 cb. C: J Bae (26) 40 cb.

   LONG REEF: Men: Stroke: A: L Meakins (7) 63 cb. B: P Bradford (19) 65. C: S Matyus-Flynn (25) 62. Women: J Brown (7) 74 cb.

   LYNWOOD: Men: Stroke: A Scr: J Walter 70. A: C St Vincent (10) 65. B Scr: B Mackintosh 83. B: F Sultana (13) 65. C Scr: W Stanton 91. C: O Raileque (21) 66. Women: C Hill (24) 69.

   MACARTHUR GRANGE: Men: Stableford Black: A: A Arnold (10) 41. B: P Davies (19) 41. C: G Stewart (21) 46.

   MACQUARIE LINKS: Medley: Stroke: A: M Kim (7) 70. A Scr: J Webb 74. B: P Medulla (13) 70. B Scr: M Fabre 88 cb. C: L Prasad (26) L Bantug (20) 72 to playoff. Women: L Kremmer (31) 74. M Hobson (18) 93.

   MAGENTA SHORES: Stableford: 2B multi: M Fantini (27) G Hall (24) 45. A: D George (7) 37. B: I MacDonald (14) 36. C: I Smith (19) 38. Div 1: G Baker (19) 35. Div 2: L Price (43) 33.

   MANGROVE MOUNTAIN: Medley: Stableford White: Div 1: G Stephenson (16) 43. G Rapmund (26) 43.

   MANLY: Men: Par: 2B: S Collins (11) S Penny (13) 7 up. A: C Smith (13) 7 up. B: S Nelson (17) 6 up cb. C: N Sidery (26) 6 up. A Scr: T Holmes 1 up. Women: S Craige (30) 5 up.

   MARRICKVILLE: Men: Par: Cock o' Walk: B Johnson (16) D Johnson (16) 16 up. Scr: D Cremin S Oitmaa 3 up. A Drury (15) 7 up. Scr: J Mumford 1 down.

   MASSEY PARK: Men: Stableford: 2B multi: W McPherson (12) F Wong (20) 98. A: R Smith (13) 43. B: J Flaherty (19) 43. C: P Seaton (22) 44. Scr: A Oman 33. Women: J Nipperess (19) 40.

   MONA VALE: Men: Par 2B: Black: B Edwards (3) H Dolman (20) 14 up. Scr: M Williams J Hurst 5 up. H Dolman (20) 8 up.

   MONASH: Men: Stableford: A: B Jacobson (11) 43 cb. B: S Tate (18) 47. C: B McNamara (21) 40 cb. Cup: S Tate (18) 47. Stableford White: L Matthews (14) 38. Stableford: Scr: S Patel 41.

   MOORE PARK: Men: Stableford White: A: D Mulhall (3) 41. B: N Hindmarsh (16) 42. C: M James (26) 40. Scr: C Bowe 39. Women: Stableford: N Haines (6) 38. Scr: G Dooley 29.

   MORISSET: Men: Stableford White: A: M Fitzgerald (11) 45. B: J Sharpin (13) 44. C: M Waghorn (28) 45.

   MOSS VALE: Men: Stableford: A: B Ashcroft (6) 40. B: G Banfield (14) 42. C: B Williams (23) 39. Women: D Pine (25) 43.

   MT BROUGHTON: Mxd: Stableford: D Hegarty (15) 34.

   MUIRFIELD: Men: Stableford: 2B: J Craig (20) J Druce (9) 49 cb. A: M Patton (8) 44. B: C Norris (18) 43 cb. C: J Craig (20) 41.

   NORTH TURRAMURRA: Men: Stableford White: J Watts (28) 42.

   NORTHBRIDGE: Medley: Stableford: 2B: P Murphy (13) L Murphy (29) 52. Men: Stableford Trophy: White: P Kelly (18) 45. A: J Adamson (13) 42. B: J Salvaggio (19) 43. C: B Buchanan-Reeks (20) 42 cb. A Scr: B Benson 36. Women: Green: M Lyons (26) 41.

   NOWRA: Men: Stableford: A: D Murphy (12) 43. B: C Stubbs (18) 40 cb. C: S Gray (24) 39 cb.

   NSW: Men: Stroke: A Harrisberg (9) 68 cb. A Scr: P Headland 75. Stroke White: B Solomon (21) 70 cb. Gold: M Clarke (33) 88. Women: Stableford: S Goldschmidt (27) 35.

   OATLANDS: Men: Stroke: Medal Jan: J Wahbe (14) 65. A: D Lindsay (4) 68. B: J Wahbe (14) 65. C: N Penhall (30) 68. D: M Wahbe (36) 66. A Scr: N Anning 35. Women: A Walkerden (17) 77 cb.

   PALM BEACH: Men: Stableford 2B Agg: White: D Montefiore (13) J Zieren (17) 78. D Hill (25) 43. Women: Stableford: B Selikman (42) 33.

   PENNANT HILLS: Men: Stableford White: A: G Ormaechea (3) 42. B: R Main (15) 42. C: M Crimmins (23) 44. A Scr: D Bailey 38.

   PENRITH: Men: Stroke Ambrose: White: R D'souza D Harkin A Villanueva G Plevey (6.875) 52.125. Scr: D Stott G Mccall J Mcbride J Mccoy 57.

   RANDWICK: Men: Stableford: 2B: T Brinckley (8) S Campbell (6) 46 cb. A: L Toms (12) 42. B: P Reid (15) 39 cb. C: J De Andrade (20) 37 cb. Scr: W Gardiner 32 cb.

   RICHMOND: Men: Stroke Medal Jan: Black: A: C Ward (9) 64. B: G Stephenson (16) 64. C: P Evans (20) 64. A Scr: C Lawrence 70. B Scr: K Ward 79 cb. C Scr: G Bennett 87.

   RIVERSIDE OAKS: Medley: Stableford: Gangurru: Div 1: M Cocks (11) 41. Div 2: N Fuller (15) 44. Div 3: P Armessen (21) 46. Bungool: Div 1: C McChlery (11) 43. Div 2: D McNamara (13) 43. Div 3: M Llich (36) 41.

   ROSNAY: Men: Stableford: 4B: A: D Aaron (10) C Hoy (13) 50 cb. A Scr: M Woohhouse C Hhagarty 39. Div 1: C Faulkner (14) 46. Div 2: V Piggott (33) 42. Women: A: A Coulombe (28) N Smith (16) 43 cb. Div 1: A Coulombe (28) 35.

   ROYAL SYDNEY: Women: Stableford: 4B: Championship: C Crawford (23) S Packham (30) 40 cb. Centenary: S Mayo (29) S McLeland (27) 47. Hole in one: J Nolan at 1st.

   RUM CORPS: Men: Par: A: J Mason (13) 7 up cb. B: G London (22) 4 up.

   RYDE-PARRAMATTA: Men: Stableford: 2B multi: Div 1: A Jones (14) B McKissock (9) 87. Div 2: D Lloyd (19) G Wenborn (19) 93. A: B Mckissock (9) 46. B: P McIlwaine (16) 43. C: S Lee (23) 41. D: J Bass (34) 41. Scr: J Smoljko 34.

   SHELL COVE: Stroke: A: K Miller (3) 66. C Farnham (10) 63 cb. B: B Jones (14) 66. C: J Anderson (20) 67 cb. Scr: A Brunero 67. Stableford: K Smith (19) 43. Scr: P Curren 27. Women: N Ryan (25) 39.

   SHELLY BEACH: Medley: Par: 2B: M Mather (32) J Scott (32) 13 up. Men: C Gemmel (20) C Bright (20) 13 up. Trophy: A: T Smith (10) 5 up. B: D Garbutt (16) 5 up. C: B Moore (30) 8 up. Women: Div 1: S Smith (22) 4 up. Div 2: J Mayfield (35) 5 up.

   SHOALHAVEN HEADS: Medley: Stableford: A: P Barley (11) 43. B: J Kovacs (17) 41. C: G Askew (22) 41. A Scr: C Bayley 34. Div 1: C Parrish (17) 37.

   SPRINGWOOD: Men: Stableford: A: T Egan (4) 37. B: J Zugajev (16) 37. C: P Wulff (21) 39.

   ST GEORGES BASIN: Men: Stableford Black: A: D Mayer (3) 43. B: P Holman (18) 41. C: D Hesford (23) 43.

   ST MICHAELS: Men: Stableford 2B: White: M Levett (15) T Parrelli (22) 49. 2B Scr: M Hammond P Seidel 42 cb. A: J Gavin (10) 44. B: G Stokes (13) 45. C: D Lom (19) 41 cb. A Scr: S Costa 40 cb. A Scr: B Clementson (PGA) 41. Jnr: M Nocera (7) 40. Men: Gold: Gold: D Duncan (22) J Ryan (30) 45. J Ryan (30) 40. Women: Stableford: M Cerkesas (16) 34.

   STONECUTTERS RIDGE: Medley: Stableford Irish Team: Green: A: J Pillay (19) D Calderara (25) S Pillay (Castle Hill 21) P Calderara (13) 111. B: G Wynne (21) M Wynne (19) P Wynne (11) M De Brito (11) 110. C: J Fernandez (12) M Graham (4) B Davidson (18) 108.

   STRATHFIELD: Medley: Stableford: Trophy: D Park (1) 41 cb. A: P Weaver (10) 41. B: D Park (14) 41. C: C Oh (29) 39. Scr: C Delaney 34. Veteran Men: S Kontominas (8) 40.

   TERREY HILLS: Men: Stableford: A: K Hwang (6) 38. B: I O' Toole (17) 40. C: M Coombes (31) 44. 2B: S Yoo (19) 49. C Kwon (6) 49. S Yoo (19) 49. C Kwon (6) 49.

   THE AUSTRALIAN: Men: Stableford: A: C Stammers (12) 36. B: D Sekel (18) 39. C: P Chesher (21) 39. A Scr: B Cottle 28.

   THE COAST: Medley: Stableford 2B: White: D Payne (18) R O'Keefe (15) 48. Men: A: A Rowland (11) 39 cb. B: N Leitch (15) 40. C: I Fraser (22) 41 cb. A Scr: S Cameron 33.

   THE LAKES: Medley: Par: J Heath (13) 5 up. Scr: A Pemberton 2 down.

   TOUKLEY: Men: Stableford: 2B multi: S Fisher (24) S McDonagh (3) 93. Scr: K Boyd D Boyd 63. A: B Brown (10) 44. B: G Nancarrow (16) 43. C: W Handebo (25) 43 cb. Women: C Walters (24) 36 cb.

   TWIN CREEKS: Men: Stableford 2B Agg: Gold: S Hayes (4) S Iskowicz (12) 72 cb. A: A Mclaughlin (10) 40 cb. A Scr: G Douglass 35. B: G Warry (18) 39 cb. B Scr: T Lindsell 26. C: L Fittler (27) 42. C Scr: P Fittler 21 cb. Women: Stableford: E Kim (32) 38.

   WAKEHURST: Men: Stableford Irish Team: White: A Cooper T Lane T Dyer M Francis 94. A: A Cooper (11) 43. A Scr: A Sutton 35 cb. B: G Willis (15) 45. B Scr: J McGee 28. C: B LeFebvre (24) 43. C Scr: T Dyer 18 cb. Women: Stableford: R Chuter (24) 32.

   WALLACIA: Men: Stableford 2B multi: White: L Grenavic (19) A Miller (6) 102. 2B Scr: G Langton C Holmes 71. A: S Lear (10) 44. B: F Jones (14) 48. C: E Scicluna (23) 46 cb.

   WARRINGAH: Mxd: Stableford: 2B: B Arnott (15) J Conway (14) 50. A: K Naidu (11) 42. B: G Campbell (17) 43. C: T Munro (21) 39 cb. D: H Fulcher (29) 39 cb. Scr: W Matthews (Bexley 4) 36.

   WENTWORTH FALLS: Men: Stableford: A Cullen (29) 42. Women: B Herron (17) 34 cb.

   WINDSOR: Men: Stableford 4B: Black: A Lalor (11) J Brown (22) 54. 4B Scr: J Nelson C Nelson 38. A: T Rogers (14) 40 cb. B: P Mahoney (16) 45. C: L Millett (25) 40.

   WOOLLAHRA: Men: Stroke: Div 1: K Wissler (10) 61. Div 2: N Gill (18) 64. Div 3: H Cashmore (31) 67. Shield: K Wissler (10) 127.

   WOOLOOWARE: Men: Stableford: A: R Dewar (10) 40. B: J Caraholios (18) 40. C: L Mapstone (25) 40. A Scr: G Soames 31. Interclub: Cronulla-Sutherland 796 bt Woolooware 768.

   WYONG: Men: Stableford 2B: White: M Hanson (16) B Sattler (24) 51. Stableford: A: J Reed (12) 43. B: C O'rourke (17) 46. C: R Taylor (19) 48.

GUNGAHLIN LAKES: Men Stroke A: K Wark (11) 70 B Wade (7) 73 B Werner (3) 73 M Smith (8) 74. Scr: J Davies 77. B: S Pepper (16) 69 P Lemezina (16) 71 P Kringas (14) 73 D Collins (18) 73. Scr: M Bell 88. C: T Wilson (19) 72 T Fleming (30) 72 G Calnan (19) 73 A Mccabe (22) 73. Scr: L Anthoney 93. Women: A Douglas (scr) 74 L Edwards (22) 75 W Davis (25) 77 L Guymer (32) 77.

13 November 2018
ANTILL PARK: Medley: Stableford 2B: White: G Brown (19) C Hitchings (24) 50. 2B Scr: J Richards G Richards 38. A: B Young (10) 40. B: K Hensen (18) ... more
NSW Golf