NSW Golf

Contact us via email to find our how to get your club included in these results.

NSW & ACT club golf results - Saturday

 

   ANTILL PARK: Medley: Stableford 2B Agg: White: Div 1: G Tyler (23) M Craig (22) 78. Div 1 Scr: J Warren K James 67. Men: A: C Iles (11) 38. B: R Garard (18) 39. C: G Tyler (23) 42. Women: A Kennedy (25) 31.

   ASQUITH: Men: Stableford: 4B Agg: K Sawa (12) B Folkard (4) S Loccisano (16) A Todd (19) 151. A: M Daniels (6) 39 cb. B: W Kang (13) 38 cb. C: A Todd (19) 46. Scr: I Malcolm 34.

   AVALON: Women: Stroke: Medal: Div 1: L Zalitis (23) 74. Div 2: J Coolahan (45) 68. A Scr: L Zalitis 97.

   AVONDALE: Men: Stableford White: A: P Attwater (10) 43. A Scr: A Robson 37. B: G Rich (17) 43. C: P McLean (21) 43 cb.

   BALGOWLAH: Mxd: Stableford 4B: White: S Richards (11) J Richards (27) 49. T McIntyre (11) 41.

   BANKSTOWN: Medley: Stableford: 2B Agg: G Nair (17) P Michael (13) 73. 2B Scr: D Lea L Killen 66. A: M Smith (12) 42. B: B Bartlett (13) 43. C: L Tracey (25) 40 cb.

   BARDWELL VALLEY: Men: Stroke: 2B: J Katsoulis (17) J Kottaridis (14) 54. A Scr: S Kadiev T Kadiev 58. G Scheetz (14) 57. A Scr: I Elliot 66. C'ship: A Scr: T Kadiev S Kadiev 119. B Scr: J Katsoulis T Wilkes 141. C Scr: D Levy M Levy 157. Women: Stableford: L Ritchie (17) 31.

   BARNWELL PARK: Men: Stroke: Medal: A: S Laws (2) 64. A Scr: M Williams 68. B: R Walters (16) 58. B Scr: E McCann 74. C: K Channells (21) 58. C Scr: A Eaton 82. Women: Div 1: L Clayton (15) 67. Div 2: A Duggan (30) 62. Div 3: M Matthews (33) 65. Scr: L Clayton 82.

   BAYVIEW: Men: Stableford: Div 1: F Godfrey (16) 42. Div 2: J Scifleet (27) 40. 2B: K Philpott (15) R Jones (3) 49.

   BELMONT: Men: Stableford: A: D Humphris 40. B: D Lee 42. C: S Lewis 38.

   BEVERLEY PARK: Medley: Stableford 2B Agg: White: Div 1: G Ferguson (15) G Butler (6) 77. Div 1 Scr: S Doran B Johnson 70. A: A Flood (10) 40. B: R O'Connor (14) 41. C: F Hardiman (26) 38 cb.

   BEXLEY: Medley: Stroke: Ambrose: C De La Mare J Bond M Falzon (7.883) 47. Scr: D Street T Yates S Capuano J Martyn 55.

   BLACKHEATH: Medley: Stableford: 2B: B Tulloch (21) A Lawson (8) 50. A Lawson (8) 41. Scr: A Lawson 33. Women: C Rhind (27) 33.

   BONDI: Men: Stroke: M Pashley (11) 50.

   BONNIE DOON: Stableford A: D Erdomez (10) 39 cb. B: M Glatter (14) 40. C: L Rosenfeld (25) 41. D: P Heaney (35) 34. A Scr: J Greirson 40. A Scr: J Greirson 40. Hole in one: J Black at 15th.

   BONVILLE: Medley: Stableford: 2B: P Maunder (7) N Trezise (0) 43. P Gallagher (+1) 39. A Scr: P Gallagher 40.

   BOTANY: Men: Stableford: 2B Agg: P Vassallo (24) T Warfield (25) 79. G Pead (18) 41 cb. Hole in one: C Healey at 12th.

   BOWRAL: Men: Stroke: Medal Apr: A: D Ferguson (1) 70. B: J Oakes (20) 68. C: J O'Reilly (24) 69. Scr: D Ferguson 71. Women: W Burke (28) 77.

   BRIGHTON LAKES: Par: A: D Zaccagnini (12) 3 up. B: D Dixon (14) 5 up. C: N Clarke (20) 4 up. 2B: D Lee (26) P Osborne (26) 13 up.

   CABRAMATTA: Men: Stableford 2B multi: White: Div 1: M Smith (3) D Hallard (13) 74. Div 2: C Hilton (13) S Kim (19) 71. Div 1 Scr: R Buettner C Rumble 50. A: M Smith (3) 37. B: C Zouroudis (12) 36. C: S Kim (19) 40. D: D Ho (26) 38.

   CAMDEN: Men: Stroke Medal Apr: Black: A: K Harrison (10) 69. A Scr: M Bell 72. B: C Scowen (13) 70. B Scr: G Cannistra 86. C: P Meehan (25) 66. C Scr: G Cook 89. Women: Stroke: Div 1: C Bell (10) 77. Div 1 Scr: R Wright 87. Div 2: B Johnston (24) 77. Div 2 Scr: P Scutts 96.

   CAMMERAY: Men: Stableford: N Gooley (12) 41. J Maxwell (15) 40. H Woodwards (28) 37. Women: K Scott (21) 30.

   CAMPBELLTOWN: Men: Par: A: B Clark (12) 4 up. B: A Asquith (19) 4 up. C: C Garrard (23) 2 up cb. A Scr: B Post sq. B Scr: B Iorfino 8 down. C Scr: R Hawes 11 down. Stroke: Matchplay: A: C Mancell 7-6. C: J Wilkie 1up.

   CARNARVON: Men: Stableford: 2B Agg: P Welzel (26) D Kim (24) 75. 2B Scr: N Sagdic S Sagdic 64. A: S Sagdic (5) 37. B: D Bravo (19) 39. C: P Welzel (26) 38.

   CASTLECOVE: Men: Stableford: T Lamborn (15) 38 cb. Women: J Lamble (32) 34.

   CHATSWOOD: Medley: Stableford: Split Six: A: K Metzke (22) W Morgan (6) N Thomson (22) J Manevski (8) 92. A Scr: G Lawrence R Penman C Smith M Kay 62. A: W Morgan (6) 40. B: B Hogan (18) 41 cb. C: K Metzke (22) 42.

   CONCORD: Men: Stableford: 2B: J Biazzo (26) B Lim (16) 46. 2B Scr: R Ollerenshaw K Brewer 41. A: R Younan (7) 39. B: C Robertson (17) 38. C: J Biazzo (26) 41.

   CROMER: Medley: Stableford: 4B: D Graham (16) C Plimmer (6) 48 cb. Men: Stableford: A: S Moore (12) 43. B: C Mills (19) 43. C: G Wardle (23) 43. A Scr: C Rae 40. Women: H Haga (16) 32.

   CRONULLA: Men: Par: A Scr: S Arnold 1 up cb. A: A Craig (10) 4 up. B: T McKeon (17) 5 up. C: A O'Riordan (22) 4 up cb. Hole in one: C Napoletano at 18th.

   CUMBERLAND: Men: Stableford Cock o' walk: White: D Angus F Du Sart bt R Arkins A Storey 1up. Stableford: 2B: G Boatswain (7) D Bowen (13) 50 cb. 2B Scr: P Hilton W Timberlake 40 cb. Div 1: G Boatswain (7) 43. Div 2: F Stevenson (14) 42. Div 3: K Van Eyk (27) 42. Div 1 Scr: M Smith 36.

   DUNHEVED: Men: Stableford: 2B Agg: Div 1: R Winsor (20) J Green (12) 77. Div 2: B Knowles (14) A Peacock (26) 75. A Scr: D Neill C Williams 58. A: B Gold (14) 43. B: R Winsor (20) 45.

   EASTLAKE: Men: Stableford White: A: G O'Keefe (9) 39 cb. A Scr: D Galloway 35. B: R McMahon (14) 43. C: J Doran (26) 38. D: B Wilford (30) 44.

   ELANORA: Men: Stableford: A: J Ferguson (8) 38. B: R Taylor (17) 39. C: A Williams (28) 41. A Scr: K Donohoe 31.

   EVERGLADES: Men: Stableford Black: A: G Turner (10) 40 cb. B: M Wilson (16) 41 cb. C: C New (22) 41. 2B: B Wright (16) D Bird (24) 47 cb. Hole in one: C Barrow at 8th.

   FORSTER: Men: Stroke: Medal Apr: A: P Morris (13) 65. A Scr: M Marr 67. B: S Hale (18) 66. B Scr: J Borg 84 cb. C: K Joyce (22) 67. C Scr: K Ferguson 95.

   FOX HILLS: Men: Stableford: 2B Agg: J Swinburne (12) R Pratap (10) 74. 2B Scr: K Booth M Rajca 58. A: A Lombardo (7) 40. B: G Wakefield (16) 40. C: W Railton (23) 40. Stroke: Medal of Medallists: M Genner (22) 72.

   GIBRALTAR: Medley: Stableford: 2BWB: D Harelle (8) D Chandler (14) 28 cb. C Nutt (26) 41.

   GLENMORE: Stableford: 2B: S Kinsella (16) M Mayers (5) 45. Div 1: L Melrose (9) 40. Div 1 Scr: S Dowswell 33. Div 2: S Kinsella (16) 43. Div 2 Scr: C So 20.

   GORDON: Men: Stableford: 2B: S Cave (11) M Morgan (22) 45. A: S Basford (7) 37. B: R Thomson (18) 38. C: D Tanner (23) 36 cb.

   GOSFORD: Men: Stableford: A: J Shine (11) 40. B: D Cheetham (16) 41. C: T Bayliss (24) 39. Team Agg: E Rogers (7) R Whyte (5) I Rutherford (11) C Ward (8) 85.

   HARRINGTON WATERS: Men: Stableford 2B Agg: Black: R Lockhart (12) G Tape (36) 73.

   HIGHLANDS: Men: Stableford: 4B: E Downie A Hebbard 50.

   HORIZONS: Men: Stableford: D Muxlow (22) 40. Women: C Ramsey (23) 36.

   HURSTVILLE: Men: Stableford White: A: T Shaw (4) 38. B: M Smithers (18) 39. C: G Balis (21) 39. Women: J Mooney (16) 29.

   JAMBEROO: Men: Stableford: J Keeling (29) 41. Women: S Walsh (24) 26.

   KAREELA: Men: Stableford: 2B: D Boyle (4) M Broach (13) 50. A: M Hardiman (10) 40. B: S Hardey (16) 38. C: B Gilliland (20) 37. Women: N Axford (23) 28.

   KILLARA: Men: Stableford White: A: M Finfer (9) 45. B: A Blumberg (16) 42. C: A Hardge (34) 43. A Scr: M Finfer 36.

   KOGARAH: Men: Par 4B: White: A: G Folcarelli (14) V Pacetta (19) 8 up. A Scr: B Nagi G Okladnikov 3 up.

   KOOINDAH WATERS: Women: Stableford: Brooch: S Smith (25) 35. Men: Stableford White: A: D Lenihan (11) 40. B: G Ingram (15) 43. C: I Jackson (25) 34.

   LAKESIDE: Par: 2B: J Grovenor (14) C Foley (6) 8 up. Stableford: 2B Scr: L Christopher S Howlett 36. Par: A: G Durham (6) 1 up. B: R Corben (17) 4 up. C: T Micallef (28) 2 up. Women: Stableford: H Lowe (16) 32. Jnr: J Fuentes (24) 18.

   LANE COVE: Men: Stroke: Medal Apr: A: M Spence (10) 57. B: P Kelly (15) 59. C: B Watkin (24) 60. A Scr: M Spence 67. B Scr: P Kelly 74. C Scr: K McGarry 82. Medal Feb: B: P Kelly (15) 59. Medal Mar: B: V Pilkington (14) 61.

   LEONAY: Men: Stroke: A: G Thompson (25) 61.

   LEURA: Mxd: Stableford White: L Sutton (22) 38.

   LIVERPOOL: Men: Stableford White: A: P Salameh (8) 43. B: P Smith (16) 40. C: E Kim (36) 38. 2B multi: K Draper (18) W O'Sullivan (13) 85.

   LONG REEF: Men: Stableford: A Scr: J Little 36. A: C Munro (12) 40 cb. B: P Blanshard (17) 40. C: J Ogilvie (25) 41. Women: K Smith (16) 34.

   LYNWOOD: Men: Stroke: A: M Gomes (9) 70. B: J Brown (12) 67. C: G Jones (34) 70. A Scr: C Kaehler 75. B Scr: D McNamara 81. C Scr: R Crawford 94.

   MACARTHUR GRANGE: Men: Stableford Black: A: S Lensing (11) 37. B: G Stewart (20) 37. C: B Lowe (31) 42.

   MACQUARIE LINKS: Medley: Stableford: 2BWB: N Dall (29) H Elliot (28) 47. A: D Goble (11) 40. B: S McClure (14) 39. N Dall (29) 41. A Scr: J Glasheen 36. Women: A Cummings (16) 33.

   MAGENTA SHORES: Stableford: 2B: G Alder J Dowsett 48. A: G Plummer (8) 41. B: G Alder (13) 40. C: P Dwyer (29) 37. Div 1: M Bishop (15) 32. Div 2: A Middleton (34) 36.

   MANLY: Men: Stableford: A: K Chester (12) 38. B: C McGuigan (19) 39. C: D Newell (21) 38. Women: S Craige (30) 32. Men: Stroke: Foursome C'ship: B Watson F Bellingham 153.

   MARRICKVILLE: Men: Stroke: Medal: A: M Waller (12) 58. A Scr: D Cremin 65 cb. B: M Bechaus (15) 61. B Scr: R Albert 77. C: J Gozdialski (20) 58. C Scr: S Lam 80.

   MASSEY PARK: Men: Stroke: Foursome: A: L Matthews D Henderson 65. A Scr: S Fitzpatrick T Wand 69. B: R Viola G McWilliams 63. B Scr: G Beames C Lepre 78. C: R Meaney B Meaney 68. C Scr: B Meaney R Meaney 88. Women: Foursome C'ship: Y Little (14) S Callaghan (22) 71.

   MOLLYMOOK: Men: Stableford White: A: B Mair (6) 40. B: P Thompson (13) 43. C: I Handley (29) 42.

   MONA VALE: Men: Stableford: 2B: M Oliver (20) G Nes (7) 51. 2B Scr: P Mackay B Edwards 41. M Oliver (20) 45. Hole in one: R Kershaw at 16th.

   MONASH: Men: Stableford: A: P Van Der Kraan (11) 38. B: I Vilensky (14) 37. C: P Todd (22) 38. Cup: P Van Der Kraan (11) 38 cb. Stableford White: L Retford (17) 31 cb.

   MOORE PARK: Men: Stableford White: A: M Alleyne (11) 39. B: J Bollington (14) 37. C: B Coggin (20) 39. Women: Stableford: E Pathmanathan (13) 29.

   MORISSET: Men: Stableford 2B: White: G Gardner (11) K Holdsworth (18) 46. A: S Loughnan (9) 38. B: T Nichols (16) 43. C: D Daginis (22) 39.

   MOSS VALE: Men: Stableford: A: C Austin (12) 35 cb. B: A Hall (19) 36 cb. C: K Pogson (30) 35. Women: D Shaefer (26) 34.

   MT BROUGHTON: Men: Stroke: Medal Apr: M Hegarty (13) 71.

   MUIRFIELD: Men: Stableford: 2B multi: S Crowshaw (8) S Parker (6) 82. A: S Parker (6) 40. A res: S Devlin-Look (10) 37. B: D Freeman (14) 39. C: K Lamont (21) 36. C res: D Burgess (31) 34.

   NORTH RYDE: Men: Stroke: Medal of Medallists: P Wallen (18) 63. Cup: D Kim (19) 67. A Scr: K Mathieson 70. A/Medal: R Fennell (9) 67. A: B Brown (10) 67. B/Medal: P Wallen (18) 63. B: Z Camilleri (16) 66. C/Medal: J Walsh (23) 66. C: S Puz (22) 68. D/Medal: H Pharo (30) 70. D: R McManus (34) 72.

   NORTH TURRAMURRA: Men: Stableford 2B: White: P Dickson (9) M Bryant (24) 44. P Dickson (9) 36. Women: Stableford: 2B: N Lowe (23) J Holton (28) 41. C Worrall (27) 30.

   NORTHBRIDGE: Mxd: Stableford: 2B Agg: B Spero (7) D Johnston (13) 73. Men: A: B Spero (7) 40. B: J McDonell (20) 38. C: J Harris (30) 40. Scr: B Spero 33. Women: S Manning (13) 33.

   NSW: Men: Stroke: J Cripps (0) 69. A Scr: J Cripps 69. Stroke White: P Lewis (22) 71. Gold: T Fox (27) 73. Women: Stableford: M McCarthy (16) 31. Men: Stroke: Shield: M Lambert 147. Jnr: C'ship: J Reay 155. Cup: J Reay 155.

   OATLANDS: Men: Stableford: 4B: S Jones (14) S Groves (19) 51. A: R Bowyer (8) 40 cb. B: C Robertson (13) 45. C: T Scahill (28) 41. A Scr: Y Park 37.

   PALM BEACH: Women: Stableford: D Livingstone (24) 39.

   PENNANT HILLS: Men: Stroke: Medal Apr: A: D Allan (5) 65 cb. B: G Sutcliffe (16) 67 cb. C: M Crimmins (21) 28. A Scr: A Richards 69. Stableford White: A Jones (23) 40 cb.

   PENRITH: Men: Stroke: Medal Apr: A: T Leitch (11) 69. A Scr: P Morris 74. B: D Mceachern (14) 72. B Scr: S Stasiuk 86. C: N Walker (27) 70. C Scr: P Johnston 92. Jnr: Bowl: M Organ (21) 71. Men: Medal Mar: C: C Dickinson (24) 80. C Scr: S Freemantle 90.

   PYMBLE: Men: Stroke: Shield: G Mangelsdorf 151. I Porter (17) 140. Medal: A: L Hooper (11) H Parker (11) 70 to playoff. B: H Crapp (16) 69. C: C Francis (29) 68. A Scr: R Brown 72 cb. Women: L Dickinson (8) 75 cb.

   RANDWICK: Men: Stableford: 2B: J Todd (5) M Lintott (17) 51. A: L Pustetto (10) 40 cb. B: M Lintott (17) 40 cb. C: K Smith (24) 39. Scr: C Mcmahon 33. 27-hole: J Todd (5) W Todd (16) 43.

   ROSEVILLE: Men: Stroke: Ambrose: A Black D Williams L Edwards N Brooke (8.875) 51.125. Scr: A Black D Williams L Edwards N Brooke 60 cb.

   ROSNAY: Mxd: Stableford: 4B Agg: D Worthington (30) J Skinner (12) 64. Men: A: D Wood (14) B Baumer (11) 76 cb. A Scr: J Mason-Trybel S Mason 64. Div 1: S Mason (9) 42. Div 2: J Antonios (15) 41.

   ROYAL SYDNEY: Women: Stableford: 3B: Centenary: H McFadyen (35) A Cooper (29) K Murray (30) 51. Men: Stableford Championship: White: C Tooth (15) 42. A Scr: M Solomon 27.

   RUM CORPS: Men: Stableford: A: R Tromp (12) 36. B: P Edwards (21) 32.

   RYDE-PARRAMATTA: Men: Stroke: Ambrose: T Popov (6) P Wines (14) C Cayless (20) D Muirhead (24) 51. A Scr: W Williamson P Besgrove P Wright J Morgan 60.

   SEFTON: Men: Stableford: 2B multi: D Maytom (8) T Carr (22) 86. A: W Edworthy (8) 39 cb. B: P Bacon (14) 41.

   SHELL COVE: Stableford: A: D Oppert (3) 37. B: S Weihs (10) 42. C: D Sparks (15) 42. D: J Gill (19) 42. Scr: D Oppert 34. Women: N Ryan (25) 40.

   SHOALHAVEN HEADS: Medley: Par: 2B: J Gallagher (23) K Franklin (18) 11 up. A Scr: L Maddinson 2 up. A: I Paynter (12) 4 up. B: R Percival (18) 2 up. C: B Ryan (22) 4 up cb. Div 1: L Barnes (31) 1 up.

   SPRINGWOOD: Men: Stableford: A: T Kuilart (7) 38. A: T Kuilart (7) 38. B: P Gibbons (17) 36 cb. C: G Sutton (29) 36. A Scr: A Stanford 33.

   ST MICHAELS: Stableford 2B Agg: White: A Vohra (18) K McCabe (11) 75. Men: Stableford: 2B Scr: J Scruse C Mullins 63. Stableford White: P Longhurst (9) 39 cb. C Oh Park (13) M Ousley (23) 39 cb. A Scr: J Scruse 36. Jnr: M Nocera (6) 34. Men: 2B Agg: Gold: Gold: G Hooper (35) C Jackson (11) 70. Women: Stableford: S McAlister (20) 37. Men: Stableford Gold: Gold: G Hooper (35) 36.

   STONECUTTERS RIDGE: Medley: Par: 2B: T Catto (14) G Catto (12) cb. A Scr: A Choudhry D Ayre 2 up. A: D Ayre (4) 6 up. B: N Vlismas (17) 6 up. C: K Scalmer (24) 6 up. T Cattp (14) G Catto - Keno Qualifiers (12) 10 up cb.

   STRATHFIELD: Men: Stroke: Medal Mar: J Veness (13) A Barker (7) 63 to playoff. A: A Barker (7) 63. B: J Veness (13) 63. C: P Schimke (26) 69. Scr: A Barker 70. Veteran Men: J Veness (13) 63. Medley: Par: K Windon (17) 3 up.

   TERREY HILLS: Men: Stableford: 2B multi: R Rachmat (19) I Walters (23) 78. A: F Mackenzie (10) 37. B: R Rachmat (19) 39 cb. C: Y Kim (22) 39.

   THE AUSTRALIAN: Men: Stableford Trophy: White: P Harrington (18) 43. A: T Hoy (6) 39. B: P Harrington (18) 43. C: G Charny (21) 41. A Scr: A Revai 37.

   THE COAST: Men: Stableford: A: M Berting (7) 39. A Scr: A Ogane 34. B: B Whelan (17) 36 cb. B Scr: T Kurosawa 21. C: S McClellan (23) 41. C Scr: S Wilson 19. G Jones (29) 38.

   THE LAKES: Stableford: L Hajjar (20) 43.

   THE RIDGE: Medley: Stableford: J Burgess (18) 39.

   TOUKLEY: Men: Stableford: 2B: P Hayhow (18) M Jolly (9) 48. 2B Scr: D McMurray (6) E Kirkland (5) 39. Div 1: M McKinnon (9) 39. Div 2: P Hayhow (18) 42. Div 3: W Handebo (23) 46. Women: Y Boardman (3) 36.

   TWIN CREEKS: Men: Stableford Gold: A: M Hogan (9) 40. A Scr: A Lauder 35. B: B Hopkins (13) 34. B Scr: D Lauder 20. C: P Calopedis (22) 43. C Scr: P Anderson 20. 2B: P Anderson M Pellen 47. Women: Green: D Borg (24) 29.

   WAKEHURST: Men: Stableford White: A: G Ross (9) 39. A Scr: A Sutton 35. B: S Tait (18) 43. B Scr: A Coyle 26 cb. C: P McSorley (24) 38. C Scr: D Kop 15 cb. 4B: S Harris (20) P Hyland 48 cb. Women: Stableford: L Donnelly (17) 35.

   WALLACIA: Men: Stroke: Medal: A: A Supple (10) 64. A Scr: J Pagett 74. B: S Duchnicz (18) 66. B Scr: W Hutt 83. C: P Crameri (28) 71. C Scr: G Neave 94. Medal Mar: A/Medal: G Simpson (8) 77. A Scr: C Dengate 72. Women: W Thompson (23) 102.

   WARRINGAH: Mxd: Stableford: 2B: I Morrey (19) C Moore (16) 46 cb. A: M Stamopoulos (13) 39. B: I Morrey (19) 40. C: T Munro (27) 37. D: I Thomson (35) 35. Scr: C Macmillan 30.

   WINDSOR: Men: Stableford 4B: Black: R Gasanz (16) D Strudwick (20) 49. 4B Scr: L Singleton J Singleton 38. A: D Miller (3) 41. B: D Bartlett (16) 39 cb. C: G Battin (25) 40.

   WOOLLAHRA: Men: Stableford 2B: White: K Snell (30) R Davies (32) 52. Div 1: B Bulters (12) 39. Div 2: P Lane (16) 39. Div 3: R Davies (32) 40.

   WOOLOOWARE: Men: Par: 4B: T Lawrance (16) B Ryan (24) 13 up. Trophy: F Heather (19) A Heather (7) 8 up. A Bowden (17) 6 up. A Scr: M Rugless 1 up.

   WYONG: Men: Stableford: 2B: B Ward (3) K Fweguson (10) 48. A: S McQueen (9) 41. B: J Cameron (16) 42. C: D Paterson (23) 39. A Scr: H Ireland 33.

21 August 2018
ANTILL PARK: Medley: Stableford 2B: White: D Rankin (23) K Ryan (24) 47 cb. 2B Scr: P Bradley N Wood 39. A: N Wood (4) 40. B: D Smith (14) 36. C: I ... more
NSW Golf