NSW Golf

Contact us via email to find our how to get your club included in these results.

NSW & ACT club golf results - Saturday

 

ACT

  GUNGAHLIN LAKES: 4B Par: P Higginbotham P Barton-Browne 11 up, N Podmore J Masullo 10, G Norton B Woods 8, J Peacock L Deverall 8, J Mccormack M Luu 8.

NSW

   ANTILL PARK: Men: Stroke: Cup: J Dunn (11) 66. Men: A: J Dunn (11) 66. A Scr: N Wood 69. B: G Perrott (17) 67. B Scr: S Pitt 85 cb. C: B Pemble (26) 70. C Scr: C Hegney 91. Women: Medal May: S Kennedy (9) 76.

   ASQUITH: Men: Stableford: 4B Agg: M Gallmann (14) B Boyd (11) R Broger (19) N Walker (19) 141. A: B Boyd (11) 39 cb. B: J Ahn (18) 41. C: J Cassidy (26) 42. Scr: R Carter 35.

   AVALON: Women: Stableford: L Zalitis (25) 41.

   AVONDALE: Men: Stableford White: A: T Chan (12) 39 cb. A Scr: B Leach 37. B: J Linstead (17) 36 cb. C: J Batiste (23) 32.

   BALGOWLAH: Mxd: Stableford White: A: D Garrett (12) 45. B: R Ewing (17) 39 cb. C: R Charlton (24) 40.

   BANKSTOWN: Medley: Stableford 2B Agg: White: J Chivers (13) T Fiatarone (17) 73. 2B Scr: G Wood S Luke 65. A: S Mcgufficke (12) 39. B: J Chivers (13) 38 cb. C: J Lloyd (21) 45.

   BARDWELL VALLEY: Medley: Stableford: M Doudar (25) 43. Stroke: A Rachid (5) 35. Stableford: 2B: P Thorpe (19) M Bougoukas (14) 49.

   BARNWELL PARK: Women: Stableford: T Roach (14) 38. Men: A: D McCabe (10) 40. B: M Sherley (14) 42. C: R Garcia (22) 47. 2B Agg: R Garcia (22) P Valbuene (13) 82.

   BAYVIEW: Men: Stroke Black: A Scr: J McLeod 72. A res: S Green 76. B Scr: K Philpott 84. C Scr: J Stewart 92. A: D Tapper (1) 72. S Green (A Res) 67. B: K Philpott (13) 71. C: G Earlam (23) 71. Stableford: Div 1: F Godfrey (15) 34 cb. Div 2: C Mallinson (20) 39. Medley: 2B: P Christesen (16) M Van Coller (19) 45. Women: Div 1: R Dockrill (11) 36. Div 2: S Dunn (26) 34.

   BERMAGUI: Women: Stableford: A Cook (30) 31. Men: Par: A: R Cox (13) 1 up. B: G Wright (20) 2 up. C: P Byrne (24) 2 up.

   BEVERLEY PARK: Stableford: 2B Agg: Div 1: R Bonham (7) D Scott (6) 75. Div 1 Scr: K Rae R Gallagher 58. A: F Minati (13) 40. B: B Bickley (15) 36 cb. C: G Stokes (27) 40.

   BEXLEY: Medley: Stableford: Cup: W Saunders (19) 41. Hcp: A: K Terita (7) 40. B: M McMillan (Shellharbour) (19) 41. C: S Smith (29) 37. Scr: R Kelly 29. Women: J Yankos (Kareela) (31) 35.

   BLACKHEATH: Men: Stableford: 2B: K Tooke (29) D Swift (26) 50. R Tubbs (14) 38. Scr: J Walden 32. Women: J Lawler (28) 31 cb.

   BONDI: Men: Stableford: L Jones (12) 41.

   BONNIE DOON: Men: Stableford White: A: C Syrett (11) 38. B: B Newson (13) 41. C: J Parkinson (31) 35. D: T Carlyon (35) 19. A Scr: L Forrest 34.

   BOTANY: Men: Stroke: Ambrose: L Silvestri A Fernandes (8.75) 56.25.

   BOWRAL: Women: Stableford: P Donoghue (36) 30. Men: J Oakes (19) 38.

   BREAKERS: Medley: Stroke: American Foursome: G French S Mallyon (13.43) 66.62.

   CABRAMATTA: Men: Stroke: Cup: A Scr: B Doherty 68. A: A Coull (3) 70.

   CAMDEN: Men: Stroke Medal May: Black: A: A New (10) 66. A Scr: L Hudson 71. B: C Scowen (13) 66. B Scr: D Grzelak 80. C: M Carr (19) 65. C Scr: G McHugh 89. Women: Stroke: Div 1: M Malcolm (16) 75. Div 1 Scr: J Matheson 89. Div 2: P Scutts (19) 74. Div 2 Scr: S Goodall 96. Div 3: L Bullock (27) 79. Div 3 Scr: E Pershouse 111.

   CAMMERAY: Men: Stroke: Matchplay: C Leadle C Mahon bt K Gibb M Montgomery 3-1, M Owens D Hudson bt M Salier S Young 2-1. Par: A: T Firkin (12) 1 up cb. B: V Lloyd (14) 6 up. C: N Dunlop (34) 12 up. Hole in one: N Dunlop at 12th.

   CAMPBELLTOWN: Men: Stableford: 2B Agg: G Wade (17) B Barry (20) 77. A: B Hawkins (6) 37. B: G Wade (17) 40 cb. C: D Boulter (31) 42. A Scr: I Barry 31 cb. B Scr: E Dawes 25. C Scr: B Barry 20.

   CARNARVON: Men: Stableford: 2B: M Morley (12) H Roberts (29) 51. 2B Scr: D Weir A Dilshad 38. A: K Kim (11) 42. B: T Hii (15) 39. C: T Lee (20) 41.

   CASTLE HILL: Men: Stroke C'ship: Black: B: R Roulston (14) 64. B Scr: R Roulston 78. C: J Aldag (28) 66. C Scr: B Wild 91 cb. Stableford: R Patrick (25) 37.

   CASTLECOVE: Men: Stableford: Split Six: H Forsythe (17) B Adams (20) B Mansell (29) B Hobbs (19) 91. Stableford White: P Clark (22) 43. Women: Stableford: Split Six: J Lamble (32) M Newton (23) C Isaacs (26) M Morison (33) 86. M Morison (33) 40.

   CHATSWOOD: Medley: Stableford: 2B: D Mcaleer (13) T Mineo (19) 49. A Scr: P Dale B Silwal 36. A: R Pearse (10) 40 cb. B: D Mcaleer (13) 40 cb. C: R Li (27) 41.

   CONCORD: Men: Stableford White: A: N Miller (3) 37. B: D Dickinson (14) 39. C: B Crosland (23) 34 cb. Gold: M Hill (23) 28. 2B: White: P Lewis (11) B Eccles (15) 45 cb. 2B Scr: P West K Brewer 38.

   CROMER: Men: Stableford White: A: L Donnan (12) 40. B: J VanDyke (18) 41. C: L Astley (23) 40. A Scr: M Taylor 33. Medley: Stableford: 4B: G Humphreys (23) . D Clarke (15) 49. Women: Stableford: H Haga (15) 36.

   CRONULLA: Men: Stableford: A Scr: M Grenot 35 cb. A: P Conlon (13) 40 cb. B: A Gifford (17) 38 cb. C: J Degan (27) 36.

   CUMBERLAND: Men: Par: 2B: D Favaloro (32) D Stocks (13) 10 up cb. 2B Scr: A Welsh A Evans 4 up. Div 1: D Stocks (13) 5 up cb. Div 2: S Lee (15) 4 up. Div 3: A Gunn (28) 3 up cb. A Welsh 1 up.

   DUNHEVED: Men: Stableford: 2B: Div 1: S Beaton (18) P Sullivan (13) 48. Div 2: B Campbell (30) J Sainsbury (24) 48. Div 1 Scr: R Kellam G Shute 39. Div 1: G Shute (4) 40. Div 2: K Thorley (19) 44.

   EASTLAKE: Mxd: Stableford White: A Scr: A Sutherland 34. A: P Gibson (11) 39. B: D Reeves (18) 41. C: D Thompson (22) 43. D: B Hall (30) 37.

   ELANORA: Men: Stableford: A: T Grimes (6) 39. B: T Parker (19) 38. C: P Housden (23) 36. A Scr: T Grimes 33. Hole in one: J Dixon at 12th.

   EVERGLADES: Men: Stroke: Medal Mar: A: Z Wilkins (7) 64 cb. A Scr: K Andres 68. B: T Shelton (13) 63 cb. B Scr: T Shelton 76. C: W Holmes (19) 63. C Scr: W Holmes 82.

   FORSTER: Men: Stableford White: P Sanders (14) 38 cb. A Scr: R Duggan 32. B: P Tycehurst (22) 42. B: G Haire 21 cb.

   FOX HILLS: Men: Stableford: 2B: T Jones (Castle Hill (12) J Belton (29) 48. 2B Scr: G Maguire . A Lombardo 35 cb. A: T Jones (Castle Hill) (12) 40. B: J Johnstone (16) 43. C: V Mahe (21) 42.

   GIBRALTAR: Medley: Stableford: Div 1: K Nicholson (12) 39 cb. Div 2: I McIntyre (21) 39. Div 1 Scr: W Knapp 35.

   GLENMORE: Stableford: Div 1: M Urguart-Eastwood (6) 41. Div 1 Scr: A Robb 36. Div 2: R Doyle (17) 40. Div 2 Scr: A Hewson 22.

   GORDON: Men: Stableford: 2B: J McCoy (13) R Thomson (17) 46. A: P Brown (10) 42. B: P Robson (14) 39. C: M Kneipp (20) 34.

   GOSFORD: Stableford: 2B multi: S White (10) S Knox (12) 80. A: G Worboys (12) 43. B: C Myers (14) 42. C: J Fitzgerald (22) 39. A Scr: G Worboys 31. B Scr: C Myers 28. C Scr: J Fitzgerald 19.

   HARRINGTON WATERS: Men: Stableford Black: A: E Garth (19) 40. B: G Tape (35) 38.

   HIGHLANDS: Medley: Stableford: R Crane (24) 41. 4B Agg: B White C Webb 71.

   HORIZONS: Men: Stableford: K Hainzer (23) 39 cb. Women: S Eyb (20) 32 cb.

   JAMBEROO: Men: Stableford: A: A Smith (9) 39. B: I Bradburn (15) 44. C: T Murphy (24) 40. D: J Keeling (27) 35. Women: C Legge (29) 41.

   KAREELA: Men: Stableford: Irish Team: D Preen (16) P O'Shea (25) C Amey (23) L Annesley (23) 128 cb. C Irwin (18) 43. A Scr: K Thornley 31. Hole in one: A Beazley at 8th. Women: Stroke: Medal Apr: N Axford (22) 66.

   KILLARA: Men: Stroke: Medal Apr: J Wynne (31) 69. A: W Johnson (10) 70. B: M Baggie (16) 72 cb. C: T Fox (22) 72. A Scr: K Jones 73.

   KOGARAH: Men: Stableford 2B: White: A: K Yato (12) G Lewis (8) 46. A Scr: G Harnwell G Okladnikov 38. Women: Stableford: M Eyre (14) 37.

   LAKESIDE: Men: Stableford: 2B: R Corben (16) A Towle (18) 49. 2B Scr: M Brinkworth S Meredith 39. A: R Timms (4) 38 cb. B: R Corben (16) 43. C: P VEZOS (24) 41. Women: Foursome: Div 1: J Jaka (13) S Murry (23) 72. Div 2: J McKechnie (20) G Roeder 73.5. Jnr: Stroke: Matchplay: J Fuentes bt W Meredith 6-5, J Hatton bt J Tyson 3-2.

   LANE COVE: Mxd: Par: 2B: R Mayhew (22) D Leckie (14) 13 up. D Leckie (14) 9 up.

   LEONAY: Men: Stableford White: A: D Geric (12) 40. B: M McLean (16) 41. C: J Liddell (18) 38. D: R Smith (25) 41.

   LEURA: Medley: Stableford 2B: White: W Elliott (16) 37 cb.

   LIVERPOOL: Men: Stableford White: A: A Hadi (6) 37 cb. B: R Realph (16) 37. C: P Murphy (22) 37 cb.

   LONG REEF: Men: Stableford: A Scr: J Begley 37. A: J Begley (4) 41. B: J Briggs (16) 35 cb. C: M Stevens (26) 39. Women: J Bowen (4) 26. Men: Stroke: Matchplay: C Munro bt C Wu 5-3.

   LYNWOOD: Men: Stableford White: Div 1: R McCaffery (5) 40. Div 2: P Duroux (20) 43. Div 3: R Ceccato (24) 37. Div 1 Scr: S Ashenden 35. 2B: L Biason (16) A McCracken (18) 49. Div 1 Scr: G Shepherd B Ellam 39.

Women: Stableford: Div 1: J Smith (9) 0. Div 2: R Keyvar (32) -4.

   MACARTHUR GRANGE: Men: Stroke Black: A Scr: A Williams 83 cb. B Scr: K McClarence 83. C Scr: A Crawford 94.

   MACQUARIE LINKS: Medley: Stableford: 2B Agg: N Brandt (18) G Hosking (15) 69. Men: Stableford Black: A: J Richards (3) 34. B: G Cosier (15) 37 cb. C: J Musico (26) 37. A Scr: J Glasheen 32. Medley: Cock o'walk: N Brandt G Hosking bt G Hindmarch H Hindmarch 5-4.

   MAGENTA SHORES: Medley: Par: 2B: G Starr (19) 3 up cb. J Kirkpatrick (34) sq.

   MANGROVE MOUNTAIN: Men: Stableford 2B: White: D Walker (7) P Gough (20) 47 cb. J Riley (7) 38 cb.

   MANLY: Men: Stroke: A: G Bryant (10) 71 cb. B: J Pankhurst (14) 73. C: D Lockwood (24) 70. A Scr: C Connolly 75. Women: J Williams (17) 76.

   MARRICKVILLE: Men: Stroke: Ambrose: M Nance (8) M Ribarovski A Willding A Carrasquilla 44. Scr: G Finley P Gay R Byrne P Harrison 52.

   MASSEY PARK: Men: 2B: M Hamilton (22) R Salvador (25) 52. A: R Wood (8) 40. B: P Englert (19) 44. C: R Salvador (25) 48. Scr: B Smith 37. Women: Div 1: H Winning (15) 38. Div 2: T Hall (24) 36.

   MONA VALE: Men: Par: A: M Harris (13) 1 up. A: M Harris (13) 1 up. B: A Leith (17) 2 up. C: R Mills (29) 1 up cb. Scr: J Hurst sq. 2B: G Samuel (26) B Edwards (1) 8 up cb.

   MONASH: Men: Stableford: A: P Jeon (11) 38. B: S Tan (13) 37 cb. C: R Monk (24) 40. Stableford White: J Martin (24) 39. Stableford: 2B Agg: I Vilensky (14) E Boas (30) 72. 2B Scr: C Davis B Phillips 39.

   MOORE PARK: Men: Stableford White: A: M Lee (10) 39. B: R Doyle (17) 40. C: P Isaacs (22) 39. Scr: W Boys 30. Women: S Durst (15) 34.

   MOSS VALE: Men: Stableford: A: R Lightfoot (5) 38. B: G Suter (18) 38. C: J Bubear (27) 41. Women: C Norrie (37) 34.

   MT BROUGHTON: Men: Stroke: Foursome: G Segal (5) C Malouf (3) 76. Stableford: P Clark (15) 35.

   MUIRFIELD: Men: Stableford: 2B: P Fawcus (7) J Marsden (16) 47. A: M Sherwood (5) 36. A res: P Fawcus (7) 39 cb. B: J Stow (19) 40 cb. C: I Maidens (27) 41. C res: M Gannon (33) 36.

   NORTH RYDE: Men: Stableford: 2B: D Gannon (28) D Wong (20) 49. 2B Scr: L Brown M Gordon 39. A: G Onley (13) 42. B: G West (14) 41. C: M Mathieson (20) 43. D: P Sexton (28) 40.

   NORTH TURRAMURRA: Men: Stableford White: M Levett (16) 39. 2B: D Kingham (23) P Just (15) 44. Women: Stableford: J Russell (32) 38. 2B: J Russell (32) K Brien (26) 44.

   NORTHBRIDGE: Men: Stableford Trophy: White: J Renshaw (3) 41. A: N Tonumaipea (11) 39. B: P Lewis (15) 40. C: R Spinelli (24) 39 cb. A Scr: J Renford 38. Women: Green: P Elmassian (17) 36. Medley: Stableford: 2B: P Sullivan (22) G Clunne (29) 49.

   NOWRA: Men: Stableford: A: L Quinn (9) 37. B: M Butler (15) 40. C: H Lamond (20) 42.

   NSW: Men: Stableford: J Moody (23) 39 cb. Scr: A Gordon 36. Stableford White: A Penklis (35) 35. Gold: M Messis (31) 29. Women: Stableford: M McCarthy (16) 32.

   OATLANDS: Men: Stableford: A: M McFarland (11) 38 cb. B: B Mees (17) 38. C: I Harrison (22) 40. D: J Lewis (34) 36. A Scr: J Wimalaratne 34. Women: J Mortimer (30) 33 cb.

   PACIFIC DUNES: Men: Stableford: A: N McGarry (13) 37. B: K Leo (21) 39 cb. Women: A: M Carthew (22) 34. B: D Wood (27) 29.

   PALM BEACH: Women: Stableford: L Carter (32) 39.

   PENNANT HILLS: Men: Stroke: Matchplay: D Brain R Bateman bt R Stevenson J Antonenas 1up. Stableford White: A: S Oitmaa (2) 40. B: T Golsby-Smith (13) 39 cb. C: M Collins (22) 39. A Scr: L Mordey 35.

   PENRITH: Men: Stableford 2B multi: White: M Alefaio (6) T Utakea (18) 81. 2B Scr: B Gadd J Gadd 64. A: A Thomson (6) 39. B: A Crook (19) 41. C: A Maddox (26) 37.

   PYMBLE: Men: Stroke: A: H Waddington (0) 69 cb. B: D Adamson (13) 69. C: R Hipsley (23) 66. Women: C Adamsas (6) 71. Men: Trophy: G Winchester 142. A Scr: P Foate 152.

   RANDWICK: Men: Par: 2B: F Squadrito (9) C Pustetto (18) 10 up cb. A: B Toms (10) 4 up cb. B: H Schoots (13) 3 up cb. C: C Pustetto (18) 3 up. Scr: S Todd 5 up.

   RICHMOND: Men: Stroke Bowl: Black: B Scr: D Swirski 80. B: B Coutts (16) 68. Plate: C Scr: J Austin 86. C: C Walker (30) 65. Stableford A: C Harris (9) 39.

   RIVERSIDE OAKS: Medley: Stableford: Bungool: S Wood (16) 35. Gangurru: A: J Nettleton (11) 43. B: G Shaw (13) 38. C: G Both (23) 40.

   ROSEVILLE: Men: Stableford: 2B: R Kitchen (10) G Harrison (25) 47. 2B Scr: O Light D Fischer (Elanora) 35 cb. A: M Baker (9) 37 cb. B: H Martin (16) 39. C: G Harrison (25) 40. Stableford Green: F Needs (29) 39.

   ROSNAY: Men: Stableford: A: J Skinner (12) 40. B: M Bragg (16) 44. C: S Korathota (21) 40.

   ROYAL SYDNEY: Women: Stableford: Centenary: S Rankine (42) 48. Championship: M Read (19) 38. Men: Stableford White: A: G Hall (12) 40. B: R Lee (16) 47. C: J Roth (24) 41. A Scr: R Chambers (a) 35.

   RYDE-PARRAMATTA: Men: Stableford 2B Agg: White: Div 1: C Mcalinden (21) J Morgan (12) 86. Div 2: J Story (26) L Vader Heide (18) 75. A: T Popov (6) 40. B: R Surian (18) 41. C: C Mcalinden (21) 49. D: J Campo (30) 41. A Scr: S VAIL 39.

   SEFTON: Men: Stableford: 2B: R Williams (16) J McGuigan (21) 46. A: D Quain (8) 42. B: P Bacon (13) 43.

   SHELL COVE: Stroke: Ambrose: L Karipidis (11) P Giorgianni (14) P Ryan (8) N Ryan (25) 51.75. Scr: N Whiteman J Oudejans D Strong C McGrath 56.

   SHELLY BEACH: Men: Stableford: Trophy: Div 1: D Tunbridge (16) 43. Women: Div 1: L Clements (30) 42 cb. Div 2: A Jones (34) 42. Div 1: R Evatt (41) 35 cb. Men: Split Six: B Bean (26) P Furlonger (6) G Knight (12) C Morris (15) 90. Medley: L Clements (25) B Clements (13) S Sheldon (31) S Cearns (40) 85. B Kable R Kennedy J Kable B Kable 89.

   SHOALHAVEN HEADS: Medley: Par: Div 1: I Komma (11) I Adlington (24) 11 up. A: R Gonella (7) 2 up. B: T Smith (16) 6 up. C: C Micallef (26) 8 up. Div 2: C Grinlinton (15) 1 down.

   SPRINGWOOD: Men: Stableford: 2B: A: T Hobson (8) 39. B: J Boylan (19) 39. C: R Wiseman (24) 36 cb. A Scr: S Ballard 34. A Richmond (16) S Druce (13) 45 cb.

   ST MICHAELS: Men: Stableford White: A: W McDonagh (6) 41. B: G Katrib (13) 42. C: A Ossip (20) 41. Jnr: J Reyes (17) 36. Men: Scr: S Gibson 36. Gold: M Hai Ta (29) 37. Women: Stableford: M Cerkesas (17) 33. Men: Stableford 2B: White: G Castanos (13) R Panaretos (16) 49. 2B Scr: S Gibson L Roberts 41. 2B: Gold: B Higgins (36) J Reyes (16) 46.

   STONECUTTERS RIDGE: Medley: Stableford: 2B Agg: A: R Hall (5) W Cochran (4) 78. B: K Rush (18) N Vlismas (16) 77. A Scr: M Villa C Rios-Ceballos 56. A: W Cochran (5) 47. B: N Vlismas (16) 40. C: D Laing (19) 41. Men: Stroke: Cock o' Walk: P Parker A Dargan bt S Loader B Loader 2up, N Peters L Holden bt G Raab T Payne 20th, G Dannoun R Clapham bt P Shillcock T McHugh 3-2, N Drew G Hind bt D Crofts B Malouf 2-1.

   STRATHFIELD: Medley: Stableford: 2B: D Carnevale (14) A Carnevale (17) 46. Scr: C Delaney J Bishop 39. J Punch (17) 38 cb.

   TALLWOODS: Men: Stableford White: A: D James (14) 43. B: S Sands (18) 38. C: N Challis (22) 40.

   TERREY HILLS: Men: Stroke Medal Apr: Black: A: J Liu (11) 72. B: F Keenan (13) P Grech (14) 72. C: P Turk (20) 71. Scr: M Manassen 79.

   THE AUSTRALIAN: Men: Stroke: 4B: G Charny (21) G Rosenberg (28) 65. Trophy: A Walsh (15) I Bradley (scr) 64 cb. A Scr: B Windred G Christie 68.

   THE COAST: Men: Stableford: J Jakobsson (14) 41. A Scr: R Abeni 34. Stableford White: M Boston (14) 39 cb. A Scr: T Jay 30. Women: Stableford: Team: J Worley (34) L D'Ambrosia (28) C Fifield (24) A Carter (27) 89.

   THE LAKES: Men: Stableford: D Mcconnell (20) 44. Scr: P Sproules35.

   THE RIDGE: Medley: Stableford: M Rea (19) 42.

   TOUKLEY: Men: Stableford: Team: H McElnea (16) C Howe (21) M Dean (7) G Dickey (36) 90. A: K Boyd (3) 38. B: H McElnea (16) 38. C: B Montgomery (19) 38. Women: B Wardle (16) 34 cb.

   WAKEHURST: Men: Stableford White: A: C Howard (12) 41. A Scr: A Sutton (0) 34. B: R Fisher (13) 40 cb. B Scr: R Fisher (13) 28. C: M Birrell (24) 39. C Scr: P Cohen (20) 18 cb. 2B Agg: B Whitefield 76. G Gregory 76. Women: Stableford: R Charnell (10) 30 cb.

   WALLACIA: Men: Stroke: 4B: A Scr: C Dengate T Le-grand 65. B Scr: R Lloyd G Bell 78. C Scr: T Le-brand B Lynch 83. R Lloyd (15) 66.

   WARRINGAH: Mxd: Stableford: M Stamopoulos (9) 36. M Hunter (14) 39. C Sheehan (25) 36. C White (26) 39. Scr: S Cowan 34. Irish Team: K Anderson (25) B Leech (28) P Rice (18) P Harvey (20) 97. Hole in one: S Cowan at 12th.

   WINDSOR: Men: Stableford Black: A: M Algie (13) 45. B: P Paris (18) 34 cb. C: D Mitchell (28) 40. Medley: Stroke Ambrose: J Singleton L Singleton 65 cb. G Dobson (12) D Bartlett (12) 58.5.

   WOOLLAHRA: Men: Stableford: 2B: R Fulham (27) 49 cb. A Kristenson (28) 49 cb. Div 1: K Monkhouse (14) 41. Div 2: M Bryan (22) 43. Div 3: R Fulham (27) 43 cb.

   WYONG: Men: Stableford: A: P Stannard (8) 39 cb. B: R Starr (17) 40. C: P Launt (25) 44. A Scr: H Ireland 37. 2B: P Launt (25) J Frame (19) 48.

26 February 2018
TERREY HILLS: Men: Stableford: B: T Serizawa (14) 38. more
NSW Golf