NSW Golf

Contact us via email to find our how to get your club included in these results.

NSW & ACT club golf results - Saturday

 

ACT

   GUNGAHLIN LAKES: Stableford: Men: A: B James 38 D Taylor 36 J Glennon 36. B: B Ernst 40 R Docker 39 B Lovett 37. C: B Halliday 37 M Thearle 35 S Morgan 35. Women: M Farrell 37 F Wicks 34.

NSW

   ANTILL PARK: Medley: Stableford: 2B: Div 1: S Hart (15) R Walsh (26) 49. Div 1 Scr: S Warren S Borton 39. A: B Farrell (12) 37 cb. B: S Hart (15) 39. C: T Redmond (33) 40 cb. Women: E Christen (17) 34 cb.

   ASQUITH: Men: Stableford: Captain's Trophy: J Moore (24) S Peterson (13) 45 cb. President's Trophy: C Kelly (17) S Garde (16) 44 cb. B Coward (18) 40.

   AVALON: Women: Stableford: J Pike (28) 37. President's Trophy: J Pike (28) 70.

   AVONDALE: Men: Stableford White: A: R Thomson (7) 42. A Scr: G Smith 36. B: B Zappia (15) 41 cb. C: J Howard (25) 33.

   BALGOWLAH: Mxd: Stableford White: A: T McIntyre (10) 39. B: P Gainsford (16) 34 cb. C: T Fenwicke (28) 41.

   BANKSTOWN: Men: Stableford: 2B: K Atwell R Scott 44. A: S Hon (5) 38 cb. B: M Mitchell (15) 38. C: R Raid (22) 35.

   BARDWELL VALLEY: Medley: Stroke: American Foursome: T Kadiev S Kadiev Z Angeliski D Ristevski (5.5) 44. A Scr: J Sentas S Petroulakis D Karadmitropoulos J Dallas 55 cb.

   BARNWELL PARK: Stableford: A: K Brown (4) 39. B: S Copperwheat (19) 39. C: R Clark (32) 34. Women: Stroke: Div 1/Medal: C Chew (23) 64. Div 2/Medal: A Duggan (26) 64. Div 3: J Byrne (41) 58.

   BAYVIEW: Men: Stroke 4B: Black: P Lewis (23) T Bourke (12) 59. Stableford: A: S Cole (11) 39. B: J Pocklington (18) 41. C: P Bowden (36) 40. Scr: J McLeod 35. Women: Div 1: C Jacobs (15) 32. Div 2: S Lewis (43) 35.

   BELMONT: Men: Par: A: N Naylor 4 up. B: D Gray 5 up. C: B Mitchell 2 up.

   BERMAGUI: Men: Stableford: A: M Carr (13) 40. B: P Buttrey (19) 39. C: I Reid (30) 34.

   BEVERLEY PARK: Men: Par: 2B: Div 1: R Dymock (14) G Brien 12 up. A Scr: K Rae R Gallagher 2 up. A: S Wright (13) 3 up. B: G Brien (15) 4 up. C: N Redman (25) 6 up. Women: Stroke: Medal Jul: Div 1/Medal: C McEnearney (22) 71. Div 1 Scr: R Parker 96 cb.

   BEXLEY: Mxd: Stableford: 2B multi: T Martin (14) M O'Farrell (17) 87. A: G Browning (9) 42. B: A West (13) 36. C: B Hinley (23) 42. A Scr: W Matthews 36.

   BLACKHEATH: Medley: Stableford: 2B: S Rabone (14) S Draper (32) 47. Men: G Nixon (11) 38. Women: J Simpson (27) 42.

   BONDI: Medley: Stableford: 2B Agg: D Dewey (20) C Murphy (4) 67. D Dewey (20) 43.

   BONNIE DOON: Men: Stableford White: A: I Mcphedran (10) 38. B: D Kearny (15) 37. C: R Strachan (23) 38. D: P Heaney (36) 36. A Scr: G Smith 33.

   BONVILLE: Men: Stroke: Medal: A: G Zugajev (0) 73. A Scr: G Zugajev 73. B: K Hopwood (18) 72 cb. C: K Edmonds (19) 72. Women: P Palin (12) 76.

   BOTANY: Men: Stroke: D Graham (18) 61.

   BOWRAL: Men: Stableford: T McAuliffe (18) 41. Women: N McMurray (38) 36 cb.

   BREAKERS: Women: Stableford: 2B Agg: Div 1: T Gibson (11) J Gibson (28) 69. A: T Lopez (19) 35. B: J Gibson (28) 38.

   BRIGHTON LAKES: Mxd: Par: A: D Weigand (11) 1 up. B: G Lawther (15) 2 up. C: B Kessing (31) 1 up. 2B: R Archer (19) D Weigand (11) 10 up.

   CABRAMATTA: Men: Stableford 2B multi: White: Div 1: A Baeza (7) F Pello (7) 72. Div 2: C Ing (6) H Omar (20) 76. Div 1 Scr: W Dunn G Glenday 57. A: A Baeza (7) 39. B: T Varley (12) 34 cb. C: G Toshack (17) 40. D: A Lucas (29) 36.

   CAMDEN: Men: Par: 2B: P D'Arbon (12) T Roberts 12 up. 2B Scr: S Humphreys D Cummins 7 up. A: D Cummins (0) 4 up. A Scr: L Hudson 1 down cb. B: T Roberts (16) 7 up. B Scr: N Beattie 8 down. C: P Peters (31) 6 up. C Scr: P Small 10 down. Women: Div 1: P Gleeson (18) sq. Div 2: L Cribb (19) 1 up. Div 3: J Page (29) sq. 2B: J Page (29) R Wright 9 up.

   CAMPBELLTOWN: Men: Par: 2B: R Woods (19) C Beehag (20) 10 up cb. A: P Higgins (3) 4 up. A Scr: C Lawson 1 down. B: R Woods (19) 6 up cb. B Scr: M Woods 7 down. C: D Barnett (22) 3 up. C Scr: D Boulter 12 down.

   CARNARVON: Men: Stableford: 2B Agg: K Kim (14) W Jung (13) 75. 2B Scr: S Sagdic A Ehlisoydan 61. A: J Kindred (8) 38. B: K Kim (13) 39. C: J Lee (23) 37 cb.

   CASTLE HILL: Men: Stableford White: R Guthrie (16) T Guthrie (13) 47. A: D Odgers (12) 39. B: T Guthrie (13) 43. C: A Mihalyka (26) 39. T Walter (9) T Belfort (5) 47. A: G Bezuidehout (9) 41. B: R Chong (12) 40 cb. C: A Bradley (22) 40. 2B Scr: C Wheelar M Carmicheal 44.

   CASTLECOVE: Men: Stableford Team: White: J Vatiliotis (30) H Perry (28) O Oberholzer (27) M Hill (23) 50. P Thomas (13) 41. Women: Stableford: C Isaacs (27) 33.

   CHATSWOOD: Hole in one: L Cheung. Medley: Stableford: 2B: G Symonds (13) N Duncan (24) 47. Scr: H Sanchez L Sanchez (Bardwell Valley) 36. A: S Wilson (5) 38 cb. B: G Symonds (13) 41. C: L Sogaard-Andersen (31) 37 cb.

   CONCORD: Men: Stableford: A: J Blackadder (5) 36 cb. B: W Foung (13) 35. C: M Purtill (23) 36. Stableford Gold: M Hill (24) 36. Stableford: 2B: J Biazzo (22) R Tasso (9) 43. 2B Scr: R Younan G Wilson 33.

   CROMER: Medley: Stableford 4B: White: D Gray (21) G Petri (24) 48. A: S Campbell (8) 39 cb. B: C Berry (18) 39. C: L Paton (27) 39. Men: Scr: J Ponder 38.

   CRONULLA: Men: Stableford: Team: A Watts (9) M Holman (9) D Bailey (12) G Goodyer (22) 92. A Parker (23) 42.

   CUMBERLAND: Men: Par: 2B: Div 1: D Angus (20) N Shaw (21) 11 up. Div 1 Scr: A Welsh S Timeus 3 up. Div 1: D Bowen (12) 3 up cb. Div 2: A Middleton (14) 3 up cb. Div 3: N Shaw (21) 6 up. Div 1 Scr: A Welsh sq.

   DUNHEVED: Men: Stableford: 2B: Div 1: P Hodges (9) W McKeon (22) 48. Div 2: P Edenborough (31) J Lazaras (27) 50. Div 1 Scr: O Coletto J Fearnley 38. A: P Hodges (9) 41. B: P Edenborough (31) 40.

   EASTLAKE: Mxd: Stableford White: A: C Hicks (2) 39. B: P Cox (13) 37 cb. C: K Hennessy (24) 38. D: B Hall (32) 36. A Scr: M Hicks 29.

   ELANORA: Stableford: A: M Allchurch (7) 37. B: T Walsh (21) 39. C: J Kiernan (34) 37. Scr: N Mundy 31.

   EVERGLADES: Men: Stableford Black: A: S Binder (2) 41. B: T Cheetham (16) 42. C: D Cuddington (22) 45. Stableford: Team: S Binder (2) 93 cb. D Dowler (21) 93 cb. B Garwood (28) 93 cb. A Asciak (23) 93 cb.

   FORSTER: Men: Stableford White: A: J Kerr (10) 36. A Scr: T Jay 31. B: N Clinghan (27) 33 cb. B Scr: K Gambrill 19.

   FOX HILLS: Men: Stableford: 2B Agg: A Nichols (15) J Wright (34) 74. 2B Scr: N Booth M Rajca 57. A: M Rajca (5) 39. B: Z George (14) 39. C: G Diener (24) 38 cb. Hole in one: K Gehrig at 11th.

   GIBRALTAR: Medley: Stableford: 2B multi: Div 1: C Delahunty (14) P Knock (14) 71. A: P Cornwell (18) 39.

   GLENMORE: Stroke: Ambrose: A: D Franshaw S Dowswell (1.75) 61.75 cb. A Scr: D Orth L Smith 68.

   GORDON: Men: Stableford: 2B: D Ticehurst (12) K Hoare (23) 46. A: N Brady (3) 35. B: R Keightley (15) 36. C: G Bowen (28) 38.

   HARRINGTON WATERS: Men: Stableford: A: P Parker (14) 38. B: K Tapp (23) 35.

   HIGHLANDS: Stableford: 2B Agg: S Sartori (21) J Cooper (29) 75. Div 1: R Jones (9) 35 cb. Div 2: J Devenny (24) 38.

   HORIZONS: Men: Stableford: G Duffy (33) 38. W Hill (17) 37. Women: D Yeo (40) 34. D Brander (7) 33 cb.

   HURSTVILLE: Men: Stableford: A: T Shaw (4) 40. B: N Loizou (17) 44. C: B Glass (22) 49. Women: B Evans (20) 39.

   JAMBEROO: Men: Stableford: A: G Seymour (10) 40. B: A Attard (14) 37. C: S Oppert (20) 38. D: L Farkas (27) 36. Women: J Anderson (19) 38.

   KAREELA: Men: Stroke: Foursome: A: P Mcillwraith (9) C Arnold (9) 63. B: J Lumb (13) T Nicholls (16) 62.5. C: T Robinson (20) D Lane (21) 62.5.

   KILLARA: Men: Stableford Irish Team: White: G Ferris (29) B Crossie (23) R De Mestre (17) D Stillman (26) 89. A: W Mckeith (13) 41. B: H Haberlin (17) 39. C: C Taylor (25) 37.

   KOGARAH: Men: Stroke: Foursome: A: N Kalatzis (14) S Kalatzis (8) 57 cb. B: G Barnes (15) G Dwyer (16) 55. C: T Wilkes (20) T Linke (28) 55.

   KOOINDAH WATERS: Women: Stableford: S Smith (29) 38. Men: A: R Lloyd (7) 41. B: D Peacock (19) 41. C: P Watson (24) 38.

   LAKESIDE: Women: Stableford: K Bray (29) 34. Stroke: Medal: Div 1: V Withford (17) 73. Div 2: T McDonald (24) 72. Men: Foursome C'ship: A: N Smedley (12) P Dawson (7) 72.5. B: J Gatt (15) V Sacco (19) 72.5. C: M Coffey (21) A Cawthorne (23) 76. A Scr: G Durham S Shanahan 76. B Scr: B Scheidler P Hodge 89. C Scr: B Reid J Docherty 103.

   LANE COVE: Mxd: Stableford: Team: S Ahistedt (22) M Dooley (32) D Martin (27) S McDonald (29) 92. J Cunningham (23) 40.

   LEONAY: Medley: Stableford White: A: I Barnes 37. B: M Crock 40. C: R Lammey 39. D: J Drew 40.

   LEURA: Stableford: S Wilson (20) 37.

   LYNWOOD: Men: Stableford 2B multi: White: A: J Sugget (18) L Codd (7) 83. A Scr: B Ellam G Sheperd 40. Div 1: L Codd (7) 41. Div 2: O Tonkin (17) 39. Div 3: M Church (27) 41. Div 1 Scr: B Ellam 35. Women: Stableford: Div 1: D Northwood (20) 34. Div 2: A Stannard (38) 32.

   MACARTHUR GRANGE: Men: Stroke Medal: Black: A: S Thorn (8) 79. B: M Condron (13) 76. C: P McEwen (27) 92.

   MACQUARIE LINKS: Medley: Stableford: 2B: J Strachan (29) T Liddell (10) 45 cb. Men: A: T Liddell (10) 34. B: G Hosking (15) 36 cb. C: W Badiola (20) 39. A Scr: J Webb 34. Women: H Hindmarch (31) 36.

   MAGENTA SHORES: Men: Stableford: A: M Duffy (+4) 35. B: J Pembroke (17) 36. C: A Lord (32) 44. Women: Div 1: L Fiatarone (11) 33 cb. Div 2: D Anderson (27) 38. Mxd: 2B: J Okeefe (6) A Lord (32) 51.

   MANGROVE MOUNTAIN: Stroke: Ambrose: D Walker J Seaman (8.75) 59.25.

   MANLY: Men: Stableford: A: B Haverfield (10) 39. B: M Munsie (16) 37. C: L Leech (27) 43. A Scr: C Adare 33. Trophy: L Leech (27) 43. Women: M Butler (24) 26.

   MARRICKVILLE: Men: Stroke: Medal A: D Cremin (1) 61. Scr: T Shaw 67. B: B Oconnell (17) 59. Scr: R Moffatt 76. C: B Frazer (19) 59 cb. Scr: P Schumack 77.

   MASSEY PARK: Men: Stableford: 2B Agg: D Hilton (18) A Varnes (20) 73. A: S Fitzpatrick (-1) 38. B: D Hilton (18) 37. C: K Nichols (24) 39. Scr: S Fitzpatrick 39. R Ch'ng (20) 32 cb. Women: Stroke: Chick o' Walk: M Oman T Unwin bt T Hall J McKen zie 1up.

   MONA VALE: Men: Stroke Foursome C'ship: Black: A: J Karren G Williams 154. B: L Diserens S Rogan 189. C: B Whitney B Denley 204. Foursome: D Neilson (Scr) M McKinnon (5) 72.5. Stableford: A: D Hemsley (6) 40. B: M Mashman (17) 43. C: K West (24) 40. Scr: D Hemsley 34. 2B: R Davis (20) M Harris (12) 48 cb.

   MOORE PARK: Medley: Stableford: 2B multi: P Williams (22) J Taylor (34) 73. 2B Scr: D Rosenthal M Tey 46. Men: Stableford White: A: S Graham (9) 40. B: F Svorinich (15) 38. C: S Sadokierski (21) 37. Stableford: A Nguyen (18) 36. Women: Scr: N Haines 32. Mxd: 9-hole: C Warne (22) 14.

   MORISSET: Men: Stableford White: A: G Gardner (12) 39. B: P Donohue (17) 36. C: B Hatcher (26) 37.

   MOSS VALE: Men: Par: A: I Battersby (6) 3 up. B: G Warner (17) 4 up. C: D Hoare (am) (21) 3 up. Women: E Dovey (22) 1 down.

   MT BROUGHTON: Medley: Stroke: Medal: A Lehner (13) 71. Stroke White: P Thompson (28) 78.

   MUIRFIELD: Men: Stableford: 2B multi: C Courtney (15) C Prowse (13) 83. A: T Muir (3) 36. A res: E Palmer (8) 35 cb. B: C Prowse (13) 41. C: C Norris (20) 37. C res: M Pattison (31) 32.

   NORTH RYDE: Men: Stableford: 2B: A: P Hatherley (21) J Thom (31) 48. A Scr: T Crockart M Hooper 38. A: L Haddock (12) 43. B: P Lee (16) 42. C: D Whiteman (20) 43. D: A Oppedisano (28) 38.

   NORTH TURRAMURRA: Stableford: 2B: B Moo (16) J Macalyk (20) 45. B Moo (16) 39. Women: K Kendall (23) 31.

   NORTHBRIDGE: Men: Stableford White: A: D Lum (12) 40. B: S Pollitt (17) 38. C: D Braithwaite (33) 38. A Scr: J McKenzie 40. Women: Green: P Beckton (8) 38.

   NOWRA: Men: Stroke: A: J Woolmer (Russell Vale 5) 66. A Scr: J Woolier (Russell Vale) 71. B: J Hatchman (19) 68. B Scr: P Calvert 84. C: B Mason (25) 65. C Scr: J Barron 87.

   NSW: Men: Stableford: Salver: B Topper (21) P Keen (26) 47. 2B Scr: M Burns T Cranfield 39. Women: K Smith (23) 29.

   OATLANDS: Men: Stableford: Trophy: P Madden (18) 40 cb. A: B Watt (7) 38 cb. B: P Madden (18) 40. C: R Ong (19) 40. D: C Peterson (28) 37. A Scr: Y Park 35.

   PACIFIC DUNES: Men: Stableford: A: N Munro (6) 36 cb. B: O Barrett (24) 36. Women: C Henderson (15) 30.

   PALM BEACH: Men: Stableford: 2B: P North (33) J Zieren (17) 49. P North (33) 46. Women: N Kadwell (24) 30.

   PENNANT HILLS: Men: Stableford White: A: C Jack (4) 41. A Scr: A Richards 38 cb. B: D Backhouse (18) 41. C: S Mikhael (21) 38.

   PENRITH: Men: Stableford 2B: White: M Hopkins (15) D Milton (27) 46. 2B Scr: L Geeves J Roberts 35. A: P Willis (10) 36. B: M Organ (18) 39. C: G Bloomfield (28) 37.

   PYMBLE: Men: Stableford: 2B: A Fagan (14) G Scott (30) 47. A: M Thompson (5) 36. B: R Derham (14) 37 cb. C: J Fletcher (26) 37 cb. Women: C Adamsas (4) 35.

   RANDWICK: Men: Stroke: 2B: A: J Todd S Campbell 57. B: S Pilbeam J Hunt 63. C: P Illidge K Smith 71. Stableford: J Hunt S Pilbeam (13.5) 49.5.

   RICHMOND: Medley: Stableford 2B: Black: Div 1: D Evans S Burdekin 43. Div 2: R Gibbs J Wallace 51. Div 1 Scr: R Reynolds R Davies 38. R Gibbs (29) 42. A: A Clark (11) 39. B: P Fay (13) 38. A Scr: C Ellings 31.

   RIVERSIDE OAKS: Medley: Stableford: Bungool: A Macdonell-Scott (10) 39. Gangurru: Div 1: M Halcrow (12) 40. Div 2: L Temple (14) 37. Div 3: R Glascott (22) 39.

   ROSEVILLE: Men: Stableford: A: R Stewart (8) 38. A Scr: G McAllister 34. B: M Gatt (16) 37. C: R Ulrick (25) 41. Stableford Green: T Clifford (29) 33.

   ROSNAY: Men: Stableford: 2B Agg: A: M Woodhouse (8) J Ross (23) 74. A Scr: M Woodhouse C Hagarty 55. Div 1: B Minard (6) 40. Div 2: A Lulka (17) 40. Women: Div 1: D Worthington (29) B Minard (6) 76. A: D Worthington (29) 36.

   ROYAL SYDNEY: Women: Stableford: 3B: Centenary: J Hedlam (30) S Hudson (28) J Fitzhardinge (36) 51. Stroke: Medal: V Hegarty (26) 65. Championship: C Thomson (20) 76. Men: A: R Roden (11) 75. A Scr: R Johnston 76. Stableford White: B: R Little (18) 34. C: L Brown (19) 41. B Scr: L Brown 22.

   RUM CORPS: Men: Stableford: A: R Taylor (12) 38. B: P Mitchell (23) 39.

   RYDE-PARRAMATTA: Men: Stableford: 2B Agg: Div 1: G Muller (17) K Dobbs (10) 72. Div 2: W Beauman (31) R Fitzgerald (27) 74. A: G Smith (13) 41. B: G Muller (17) 40. C: J Lee (19) 36. D: W Beauman (31) 41. A Scr: A Middleton 33.

   SEFTON: Men: Stroke: Ambrose: D Quain W Edworthy (3.25) 46.75.

   SHELL COVE: Stableford: A: B Manns (11) 39 cb. B: D Carney (16) 37. C: M Commane (20) 41. A Scr: D Whitehead 37.

   SHELLY BEACH: Medley: Stableford: Team: J Mayfield K Davidson J Tarran H Garden 92. Men: D Duffy D Hayes A Pennings P Donnellen 93. A: G Crate (4) 41. B: A Oonnor (13) 40. C: D Duffy (23) 41. Women: Div 1: K Davidson (21) 36. Div 2: J Mayfield (35) 37.

   SHOALHAVEN HEADS: Medley: Stroke: Ambrose: G Brandon N Gallagher T James S Stalgis (9.5) 54.5.

   ST MICHAELS: Women: Stableford: S McAlister (21) 35. Men: Stableford Scr: White: J Lyras 34. 2B: B Love (17) E Ip (17) 47. 2B Scr: C Johnson D Glynn 38. 2B: Gold: G Hooper (31) B Reid (14) 38. White: A: A Clarkson (6) 38 cb. B: D Gleeson (13) 37 cb. C: J Byrnes (19) 39. Gold: G Hooper (31) 25 cb.

   STONECUTTERS RIDGE: Medley: Stableford: A: D Boyd (Toukley 2) 42. B: B McIntyre (15) 39 cb. C: D Brophy (20) 40. 2B: A: H Williamson (28) S Taylor (20) 49. A Scr: J Field M Graham 42. B: P Parker (21) A Dargan (23) 46.

   STRATHFIELD: Medley: Par: Cup: D Hoggart (14) 3 up cb. Div 1: P Weaver (10) 2 up cb. Div 2: D Hoggart (14) 3 up cb. Div 3: D Sidhwa (22) 2 up. Scr: C Delaney 3 up. Veteran Men: I Pearce (9) sq cb.

   TALLWOODS: Stroke: Medal Jul: Div 1: R Murray (17) 74. Div 2: J Stephens (24) 85. Div 3: M McManus (34) 87. Men: A: D James (12) 73. B: P Townsing (17) 74. C: C Arellano (33) 76.

   TERREY HILLS: Medley: Stableford: 2B: A May (12) R Wlsh (21) 47. A Scr: M Manassen 31. A: A Draper (8) 38. B: H Kim (15) 38 cb. C: H Hii (27) 37.

   THE AUSTRALIAN: Men: Stableford: A: J Williams (6) 39 cb. B: R Errington (14) 39. C: S Haritos (27) 35. A Scr: R Balcomb 37.

   THE COAST: Men: Stableford: 2B multi: P Kastl (11) J Stark (26) 78. J Stark (26) 39. A Scr: R Macey 33 cb. Women: Stroke: Ambrose: S Africh (19) T Manning (32) M Laffy (28) C Fifield (24) 61.125.

   THE LAKES: Men: Stableford: J Kim (15) 39. A Katholos (+3) 37.

   THE RIDGE: Medley: Stableford: W McInerney (20) 44.

   TWIN CREEKS: Men: Stableford Split Six: Gold: M Milosevic (13) I Mclean (6) 63. A: I Mclean (6) 41. A Scr: Z Morcillo 33 cb. B: D Williamson (14) 35. B Scr: M Chow 20 cb. C: N Ussia (19) 36. C Scr: J Sweeten 16 cb. Women: Green: S Yoo (21) 33.

   WALLACIA: Stableford: 2B: T Validakis (23) C Holmes (0) 47 cb. 2B Scr: M Berg R Lees 38. A: M Berg (10) 38. B: B Evans (16) 43. C: M Pronesti (26) 40. Women: N Bemrose (34) 37.

   WARRINGAH: Men: Stableford: 2B: G Bell (24) B Brown (20) 48. A: J Nicholson (12) 35. B: B McLachlan (18) 37. C: G Bell (24) 38 cb. D: B Campbell (36) 41.

   WENTWORTH FALLS: Men: Par: Bisque: R Scott (22) 7 up. Women: S Taylor (28) 7 up.

   WINDSOR: Men: Stableford 4B Agg: Black: D Cauchi (15) W Lim (25) 74. A: T Morier (5) 36 cb. B: F Knox (17) 38 cb. C: C Summers (27) 37.

   WOOLLAHRA: Men: Stableford 2B multi: White: N Sullivan (28) K Hourn (17) 82. Div 1: K Hourn (17) 38 cb. Div 2: J Kiss (21) 41 cb. Div 3: N Sullivan (28) 41.

   WOOLOOWARE: Men: Stroke Foursome: Black: H Watkins (15) A Mercuri (19) 72. Stroke: Scr: J Cook D De Traubenberg 76.

   WYONG: Men: Stableford: A: J Reed (10) 39. B: G Todd (17) 40. C: J Skates (23) 39. 2B: P Downey (3) B Steaurt (21) 46.

21 August 2018
ANTILL PARK: Medley: Stableford 2B: White: D Rankin (23) K Ryan (24) 47 cb. 2B Scr: P Bradley N Wood 39. A: N Wood (4) 40. B: D Smith (14) 36. C: I ... more
NSW Golf