NSW Golf

Contact us via email to find our how to get your club included in these results.

NSW & ACT club golf results - Saturday

 

   ANTILL PARK: Medley: Stableford: 2B: Div 1: J Dimarco (11) R Plumridge (25) 49 cb. Div 1 Scr: W Higgins M Post 40 cb. Men: A: M Post (5) 39 cb. B: I Couper (13) 36 cb. C: D Hill (25) 44. Women: E Messer (25) 36 cb.

   ASQUITH: Men: Stroke: Medal Sep: A: L Malcolm (9) 66. A Scr: D Morgan 71. B: M Gasper (15) 65. B Scr: K Lee 81. C: P Goldman (23) 63. C Scr: M James 89. Jnr: L Malcolm (9) 66.

   AVALON: Women: Stableford: S Malchin-Barford (32) 43. Stroke: Matchplay: H Crutch bt L Zalitis 4-3.

   AVONDALE: Men: Stroke: A: S Gresham (9) 68 cb. A Scr: H Drewitt-Smith (2) 76 cb. B: A Babazoglio (14) 65. F McGowan (21) 67. Stableford White: B Kinchington (26) 36 cb.

   BALGOWLAH: Mxd: Stableford: A: R Humphreys (12) 43. B: M Stelzer (16) 42. C: B McKean (33) 43 cb.

   BANKSTOWN: Men: Stableford: 2B Agg: P Watson T Howell 72. 2B Scr: R Willis M Bain 61. A: P Watson (12) 41. B: M Matthews (16) 38. C: C Burke (24) 39.

   BARDWELL VALLEY: Medley: Stableford: 2B: P Gould (13) P Yee (22) 49. L Ritchie (17) 45. Stroke: G Lee (3) 65 cb.

   BARNWELL PARK: Stroke: Ambrose: Div 1: M Williams (6) T Earl (9) W Martlew (8) D McCabe (9) 44. Div 1 Scr: R Walters K Brown J Aurelius P Sharpe 52. Women: Stableford: S Hormann (20) 42.

   BAYVIEW: Medley: Stableford: Team: S Hiney (14) D Black (11) O Poate (8) B Storer (9) 94. Men: A: O Poate (8) 42 cb. B: S Francis (13) 41. C: R Jenkins (29) 40. Scr: D Brandt Richards 41. Women: Div 1: D Sainty (11) 38. Div 2: A Toohey (36) 39.

   BELMONT: Stableford: A: R Suckling 41. B: J Lowe 39. C: G Hedges 40.

   BEVERLEY PARK: Men: Stroke: Foursome C'ship: A: S Williams A Brown 158. B: R Dymock T Martin 170. C: P Golsby L Byrne 185. Medley: Stableford: A: H Holohan (4) 40. B: J Hourn (19) 40. C: M Bartolic (27) 39. A Scr: E Koukos 34.

   BEXLEY: Medley: Stableford: 2B: G Snowden (14) S Flood (19) 48. Hcp: A: B Fraser (9) 39. B: K Milham (14) 39. C: R Robinson (28) 44. Scr: D Street 28. Women: R Simpson (Robina Woods) (24) 38.

   BLACKHEATH: Women: Stableford: M Rowe (35) 38 cb. Men: A: A Campbell (12) 41. B: S Rabone (14) 39. C: P Kailofer (27) 35.

   BONDI: Men: Par: 2B: M Pashley (10) L Furlong (9) 9 up. L Furlong (13) 2 up cb.

   BONNIE DOON: Men: Stroke White: A: M Rodgers (9) 71. B: D Lacey (13) 68. C: A Woods (24) 66. A Scr: G Bell 73. Stableford A: A Galleli (10) 40. Gold: D: M Aspros (32) 36.

   BONVILLE: Medley: Stableford: 2B: D Habgood (16) P Currie (11) 48. T Backhouse (7) 42.

   BOTANY: Men: Stableford: 2B: W Piggins (17) C Anslow (14) 46. M Ryan (10) 37.

   BOWRAL: Women: Stableford: P Barker (17) 34 cb. Men: R Jauncey (26) 41.

   BREAKERS: Medley: Stableford: 2B multi: S Numan (11) B Webber (22) 81. Men: R Walker (22) 42. Women: W Fox (44) 43.

   BRIGHTON LAKES: Stableford: A: W Grace (12) 43. B: P Hassarani (14) 42. C: P Leighton (24) 41. 2B: W Grace (12) S Brock (23) 50.

   CABRAMATTA: Men: Stableford: 2B: Div 1: M Swamy (8) R Naidu (12) 49. Div 2: D Finocchiaro (19) F Pello (9) 49. Div 1 Scr: R Buettner C Rumble 40. A: C Rumble (6) 43. B: N McCann (14) 40. C: P Dexter (17) 37 cb. D: E Lieu (26) 42.

   CAMDEN: Men: Stableford: A: N Besgrove (12) 40. A Scr: L Hudson 31. B: G Pratt (17) 39. B Scr: B Bailey 25. C: T Moore (23) 43 cb. C Scr: B Keys 23. 2B: M Bexon (29) G Beedle (24) 50. 2B Scr: M Arnold L Hudson 39. Women: Stroke: Ambrose: S Goodall C Hunt (11.5) 64.5.

   CAMMERAY: Men: Stroke: A: D Whelan (11) 67. B: T Redwood (15) 66. C: B Colvin (23) 70. Women: J Mann (26) 72.

   CAMPBELLTOWN: Men: Stableford: 2B: S Robson D Hadkins 49. A: L Thomas (12) 37 cb. A Scr: C Lawson 31. B: A Keers (18) 39 cb. B Scr: B Pollock 24. C: P Biffin (25) 42. C Scr: H Darmody 17 cb.

   CARNARVON: Men: Stableford: 2B: M Lee (18) M Hwang (15) 51. 2B Scr: B Haynes J Stein 38. A: J Ji (10) 40. B: M Hwang (15) 43. C: W Min (24) 40 cb.

   CASTLE HILL: Men: Stableford: 2B: A Smith (36) D Geraghty (17) 49. A: D Eun (6) 37 cb. B: R Hayes (19) 39. C: G Mcmanus (31) 41. PM 2B: B Mitchell (17) M Hawes (15) 51. A: S Falcone (9) 39 cb. B: B Mitchell (17) 40. C: K Kahler (22) 38 cb. 2B Scr: G Davies M Carmichael 41.

   CASTLECOVE: Men: Stableford White: J Diggins (22) 45. 2B: M Manning (23) R Whyte (13) 51. Women: Stableford: J Stallard (41) 44.

   CHATSWOOD: Medley: Stableford: A: B Fisher (6) 40 cb. B: P Hessell (13) 41. C: T Fitzgerald (29) 44. 2B: D Ooi (24) N Henderson (13) 51. Scr: T Fletcher M Robertson 38.

   CONCORD: Men: Stableford: 2B: S Manganas (12) T O'Connor (18) 41 cb. 2B Scr: M Ryan G Wilson 34 cb. A: J Blackadder (5) 35. B: G Cronin (14) 34. C: R Macpherson (19) 35 cb. Stableford Gold: M Hill (21) 24.

   CROMER: Men: Stableford White: A: B Clausen (13) 39. B: M Stephen (19) 42. C: G Wardle (23) 44. A Scr: S Floyd 37. Medley: Stableford: 4B: B Mcleod (9) W Sheehan (17) 48 cb. Women: Stableford Gold: D Stuart (19) 35.

   CRONULLA: Men: Stableford: A Scr: T Schmid 33. A: R Johnstone (11) 41. B: J Krause (18) 38. C: J Degan (26) 39.

   CUMBERLAND: Men: Stableford: 2B: D: D Brakell R Joynes 52. D Scr: M Smith J Russo 38 cb. Div 1: M Rolls (11) 42. Div 2: D Brakell (17) 44 cb. Div 3: L Kermode (24) 44. D Scr: S Bridger 35.

   DUNHEVED: Men: Stableford: 2B: Div 1: J Gunn (18) S Walker (11) 48. Div 2: G Mather (18) W Tarwharu (14) 49. Div 1 Scr: O Coletto J Fearnley 42. Div 1: C Williams (4) 42. Div 2: P Edinborough (23) 42.

   EASTLAKE: Men: Stableford: A Scr: D Jackson 33. A: D Ferguson (8) 40. B: S Schneider (18) 41. C: A Mendel (21) 39. D: S Circosta (28) 41.

   ELANORA: Men: Stableford: A: D Adams (10) 41. B: R Fox (17) 37. C: S Spring (25) 38. A Scr: K Donohoe (1) 35.

   EVERGLADES: Men: Stableford: 2B: D Cuddington (22) A Cuddington (20) 50 cb. A: P Botting (6) 43. B: R Harris (16) 40. C: R Esveld (33) 44 cb.

   FOX HILLS: Men: Par: 2B: G Monaghan (30) I Herring (28) 11 up. 2B Scr: K Booth D Hull 1 down. A: S Johnston (12) 5 up. B: H Parkin (14) 4 up. C: J Annen (27) 6 up.

   GEORGES RIVER: Par: Team: Div 1: R Barnes A Lancaster B Field T Jackson 17 up. A: M Lovric (12) 6 up. B: A Neumann (14) 7 up cb. C: L Cosgrove (24) 5 up cb.

   GIBRALTAR: Medley: Stableford: Div 1: A Bray (10) 37. Div 2: T Carroll (23) 41. Div 1 Scr: M Coffey 28.

   GLENMORE: Stableford: 27-hole: S Hunt (4) D Lyme (12) 75. Div 1: M Salayog (7) 40. Div 1 Scr: S Twomey 30. Div 2: T Flewitt (30) 42. Div 2 Scr: D Auld 19.

   GORDON: Men: Stableford: 2B: A Montalbano (16) M Noonan (19) 52. A: M Carney (12) 44. B: A Montalbano (16) 48. C: I Tulloch (25) 43.

   GOSFORD: Men: Stableford: Trophy: A: D Cheetham (12) 42. B: P Lack (13) 43. C: J McIvor (22) 44. Team: R Whyte C Ward I Rutherford D Kidd 95.

   HARRINGTON WATERS: Men: Stableford Black: Div 1: R Hofmeier (18) 41. Div 2: B Doyle (25) 40. Women: Stableford: M Cannon (Kurri 26) 30 cb.

   HIGHLANDS: Medley: Stableford: 2B: A Finlaison (34) G Dorahy (17) 47. A: M Hymann (12) 36. B: I Jones (24) 38.

   HORIZONS: Medley: Par: 2B: D Lancaster J Jefferson 12 up. Stableford: T Woodward (24) 40 cb.

   HURSTVILLE: Women: Stroke: P Keogh (9) 67. Men: A: N Pantano (11) 69. B: I Rydstrand (15) 65 cb. C: A Jilani (22) 65.

   JAMBEROO: Men: Stableford: A: T Panecasio (9) 36. B: P Hellmund (15) 38. C: I Martens (25) 36. D: L Farkas (27) 35. 2B Agg: J Turner Sr (27) J Turner Jr (16) 71. Women: P Orgill (29) 30. 2B Agg: P Orgill (29) M Cook (21) 59.

   KAREELA: Men: Stableford: 2B multi: G Stone (6) A Stone (15) 76. A: M Thompson (11) 39. B: I Elton (15) 40. C: P Dennis (32) 42. A Scr: W Knight 29.

   KILLARA: Men: Stableford White: A: J Parkinson (9) 42. B: K Gillespie (15) 39. C: G Ferris (25) 41. A Scr: D Williamson 35.

   KOGARAH: Men: Stableford: 2B: D McCarthy (9) G Herbert (7) 45. A: D McCarthy (9) 40. A Scr: G Harnwell 34 cb. B: G Penn (16) 38. C: K Burt (21) 38. Women: M Quill (22) 34.

   KOOINDAH WATERS: Women: Stroke: Medal: A: E Bond (5) 83. B: G Portelli (24) 100. C: A Robards (38) 34. Men: Stableford White: A: M Basclain (2) 37. B: I Ledger (14) 41. C: B L'Estrange (28) 39.

   LAKESIDE: Women: Stableford: 2B multi: K Wagg (22) T Wood (5) 63. R Francis (25) 32 cb. Jnr: Stableford White: M Johnston-Garcia (29) 21. Men: 2B Agg: Black: S Newport (21) P Dansie (11) 66. Stableford: 2B Scr: D Hawkins (2) M Brinkworth (+1) 59. Stableford Black: A: D Hawkins (2) 33. B: P Noring (14) 36. C: O Kierans (24) 37.

   LANE COVE: Men: Stableford: Split Six: W Belgre (10) P Doherty (5) M Thompson (28) H Anderson (22) 88. J Abbott (32) 44.

   LEONAY: Stableford: 2B: M Denny (33) L Hopgood (36) 53. A: J Cupples (6) 40. B: R Butcher (16) 46. C: J Stapley (19) 43. D: S Malesevic (31) 45.

   LEURA: Medley: Stableford White: J Johnstone (23) 45. W Player (24) 41. G Webb (13) 38. 2B: J Townend (28) M Scullion-Stewart (15) 48.

   LIVERPOOL: Men: Stableford White: A: D Brooks (12) 40. B: M Hoban (16) 41. C: P Cho (32) 41. Par 2B: S McKimm (8) M Hoban (16) 48 up cb. Stableford 2B Scr: T Murray A Deeth 39.

   LONG REEF: Men: Stroke: A Scr: T Bateman 74 cb. A: R Cordaiy (7) 69. B: D Johanson (16) 66. Stableford: C: R Donovan (25) 39. Women: J Brown (10) 35.

   MACARTHUR GRANGE: Men: Stableford Black: A: R Hayes (8) 37. B: C Jarman (15) 42. C: J Johnston (23) 41.

   MACQUARIE LINKS: Medley: Stableford: 2B: Y Fitton (4) R Haywood (4) 43 cb. A: A Sammons (10) 38. B: L McPhee (15) 36. C: N Furia (32) 37. Scr: G Stubbs 35. L Galluzzo (23) 34.

   MAGENTA SHORES: Mxd: Stableford: 2B: B Mullens (24) G Deaves (33) 48. Men: A: S Thomlinson (11) 35. B: R Tuckwell (16) 37. C: G Deaves (24) 35 cb. Women: Div 1: L Hall (25) 41. Div 2: D Anderson (28) 35.

   MANGROVE MOUNTAIN: Men: Stableford: Div 1: L Brooks (5) 44 cb. Div 2: P Murphy (27) 44.

   MANLY: Women: Stroke: R Kavanagh (26) 70. Men: A: P Bardetta (0) 70 cb. B: T Aitken (17) 68. C: C Ross (26) 65. A Scr: P Bardetta 70.

   MARRICKVILLE: Men: Stableford: 2B: M Ribarovski (8) C Heung Yang (16) 46 cb. 2B Scr: J Merriman D Fletcher 40 cb. Hcp: T Shaw (4) 40. Scr: D Cremin 30 cb.

   MASSEY PARK: Men: Stableford: A: R Wood (8) 41. B: P Foote (17) 38. C: G Watts (27) 40. Scr: R Wood 33. 2B Agg: A Oman (8) N Osborn (20) 76. Women: Div 1: J Smith (15) 35. Div 2: D McCarty (30) 36. A: Y Little bt S Scarr 8-6. B: W Blake bt H McCartney 10-8.

   MONA VALE: Men: Stroke Medal Oct: Black: A/Medal: T Sparke (14) 69. B/Medal: T Browne (15) 68. C: J Agostino (22) 69 cb. Scr: M Judge 74. Stableford: A Terrey (27) 38. 2B: K Moore (25) T Harris (27) 47.

   MONASH: Men: Stableford: A: R Shilkin (11) 38. B: M Mikhael (16) 38. C: P Steele (22) 40. Stableford White: B Foster (26) 31 cb. Stableford: 2B: P Steele (22) R Smyth (9) 45 cb. 2B Scr: P Bryan S Patel 39.

   MOSS VALE: Men: Stroke: Foursome C'ship: B Ashcroft (5) J Ashcroft (6) 78. Stableford: A: H Hedley (12) 39. B: W Dickinson (13) 36. C: J Innes (32) 37 cb. Women: M Grady (20) 39.

   MT BROUGHTON: Mxd: Stroke: Canadian Foursome: D Walker (9) C Walker (31) 68.

   MUIRFIELD: Men: Stableford: 2B: D Richards (36) J Gunstone (29) 52. A: M Sedgman (4) 37. Reserve: A: D Freeman (12) 37. B: C Courtney (14) 42. C: P White (20) 39. Reserve: C: J Gunstone (29) 40.

   NEWCASTLE: Men: Stableford: Div 1: J Moriarty M Crosbie 52. A: S Docherty 39. B: J Atkins 38. C: D Bergin 39. A Scr: D Terry 36.

   NORTH RYDE: Men: Stableford: 2B: L Davis (17) S Davis (24) 50. 2B Scr: G Howe C Millard 37. A: J Cheeseman (11) 39. B: F Wong (16) 41. C: D Briggs (20) 42. D: P Mulckey (32) 41.

   NORTH TURRAMURRA: Men: Stableford White: J Newton (19) 40. 2B Agg: J Newton (19) A Newton (17) 76. Women: Stableford: L McDonald (41) 39. 2B Agg: L McDonald (41) C Worrall (28) 72.

   NORTHBRIDGE: Medley: Stableford: 2B: P Cook (22) D Parsons (14) 48. Men: A: D Manchee (13) 39. B: D Parsons (14) 40. C: P Lotz (22) 40. A Scr: L Jones (1) 34. Trophy: B Overman (29) 41. Women: P Beckton (8) 38.

   NOWRA: Men: Stableford: A: B Trenerry (11) 40. B: T Barrington (17) 40. C: C Poulton (26) 39 cb.

   NSW: Men: Stableford: J Ellis (20) 35. Scr: Z Mullins 32. Stableford White: P Goldie (32) 35. Gold: T Fox (28) 29. Women: Stableford: M McCarthy (17) 30.

   OATLANDS: Men: Stableford: A: J Stark (11) 40 cb. B: D Fairweather (14) 47. C: I Girvan (24) 41 cb. D: B Blackmore (31) 43. A Scr: B Doherty 34 cb. Women: A Walkerden (22) 36.

   PALM BEACH: Women: Stableford: D Livingstone (23) 37. Men: Stableford White: A: T De Vault (10) 37. B: W Hutchinson (12) 38. C: J McLean (19) 45. A: T DeVault 37. A: T DeVault 37. B: B Hutchinson 38. C Scr: J McLean 45.

   PENNANT HILLS: Men: Stableford: 2B: D Cuda (8) G Black (1) 47. A: J Collis (10) 40. A Scr: H Murray 33 cb. B: M Cain (17) 41. C: M Workman (20) 40 cb.

   PENRITH: Men: Stableford 2B: White: K Leituala (23) 48 cb. T Meleisea (21) 48 2B Scr: D Smyth J Roberts 41. A: P Morris (4) 36 cb. B: D Watkins (14) 40. C: L Baker (20) 42.

   PYMBLE: Men: Stroke: A: R Schoeffer (9) 68. B: G Pike (14) 69. C: C Barton (21) 68. A Scr: J Trinder 70. Women: M Henry (15) 73.

   RANDWICK: Men: Stroke: Ambrose: M Kandara R Walton G Hartley G Wilkinson (5-7/8) 481/8. Scr: N Hollis F Squadrito M Ardler C Pustetto 54 cb.

   RIVERSIDE OAKS: Medley: Stableford: Bungool: Div 1: T Ogden (1) 36. C Brown (15) 39. T Kanako (26) 37. Gangurru: Div 1: P Wallace (9) 38. Div 2: L Temple (15) 39. Div 3: R Glascott (20) 45.

   ROSEVILLE: Men: Stableford: 2B: B Kinsey (21) G McRae (28) 46. 2B Scr: D Hatch S Stead 34. A: P Ham (11) 39 cb. B: D Hatch (15) 40. C: S Weir (26) 39. Stableford Green: G McRae (28) 41.

   ROSNAY: Men: Stableford: 4B: A Scr: D Ball P Bradley 38. A: P Hall (19) S Korathota (25) 50. Div 1: C Roach (15) 46. Div 2: V Piukala (29) 45. Women: A Coulombe (28) 34.

   ROYAL SYDNEY: Men: Stableford: Championship: A: R Foord (10) 36. B: P James (19) 36. A Scr: S Boland (2) 32. Stroke: Medal: C: T Cubis (24) 72. Women: S Little (1) 81 cb. Stableford: 3B: Centenary: J Merrillees (21) R Blundell (34) B Herron (15) 52.

   RUM CORPS: Men: Stableford: A: G Bentley (16) 40. B: A Ricci (21) 39.

   RYDE-PARRAMATTA: Men: Stableford: 2B Agg: Div 1: D Minarik (14) W Barber (8) 76. Div 2: G Williams (19) W Wilkinson (29) 79. A: W Barber (8) 40. B: S Jayarantne (14) 41. C: A Johansson (23) 42. D: W Wilkinson (29) 42. A Scr: C McGowan 34.

   SEFTON: Men: Stroke: A: W Edworthy (6) 54. B: J Livingstone (18) 50.

   SHOALHAVEN HEADS: Medley: Stableford: 2B Agg: N Shields (21) M James (26) 73. A: J Schott (11) 40. B: J Kriley (13) 38. C: K Curran (27) 41. Div 1: I Robertson (26) 33.

   ST MICHAELS: Men: Stableford White: A: M D'Ambrosio (10) 37. B: K Hanniffy (18) 36 cb. C: R Heller (19) 39. Gold: G Hooper (31) 41. Women: Stableford: M Cerkesas (19) 37. Men: Stableford Scr: White: H Pye 31 cb. B Clementson (PGA) 38. 2B Scr: C Lloyd C Johnson 37. 2B: A Bland (12) K Norman (21) 48.

   STONECUTTERS RIDGE: Medley: Stableford 2B: White: A: B Young (4) 41. B: M Kneeves (15) 42. C: R Gear (20) 40. Div 1: M Kneeves (15) A Kneeves (22) 49. Div 2: J Patton (17) D Patton (17) 48. A Scr: P McGuffie B Young 43.

   STRATHFIELD: Medley: Stableford: Cup: D Jennings (20) 39. Div 1: T Gullotto (11) 37. Div 2: D Jennings (20) 39. Div 3: D Lee (28) 37 cb. Scr: C Delaney 30 cb. Veteran Men: D Rail (13) 37 cb.

   TALLWOODS: Women: Stableford: M Byrnes (24) 37. J Puxty (18) 36. Men: Stableford White: A: W Byrnes (18) 42. K Jessiman (16) 41. B: L Junghans (19) 36. J Sands (19) 27.

   TERREY HILLS: Mxd: Stableford: Irish Team: P Truda (9) G Simmons (17) G Habel (17) J Guiver (25) 99. A: D Dagg (12) 44. B: G Habel (17) 40 cb. C: J Clegg (21) 40. A Norman 36.

   THE AUSTRALIAN: Stroke: A: J Formosa (9) 71 cb. B: S Bowrey (13) 67. C: J Trowbridge (21) 67. A Scr: G Wall 75.

   THE COAST: Men: Stroke: C Perry (17) 68. A Scr: R Macey 74.

   THE LAKES: Mxd: Stableford: 4B: B Mylechrane (13) R Chan (22) 46. 4B Scr: J Boys E Kargas 39. R Chu (27) 44.

   THE RIDGE: Stableford: J Manning (7) 43.

   TOUKLEY: Medley: Stableford: Team: N Stevens (20) P Kimmorley (19) H Croswell (30) M Parsonage (27) 92. Men: A: R Phillips (3) 40. B: B Holman (16) 39. C: P Kimmorley (19) 38 cb. Women: R Primmer (17) 39.

   TWIN CREEKS: Men: Stroke Black: A: R Porfida (11) 68. A Scr: T Emtage (0) 30. B: A Feiloakitau (18) 67. B Scr: D Williamson (14) 24. C: J Camacho (21) 67. C Scr: S Duddle (20) 17. Women: Green: D Bharara (23) 72.

   WAKEHURST: Men: Stableford: 2B: B Linnane G Ross 75. A: M Bateman (5) 38 cb. A Scr: M Bateman 33. B: G Harkness (19) 42. B Scr: C Wayling 25. C: M Cobon (20) 44. C Scr: M Cobon 25. Women: R Charnell (13) 34.

   WALLACIA: Men: Stableford: 2B: A Vidal (20) M Scicluna (5) 46. 2B Scr: D Duguid W Moser 34. A: J Vidigal (5) 37 cb. B: G McMillen (17) 38. C: R Chant (31) 39 cb.

   WARRINGAH: Men: Stableford: Irish Team: C Sheehan (27) R Peard (17) R Newell (32) J Thompson (33) 96. A: P Donnelly (13) 38. B: T Law (18) 38 cb. C: K Anderson (25) 40. D: R Priestly (28) 43. Scr: J Toro 27. Hole in one: M Yang at 17th.

   WENTWORTH FALLS: Men: Stroke: Medal: A: C Ritchie (12) 73. A Scr: A Pabian 80. B: P Stephens (16) 70. B Scr: F Tregier 88. C: P Davis (24) 66. C Scr: A McLean 92. Women: L Robinson (22) 73.

   WINDSOR: Men: Stableford 4B: Black: A Wiffen (19) K Canning (14) 47. 4B Scr: C Brown J Szombath 38. A: J Whitmore (13) 37 cb. B: T Cutting (20) 40. C: R Powell (29) 40 cb.

   WOOLLAHRA: Men: Stableford: 2B: P Garvan (12) D Deverich (9) 91. Div 1: P Garvan (12) 43. Div 2: G Brewer (23) 42. Div 3: S Coutts (34) 48.

   WOOLOOWARE: Men: Stableford: A: T Norris (7) 40. B: B Rogers (18) 43. C: P Hayes (31) 41. A Scr: M Rugless 33. Div 1: R Foden (19) 43 cb.

   WYONG: Men: Stableford: A: P Cowie (11) 39. B: S Meyn (16) 44. C: R Dale (28) 46. Men: 2B: A: P Henderson (18) R Dale (28) 53. Women: T Lonergan (8) 34.

17 August 2018
ASQUITH: Women: Stableford: 2B Agg: C Kim (20) S G Kim (18) 73. S Kim (18) 39. more
NSW Golf