NSW Golf

Contact us via email to find our how to get your club included in these results.

NSW & ACT club golf results - Saturday

 

   ANTILL PARK: Men: Stroke: A: P Tribbia (11) 62. A Scr: K Shepherd 68. B: R Jensen (13) 63. B Scr: R Anning 81 cb. C: J Killin (22) 61. C Scr: M Craig 88. Women: A Dickey (14) 69.

   ASQUITH: Men: Stroke: Medal: A: I Malcolm (2) 65. A Scr: R Paillas 71. B: O Won (18) 61. B Scr: N Mapledoram 76 cb. C: M Jirgensons (21) 67. C Scr: J Parker 88 cb. Jnr: L Williams (9) 74.

   AVONDALE: Men: Stableford: A: M Lawler (11) 44.

   BALGOWLAH: Mxd: Stroke: Medal: A: D Paton (15) 63. B: R Farr (16) 59. C: M Chambers (23) 63.

   BANKSTOWN: Medley: Stroke: Medal: A: R Robertson (11) T Sayers (+1) 69 to playoff. B: G Boyd (18) 68. C: E Papageorgiou (31) 66. 2B: P Madigan (21) A Derrig (8) 62 cb. 2B Scr: D Daskal L Killen 68.

   BARDWELL VALLEY: Stroke: Medal Jan: S Howard (8) 32. A: E Aravalis (3) 60. A Scr: I Elliot 65. B: D Levy (18) 60 cb. B Scr: G Burns 75. C: A Barnes (26) 54. C Scr: B Christis 83. A/Medal: A Katsoulis (10) 61. B/Medal: D Levy (18) 60. B/Medal: G Burns (15) 60. C: A Barnes (26) 54.

   BARNWELL PARK: Stroke: Medal: A: M Calleja (11) 57. A Scr: S Wrigley 64. B: A Smith (16) 56. B Scr: K Carr 73. C: B Jensen (27) 59. C Scr: A Deligianis 81. Women: Div 1: D Crittenden (22) 57. Div 2: J Sharma (25) 57.

   BAYVIEW: Men: Stroke: Medal: A: K Philpott (11) 69. L Edkins (13) 69 to playoff. B: D Black (13) 69. C: D Freeman (23) 66. A Scr: R Loewenthal 74 cb. B Scr: D Black 82. C Scr: D Freeman 89 cb. Women: Div 1: C McLeod (16) 70. Div 2: L Smith (22) 69. Div 3: E Fisher (30) 80.

   BELMONT: Men: Stroke: A Scr: M Ellison 73. A: I Barton 71. B: T Ireland 68. C: W Moloney 67.

   BERMAGUI: Men: Stableford: A: R Henderson (14) 39. B: R Stephens (21) 35. C: L Kingston (28) 35.

   BEVERLEY PARK: Medley: Stableford: Div 1: M Loizou (16) 45. A: R Santangelo (13) 42 cb. B: M Walton (19) 41 cb. C: J Oconner (24) 43. A Scr: R Trisley 38.

   BEXLEY: Men: Stroke: Medal Dec: C: N Pizanias (24) J Bond (24) 61 to playoff. Medal Jan: A: S Ioannidis (12) 60. B: T Papadopoulos (14) 53. C: R Thomas (24) P Morris (24) 59 to playoff. Scr: T Papadopoulos 67. Women: Stableford: K Ganderton (21) 39.

   BLACKHEATH: Men: Stableford: B Simpson (10) 48. Scr: S Murphy 40. Women: L Aaron (34) 36.

   BONVILLE: Medley: Stableford: 2B Agg: N Trezise P Mcpherson C Enchelmaier (14) 71.

   BOTANY: Men: Stroke: Medal: A: P Simon (6) 63. A Scr: S Kearney 68. B: P Veccellio (13) 65. C: I Hartley (23) 70.

   BOWRAL: Women: Stableford: E Neale (23) 27. Men: Stroke: American Foursome: J Larkin (14) R Humphreys (26) 65.

   BREAKERS: Men: Stableford: B Kelly (9) 41. Women: J Eaton (25) 42.

   BRIGHTON LAKES: Men: Stroke: A: J Henney (12) W Patman (8) P Taff (5) 68 to playoff. B: W Patman (13) 70. C: J Broadstock (25) 68. Stableford: H McMillan (33) 32.

   CABRAMATTA: Men: Stroke: Medal: A: T Lamb (7) 66 cb. A Scr: B Murray 68. B: P Hart (12) 65. B Scr: V Pham 80. C: P Shepherd (18) 70 cb. C Scr: G Pomponio 83. D: S Kim (20) 70. D Scr: S Mungkung 92. G Lee (27) 70. K Boggs 103.

   CAMDEN: Men: Stableford: A: R Zelesco (10) 43. A Scr: M Bell 38. B: J Masters (13) 44. B Scr: B Beaven 27 cb. C: S Hill (20) 44. C Scr: R Griffin 23. 2B: D Johnston (18) K Dilucchio (14) 50 cb. 2B Scr: M Bell B Bell 41. Women: Div 1: P Gleeson (16) 36. Div 2: L Bullock (25) 37.

   CAMMERAY: Men: Stroke: Medal: A: C Leadle (6) 65. B: T Redwood (16) 63. C: R Greenaway (22) 62. Women: K Scott (20) 69.

   CAMPBELLTOWN: Stroke: Medal: A: K Risk (6) 67. A Scr: B Post 71. B: A Keers (18) 66. B Scr: T Brindley 80. C: R Ratcliffe (27) 63. C Scr: J Glassington 86.

   CARNARVON: Men: Stroke: Medal Dec: A/Medal: P Stephens (9) 77. B: E Kim (14) 71. 2B Agg: Y Lee (19) J Park (14) 130. Medal Jan: A: P Yoon (12) J Ji (11) 68. B: Y Lee (19) 64. C: P Dyson (29) 63.

   CASTLE HILL: Men: Stroke: A: M Seggie (11) 69. A Scr: R Marshall 77. B: G Clarke (15) 67. B Scr: G Heads 83. C: G Foxcroft (24) 65. C Scr: E Onggo 91. Veteran Men: R Brown (27) 68. Stableford: R Anderson (29) 32. Stroke: A: P Bruce (11) 70. A Scr: M Carmicheal 66. B: G Cooper (14) 72. B Scr: G Cooper 86. C: R Churcher (36) 72. C Scr: P Mcaulay 94. Veteran Men: R Churcher (36) 77. Stableford: T Poole (33) 36.

   CASTLECOVE: Men: Stroke: Medal: A: T Ryan (14) 61. B: G Dare (15) 58. C: D Bailey (23) 58. Women: C Fozzard (35) 64.

   CHATSWOOD: Men: Stroke: A: C Smith (10) 64. B: D Najdovski (15) 57. C: I Jagelman (28) 63. A Scr: S Wilson 70. B Scr: D Najdovski 72. C Scr: L Drynan 85. Stableford: D Maher (8) 41.

   CONCORD: Men: Stroke: A: R Tasso (10) 68. B: B Chua (14) 72. C: M Virginie (20) 69 cb. Scr: A: G Wilson 75 cb. B: B Chua 86. C: M Virginie 89. Stableford Gold: D Alfano (36) 37.

   CROMER: Men: Stroke: Medal: A: T Bradley (2) 65. B: T Liuzzo (20) 72. C: J Thomas (32) 61. A Scr: T Bradley 67. Veteran Men: J Campbell (28) 71. Women: S Adams (11) 77.

   CRONULLA: Men: Hole in one: R Aitken at 5th. Stroke: Medal A Scr: P Frankland 69. A: M Panucci (12) 67 cb. B Scr: I Forsyth 77. B: I Forsyth (14) 63. C Scr: R Dowd 92. C: P Douglass (30) 70 cb.

   CUMBERLAND: Men: Stroke: Medal: A: S Bridger (5) 68. A Scr: M Guinney 73. B: M Baldwin (18) 67. B Scr: S Couper 84. C: P Lumley (27) 65. C Scr: S El-Khouri 88.

   DUNHEVED: Men: Stroke: Medal: A: J Craig (10) 69. A Scr: D Burazin 75. B: C Harwood (13) 66. B Scr: M Watts 82. C: R Chambers (18) 66. C Scr: J Sippel 85. D: J Sainsbury (25) 62. D Scr: J Marks 94 cb.

   ELANORA: Mxd: Stableford: A: P L'Green (13) 37 cb. B: P Wedgwood (21) 41. C: N Ampherlaw (23) 39 cb. A Scr: K Donohoe 30 cb.

   EVERGLADES: Men: Stroke: Medal: A: D Stillaway (11) 65. A Scr: S Hoyland 72. B: D Robson (13) 65. B Scr: D Robson 78. C: B VanAalderen (27) 59. C Scr: S Mayer 82.

   FOX HILLS: Men: Stroke: Medal: A: D Hull (6) 65 cb. A Scr: J Wheatley 66. B: R Hankinson (17) 65. B Scr: J Carpenter 82 cb. C: G Pearse (26) 63. C Scr: M Campbell 88.

   GEORGES RIVER: Men: Stroke: Medal: A: J Dimech (12) 68. A Scr: S Speller 77. B: B Grant (14) 63. B Scr: B Grant 77. C: A Lancaster (31) 63. C Scr: G Rix 84. Women: R TeAmo (21) 73 cb.

   GIBRALTAR: Men: Stroke: Medal: A: B Dodds (2) 62. A Scr: W Knapp 69. B: S Morley (17) 63. B Scr: M Hreszczuk 80. C: S Dwyer (22) 65. C Scr: T Campbell 88.

   GLENMORE: Stroke: Medal: A: D Lim (12) 68. B: K Edwards (14) 70 cb. C: L Hatcher (23) 68. A Scr: S Zingle 71. Stableford: S Dodd (26) 42.

   GORDON: Men: Stroke: Medal: A: S Lisk (10) 63. B: G Socal (13) 61. C: A Wong (22) 63.

   GOSFORD: Men: Stroke: A: T Van Der Kolk (4) 67. B: D Sillick (17) 63. C: G Richards (25) 64. D: A Higgs (35) 69 cb.

   HARRINGTON WATERS: Men: Stroke: Medal: A: P Budden (7) 71. B: M Griffiths (19) 71. C: S Spours (31) 71.

   HIGHLANDS: Medley: Stableford: Div 1: T Sewell (15) 42. Div 2: J Dyson (22) 42.

   HORIZONS: Men: Stroke: I Harber (13) 67. Women: J Hancock (20) 71. Mxd: Stableford: G Allen (8) 35 cb.

   HURSTVILLE: Men: Stroke: Medal: A Scr: D Hancock 75. A: D Hancock (13) 62. B Scr: W Fifita 77. B: W Fifita (15) 62. C Scr: P Greig 89. C: D Goff (29) 67. Women: Div 1 Scr: P Keogh 77. Div 1: J Hawkins (45) 65.

   JAMBEROO: Men: Stroke: Medal: A: T Rodriguez (10) 62. B: P Rodgers (18) 64. C: N Beringer (26) 61. D: R Weir (28) 73. Women: J Burke (21) 72.

   KAREELA: Men: Stroke: A: W Knight (8) 57. A Scr: T Seymour 68. B: M Broch (16) 59. B Scr: M Parker 77. C: W Bradley (28) 64 cb. C Scr: W Helgegren 86. Gold Medal: A Stone (15) 68.

   KILLARA: Men: Stableford: A: S Nesbitt (7) 43. B: S Grant (20) 41. C: C Morgan (31) 43. Hole in one: T Fox at 17th.

   KOGARAH: Men: Stroke: Medal: A: M Jones (6) 53 cb. A Scr: J Heron 56. B: J McBarron (14) 54 cb. C: P Harper (20) 55. Women: Stableford: M Quill (22) 35.

   KOOINDAH WATERS: Men: Stroke: Medal: A: P Andrews (5) 73. B: J Hjortkjaer (17) 66. C: I Jackson (24) 68. Hole in one: D Robertson at 6th. Women: Stroke: Medal: S Smith (23) 75.

   LAKESIDE: Men: Stroke: Medal: A: W Rickard (10) S Granger (9) 67 to playoff. B: L Pitman (18) C Brennan (14) P Dansie (17) 72 to playoff. C: S McDonald (20) 69. A Scr: M Brinkworth 72 cb. B Scr: R Manea 86. C Scr: G Shortland 92.

   LANE COVE: Men: Stroke: Medal: A: A Corish (12) 61. A Scr: A Corish 73. B: P Kelly (13) 62. B Scr: P Kelly 75. C: B Hyde (26) 60. C Scr: J Pierce 86 cb.

   LEONAY: Stroke: Medal: A: B Grant 62. B: B Bennett 61. C: A Brace 62. D: J Lyons . Medal of Medallists: J Lyon 60.

   LEURA: Medley: Stroke: A: B Swadling (8) 66 cb. B: C Jennings (19) 63. C: L Sutton (21) 66 cb.

   LIVERPOOL: Men: Stroke: A: J Kable (2) 70 cb. B: R Sciuruaga (13) 71. C: B Walker (23) 70. A Scr: S Underwood 73. B Scr: D Tew 85. C Scr: T Huynh 93 cb.

   LONG REEF: Men: Stroke: A: M Snell (10) 67. A Scr: M Cruise 73. B: J Davies (16) 65. C: P Bradford (20) 69. Hole in one: A Hessell at 2nd.

   LYNWOOD: Men: Stableford: 2B: G Kelly (9) C Hill (18) 50. Div 1: G Kelly (9) 43 cb. Div 2: K Milne (13) 40 cb. Div 3: K Roughley (19) 38 cb. Div 1 Scr: B Ellam 41. Women: Div 1: J Smith (8) 36. Div 2: R Keyvar (35) 37.

   MACARTHUR GRANGE: Men: Stroke: Medal: A: A Marks (11) 66. A Scr: A Williams 77. B: I Dunston (14) 73 to playoff. B Scr: D Spriggs 93. C: K Johnson (24) 63. C Scr: D Burton 85.

   MANGROVE MOUNTAIN: Men: Stroke: Medal: Div 1: B Elliott (17) 61. Div 2: D Kerr (22) 60.

   MANLY: Men: Stableford: A Halbedel (26) 38. Stroke: A: M Krohn (9) 69 cb. B: D Spears (17) 71 cb. C: P Page (25) 72. A Scr: K Flynn (0) 76. Women: G Rae (0) 78.

   MARRICKVILLE: Men: Stroke: Medal: A: M Ribarovski (11) 54. A Scr: D Cremin 65. B: T Lukins (15) 59 cb. B Scr: J Patane 74. C: L Badham (18) 58 cb. C Scr: J Mc Carthy 76.

   MASSEY PARK: Men: Stroke: Medal Jan: A: R C Lee (10) 62. A Scr: S Fitzpatrick 64. B: R Sclippa (18) K Cameron (17) 62 to playoff. B Scr: F Ragen 78. C: S Kelly (27) 62. C Scr: N Jamieson 89. Medal Dec: A: R Wood bt A Di Biagio . Women: Stableford: T Unwin (17) 36.

   MONA VALE: Men: Stroke Medal Jan: Black: A/Medal: R Bulgin (12) 70. B: T Trbojevic (21) D Purll (18) R Fleming (19) 69 to playoff. C: D Mitchell (25) 66. Scr: J Hurst 72. Stableford: A Whittaker (22) 43. 2B: T Trbojevic (21) J Trbojevic (15) 47 cb.

   MONASH: Men: Stroke: A: J Choi (11) 70. B: S Mott (13) 68. C: K Selinger (21) 73 cb. Stableford White: D Yun (29) 34.

   MOORE PARK: Men: Stroke: A: J Taylor (8) 67. B: J Mould (19) 70. A Scr: D Shepherd (3) 72. B Scr: M Fischer (13) 84. Stroke White: C: A Gurevich (27) 66. C Scr: S Sadokierski (21) 89. Women: Stroke: A Scr: L Quilliam (1) 79. B: M Johnson (20) 68. C: J Northall (28) 67.

   MORISSET: Men: Stroke: A: P Donohue (11) 71. B: S Ambrose (17) 69. C: J Williamson (27) 64. A Scr: M Clarke 76. B Scr: G Irwin 83. C Scr: L Cartwright 88.

   MOSS VALE: Men: Stroke: A/Medal: M Hutton (11) 69. A Scr: B Smith 78 cb. B: R D'Adam (18) 68. B Scr: T Hamilton 84 cb. C: R Cashmere (21) 67. C Scr: H McMillan 93. Women: Medal: A Mooney (14) 73 cb.

   MT BROUGHTON: Medley: Stableford: Singles KO f: S Nielsen (8) 37.

   MUIRFIELD: Men: Stroke: Medal A: W Graham (12) 65. A Scr: J Vidler 69. B: P Norton (13) 66. B Scr: G Chalis 81. C: G Bailey (23) 65. C Scr: D Graham 88 cb. Medal Dec: A: W Graham (12) 65.

   NEWCASTLE: Stroke: E Burns 66. A: D Matthews 71. A Scr: D Matthews 71. B: M Lynch 68. B Scr: M Lynch 83. C: C Chapman 74 cb. C Scr: G O'Neill 97 cb.

   NORTH RYDE: Men: Stroke: Medal: A Scr: A Sghabe 66. A: G Onley (10) 63. B: M Chapman (18) 65. C: B Johnston (27) 63 cb. D: A Song (28) 68.

   NORTH TURRAMURRA: Men: Stroke: M Levett (14) 64. Women: S Hughes (15) 70.

   NORTHBRIDGE: Men: Stroke: Medal: A: P Milling (12) 60. B: A Dunn (15) 60. A Scr: J Renshaw 65. Stroke White: C: A Wong (22) 56. Stableford C: M Cavanagh (28) 30. Hole in one: M Bowman at 5th, B Benson at 15th. Women: Stroke Green: C McTigue (45) 63.

   NOWRA: Men: Stroke: Medal: A: A Bradley (5) 65 cb. A Scr: P Russell 70. B: T Hunter (19) 58. B Scr: T Hunter 77. C: G Bruikstra (23) 63. C Scr: G Bruikstra 86.

   NSW: Men: Stroke: Medal: A: J Lipman (9) 70. Scr: H Doig 73. B: R Abrahams (16) 73. Stroke C: J Ryan (27) 68. Women: Stroke: S Armstrong (33) 74.

   OATLANDS: Men: Stableford: A: C De Silva (7) 40 cb. B: S Perry (16) 44. C: T Ang (21) 40. D: M Clout (31) 40 cb. A Scr: J Wimalaratne 34 cb. Women: E Hong (16) 37.

   PALM BEACH: Men: Stroke: Medal: A: K Neilsen (9) 64. B: T Parker (16) 63. C: R Lutze (31) 62. Women: Stableford: L Hutchison (32) 37.

   PENNANT HILLS: Men: Stableford: A: M Davidson (3) 40 cb. A Scr: C Jack 35. B: J Batterson (16) 42 cb. C: M Gilbert (23) 40.

   PENRITH: Men: Stroke: Medal A: A Platts (3) 70. A Scr: J Gadd 68. B: S Aarts (15) 68. B Scr: K Hedge 84. C: R Rimmer (24) 62. C Scr: A Murdoch 92. Jnr: Bowl: J Gadd (+3) 71.

   PYMBLE: Women: Stroke: S Kimberley (21) 74. Men: A: E Demirdjian (12) 64 cb. B: J Seale (16) 68. C: R Hipsley (22) 68. A Scr: C Green 70.

   RANDWICK: Men: Stroke: Medal: A: C McMahon (3) G Anderson (11) 58 to playoff. A Scr: C McMahon 61 cb. B: G De Andrade (16) 54. B Scr: G De Andrade 70. C: C Flatters (21) 58. C Scr: C Flatters 79 cb. Jnr: J Todd (4) 60.

   RICHMOND: Medley: Park: A: D Bertenshaw (12) 2 up cb. B: A Kirk (14) 3 up. C: R Chatterton (28) 6 up. Scr: I Davies sq. 2B Agg: G Smith (15) A Kirk (14) 4 up. 2B Scr: I Davies V Baldry 3 up.

   RIVERSIDE OAKS: Medley: Stroke: Gangurru: Div 1: J Park (5) 62. Div 2: M Cocks (15) 68. Div 3: K Brown (20) 68. Stableford: Bungool: N Fuller (11) 38.

   ROSEVILLE: Men: Stroke: Medal: A: P Carey (10) 64. A Scr: S Abernethy 69. B: H Martin (16) 64. C: W Webb (22) 65. Stroke Green: B Kinsey (21) 63 cb.

   ROSNAY: Men: Stroke: Medal: A: N Ryanhart (9) 63. A Scr: J Russell 70. B: C Smith (16) 60. B Scr: I Hoy 74. C: R Child (20) 62. C Scr: R Schenko 88. Women: D Cormie (17) 74. Div 2: S Tuiono (24) 72.

   ROYAL SYDNEY: Men: Stroke Championship: A: A Fairbairn (6) 70 cb. A Scr: J Ledgerwood 75 cb. Women: Stableford: S Packham (30) 33 cb. Centenary: K Hand (18) 37. Men: Stableford Championship: B: J Reid (18) 41. C: S Josue (25) 37 cb.

   RUM CORPS: Men: Par: A: R Hindmarch (15) 4 up. B: A Mackenzie (20) 3 up. Stroke: Medal: A: M Symons (16) 59. B: A Mackenzie (19) 62.

   RYDE-PARRAMATTA: Men: Stroke: Medal: A: A Flahey (8) 68. A Scr: S Vail 71. B: P Mountford (18) 66. B Scr: S Jayaratne 86. C: G Tessier (23) 68. C Scr: R Watson 88. D: R Fitzgerald (27) 72. D Scr: M Dornan 98. Stableford: J Hogan (25) 35.

   SEFTON: Men: Stroke: Medal: A: B Walker (11) 48. B: T Joachim (17) 55.

   SHELLY BEACH: Medley: Par: 2B: M Mclean B Mclean 11 up. Women: Div 1: B Mclean (22) 4 up. Div 2: L Armstrong (31) 3 up. Men: 2B: J Lister (36) J Wall 11 up. A: J Stephen (+2) 3 up. B: J Lister (13) 5 up. C: M O'Shea (25) 3 up.

   SHOALHAVEN HEADS: Medley: Stroke: A: L Maddinson (8) 69. B: M Flynn (13) 69. C: N Nagel (20) 69. Div 1: I Swyer (24) 68.

   SPRINGWOOD: Men: Stroke: A: D Busch (6) 67. B: B Watson (19) 69. C: J Hankin (27) 62.

   ST MICHAELS: Men: Stableford A: P Banton (12) 40. B: D Grossman (13) 41. C: V Zappia (26) 41. Gold: T Russo (29) 37 cb. Women: K Moses (13) 33. Jnr: J Reyes (10) 38. Men: Scr: B Nagi 37 cb. 2B: D Shneier (18) G Shneier (3) 47 cb. Scr: B Nagi P Banton 41. Gold: G Russell (26) P Bradley (6) 43.

   STONECUTTERS RIDGE: Medley: Stableford: A: G Smith (17) M Kneeves (14) 50. B: R Mawson (17) S Thomson (16) 48. A Scr: M Taylor R Attwood 40. A: T Lee (6) 40. B: S Pillay (15) 40 cb. C: S Blazevic (32) 42.

   STRATHFIELD: Men: Stroke: Medal: K Kang (17) 56 cb. Div 1: R Clutsom (12) 58. Div 2: K Kang (17) 56. Div 3: B MCCOLL (21) 58. Scr: J Roper 61. Veteran Men: S Choi (19) 57. Medley: Stableford: K Teoh (17) 45.

   TALLWOODS: Women: Stroke: J Stephens (24) 71. J Puxty (17) 72. Medal Div 1: J Puxty (17) 72. Div 2: J Stephens (24) 71. Div 3: J Jessiman (31) 78. Men: A: P Steele (18) 64. B: G Robertson (31) 67. Medal A: M Panada (10) 68. B: P Steele (18) 64. C: G Robertson (31) 67.

   TERREY HILLS: Men: Stroke Medal Dec: A: J Lee (7) 76. Jan: A: C Yim (11) 71. B: C Woo (13) 73. Scr: D Mathlin 80. C: P Turk (22) R Walsh (21) 73.

   THE AUSTRALIAN: Men: Stableford: A: B Weber (3) 40. B: J Sexton (16) 37. C: J Gattorna (21) 38 cb. A Scr: M Giles 41.

   THE COAST: Men: Stroke Medal A: R Macey (2) 66. A Scr: R Macey 68. B: D McNeill (13) A Price (14) 66 to playoff. B Scr: D Mcneill 79. C: W Hogan (19) P Dunn (19) 66 to playoff. C Scr: W Hogan 85 cb.

   THE LAKES: Stroke Medal: D Gogoski (8) 69. Scr: A Zhu 74. Stroke: Medal: P Drivas (12) 66. Stroke White: D Lim (22) 63. Women: Stroke: C Ueda (+4) 74.

   THE RIDGE: Stableford: Div 1: B Stokes (19) 41. Div 2: T Boidin (32) 43.

   TOUKLEY: Men: Stroke: A: S Wilson (9) 68 cb. A Scr: N Marsh 71. B: T Webb (17) 70. B Scr: D Hansell 86. C: B Fornari (26) 67 cb. C Scr: M Noble 90. Women: Stableford: G McKinnon (17) 31 cb.

   TWIN CREEKS: Men: Stableford: A: J Tolomeo (3) 42. A Scr: K Brough (5) 31. B: C Park (18) 40. B Scr: J Williams (16) 24. C: P Park (24) 35 cb. C Scr: D Davies (20) 16.

   WALLACIA: Men: Stroke: Medal: A: G Anderson (12) 65. B: M Gaskin (14) 67. C: P Crameri (29) 69. A Scr: J Pagett 70. B Scr: P Williams 86. C Scr: M Sheen 91 cb. Women: Stableford: S Owen (20) 31.

   WARRINGAH: Men: Stroke: Medal Jan: A: M Sladden (13) 67 cb. B: K Price (17) 67. C: G Dossetor (25) 61. D: A Blackmore (32) 70. Scr: J Toro (4) 74. Medal Dec: B: A Azara (15) 88. C: G Noble (32) 69. Stableford: R Hankin (26) 40.

   WENTWORTH FALLS: Medley: 2B multi: L McCracken (25) B Kryger (11) 71 cb. Men: B Higgins (17) 41. Women: S West (26) 40. Hole in one: R Wiseman

   WINDSOR: Men: Stroke Medal: A: M Jones (12) 67. B: F Cranfield (17) J Szombath (18) 69 to playoff. C: T Lim (31) 66. Medal Dec: A: W Micallef (9) 69. Hcp: A: M Jones (12) 67. A Scr: M Whitmore 73. B: J Szombath (18) 69. B Scr: F Cranfield 86 cb. C: T Lim (31) 66. C Scr: P Collins 92.

   WOOLLAHRA: Men: Stroke: Medal A: P Garvan (10) 63. B: R Nahum (17) 62. C: P Chittendon (28) 65 cb. A Scr: M Williams 70.

   WOOLOOWARE: Men: Stroke: Medal: A: J Muhs (10) 62. A Scr: M Rugless 70. B: H Watkins (17) 66. B Scr: R Foden 83 cb. C: W Chandler (33) 66. C Scr: A Mercuri 88.

   WYONG: Men: Stroke: A: E Forsyth (0) 66. A Scr: E Forsyth 66. B: P Lomas (16) 67. C: S Pass (36) 69. 

GUNGAHLIN LAKES: Ambrose: P Barton-Browne P Higginbotham B Werner G Barraclough (Dubbo) 59.5, N Blencowe A Gregory A Rizvi R Docker 60.375, A Andreatta K Slade M Szabo N Christiansen 60.875, B Avery A Douglas P Maher N Maher 61. 

20 November 2018
ANTILL PARK: Medley: Stableford 2B Agg: White: K Mcgreavey (20) A Buchan (36) 79. 2B Scr: J Warren D Tindall 62. A: N Warren (7) 40. B: H Sewalt (18) ... more
NSW Golf