NSW Golf

Contact us via email to find our how to get your club included in these results.

NSW & ACT club golf results - Saturday

 

 

   ANTILL PARK: Medley: Stableford: 2B: J Hardy (34) M Hardy (19) 51 cb. Scr: T Burnus J Dimarco 39 cb. Men: A: T Burnus (5) 41 cb. B: B Hawke (16) 41 cb. C: A Christian (25) 44. Women: J Cohen (30) 36.

   ASQUITH: Men: Stableford: 2B: S McGlynn (12) K Smuin (25) 51. A: N Rogers (5) 39 cb. B: C Siebel (14) 42. C: J Parker (19) 43. Scr: I Malcolm 37.

   AVONDALE: Men: Stroke: Medal: B: H Mcgilvray (14) 70 J Chen (22) 70. Scr: W Bayliss 74.

   BALGOWLAH: Medley: Stableford White: A: H Zeegers (14) 37. B: J Richards (17) 38. C: J Marples (24) 35.

   BANKSTOWN: Men: Stableford: 2B Agg: G Helm (12) G Ettridge (16) 85 cb. A: S Soloman (12) 45. B: G Eldridge (16) 44. C: J Paxinos (29) 48.

   BARDWELL VALLEY: Men: Stableford: 2B: P Wallace (25) G Roberts (9) 47 cb. M Azzopardi (18) 42. Scr: G Lee 34.

   BARNWELL PARK: Men: Stableford: A: D Van Den Boogard (12) 39. B: J Aurelius (18) 40. C: M Wilson (30) 40. Women: A Wongnin (22) 37.

   BAYVIEW: Men: Stableford: A: N Fletcher (7) 38 cb. B: M Scholtz (14) 41. C: R Harris (23) 38. Scr: A Peade 36. Women: Div 1: W Harrington (7) 39. Div 2: P Byrnes (24) 40. Medley: 2B: F Teghini (17) C Thams (10) 47.

   BELMONT: Men: Stableford: A: M `McDonald 42. B: E Fulmer 43. C: R Seymour 42.

   BERMAGUI: Men: Stroke Medal Jan: Black: J Mills (14) 68. A: W Moore (8) 70. B: P Gray (21) 69. C: G Cummins (23) 75.

   BEVERLEY PARK: Men: Stroke: Medal Jan: A: G Gallagher (13) S Warncken (5) 66 to playoff. A Scr: K Rae 72 cb. B: H Raju (21) 67. B Scr: C Porter 83 cb. C: T Bowring (32) 65. C Scr: G Mellor 90. Medal Dec: A: L Selems (11) 69.

   BEXLEY: Medley: Stroke: Ambrose: T Le P Kollar (7.25) 51.75. 2B Scr: G Davis J Dodds 58. Stableford: R Robinson (26) 41.

   BLACKHEATH: Men: Par: A: K Newcombe (9) 5 up. B: J Landsberg (13) 4 up. C: P Johnston (33) 4 up. Cup: A Scr: J Walden 4 down. Women: Stableford: D Landsberg (27) 33.

   BONDI: Men: Stableford: D Callen (17) 46.

   BONNIE DOON: Men: Stroke Black: A: D Morgan (0) 67. B: B Lambrinos (16) 64. C: A Innes (31) 68. A Scr: Z Morcillo 73. Stableford White: A: C Chodos (19) 38. Gold: D: D Duchen (35) 39.

   BONVILLE: Men: Stroke: Medal: T Backhouse (6) 70.

   BOTANY: Men: Stableford: J Harden (19) 42.

   BOWRAL: Women: Stroke: M Di Natale (15) 75. Men: Medal A: J Larkin (14) 69 cb. B: S Hunter (18) 68. C: R Bourne (30) 65. A Scr: S Mulholland 79.

   BREAKERS: Medley: Stableford: Team Agg: C Fittler (16) P Loveridge (30) P Vanderwyngaarden (20) W Holmes (16) 89. Men: S Farr (18) 38. Women: V Ball (24) 34.

   BRIGHTON LAKES: Stableford: A: R Lemon (9) 41. B: P Wood (19) 41. C: L Dayes (26) 41. 2B multi: W Chardcharoen (12) J Campbell (16) 94.

   CABRAMATTA: Men: Par 2B: White: Div 1: J Smith (13) M Barbon (6) 10 up. Div 2: B Luu (7) T Young (18) 10 up cb. Scr: G Glenday T Norris 7 up. A: B Luu (7) 3 up. B: J Smith (13) 4 up. C: T Young (18) 3 up. D: S Music (21) 4 up.

   CAMDEN: Men: Par: A: M Bell (+1) 8 up. A Scr: A Stephenson sq cb. B: J D'Arney (16) 8 up. B Scr: S Smart 5 down cb. C: K Bate (21) 4 up cb. C Scr: L Pace 10 down. 2B: D Kidd (13) N Venables (14) 13 up cb. 2B Scr: V Morgan M Bell 10 up cb. Women: Div 1: K Hunt (7) 6 up. Div 2: B Johnston (20) 4 up.

   CAMMERAY: Men: Stableford: D Downer (15) 42. Medley: 2B: C Stevens (17) R Hankin (22) 47 cb. Women: P Wickham (30) 40.

   CAMPBELLTOWN: Stableford: A: M Woods (12) 39. A Scr: G Cruickshank 37. B: T Tubner (15) 40. B Scr: A Edwards 25. C: S Mitchell (26) 41. C Scr: M Gray 18 cb. 2B Agg: S Mitchell (26) C Toms (21) 79.

   CARNARVON: Men: Stableford Split Six: White: A Wallace (4) J Stein (10) 77. A: A Wallace (4) 41. B: H Bachir (19) 41. C: P Dyson (28) 43.

   CASTLE HILL: Men: Stableford: A: G Pratley (9) 41 cb. A Scr: S Conley 33. B: C Woods (14) 41 cb. B Scr: C Woods 27. C: R Vinton (30) 41. C Scr: S Rolley 21. A: P Bruce (11) 41. B: J Calabrese (19) 40. C: P Mann (25) 41.

   CASTLECOVE: Men: Stableford White: A: P Thomas (11) 42 cb. B: B Hartnett (22) 43. 2B: J Goth (14) J Potts (19) 50. Women: R Hamilton (26) 36 cb.

   CHATSWOOD: Medley: Stableford White: A: P Hurley (9) 43. B: P Flynn (19) 39. C: I Jagelman (27) 42. 4B: C Smith (9) R Solomons (13) S Kirkby (10) K Kirkby (21) 95.

   CROMER: Men: Stableford White: A: P Kealy (7) 46. B: J Bennett (14) 44. C: L Antcliff (21) 41. A Scr: T Felan 42. Medley: Stableford: 4B: P Kealy (7) T Wong (25) 49. Women: Stableford Gold: E Byrne (12) 37.

   CRONULLA: Men: Stableford: A: D Streater (11) 42 cb. B: J Walker (18) 42 cb. C: T Feehan (26) 46. 2B Agg: Scr: T Wood J Large 60. T Feehan S Pandelakis 82. Trophy: P Abbot M Abbot 71 cb.

   CUMBERLAND: Men: Stableford: 2B: M Randall (9) W Montgomery (20) 41. Div 1: D Auremi (3) 41. Div 2: D Metham (17) 41. Div 3: W Montgomery (20) 39.

   DUNHEVED: Men: Stableford: 2B: Div 1: G Ravet (12) S Cromie (20) 50. Div 2: B Wilson (23) S Beaton (16) 49. Div 1 Scr: J Mcmillan D Mcmillan 37. Div 1: B Knowles (16) 41. Div 2: S Cromie (20) 45.

   EASTLAKE: Medley: Stableford White: A: N Finlayson (11) 43. B: N Karahalios (17) 43. C: P Noreika (21) 38. D: D O'Connor (28) 44. A Scr: D Peebles 37.

   ELANORA: Mxd: Stableford: 4B: A Mcdonald (17) D Sharkey (8) 45.

   EVERGLADES: Men: Stableford: A: G Tearall (11) 42. A Scr: S Trickett 35. B: L Barbara (13) 40. C: G Cusack (19) 44. 2B: B Emms (32) S Emms (11) 50 cb.

   FOX HILLS: Men: Stableford: 2B: A Buckley (26) G Walker (36) 49. 2B Scr: K Moodley S Duggan 41 cb. A: K Moodley (1) 41. B: L Oxley (16) 39. C: G Walker (36) 41 cb.

   GEORGES RIVER: Men: Stableford: 2B multi: R Wakeham (34) R Wakeham (25) 94. A: W Healy (12) 41 cb. B: C Loftus (14) 43. C: J Tolley (26) 44. Women: D Simpson (20) 37.

   GIBRALTAR: Men: Stableford: Div 1: P Knock (13) 40 cb. Div 2: C Nutt (20) 41. Scr: W Knapp 34.

   GLENMORE: Men: Stroke: Cup: A Robb 70, M Turton 71, R Hayward (Macquarie Links) 73 cb, M Mayers 73 cb. Medley: Stableford: G Davies (15) 42.

   GORDON: Men: Stableford: A: G Socal (12) 35. B: C Betsis (17) 39. C: A Wong (22) 39. 2B: M Singh (15) S Attewell (17) 47.

   HARRINGTON WATERS: Men: Stableford Black: A: A Batchelor (Bathurst) (20) 45. B: B Doyle (24) 39. Women: K Sellings (38) 41.

   HIGHLANDS: Men: Stroke Medal Black: Div 1: S Martin (9) 67. Div 2: J Wallace (20) 64. Div 3: R Chase (35) 65. Medley: Stableford: G Dorahy (16) 37 cb.

   HORIZONS: Men: Stableford: M Forrest (28) 45. Women: C Ramsey (24) 40.

   HURSTVILLE: Men: Stableford White: Div 1: P White (13) 41 cb. Div 2: R Hooper (15) 44. Div 3: A Rosselis (21) 42 cb. Women: E Reihana (29) 39.

   JAMBEROO: Men: Stableford White: A: G Vlatko (6) 38. B: S Seveque (17) 38. C: I Martens (24) 41. D: J O'Brien (34) 32. Women: M Cook (21) 34.

   KAREELA: Men: Stableford: Irish Team: S Behringer (20) P O'shea (23) C Amey (23) D Preen (14) 133. T Wood (21) 41. Scr: B Hill 30 cb.

   KILLARA: Men: Stableford: A: J Coupland (14) 41. B: M Hickling (17) 39. C: P Corne (27) 45. 2B: N Biven (22) M Howard (22) 50. Scr: M Panopoulos R Read 40.

   KOGARAH: Medley: Stableford 2B: White: E Rosen (29) D Wine (17) 45. Men: A: B Yates (3) 43. A Scr: J Heron 37. B: J McBarron (15) 43. C: P Faddy (27) 38. Women: A MaGuire (25) 39.

   LAKESIDE: Stableford: Split Six: M McKeown (20) L Pitman (17) D Gascoine (12) A Mathison (17) 91. A: J Katholos (11) 40. B: P Vezos (19) 41 cb. C: C Stratton (21) 39 cb. Jnr: 9-hole: R Battle (25) 21. Women: Div 1: J Turnbull (13) 38. Div 2: K Wagg (21) 36. Hole in one: C Jones at 14th.

   LANE COVE: Mxd: Stableford: 2B multi: E Jones (12) B Pearson (10) 89. B Pearson (10) 42.

   LEONAY: Stableford: A: B Grant 41. B: M McLen 40. C: G McLaughlin 40. D: C Govers 43. 2B: C Govers M Crock 50.

   LEURA: Men: Stableford White: G Lohrey (16) 40 cb. A Garofano (13) 40 cb. B Swadling (8) 40. 2B: B Hull (35) D Cook (17) 47.

   LIVERPOOL: Men: Stableford White: A: A Bowen (11) 39 cb. B: M Scott (15) 39 cb. C: V Surace (27) 40. 2B: V Surace (27) C Trovato (33) 52. Scr: K Herd D Abbott 42.

   LONG REEF: Men: Stroke: A: L Meakins (9) 65. Scr: M Crusie 69. B: G Davies (17) 64. C: S Mulvena (20) 65. Women: T Heber 72.

   MACARTHUR GRANGE: Men: Stableford Black: A: W Nealon (8) 39 cb. B: F Carnovale (19) 41 cb. C: J Johnston (20) 38 cb.

   MACQUARIE LINKS: Men: Stroke Medal: Black: A: D Fradd (10) 70. A Scr: S Wunderlich 77 cb. B: S Goodwin (16) G Picone (16) M Roach (14) B Wickett (14) 70. C: G Hindmarch (20) 72. C Scr: P Fradd 98. Women: Stroke: Div 1: C Morris (23) 74. Scr: A Cummings 93.

   MANGROVE MOUNTAIN: Medley: Stableford White: Div 1: N Hamilton (11) 46. Div 2: S Mcloughlin (24) 42.

   MANLY: Men: Par: A: D Tweedale (9) 5 up. B: A Martin (12) 8 up. C: L Leech (22) 6 up. A Scr: T Harvey 2 up. Mxd: 2B: P Tesseyman (11) A Martin (19) 12 up. Women: J Williams (19) 2 up.

   MARRICKVILLE: Men: Par: 2B Agg: V Delzio (14) P Sultana (24) 8 up. 2B Scr: D Cremin D Fletcher 3 down. Hcp: I Lafoal (18) 6 up cb. Scr: D Jones 2 down.

   MASSEY PARK: Men: Stableford: A: R C Lee (10) 42 cb. B: P Masterson (18) 43. C: R Sams (33) 46. Scr: J Rogers 33 cb. 2B multi: K Hogg (16) R Sams (33) 97. Women: M Peterson (33) 40.

   MONA VALE: Men: Par 2B: Black: R McDonald (17) J Mediati (20) 12 up. Scr: J Hurst M Williams 1 up.

   MONASH: Men: Stableford: A: D Greek (11) 41 cb. B: R Gartner (14) 43. C: M Berecry (29) 40. Stableford White: J Mantin (21) 32. Stableford: 2B: R Gartner (14) L Grose (9) 50. Scr: C Davis B Phillips 40.

   MOORE PARK: Men: Stableford White: A: M Tey (4) 41. B: C Anslow (17) 42. C: S O'Brien (20) 41. Scr: M McInes 33. 9-hole: E Gaufman (24) 18. Women: A: C Huynh (11) 33. B: L Evans (22) 29. C: L Heath (37) 30.

   MOSS VALE: Men: Stableford: A: J Cole (11) 38 cb. B: M Groll (18) 38. C: S Hancock (21) 40. Women: J Elder (25) 35. Medley: 2B: D Prince (17) C Swan (15) 47.

   MT BROUGHTON: Medley: Stroke: Medal: D Hussey (10) 70. Stroke White: M Fenaughty (27) 69.

   MUIRFIELD: Men: Stableford: 2B: G Armstrong (26) L Armstrong (11) 50. A: M Parsons (12) 42. B: M Johnson (15) 43. C: G Armstrong (26) 46.

   NEWCASTLE: Stableford: P Haberecht 40 cb. A: J Fernance 40. A Scr: D Matthews 37. B: W Mudford 39 cb. C: S Manning 40.

   NORTH RYDE: Men: Stableford: 2B: B Cummerford (18) A Condon (29) 51. Scr: B Wilson D Crockart 42. A: B Cummerford (7) 44. B: K Mouahbi (18) 41. C: J Walsh (25) 43. D: H Kinder (30) 43.

   NORTH TURRAMURRA: Men: Stableford: S Lynch (15) 42. 2B: J Macalyk (19) M Whiting (21) 49. Women: V Schmiedte (24) 38 cb. 2B: V Schmiedte (24) J Holton (27) 45.

   NORTHBRIDGE: Men: Stableford: Trophy: M Taylor (28) 42. A: L Jones (2) 41. B: S Gilbert (15) 39. C: R Laurie (28) 41 cb. A Scr: L Jones 39. Medley: 2B: M Taylor (28) J Leung (22) 48. Women: J Phillips (18) 35.

   NSW: Men: Stroke: S Pierce (12) 67. Scr: A Scr: A Gordon 72. Stroke White: P Harris (24) 65. Gold: A Worsley (35) 81. Women: Stableford: L Salkinder (27) 41.

   OATLANDS: Men: Stroke: Medal: I Harrison (21) 67. A: S Porter (3) 69 cb. B: H Kim (15) 69. C: I Harrison (21) 67. D: D Cook (36) 67. Scr: J Wimalaratne 74. Women: A Kim (19) 70.

   PALM BEACH: Men: Stableford: 2B Agg: R Slee (23) L Rourke (18) 78. L Rourke (18) 44. Women: N Dennis (35) 36.

   PENNANT HILLS: Men: Stableford White: A: M Boys (10) 42 cb. A Scr: L Mordey 37 cb. B: P Murphy (15) 43 cb. C: A Gallagher (22) 47.

   PENRITH: Men: Stroke Ambrose: White: C Flemming A Hubbard R Morrison G Douglass (5.50) 53.50. S Anderson D Chiswick S Fitzpatrick C Lawler 57.

   PYMBLE: Men: Stableford: 2B: P Winn (30) P Salmon (Concord 16) 49. Scr: H Waddington T Burke 39. Visitor: P Salmon (Concord 16) 43 cb. Women: R Smith (12) 37.

   RANDWICK: Men: Stableford: 2B: P Gellin (21) J Gellin (20) 52. A: J Watts (9) 42. B: J Santos (15) 35 cb. C: P Gellin (21) 44. Scr: S Campbell 35.

   RICHMOND: Medley: Stableford: Split Six: Div 1: R Davies (2) R Reynolds (6) 58. Div 2: B Coutts (15) S Rothemund (18) 72. A: P Gordon (11) 40. B: M Stewart (18) 41. C: D Clarke (32) 39 cb. Scr: R Davies 33.

   RIVERSIDE OAKS: Medley: Stableford: Gangurru: Div 1: N Allen (6) 41. Div 2: P Watts (13) 44. Div 3: C Harvey (29) 41. Bungool: T Baker (21) 41.

   ROSEVILLE: Men: Stableford: 2B: D Bromell (29) F Needs (28) 49 cb. 2B Scr: A Butler S Abernethy 40. A: D Bushell (13) 42 cb. B: S Rayner (19) 40. C: S Weir (22) 44. D: R Dillon (30) 41.

   ROSNAY: Men: Stableford: 2B: A: A Naray (28) V Rudzitis (18) 53. A Scr: A Hyatt B Baumer 37 cb. Div 1: B Baumer (9) 44. Div 2: N Naray (28) 48. Mxd: L Magee (37) V Piggott (33) 43. A: V Tasker (15) 33.

   ROYAL SYDNEY: Women: Stableford: 4B: Centenary: L Dalziell (22) P Glover (27) 46. Championship: C Crouch (19) A Burg (24) 40 cb.

   RUM CORPS: Men: Stableford: A: R Tromp (13) 42 cb. B: A Ricci (21) 44.

   RYDE-PARRAMATTA: Stableford: 2B multi: Div 1: C Cayless (14) P Jones (18) 76. Div 2: D Dosanovski (21) R Tassell (23) 81. Men: A: C McGowan (2) 39. B: S Jayaratne (15) 41. C: D Dusanovski (21) 42. D: J Campo (27) 37. A Scr: A Middleton 32.

   SEFTON: Men: Stableford: A: D Quain (6) 39. B: E Ramos (19) 40.

   SHELL COVE: Women: Stableford: K Davies (22) 35. Men: Stroke: Medal Jan: A Scr: D Nesbitt (0) 73. A: T Glover (6) 69. B: E Greentree (10) 66. C: R Lopich (13) 71. D: D D'Antonio (23) 65. Stableford: Scr: A McColl (6) 36. T Westwood (9) 41 cb. I Cook (18) 41 cb.

   SHELLY BEACH: Medley: Stableford: 2B Agg: J Thompson S Galton 80. Men: B Lockhart (21) C Done 73. A: J Kable (1) 39 cb. B: B Garner (14) 42. C: N Archer (21) 41. Women: Div 1: J Thompson (25) 41. Div 2: J Garner (39) 37.

   SHOALHAVEN HEADS: Medley: Stableford: A: S Jermyn (10) 40. B: S Franklin (19) 41. C: I Adlington (25) 44. A Scr: I Asbury 36. Div 1: L Davis (36) 35.

   ST MICHAELS: Men: Stableford 2B: White: R O'Shea (13) M Hruby (4) 47 cb. 2B Scr: R Dunn D Cutrupi 39 cb. A: A Gavan (11) 42. B: R O'Shea (13) 41. C: A De Manincor (30) 42. Scr: M Hammond 37. Stableford: 2B: Gold: T Russo (29) B Patton (27) 43. G Russell (26) 36. Women: M Cerkesas (19) 34. Jnr: Stableford White: D Shneier (17) 40. Men: Stroke Singles KO f: D Loumanis bt C Fitzgerald (1up) . G Binskin bt S Garske (3-1) . A Sotiri bt B Nagi (4-3) . R Paneretos bt D Glynn (3-2) . A Roberts bt M Ripoll (6-5) . G Basford bt J Molloy (5-4) . J Reyes bt J Byrnes (4-2) . B Murphy bt E Balila (3-2) .

   STONECUTTERS RIDGE: Men: Stroke: Medal: A: J Hedrick (10) 72. B: M Kneeves (14) 68. C: M Coleiro (20) 64. A Scr: N Ferrer 75. B Scr: A Poullos 82. C Scr: T Blazevic 84. Medley: Stableford: C Baker (19) 37.

   STRATHFIELD: Men: Stableford: Bowl: M Cooke (5) 41 cb. Mxd: Div 1: M Cooke (5) 41. Div 2: R Mustillo (16) 41. Div 3: G Humphrys (21) 37 cb. Scr: C Delaney 36. Veteran Men: J Conzens 39.

   TERREY HILLS: Medley: Stableford: Split Six: G Simpson (6) N Waterworth (13) 70. A Scr: D Yu 37. A: D Yu (5) 42. B: N Waterworth (13) 41. C: D Frost (27) 37 cb.

   THE AUSTRALIAN: Men: Stableford: A: M Warren (13) 37. B: M Aufderheide (18) 35 cb. C: T Hewitt (20) 36. A Scr: R Kato 32.

   THE COAST: Men: Stableford White: A: S Johnson (5) 40. A Scr: S Johnson 35. B: D Greco (18) 41. B Scr: D Lester 28. C: T Douglas (27) 43. C Scr: R Carbonaro 20 cb. 2B: A Bridge (26) C Yates (20) 49. Women: L Foley (33) 37.

   THE LAKES: Par: M Hing (26) 6 up. Scr: T Coroneo 1 down cb.

   THE RIDGE: Stableford: Div 1: C Willis (6) 41. Div 2: T Kirby (25) 43.

   TORONTO: Medley: Stableford White: A: B Williams (7) 40 cb. B: B Donaldson (14) 42 cb. C: B Watson (30) 43. Women: P Kelly (16) 38.

   TOUKLEY: Men: Stableford: 2B: N Stephens (21) N Campbell (36) 47 cb. 2B Scr: R Oliver B Willett 43. A: R Oliver (0) 40 cb. B: M Hall (13) 40 cb. C: N Stephens (21) 36 cb. Women: G McKinnon (17) 36 cb.

   WAKEHURST: Medley: Stableford: 2B: S Harris (21) M Bateman (9) P Hyland (26) R Gallen (13) 88 cb. Men: A: G Wood (5) 41. B: D Read (15) 43. C: S Lee (24) 39. A Scr: G Wood 36. B Scr: D Reed 28 cb. C Scr: Y Im 19. Women: H Garvey (9) 37 cb.

   WALLACIA: Women: Stableford: W Thompson (23) 33. Men: 2B: J Danby (18) J Wylie (9) 49. 2B Scr: J Pagett S Lear 37 cb. A: B Bobbin (11) 42. B: K Weston (15) 41. C: N Hoppe (22) 37 cb.

   WARRINGAH: Men: Stableford: A: M Payne (10) 39. B: P Van Phao (15) 42. C: G Greedy (25) 44. D: D Benson (28) 44. Trophy: G Greedy (25) 44 cb. 2B: M Roberts (17) G Dossetor (23) 51 cb. Scr: S Springall (3) 35.

   WENTWORTH FALLS: Men: Par: Bisque: R Pym (30) 8 up. Women: S Cameron (31) 6 up.

   WINDSOR: Men: Stableford 4B: Black: R Vigar (23) R Drury (23) 48. A Scr: C Thomas 36 cb. A: S Andrews (10) 40 cb. B: J Collins (16) 42. C: S Barbera (25) 41.

   WOOLLAHRA: Men: Stroke: Div 1: K Nathan (12) 60. Div 2: D Grant (22) 65. Div 3: G Weiner (30) 68 cb. Shield: C Woodley (14) 127.

   WOOLOOWARE: Men: Stableford: A: T Smith (8) 42. B: D Smith (16) 43. C: S Shields (30) 47. Scr: A Heather (6) 31 cb. Trophy: W Woolooware 809. Men: C Cronulla Leagues 782.

   WYONG: Men: Stableford: A: J McBeath (2) 41. B: L Moore (18) 42 cb. C: J Dennington (27) 46. A Scr: D Grogan (1) 39. 2B: B Davies (9) P Eldridge (17) 48 cb. 

20 February 2018
ANTILL PARK: Medley: Stableford 2B Agg: White: B Hardy (22) J Gardiner (29) 85. 2B Scr: B Sullivan P Davis 56. A: P Davis (8) 43. B: S Newbery (13) ... more
NSW Golf