NSW Golf

Contact us via email to find our how to get your club included in these results.

NSW & ACT club golf results - Saturday

 

ACT

   GUNGAHLIN LAKES: Par A: A Gutierrez +7, R Mcloughlin +5, J Mccormack +3. B: B: A Weavers +2, S Wicks +1, A Constable (Wagga Wagga) +1. Grade C: T Thatcher +5, R Oliver +3, E De Bear +2. Women: J Warden +2, D Carlos -2. 

NSW

   ANTILL PARK: Medley: Stableford 2B multi: D White (Shellharbour 6) G Hampton (15) 89. 2B Scr: C Duran J Warren 76. Men: A: P Kember (11) 41. B: M Gleeson (16) 42 cb. C: D Eldick (22) 43. Women: A Kennedy (23) 36.

   ASQUITH: Men: Stableford: 2B Agg: R Cox (18) C Godwin (22) 85. A: J Erikson (12) 41. B: R Cox (18) 45. C: M Jirgensons (20) 41.

   AVONDALE: Men: Stableford: A: R Gorczyca (10) 41. B: I Markley (18) 43. C: M McNamara (24) 38.

   BANKSTOWN: Medley: Stableford: 2B: T Whiddon (24) R Tomes (19) 50 cb. 2B Scr: G Mullen V Cantore 36. A: D Chardon (10) 43 cb. B: G Antonjuk (13) 45. C: T Whiddon (24) 43.

   BARDWELL VALLEY: Medley: Stableford: I Soares (25) 40. 2B: E Vandam (14) H Przybylski (45) 51. Stroke: I Elliott (1) 35.

   BARNWELL PARK: Women: Stableford: A Wongnin (21) 40. Men: A: D Berenger (11) 36. B: C Nikas (14) 40. C: M Wilson (29) 42. 4B Agg: B Jensen (27) D Smith (26) M Wilson (29) P Colwell (14) 146.

   BAYVIEW: Medley: Stableford: Team: M Broadhurst (7) L Conte (21) P Skene (24) P Trew (25) 91. Men: Stableford Black: A: J McLeod (+2) 39. B: D Matulin (16) 42. C: N Smith (36) 45. Scr: A Scr: J McLeod 41. Women: Stableford: Div 1: L Smith (19) 36. Div 2: R Mason (36) 32.

   BELMONT: Men: Stableford: A: P Vallender 40. B: M Ostle 43. C: F Bird 41.

   BERMAGUI: Men: Stableford: A: D Myers (13) 42. B: S Glen (17) 40. C: G Cummins (22) 36.

   BEVERLEY PARK: Medley: Stableford: 2B Agg: B Elliott (13) A England (15) 84. Scr: K Rae A Brown 59. A: B Elliott (13) 42. B: P Dillon (20) 43 cb. C: D Tawadros (24) 38.

   BEXLEY: Men: Stableford: 2B: D Watt (21) P Nichol (19) 50. A: S Terkalas (11) 42. B: D Cunneen (17) 39. C: J Moncay (33) 44. Scr: J Martyn (6) 36. Women: D Patel (9) 34.

   BLACKHEATH: Men: Stableford: D Robertson (19) 46. 2B: P Kailofer (25) D Robertson (19) 50. Women: D Pease (24) 36.

   BONDI: Men: Stableford: B Duffy (17) 39 cb. 2B: J Sullivan (17) L Furlong (9) 44 cb.

   BONNIE DOON: Men: Stableford: A: C Syrett (10) 41. B: B Ruttenberg (18) 39. C: T Petty (24) 41. D: R McKay (26) 39. Scr: J Cochrane 35. 2B: C Syrett S Pike 49.

   BONVILLE: Medley: Stableford: M Smith (21) 40.

   BOTANY: Men: Stableford: M Stott (16) 41 cb. Scr: S Kearney 34.

   BOWRAL: Women: Stableford: E Neale (23) 34. Men: G Blanchard (26) 40.

   BREAKERS: Medley: Stableford: 2B Agg: B Punter (24) A McInnes (24) 72. Men: T Bladwell (11) 38. Women: B Punter (24) 39.

   BRIGHTON LAKES: Stableford: A: D Smee (10) 41. B: P Conlon (19) 41. C: H Hammond (26) 41. 2B: B Jones G Burgess 51.

   CABRAMATTA: Men: Stableford 2B: Div 1: M Molo (13) M Ly (10) 42. Div 2: D Hayes (9) G Drayton (17) 47. Scr: T Dunkin G Glenday 38. A: S Kim (6) 38. B: P Tykhovod (13) 37. C: P Citroni (19) 39 cb. D: F Alderson (21) 36 cb.

   CAMDEN: Men: Stroke Medal: A: W Finkelde (8) 67. A Scr: M Arnold 69. B: F Michael (14) 66. B Scr: A Midei 83. C: P Cascarino (24) 67. B Scr: T Hunt 88. Women: Stroke: Div 1: C Bell (10) 75. Div 1 Scr: C Bell 85. Div 2: Y Day (25) 74. Div 2 Scr: P Scutts 95 cb.

   CAMMERAY: Men: Stableford: A: I Christiansen (10) 40. B: A Langham (18) 40. C: P Schreck (34) 41. Women: J Mann (24) 35 cb.

   CAMPBELLTOWN: Stableford: A: C Matthews (8) 42. A Scr: J McCarthy 36 cb. B: S Oxford (16) 43. B Scr: G Winnall 26. C: R Woods (20) 45. C Scr: G Ellis 21. 2B multi: T Mocha J Wealands 82 cb.

   CARNARVON: Men: Hole in one: T Demery at 16th. Stableford: 2B: G Loughnan (11) M Ebsworth (6) 51. Scr: M Ebsworth J Lind 42. A: M Hargreaves (5) 41. B: G Evers (18) 45 cb. C: P Dyson (26) 45.

   CASTLE HILL: Men: Stableford: 2B: L Wilkin (28) S Parberry (27) 53. A: I Giltinan (11) 41. B: E Onggo (19) 42. C: C Pearson (23) 41. 2B: J Williams (20) C Wheelar (16) 51. A: A Mcnaughton (10) 40. B: D Mcclean (16) 42. C: C Wheelar (20) 46.

   CHARLESTOWN: Men: Stableford: A: S Geise 41. B: S McLean 43. C: R Pillay 44.

   CHATSWOOD: Medley: Stableford: 2B: B Hogan (16) D Dacosta (12) 50. Scr: J Greathead J Gabriel 37. Men: A: D Da Costa (12) 42. B: M Robbins (17) 41. C: G Peimer (23) 40.

   CONCORD: Men: Stableford: A: P Moloney (13) 39 cb. B: G Bekiaris (13) 38. C: C Beynon (24) 44. Irish Team: P Malouf (24) C Beynon (24) P Sullivan (10) M Malouf (12) 88.

   CROMER: Medley: Stableford: A: A Paulsen (11) 41. B: D Hay (19) 43. C: N Cowell (28) 36 cb. Scr: J Ponder 35. 4B: J Whittaker (14) A Gluth (13) 50.

   CRONULLA: Men: Hole in one: P Zaat at 1st, S Truby at 18th. Stableford: Challenge: Cronulla 629

   Shell Cove 560. A Scr: D Van Kampen 39. A: J Moroney (11) 41. B: R Coles (16) 40 cb. C: D Browne (28) 43.

   CUMBERLAND: Men: Stroke: Cup: Div 1: M Murphy (11) 64. Div 2: P Burge (16) 66. Div 3: A Tarabay (22) 69.

   DUNHEVED: Men: Stableford: 2B Agg: Div 1: M Mclachan (12) P Ward (19) 78. Div 1 Scr: R Kellam G Shute 68. Div 2: M Benson (15) J Brooker (21) 75. Div 1: M Moore (15) 44. Div 2: J Lazarus (26) 41.

   EASTLAKE: Men: Stableford: A: A Rennocks (10) 46. B: B Russ (15) 43. C: W Devecchis (22) 40. D: B Hall (31) 35. Scr: G O'keefe 35. 2B multi: A Rennocks (10) P Donnelly (10) 102.

   ELANORA: Men: Stableford: A: K Donohoe (1) 35 cb. B: D Cocks (18) 38. C: R Neill (22) 33 cb.

   EVERGLADES: Men: Stableford: A: J Bowron (8) 41. B: B Purcell (17) 39 cb. C: P Bish (22) 38 cb. Stableford Team: P Eding (14) B Fraser (11) R Freaser (20) T Salvestro (8) 93.

   FORSTER: Men: Stableford: A: D Hill (11) 41. A Scr: M Jackson 35. B: R Porter (22) 39. B Scr: S Halliday 19 cb.

   FOX HILLS: Men: Stableford: Team: Y Yang (24) S Park (19) K Moon (24) P Lee (21) 97. Scr: M Rajca L Shahmatov B Robson D Hull 76. A: K Moodley (1) 39. B: R Hankinson (16) 39. C: G Clark (21) 41.

   GEORGES RIVER: Stableford: 4B: K Bridgement (19) B Rix (8) 50. A: D Holland (4) 38 cb. B: J Glenday (18) 44. C: M Henderson (20) 43. Women: R TeAmo (21) 39.

   GIBRALTAR: Medley: Stableford: G Frost (28) 41. 2B Agg: P Knock (13) S Godbolt (13) 78.

   GLENMORE: Stableford: Div 1: D Lim (10) 42. Div 1 Scr: A Robb 37. Div 2: B Kuiters (14) 43. Div 2 Scr: J Robb 24. 2B multi: B Kuiters (14) K Kuiters (18) 79.

   GORDON: Medley: Stableford: A: N Khoupraseuth (11) 39. B: I Annetts (19) 40 cb. C: G Brookes (22) 41. Team: N Khoupraseuth (11) A Wood (13) S Sornvichai (15) J Tan (23) 90.

   GOSFORD: Men: Stableford: A: R Whyte (7) 42. B: N Mulvaney (13) 44. C: C Mcclymont (21) 41 cb. D: R Campbell (30) 41 cb. Team: B Kavanagh R Taylor G Richards N Mulvaney 95.

   HARRINGTON WATERS: Men: Stableford: 2B Agg: P Brown (30) T Galante (33) 73 cb. T Payne (29) 39.

   HORIZONS: Women: Stableford: E Jackson (29) 38. Men: D Jackson (22) 41 cb.

   JAMBEROO: Men: Stableford: A: C Leckey (13) 41. B: J Henry (19) 47. C: M Burton (20) 44. D: R Weir (28) 43. Women: M Cook (21) 36.

   KAREELA: Men: Stableford: A: C Hubbard (8) 39 cb. A Scr: G Reid 33. B: R Sale (19) 41. B Scr: P Beardsley 25. C: D Langford (25) 44. C Scr: B Candy 19 cb.

   KILLARA: Men: Stableford 2B: B Crossie (21) G Blacklaw 50. 2B Stroke scr: C Hohnen T Wray 138. Hcp: A: C Hohnen (1) T Wray (4) 131.

   KOGARAH: Men: Stableford Team:: J McBarron (14) G Moloney (12) C Doyle (13) G Millar (4) 123. A: B Hayden (2) 40. A Scr: G Millar 35. B: C Doyle (13) 41. C: J Kirkland (23) 37. Women: M Eyre (15) 33 cb.

   KOOINDAH WATERS: Women: Stableford: S Smith (22) 39.

   LAKESIDE: Women: Stableford: A: C Smidt (17) 36. B: T McDonald (24) 36. Men: 2B: L Bono (11) A Messina (18) 48 cb. Scr: W WRight B Warby 40. A: S Howlett (4) 42. B: G York (15) 46. C: F Gerace (33) 41.

   LANE COVE: Men: Par: Bisque: S McDonald (29) 8 up cb.

   LEONAY: Stableford: A: E Summers 37. B: W Kwasnik 40. C: J Fil 43. D: G Thompson 44. 2B: G Thompson D Kirk 49.

   LEURA: Men: Stableford: S Girardi (15) 42. 2B Agg: N Ferrari (29) P Eastment (9) 78.

   LIVERPOOL: Men: Stroke: A: R Mulry (10) 66. A Scr: M Davis 71 cb. B: T Yi (13) 69. B Scr: A Cetindas 84 cb. C: Y Kim (27) 63. C Scr: J Rowell 95.

   LONG REEF: Mxd: Stableford: 2B: D Karlsson J Bowen 51. Men: A: P Bowler (9) 41 cb. A Scr: J Knox 37 cb. B: D Karlsson (17) 43. C: P Rhodes (20) 40. Women: S Kim (0) 37.

   LYNWOOD: Women: Stableford: C Coates (5) 36. Men: Stroke: Medal Jan: A/Medal: C Kaehler (4) 69. B/Medal: B Morakis (13) 67. C: S Naidoo (26) 63.

   MACARTHUR GRANGE: Men: Stableford Black: A: A Williams (6) 41. B: F Carnovale (18) 42 cb. C: J Johnston (20) 45.

   MACQUARIE LINKS: Medley: Stableford: A: A Foster (12) 40 cb. B: L Mcphee (15) 36 cb. C: R Toomey (21) 36. Women: M Hobson (19) 41. Medley: 2B multi: D Peters (7) R Braithwaite (5) 87.

   MAGENTA SHORES: Men: Stableford: 2B multi: A: M Greenwood (2) 40 cb. B: W Chivas (16) 37 cb. C: M Ryan (30) 36 cb. Women: A: D Thomlinson (16) 39 cb. B: C Hampton (34) 35 cb. Medley: C Campbell D Papadatos 75.

   MANGROVE MOUNTAIN: Men: Stableford 2B: P Flaherty (27) T Smith (25) 51 cb. M Taylor (22) 45.

   MANLY: Men: Stableford: A: B Phillips (13) 38. B: M Hunter (15) 38 cb. C: P Hamilton (23) 38. A Scr: P Howard 32. Women: S Craigie (31) 32 cb.

   MARRICKVILLE: Men: Par: 2B Agg: C Ferreira (17) M Gabriel (22) 9 up. Scr: D Cremin D Fletcher 1 down. A Lam (10) 4 up. Scr: J Gundmundsson 5 down cb. Cock o'walk: C Ferreira M Gabriel 14 up.

   MASSEY PARK: Men: Par: A: C Smith (5) 7 up. B: A Smee (14) 9 up. C: N Saroufim (26) 5 up. 2B: A Smee (14) J Smee (22) 13 up. Scr: C Smith 3 up. Women: Stableford: M Davies (21) 41.

   MONA VALE: Men: Stableford: A: S Cameron (6) 43. B: R Baker (21) 40 cb. C: B Brown (27) 38 cb. Scr: S Cameron 37. 2B: B Brown (27) S Cave (16) 47 cb.

   MONASH: Men: Stableford: A: D Parsonage (7) 42. B: J Lee (17) 40. C: B Gnesin (20) 40. Stableford White: J Martin (21) 34. Stableford: Split Six: C Levy (23) B Gnesin (20) 68. 2B Scr: A Brown M Legend 37.

   MOORE PARK: Men: Stableford: A: J Boediman (4) 41. B: M Hioki (15) 40. C: P Spana (29) 40. Mxd: Scr: D Shepherd 36. Men: Hole in one: G Dick at 10th. Women: Stableford: A: L Quilliam (1) 33. C: C Scanlan (33) 40. B: K Armstrong (24) 35.

   MORISSET: Men: Stableford A: B Ewert (12) 46. B: P King (19) 44. C: B Gammie (21) 41.

   MOSS VALE: Mxd: Stableford: 4B: A Rutherford (10) N Saunders (18) 48.

   MT BROUGHTON: Medley: Stableford: Singles KO f: J Adams (20) 43.

   MUIRFIELD: Men: Stableford: 2B: M Manevski (5) J Craig (17) 49. A: P Pavloff (9) 45. A Scr: M Manevski 35. B: M Isaac (18) 40 cb. B Scr: J Nettleton 27. C: M Allum (28) 43. C Scr: P Pearce 19.

   NEWCASTLE: Stableford: 2B: C McClelland B Oldham 47. A: S McGrath 38 cb. A Scr: S Slappendel 38. B: G Tapp 37 cb. C: J Griffiths 44.

   NORTH RYDE: Men: Stroke: Cup: A Scr: Y Park (+3 (Oatlands)) 66. B Wilson (1) 67 cb. A: J Lin 66. Shield: C Singh (25) 61. A: G Condon (10) 71. B: S Yeung (19) 64. C: M Quilty (26) 63. D: S Hunter (30 (Windsor)) 65.

   NORTH TURRAMURRA: Men: Stableford: D Gardiner (28) 40. Women: V Schmiedte (24) 38.

   NORTHBRIDGE: Medley: Stableford: 2B: S Coumbis (26) A Johnson (22) 50. Men: Trophy: J Leung (20) 43. A: B Benson (7) 39 cb. B: P Lewis (16) 40. C: R Smith (22) 39 cb. A Scr: D Glassop 35. Women: S Bernasconi (15) 40 cb.

   NSW: Men: Stroke: T Uher (19) 71 cb. Scr: Z Mullins 75. Stableford White: P Clark (22) 38. Gold: A Worsley (35) 26. Women: Stableford: L Salkinder (26) 39.

   OATLANDS: Men: Stableford: Cup: S Bestford (8) 40 cb. A: S Bestford (8) 40. B: A Stuart (15) 40 cb. C: B McDonald (21) 40. D: Z Timmins (34) 40. A Scr: N Nakhoul 36. Women: R Peet (21) 40.

   PALM BEACH: Men: Stableford: 2B: D Hill (23) 45 cb. M Hill (14) S Farr (23) 38 cb.

   PENNANT HILLS: Men: Stroke: Medal Jan: A: B Jones (11) 68 cb. Scr: P Handcock 74 cb. B: A Stapleton (17) 65. C: K Ross (23) 67. Stableford: G Harding (15) 40. Stroke: Gold Medal: D Allan (7) 69.

   PENRITH: Men: Stableford: Cup: G Doyle (10) 41 cb. A: M Rech (10) 41. A Scr: J Gadd 35. B: M Thomas (17) 38. C: G Murray (24) 41.

   PYMBLE: Men: Stableford: 2B: P Foxlee (13) M Figg (20) 50. A: N Fraser (12) 42. B: C Nelson (15) 39 cb. C: C White (24) 44. Women: C Mcmahon (17) 35. Men: 2B Scr: M Thompson B Breytenbach 42.

   RANDWICK: Men: Stableford: Irish Team: B Pardey (5) J Pardey (6) D Wilson (8) T Brinckley (4) 89. D Wright (26) 42. Hole in one: T Brinckley at 11th.

   RICHMOND: Medley: Stroke: Medal Jan: A: G Scapellato (7) 66. B: M Cerone (15) 66. C: J Hayes (22) 68. A Scr: R Davies 71. B Scr: W Errey 82. C Scr: R King 89.

   RIVERSIDE OAKS: Medley: Stableford: Bungool: Div 1: N Khouri (9) 37. Div 2: M Goodey (16) 38. Div 3: J Bryne (28) 38.

   ROSEVILLE: Men: Stableford: 2B: A Hamilton (20) T Ritchie (21) 47 cb. Scr: C Foley S Stead 35. A: M Baker (8) 40 cb. B: P Bridle (17) 39 cb. C: T Ritchie (21) 44. D: R Dillon (29) 40.

   ROYAL SYDNEY: Men: Stableford Championship: White: A: T Vandeleur (10) 38. B: W Rogers (13) 37 cb. C: G Clapham (27) 40. A Scr: R Matheson 30 cb. Women: Stableford: S McLeland (34) 34 cb. Centenary: S Meares (28) 39 cb.

   RUM CORPS: Men: Stableford: J Mason (12) 37. Stroke: Ambrose: P Mitchell B Solomon (11.25) 55.75.

   SEFTON: Men: Stroke: A: B Walker (11) 47. B: C Ramos (14) 48.

   SHELL COVE: Medley: Stableford: 2B Scr: C Farnham (8) N Colefax (5) 39 cb. 2B: D Burkett (11) S Golub (20) 53. Scr: J Kast (-1) 36. M Ackroyd (18) 47.

   SHELLY BEACH: Men: Stableford: 2B Agg: R Stojkovski G Johnson 72. Medley: L Johns S Harrold 74. Men: A: C Larnach (2) 38 cb. B: I Cook (18) 39. C: M Edwards (25) 36 cb. Women: Div 1: N Garrett (+3) 37 cb. Div 2: L Jones (28) 37 cb.

   SHOALHAVEN HEADS: Medley: Stableford: 2B: J Cummins (35) 49. A Lutton (14) . A: P Russo (11) 40. B: A Robinson (18) 42. C: R Cooke (28) 41. A Scr: I Asbury 35. Div 1: S McCarthy (19) 34.

   SPRINGWOOD: Men: Stableford: A: G Stanford (5) 41. B: B Daft (17) 41. C: P McFarland (21) 37.

   ST GEORGES BASIN: Men: Stableford Black: A: T Alcorn (12) 40. B: B Price (17) 43. C: M Scruse (20) 43.

   ST MICHAELS: Men: Stableford: C Trivas (11) 36. Stableford White: G Shneier (3) 39 cb. D Watson (14) 39. J Davidson (29) 43. Gold: Gold: G Russell (26) 35. Women: Stableford: M Cerkesas (19) 31. Jnr: Stableford White: D Shneier (16) 37. Men: Scr: M Hammond 32. B Clementson 33. 2B: D Shneier (16) 47. G Shneier (3) . 2B Scr: D Cutrupi 39. R Dunn . 2B: Gold: G Russell (26) 50. J Davidson (29) . Stroke Matchplay: White: G Binskin (won at 19th), R Panaretos (won 2/1), A Roberts (won 3/1), J Reyes (won 2/1) .

   STONECUTTERS RIDGE: Medley: Stableford: A: N Peters (8) 42. B: M Kneeves (13) 43. C: P Loader (42) 42 cb. 2B: Div 1: W Krasinski (31) D Shipton (25) 51. Div 2: M McAdams (36) I Murray (23) 50.Scr: C Mumberson N Peters 40.

   STRATHFIELD: Medley: Par: 2B: C Delaney (2) C Boyle (20) 11 up cb. Scr: J Roper M Cooke 4 up. V Pincham (11) 7 up.

   TALLWOODS: Men: Stableford: A: T Gill ogle (12 Tuncurry) 41 cb. B: D Brett (24) 43.. Women: L Prout (27) 42.

   TERREY HILLS: Men: Stableford: A: P Lawton (9) 38. B: Z Tare (17) 37 cb. C: A Jury (21) 32 cb. Scr: R Lord (5) 31.

   THE AUSTRALIAN: Men: Stableford: A: C McAuliffe (3) 41. B: J Maconachie (17) 38. C: J Trowbridge (21) 39. Scr: Z Mullins 41.

   THE COAST: Men: Stableford: W Carr (16) 41. Scr: J Hallinan 38. Stableford White: J D'Cruz (23) 42. A Scr: P Dillon 26. 9-hole: M Stewart (14) 19.

   THE LAKES: Mxd: Stableford: 4B: T Krost (16) M Roth (11) 52. T Coroneo (1) 42. Scr: P Tsiamis C Ueda 43.

   THE RIDGE: Stableford: Div 1: L Boa (18) 44. Div 2: B Richardson (25) 41.

   TORONTO: Medley: Par A: M Freeburn (9) 2 up. B: J Tukua (17) 3 up. C: T Butler (20) 5 up. Div 1: W Leach (37) 6 up.

   TOUKLEY: Men: Stableford: Team: B Cook (8) M Bolger (12) R Kennedy (24) B Needs (12) 95. A: M Lawrence (11) 43. B: G Eliasson (16) 40. C: G Read (21) 42. Women: G McKinnon (16) 33.

   TWIN CREEKS: Hole in one: Gold: G Walker at 17th. Stableford: A: A Mclaughlin (12) 43. A Scr: M Pavisa (0) 34. B: M Pellen (18) 40. B Scr: P Fernandes (15) 24. C: A Ebzery (19) 43. C Scr: M Nicol (23) 18.

   WAKEHURST: Men: Stableford: 2B: M Park (17) R Ferraris (20) 49. 2B Scr: A Sutton M Bateman 37. A: M Nicholls (11) 38 cb. A Scr: M Roberts 34 cb. B: G Gerner (18) 41. B Scr: D Hawes 25. C: G Bligh (27) 39. C Scr: J Lefebvre 20. Women: J Reid (12) 37.

   WALLACIA: Men: Stableford: 2B: S Rose (24) P Crameri (28) 48 cb. 2B Scr: J Grima J Lagana 38 cb. A: J Grima (4) 42. B: S Small (13) 41. C: S Rose (24) 42 cb.

   WARRINGAH: Men: Stroke: Ambrose: S Cowan G Thorpe S Steptoe T Jeckeln (7.13) 52.87. Scr: C Sweeting M Farrell E Brown P Van Phao 61.

   WENTWORTH FALLS: Medley: Stableford: 2B: G Reynolds (11) S Lowe (21) 48 cb. Men: G Reynolds (11) 48. Women: A Galbraith (29) 42.

   WINDSOR: Men: Stableford 4B: Div 1: J Hobday (27) K Fretwell (14) 47 cb. Scr: C Nelson D Farrugia 38. A: M Gooley (6) 39 cb. B: V Scuglia (21) 42. C: T Lim (30) 39.

   WOOLLAHRA: Men: Stableford 2B: K Nathan (11) R Marzbani (16) 48. Div 1: P Robinson (16) 45. Div 2: C Dawson (19) 40 cb. Div 3: G Anderson (25) 42.

   WOOLOOWARE: Men: Stableford: 4B: S Shields (28) B Huckstepp (16) 48. M Osmond (22) 43 cb. A Scr: M Rugless 36.

   WYONG: Men: Stableford: A: T Hook (9) 40. B: G Clark (14) 40. C: P Brazewell (19) 42. A Scr: B Goldsworthy 35. 2B: N McDougall (21) D McPhan (26) 48 cb. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18 February 2018
GUNGAHLIN LAKES: Ambrose: C Raftery G Gill 60.5, B Wade B Clarke 60.75, M Groves S Collins 62, A Okines R Okines 62.25, D McGibbon M Hood (Fairbairn) ... more
NSW Golf