NSW Golf

Contact us via email to find our how to get your club included in these results.

NSW & ACT club golf results - Saturday

 

ACT

   GUNGAHLIN LAKES: Ambrose: C Raftery G Gill 60.5, B Wade B Clarke 60.75, M Groves S Collins 62, A Okines R Okines 62.25, D McGibbon M Hood (Fairbairn) 62.25. 

NSW

ANTILL PARK: Men: Par: 4B: N Neary (20) B Elliott (19) 12 up cb. Scr: K Shepherd S Borton 4 up cb. A: J Hawker (9) 5 up. B: S Herne (14) 4 up cb. C: B Elliott (19) 7 up. Women: J Higgins (17) 4 up.

   ASQUITH: Men: Stableford: 2B Agg: E Jurd (15) S Birt (8) 79 cb. A: R Darragh (8) 40 cb. B: R Newcombe (15) 43. C: R Bhambari (22) 40. Scr: S Porter 32. Hole in one: S Pennington at 17th.

   AVALON: Women: Par: J Pike (29) 4 up.

   AVONDALE: Men: Stableford Black: A: M Lam (9) 37 cb. B: M Mueller (16) 34 cb. C: N Hullah (19) 35 cb. A Scr: D Marshall 30. White: T Dight (9) 35.

   BALGOWLAH: Mxd: Stableford: A: J Richards (14) 43. B: P Grainger (21) 41. C: B McKean (27) 37.

   BANKSTOWN: Medley: Stableford: A: D Marler (8) 41. B: C Turnell (18) 42. C: T Gaudry (21) 44. 2B: T Gaudry (21) D Beaumont (9) 49.

   BARDWELL VALLEY: Medley: Stableford: T Crowe (8) 39.

   BARNWELL PARK: Medley: Stroke: Ambrose: F Jimenez (10) J Veiga (11) V Sanchez (30) A Rodriguez (9) 44.5. Scr: B Johnson J Hong C Willard M Bray 54.

   BAYVIEW: Medley: Stableford: 2B: J Wenborne (15) S Armstrong (22) 49. Men: A: G Mankey (12) 41. B: R Titley (17) 42. C: R McLeod (22) 38. Scr: P Clarke 32. Women: Div 1: C Freeman (13) 36. Div 2: P Formston (31) 35.

   BELMONT: Men: Par: A: J Bradshaw 4 up. B: A Lowe 4 up. C: J Byrnes 4 up.

   BERMAGUI: Men: Stableford: A: D Myers (13) 35. B: R Lagana (18) 39. C: N Coulson (32) 37 cb. Women: B Tyson (37) 37.

   BEVERLEY PARK: Medley: Stroke: Trophy: W Emmerick (8) 62. A: P Morrison (12) 65. B: M Affouf (18) 64. C: G Pardi (29) 63. A Scr: H Holohan 73.

   BEXLEY: Medley: Stableford: 2B: M O'farrell (15) J Abbott (25) 51. A: C Freese (12) 41. B: D Buckley (17) 42. C: D Joy (20) 42. Scr: J Martyn 34. Women: K Ganderton (19) 33.

   BLACKHEATH: Men: Stroke: Foursome C'ship: C Baker B Bones 116. Foursome: A Gronlund R Skinner (27) 101. Stableford: S Caswell (16) 43. Women: Stroke: Foursome C'ship: C Soady D Pease 151. Foursome: M Griffiths D Landsberg (42) 111.

   BONDI: Men: Stableford: K Boden (19) 39 cb.

   BONNIE DOON: Men: Stableford White: A: N Zaferis (11) 41. B: D Friedman (20) 43. C: A Gorney (35) 43. D: D Duchen (35) 41. A Scr: N Zaferis 30.

   BONVILLE: Stableford: S Kilpatrick (19) 44. Medley: 2B: S Kilpatrick L Pace 48.

   BOTANY: Men: Stableford: D Holness (19) 45. 2B: D Holness (19) L Silvestri (21) 48 cb.

   BOWRAL: Women: Par: E Neale (22) sq. Men: 2B Agg: L Emery (19) W Keirnan (29) 3 up.

   BREAKERS: Men: Stableford: G Bates (30) 40. Women: K Chun (22) 43. Medley: Team Agg: M Sheekey (16) E Merritt (23) N Merritt (8) K Chun (22) 126.

   BRIGHTON LAKES: Medley: Stableford: 2B: J Liestins (29) F Rossiter (13) 51. A: A Wren (12) 41. B: W Parnell (18) 39. C: J Liestins (29) 42.

   CAMDEN: Men: Stableford: A: P Bardsley (12) 41. A Scr: M Bell 40. B: P James (16) 43. B Scr: G Figg 28 cb. C: S Perkins (20) 42. C Scr: D Kenny 20 cb. Women: Div 1: S Marsh (12) 38. Div 1 Scr: S Marsh 27. Div 2: J Turner (25) 39. Div 2 Scr: C Hunt 18. Div 3: J Page (27) 35. Div 3 Scr: J Page 12.

   CAMMERAY: Men: Stableford: A Langham (17) 44. Women: J Mann (22) 38. Mxd: 2B Agg: G Clarke J Jobson 75.

   CAMPBELLTOWN: Men: Stableford: A: S Elder (8) 41 cb. A Scr: C Mancell 34. B: K Deweske (15) 43. B Scr: K Ellis 27 cb. C: P Aloisio (35) 47. C Scr: R Morrison 20 cb. 2B: B Iorfino P Aloiso 51.

   CARNARVON: Men: Stableford: 2B Agg: D Mifsud (24) G Morley (17) 79 cb. 2B Scr: M Erden E Morozoff 60. A: C Thomson (11) 39 cb. B: G Evers (17) 41. C: S Rochester (34) 43.

   CASTLE HILL: Men: Stableford: 2B: T Belfort (6) B Newbury (13) 49. A: R Hunter (7) 41 cb. B: J Alexander (19) 42. C: W Mclean (21) 41 cb. Stableford 2B: K Lowrey (32) J Vodanovich (36) 50. A: P Scuglia (8) 42. B: A Simonson (13) 44. C: B Wild (26) 40. 2B Scr: T Belfort B Newbury 40.

   CASTLECOVE: Men: Stableford: A: N Tonamaipea (10) 41. B: P McCarthy (25) 47. Stableford 2B: P McCarthy (25) R Wallace (15) 52. Women: Par: L Wayling (23) 5 up.

   CONCORD: Men: Stableford: A: P McSavage (11) 41. B: A Lawrenson (15) 38 cb. C: N Brancatisano (28) 44. 2B: N Brancatisano (28) J Begnell (16) 52. Scr: J Widdicombe S Tham 39. Veteran: Stableford Gold: M Hill (23) 40.

   CROMER: Medley: Stableford: 4B: B Storer (6) K Johnson (13) 45. A: A Paulsen (11) 38 cb. B: E Wilkie (18) 38. C: S Richard (26) 38. Scr: K Roberts 33 cb.

   CRONULLA: Men: Stableford: L Ireland (26) 44 cb. Irish Team: Scr: T Schmid D Van Kampen C Burchmore 98. A: N Spencer L Ireland B Remfrey B Axford 133.

   CUMBERLAND: Men: Stroke: Shield: A: K Whitby (9) 66. B: G Walker (14) 66. C: T Hurley (23) 66. K Whitby (8) G Walker (14) T Hurley (23) 66 to playoff.

   DUNHEVED: Men: Stableford: 2B multi: Div 1: J Kavana (5) K Vaokakala (21) 94. Div 2: T Hunter (32) M Moore (14) 86. Div 1 Scr: O Coletto J Fearnley 60. Div 1: J Fearnley (0) 40. Div 2: K Vaokakala (21) 44.

   EASTLAKE: Medley: Stableford: A Scr: C Hicks 37. A: R Vaughan (6) 42. B: N Samaras (14) 44. C: S Dunlop (21) 42. D: P Hemsted (36) 35. 2B: B Scott (19) D Strang (13) 82.

   ELANORA: Men: Stroke C'ship: Black: A: J Ferguson (7) 73 cb. B: P Waugh (20) 68. C: J Downing (36) 69. A Scr: N Mundy 75.

   EVERGLADES: Men: Stableford: Irish Team: M Dowling (25) P Wilkinson (12) B Shipton (9) A Moroney (11) 92 cb. A: A Moroney (11) 40. B: L Barnier (15) 42 cb. C: M Sheppard (22) 42.

   FORSTER: Men: Stableford: A: R Thornton (15) 41. A Scr: W Dormor 33. B: J Burgess (24) 41. B Scr: T Dreis 19.

   GEORGES RIVER: Men: Par: A: A Neumann (10) 3 up. B: S Taranto (16) 4 up. C: P Daniels (26) 4 up. Women: M Campion (37) sq.

   GIBRALTAR: Medley: Stableford: B Morgan (18) 43. 2B: A Bell (27) S Spencer (19) 51.

   GLENMORE: Stroke: Div 1: D Kay (12) 66. Div 1 Scr: S Dowswell 74. Div 2: E Park (Oatlands) (45) 63. Div 2 Scr: G Oxford 86.

   GORDON: Men: Stableford: 2B: J Thomson (18) N Martin (15) 46. A: C Hort (11) 37. B: P Camarsh (15) 39. C: S Sinclair (24) 39.

   GOSFORD: Men: Stableford: A: R Singer (10) 40 cb. B: S Fairnham (16) 42 cb. C: G Murray (22) 43. D: M Wills (28) 37. Team: D James N James 48.

   HARRINGTON WATERS: Medley: Stableford: 2B Agg: D Pasfield (29) G Verrills (27) 71 cb.

   HIGHLANDS: Medley: Stableford: D Sheargold (16) 43. 2B: P Touma (14) G Bradman (13) 49.

   HORIZONS: Medley: Stableford: B Payne (13) 42.

   HURSTVILLE: Medley: Stableford: 4B: R Martin (20) T Abel (15) D Abel (29) M Abel (16) 96 cb. Men: A: A Pantano (11) 42. B: M Ruiz (15) 44. K McNamara (21) 42. Women: J Taff (31) 44.

   JAMBEROO: Men: Stableford: A: K Bradley (12) 41. B: R Chilby (19) 40. C: R Sheehan (20) 41. D: G Boxsell (30) 32. Women: M Farrant (18) 37.

   KAREELA: Men: Stableford: A: J Shannahan (10) 41. A Scr: G Stone 33. B: T Evans (19) 43. B Scr: P Hodge 25. C: R Crockford (26) 43. C Scr: R Lucock 23.

   KILLARA: Men: Stableford: A: N Wokes (13) 42. B: N Cook (16) 36 cb. C: B Neill (20) 38. 2B: A: M Town (14) J Summons (25) 51. A Scr: J Wooster P Robertson 40.

   KOGARAH: Men: Par: 2B: A: K Cribb (8) W Stuart (17) 10 up. A Scr: B Tamata G Harnwell 2 up cb. Women: Stableford: M Eyre (14) 29.

   KOOINDAH WATERS: Women: Stroke: C Riddle (18) 71.

   LAKESIDE: Men: Stableford: 2B Agg: T Tideswell (18) C Ward (14) 77. A: C Lichi (9) 38 cb. B: T Tideswell (18) 41. C: M Coves (22) 41.

   LANE COVE: Men: Par: W Cheung (23) 4 up. 2B: W Cheung (23) D Duncan (27) 10 up.

   LEONAY: Men: Stroke: J Devillecourt (14) 59 cb. Scr: W Arnold 68.

   LEURA: Medley: Stableford: W Hodgetts (24) 42. 2B Agg: P Moore (15) S Ritchie (17) 74 cb.

   LIVERPOOL: Men: Stableford: A: C Green (10) 41 cb. B: P Evers (15) 42. C: T Brescia (36) 39 cb. 2B Agg: B Cronk (10) M Griffiths (20) 80. 2B Scr: J Clark C Green 68.

   LONG REEF: Men: Stroke: A: J Green (10) 80. A Scr: R Bockman 70. B: S Mulvena (17) 79. C: J Hobday (20) 88. Women: K Smith 78. Mxd: Stableford: Matchplay: A Koch M Frith bt M Toole G Kelly 10-8. J Bowen D Karlsson bt R Mclaughlin P Frith 2up. G Davies J Davies bt S Cunningham M Jones 1up. C Battams M Hodgett bt A Elysee S Parsons 2-1.

   LYNWOOD: Medley: Stableford: Div 1: D Warne (11) 40. Div 2: J Wallis (14) 47. Div 3: G Bryce (23) 43. Div 1 Scr: S Donnelly 36. 2B: G Bryce (23) J Wallis (22) 54.

   MACARTHUR GRANGE: Men: Stableford Black: A: S Thorn (7) 39 cb. B: M Williams (13) 39. C: J Riley (22) 43.

   MACQUARIE LINKS: Medley: Stableford: 2B: S Butler (18) G Foster (11) 47. A: C Son (3) 38. B: G Hosking (15) 39. 2B: C: L Conroy (23) 43. Women: J Park (4) 38.

   MAGENTA SHORES: Medley: Stableford: 2B: J Liddle (22) J Frampton (17) 47. Men: A: J O'keefe (5) 35. B: P Cribb (15) 35 cb. C: S Wood (20) 36. Women: G Baker (24) 35.

   MANLY: Men: Stableford: A: T Karemacher (13) 37. B: L Dougherty (18) 40. C: R Fullerton (21) 36 cb. A Scr: P Howard 30 cb. Women: M Butler (23) 33.

   MARRICKVILLE: Men: Stroke: Ambrose: P Harrison (21) J Li (9) S Morgan (26) I Lafoal (17) 45.875. Scr: T Lukins J Gorman W Hornby M Collins 52. Hole in one: P Macoun at 18th.

   MASSEY PARK: Men: Stableford: A: A Smee (13) 42. B: P Masterson (17) 42. C: M Pinkerton (25) 42. Scr: M Saroufim 37. 2B multi: L Natale (7) A Smee (13) 93. Women: F Buckle (20) 41. M Buckeridge (33) 36.

   MONA VALE: Men: Stableford: A: T Hunt (6) 39. B: R Wheatley (19) 41. C: D Hortense (29) 38. Scr: A Munro 35. 2B: C Stedman (20) M Harris (13) 49.

   MONASH: Men: Stableford: A: P Vautin (8) 40. B: I Katz (13) 41. C: K Hutcheson (22) 40. Stableford White: T Gosling (30) 40. Stableford: 2B: A Simpson (8) R Lipman (28) 48. 2B Scr: S Patel J De Rooy 39.

   MOORE PARK: Women: Stableford: L Child (12) 38. Scr: L Quilliam (2) 31. Men: A: J Pullen (6) 39. B: C Anslow (16) 38. C: V Daswani (29) 39. Scr: J Boediman (3) 33. Hole in one: T Madden at 2nd.

   MORISSET: Men: Stableford 4B: L Cartwright (17) D Rowe (11) 48.

   MOSS VALE: Men: Par: A: R Wade (7) 4 up. B: P Wright (18) 4 up. C: M Finlayson (24) 5 up. Women: P Kull (17) 3 up.

   MT BROUGHTON: Medley: Stableford: D Kliendienst (33) 38.

   MUIRFIELD: Men: Stableford: 2B Agg: G Geppert (11) F Inegneri (19) 81. A: S Bremner (11) 40. A Scr: J Howe 38. B: M Holden (19) 5 cb. B Scr: R Goff 26. C: T Jacobs (21) 45. C Scr: J Goodwin 26.

   NEWCASTLE: Par: A: G Skelton 4 up cb. A Scr: C Turnbull 1 up. B: M Braddish 4 up cb. C: G Bellamy 3 up.

   NORTH RYDE: Men: Stableford: 2B Agg: Div 2: D Gannon (29) D Wong (18) 83. Div 1: P McBurnie (19) D Payne (14) 83. A: L Cincotta (4) 42. B: O Martin (15) 43. C: J O'Neill (21) 43. D: R Aghajanian (30) 40.

   NORTH TURRAMURRA: Men: Stableford: M Levett (12) 44. Women: J Collingwood (39) 38.

   NORTHBRIDGE: Men: Stableford: Trophy: P Kearns (14) 48. A: H Bowman (5) 38 cb. B: P Lotz (19) 39. C: S Mills (28) 43 cb. A Scr: J MacKenzie 40. Women: M Myers (38) 36.

   NSW: Men: Stableford: A Gonczi (18) 41. Scr: H Doig 38. Stableford White: L King (32) 38. Gold: M Messis (30) 34. Women: Stableford: M McCarthy (15) 36.

   OATLANDS: Men: Stroke: 36-hole: G Downes (16) 137. A Scr: S Porter 146. A: J Muggleton (11) 67. B: K Henning (14) 68 cb. C: G Kim (22) 70 cb. D: C Russel (27) 71. A Scr: S Porter 71.

   PALM BEACH: Women: Stableford: R Berczelly (31) 32.

   PENNANT HILLS: Hole in one: White: G Hand Men: Stableford Trophy: S Wood (24) 43. A: I Markus (9) 41. B: D Sefton (16) 41. C: S Wood (24) 43. Scr: A Richards (+1) 39.

   PENRITH: Men: Stableford 2B: White: S Freemantle (16) B Sproh (11) 47. 2B Scr: G Mccall P Morris 43. A: C Montgomery (2) 41. B: A Kuschert (18) 43. C: B Collins (23) 41.

   PYMBLE: Men: Stableford: A: L Southwell (10) 38 cb. B: R White (13) 39. C: P Curtin (26) 41 cb. Women: S Kimberley (21) 32. Men: 2B: P Tebbutt (25) G Winchester (18) 48 cb. Scr: J Trinder M Trinder 38.

   RANDWICK: Men: Hole in one: P Johnstone at 17th. Stroke: Canadian Foursome: G Hutchings B Pardey (4.88) 55.12. Scr: P Cox S Taylor 60.

   RICHMOND: Medley: Stableford Black: A: C Pollard (10) 38. B: W King (13) 39 cb. C: M Sponberg (21) 39 cb. Scr: I Davies (1) 36. 2B: A: I Davies (1) R Reynolds (6) 46. A Scr: T McMillen (2) N Ball (-1) 39. B: M Harrison (25) A Brewin (16) 50. B Scr: A Kentwell (15) M Coles (12) 31.

   RIVERSIDE OAKS: Medley: Stableford: Bungool: Div 1: B Miller (6) 39. P Wallace (8) 39. Div 3: D Hall (20) 42.

   ROSEVILLE: Men: Stableford: 2B: R Anderson (13) G MacNamara (9) 50. 2B Scr: R Anderson G MacNamara 37. A: R Anderson (13) 40. B: D Byrnes (16) 39 cb. C: B Angus (30 Horizons) 40. D: A Pierce (20) 41.

   ROYAL SYDNEY: Women: Stableford: 4B: Championship: M Gribble (14) M Crawford (15) 43. Centenary: R Mumby S Ryan 45 cb.

   RUM CORPS: Men: Stableford: A: G Bentley (9) 43. B: W Brown (19) 42.

   RYDE-PARRAMATTA: Men: Stableford: A: F Stowers (13) 43. B: S Spackman (17) 40. C: B Guthrie (22) 42. D: D Hamley (32) 38. A Scr: J Fennell 33. 2B: Div 1: F Stowers (13) G Edwards (8) 48. Div 2: B Guthrie (22) M Shanley (18) 48. Hole in one: White: K Mizens at 19th.

   SEFTON: Men: Stroke: G Kelleher (24) 48.

   SHELLY BEACH: Medley: Stableford: 2B: K Kennedy (24) D Hoschke (24) 48 cb. Men: K White (12) P Cook (12) 46 cb. A: A O'Connor (10) 42. B: P Walker (15) 44. C: I Liddell (22) 38 cb. Women: Div 1: K Kennedy (24) 44. Div 2: S McLaren (27) 36 cb.

   SHOALHAVEN HEADS: Medley: Stableford: 2B multi: K Muller (14) G Collins (15) 81. A: P Manning (9) 38. B: D Silman (15) 42. C: G Clissold (21) 39. A Scr: L Taylor 36. Div 1: I Robertson (26) 36.

   SPRINGWOOD: Men: Stableford: A: G Stanford (4) 39 cb. B: J Boyd (14) 39. C: P Minney (26) 38. A Scr: G Stanford 35.

   ST MICHAELS: Men: Stroke: Veteran Men: R Walker (18) 69. Scr: J Scruse 76. Stableford: A: P Longhurst (9) 40. B: P Ostick (18) 38 cb. C: N Ezekiel (23) 42. Scr: M Hammond 36. 2B: B Eames (22) M McDonald (6) 46 cb. Scr: S Kyriacou L King 41. Gold: B Higgins (36) C Adlington (10) 44 cb. B Higgins (36) 34. Women: Stableford: J McDade (18) 34.

   STONECUTTERS RIDGE: Medley: Stableford: A: M Graham (3) 40. B: C Baker (17) 39. C: L Pleffer (2) 38. 4B: A: D Foster (16) G Titmus (5) 48. B: M McCulloch (21) R Hall 47. A Scr: M Graham B Davidson 39.

   STRATHFIELD: Medley: Stableford: 2B: G Choi (11) J Park (10) 48. 2B Scr: Y Kim M Kelman 40. J Choi (16) 40.

   TALLWOODS: Men: Stableford: B Sonter (13) 41. Women: J Puxty (16) 34.

   TERREY HILLS: Medley: Stableford: 2B: D Frost (26) A Edwards (10) 49 cb. A: A Edwards (10) 41. B: G Laughton (18) 40 cb. C: S Liuzzo (24) 40 cb. Cup: T Tan (14) 42 cb.

   THE AUSTRALIAN: Men: Stableford: A: S Farr-Jones (7) 39 cb. B: F Lee (17) 41. C: R Cavanagh (19) 39. A Scr: R Balcomb 36.

   THE COAST: Women: Stroke: S Choy (25) 71. Medal: Div 1: S Britton (3) 76. Div 2: M Laffy (26) 78. Div 3: K Timewell (37) 86. Men: Stableford: 4B Scr: M Danne P Kelly 140. T Podvorec A Ogane 143. Stroke: Matchplay: R Macey bt P Dunn 2-1. Stableford: A: J Son (11) 40 cb. J Jakobsson (12) 40. A Scr: J Hallinan 35. B: M Hodgson (14) 44. D Williams (16) 42. B Scr: M Lee 26. C: I Smith (32) 43. S Coates (21) 40. C Scr: M Wright 21.

   THE LAKES: Stableford: 4B: B Dillon (19) C Brookes (23) 48 cb. G Katz (16) 42.

   THE RIDGE: Stroke: Scr: G Bailey 75. Men: A: D Wheele (12) 66. B: H Jun Lee (17) 66. C: J Papworth (29) 64. Women: Stableford: M Webb (34) 28. Men: Stroke: C'ship: A Scr: G Bailey 143. A: D Wheele (12) 139. B Scr: H Lee 168. B: K Rassmussen (24) 138. C Scr: E Birnie 189. C: A Bates (33) 138. Women: Stableford: M Webb (34) 66. Jnr: Stroke: B Taylor 165.

   TORONTO: Medley: Stableford: A: B Williams (7) 38 cb. B: T Stallworthy (17) 41. C: B Cloake (21) 42. Div 1: A Emmett (29) 37.

   TOUKLEY: Men: Stableford: 4B: J Naish (22) C Smith (29) 50. A Scr: B Willett C Wayland 38. A: P Chatillon (6 ) 38 cb. B: A Ferguson (16) 38. C: J Naish (22) 44. Women: Y Boardman (2) 36.

   WAKEHURST: Mxd: Stableford: 2B: I Grainger (19) P Monson (26) 49. 2B Scr: S Hartman A Sutton 40. Men: A: J Mcgee (10) 39. A Scr: A Sutton 37. B: R Hartmann (15) 39. B Scr: T Davies 24 cb. C: T Hudson (20) 44. C Scr: T Hudson 24. Women: L Shapiera (10) 34.

   WALLACIA: Mxd: Stableford: 2B: J Thorpe (15) P Thorpe (29) 43. J Thorpe (15) 33. Men: 2B: T Buckler (24) S Adams (12) 49 cb. 2B Scr: J Pagett S Lear 41. A: A Howell (12) 43. B: M Sheen (18) 41. C: M Weate (21) 41.

   WARRINGAH: Men: Stableford: A: R Park (13) 40 cb. B: F Ienco (18) 40. C: D Kane (21) 39. D: P Stockley (33) 41. Scr: S Matheson (1) 35. 2B: G Hyslop (20) N Winterton (16) 49.

   WENTWORTH FALLS: Men: Stableford: T Mcquillan (25) 45. Women: L Loftus (22) 39. Medley: Stroke: Canadian Foursome: B Kryger L McCracken (12.75) 70.25.

   WINDSOR: Men: Stableford 4B: M Moloney (13) R Drewery (20) 48. A: C Brown (3) 37 cb. B: J Bailey (20) 42. C: M Padden (30) 38.

   WOOLLAHRA: Men: Stableford: Div 1: G Moddel (12) 43. Div 2: G Rubner (18) 40 cb. Div 3: F Muller (31) 42.

   WOOLOOWARE: Men: Stableford: 2B: A: T Golding (11) 41. B: J Harrow (19) 41. C: B Gilhooley (29) 39. Scr: A Foden 32.

   WYONG: Men: Stableford: A: K Vaughan (12) 46. B: A Holman (16) 43 cb. C: J Oliver (30) 49. Scr: E Forsyth 38. Women: T Lonergan (5) 33. Men: 2B: D Mauger (7) S Mauger (12) 52. 

13 December 2018
BALGOWLAH: Men: Stableford: A: G Hobson (14) 37. B: M Tomchin (19) 40 cb. C: B McPherson (25) 41. more
NSW Golf