NSW Golf

Contact us via email to find our how to get your club included in these results.

NSW & ACT club golf results - Saturday

 

ACT

   GUNGAHLIN LAKES: Stableford A: C Farrell 39 D Barratt 38 C Dunstone 37 J Hynes 37. B: G Norton 41 S Hall 37 J Lockwood 35 C Stallard 34. C: B Jepsen 40 M Szabo 38 R Mccallum 37 M Qiu 36. Women: C Chan 30 S Collins 30. 

NSW

   ANTILL PARK: Men: Stableford: 2B Agg: A: J Dimarco (10) D Blacker (5) 81. A Scr: K Shepherd S Borton 71. A: J Dimarco (10) 42. B: A Steeele (17) 45. C: J Feeny (25) 41. Women: T Niess (36) 41.

   ASQUITH: Men: Stableford: 4B Agg: A McRae (15) C Allen (11) C Siebel (13) N Mapledoram (10) 153. A: C Allen (11) 45. B: A McRae (15) 40. C: M Baynie (20) 43. A Scr: M Harvey 37.

   AVALON: Women: Stableford: L Zalitis (19) 46.

   AVONDALE: Medley: Stableford: 2B multi: C McWilliams (2) T Luck (9) C Shregill (16) T Luck (15) 129.

   BANKSTOWN: Medley: Stableford: 2B Agg: N Cantore (16) N Gourlay (9) 85. A: M Osborne (2) 45. B: N Cantore (16) 48. C: M Batger (18) 42.

   BARDWELL VALLEY: Medley: Stableford: H Livingstone (29) 40 cb. Stroke: L Sanchez (2) 32.

   BARNWELL PARK: Women: Stableford: M Gook (23) 36. Men: Y Yap (15) 42. 2B: A Bhanji (25) J Meares (25) 50.

   BAYVIEW: Men: Stableford: A: S Colley (5) 38 cb. B: D Sparks (17) 44. C: G Hutcheson (23) 39. Scr: A Whipp 36. Women: Div 1: W Harrington (7) 41. Div 2: L White (45) 53. Medley: 2B Agg: L White (45) A Gluckman (13) 81.

   BELMONT: Men: Stableford: A: D Gardiner 41. B: D Mascord 42. C: J Hollingsworth 39.

   BERMAGUI: Men: Stableford: A: D Myers (12) 39. B: A Scarpin (19) 36. C: W Fowler (24) 40. Women: J Buttrey (19) 32.

   BEXLEY: Men: Stableford: 2B: A Scali (21) C Freese (12) 49. A: J Atanasovski (10) 41. B: G Whitaker (19) 42. C: J Bond (21) 39. A Scr: S Andreacchio 32. Hole in one: B Wetherall Women: Stableford: D Patel (9) 33.

   BONDI: Medley: Par: L Jones (13) 5 up. 2B: A Spurrier (4) O Pederson (10) 12 up.

   BONNIE DOON: Men: Stroke Vardon: Black: A: R Brown 69. Hcp: A: T Jackson (4) 67. Stableford White: A: G Macris (4) 41. B: S Mattison (15) 40. C: A Woods (22) 34. A Scr: G Macris 37.

   BOTANY: Men: Stableford: P Longbottom (20) 39.

   BOWRAL: Men: Stableford: J Hobbs (18) 40. Women: J Ogg (26) 30. Men: Stroke: Foursome: A Dietsch T Hobson (13.5) 66.5.

   BREAKERS: Medley: Stroke: Canadian Foursome: G Johnstone G Swanson (15.75) 65.25.

   BRIGHTON LAKES: Stableford: A: J Henney (11) 39. B: G Sami (16) 42. C: G Lysaght (20) 40. 2B: B Coupar (13) G Wilson (17) 88.

   CABRAMATTA: Men: Stableford 2B: White: Div 1: H Toreston (16) M Romberg (8) 47 cb. Div 2: L Ryan (20) J Quintrell (12) 52. Div 1 Scr: M Conrades C Glenday 42. A: C Rumble (7) 39. B: J Quintrell (12) 41. C: L Ryan (20) 44. D: D Treuer (33) 46.

   CAMDEN: Men: Stableford: A: M Lincoln (9) 46. A Scr: D Cummins 38. B: G Bent (16) 44. B Scr: W Hornman 28 cb. C: G Nonnemacher (19) 41. C Scr: S Maddern 26. 2B: N Rego (33) T Hunt 54. 2B Scr: R Bolton K Bellman 41 cb. Women: Div 1: S Miller (14) 38. Div 2: C Hunt (19) 35. Div 3: W Hyndman (41) 38. 2B: S Miller (14) M Brown (22) 45.

   CAMMERAY: Men: Par: M Bulloch (9) 7 up. Hole in one: R Journeaux at 1st. Women: Par: P Pruskar (24) 2 up.

   CAMPBELLTOWN: Par: A: P King (3) 6 up cb. A Scr: M Post 2 down cb. B: G Field (13) 9 up. B Scr: G Green 7 down. C: P Paddy (22) 6 up. C Scr: S Muir 8 down. 2B: B Iorfino S Ektas 12 up. Men: Hole in one: A Kable at 4th.

   CARNARVON: Men: Stableford: 2B multi: J Kindred (11) S Moylan (1) 93. A: M Hargraves (5) 42 cb. B: J Choi (13) 44. C: J Kim (20) 46. Hole in one: D Bravo at 7th.

   CASTLE HILL: Men: Stableford: 2B: D Tuddenham (22) R Brown (25) 48. A: D Ford (10) 39. B: S Sirabadoo (17) 43. C: D Tuddenham (22) 42. 2B: J Briggs (12) P Connell (24) 48. A: G Bezuidenhout (12) 42. B: I Head (13) 38. C: K Gosper (21) 39. 2B Scr: M Thomson D Findlay 40.

   CASTLECOVE: Men: Stableford: N Rock (23) 48. 2B Agg: G Parker (14) N Rock (23) 83. Women: A Harris (11) 37. Hole in one: J King at 11th.

   CHATSWOOD: Men: Stableford: 2B: W Bremner (21) R Devkota (27) 51. Scr: S Orman C Smith 40. A: S Orman (9) 41. B: T Townsend (15) 41. C: J Bremner (26) 42.

   CONCORD: Men: Stableford: A: P Sullivan (10) 41. B: I Browning (16) 43. C: P Meldrum (28) 41. 2B: B Ashmore (14) S Toomey (22) 49. Scr: K Brewer P Macourt 39. Stableford Gold: R Taggart (36) 33.

   CROMER: Medley: Stableford: A: G Benstead (13) 45. B: G Robertson (15) 41. C: G Petri (22) 45. A Scr: J Ponder 38. 4B: T Jarman (22) G Robertson (15) 51 cb.

   CRONULLA: Men: Stableford: A Scr: P Supple 36. A: P Rolfe (10) 42 cb. B: M Marney (16) 43. C: P Larssen (31) 42.

   CUMBERLAND: Men: Stableford: 2B: D: R Atkinson A Lappeman 50. D Scr: F Yousiph J Malone 41 cb. Div 1: S Golden (12) 44. Div 2: T Allen (17) 46. Div 3: D Favaloro (33) 39 cb. D Scr: P Takla 34.

   DUNHEVED: Men: Stableford: 2B: Div 1: S Beaton (15) P Sullivan (16) 49. Div 2: L Riley (36) J Sainsbury (24) 50. Div 1 Scr: P Dudgeon G Howland 42. Div 1: P Edenborough (16) 42 cb. Div 2: L Riley (36) 44.

   EASTLAKE: Men: Stableford White: A: G Angelou (11) 45. B: B Edwards (18) 41. C: D Wong (24) 38. Div 1 Scr: C Hicks 36. Black: R Kimpton (26) 38.

   EVERGLADES: Men: Stableford: 2B: Div 1: D Burton (13) G Annand (14) 48 cb. A: S Winstanley (12) 39. B: D Terrill (14) 41 cb. C: D Bird (27) 40.

   FORSTER: Men: Stableford: B Dormor (7) 40. A Scr: T Jay 32. B: W Cahill (28) 42. B Scr: J Borg 19.

   FOX HILLS: Men: Stroke: Ambrose: J Wheatley K Pridue (1) 57. Scr: J Bingham G Stephens 61.

   GEORGES RIVER: Men: Stableford: 2B: Div 1: L Jones (35) R Field (26) 50 cb. A: P Wallis (11) 42. B: G Bond (14) 38 cb. C: R Field (26) 46.

   GIBRALTAR: Medley: Stableford: D Spies (Scone 11) 42 cb. 2B multi: S Shute (10) S Lee (17) 100.

   GLENMORE: Stableford: Div 1: A Dudziak (13) 44. Div 1 Scr: J Tolomeo 36. Div 2: G Davies (14) 39 cb. Div 2 Scr: D McMinimee 23.

   GORDON: Men: Stableford: Team: W Foster (33) M Ryan (26) J Murphy (24) A Berlinsky (21) 40. A: C Hort (11) 36. B: P Robson (15) 42. C: A Cooper (34) 41.

   GOSFORD: Men: Stableford: A: E Rogers (8) 41 cb. B: B Kavanagh (17) 42. C: G Henry (21) 41 cb. D: E Morris (17) 36 cb. Team: B Rand D Small M Upton G Williams 96.

   HARRINGTON WATERS: Medley: Stableford Black: Div 1: C Hearn (22) 37 cb. Div 2: G Moylan (23) 39.

   HIGHLANDS: Medley: Stableford: Div 1: M Stevens (16) 43 cb. Div 2: S Jeffery (27) 43.

   HORIZONS: Women: Stableford: J Legge (26) 39 cb. Men: B Sansome (6) 40.

   HURSTVILLE: Mxd: Stroke: Ambrose: T Shaw D Donofrio R Marshall M Lauricella (9.31) 51.62. Men: Hole in one: White: S Graham at 16th.

   JAMBEROO: Men: Stableford: I Bradburn (13) 41. 2B Agg: R Anderson (20) J Henry (18) 78. Women: L Green (15) 39. 2B Agg: L Green (15) M Cook (20) 71.

   KILLARA: Men: Stableford White: A: J Cocks (14) 39. B: B Crossie (21) 43. C: R Sindel (25) 45. A Scr: M Finfer 32. Mxd: Stroke: 2B Scr: M Panopoulos C L'Estrange 68. 2B: G Wilson (17) P Stevens (14) 62.

   KOGARAH: Medley: Stableford: 2B: C Lawrence (13) J Lawrence (28) 48. Father/Son Trophy: J Lawrence (28) C Lawrence (13) 48. Men: A: J Smith (10) 39 cb. A Scr: S Ali 34. B: D Wine (17) 41. C: J Lawrence (28) 41. Women: Z Ticehurst (4) 36.

   KOOINDAH WATERS: Women: Stableford: S Smith (19) 36. Mxd: 2B Agg: E Hoskins (10) 80. M Kriz (20) 80. Men: Stableford White: A: J Tighe (7) 38 cb. B: M Kriz (20) 42. C: M Sheppard (23) 44. Hole in one: A O'Callaghan.

   LAKESIDE: Women: Stroke: Ambrose: J O'Brien J Ogle 63.25. Men: Stableford: 2B: R Giles (7) J Murua (5) 48. 2B Scr: D Hawkins M Rixon 41 cb. A: S Spink (3) 43. B: P Dansie (17) 42. C: M Coffey (21) 38 cb.

   LANE COVE: Men: Stableford: 2B: A Corish (12) C Sithole (16) 52. A Corish (12) 46.

   LEONAY: Men: Stableford: 2B: J Devillecourt (12) F Anderson (29) A Taylor (27) 93. Scr: G Bissett I Barnes D Moore B Evans 69. A: J Devillecourt (12) 42. B: K Gordon (13) 42. C: P Walker (22) 40. D: A Melville (33) 41.

   LEURA: Medley: Stableford: D Davies (14) 39.

   LIVERPOOL: Men: Stableford White: A: M Brown (6) 47. B: A John (13) 40. C: G Byrnes (25) 38. 2B Agg: M Brown (6) N Stawiski (11) 81. 2B Scr: M Brown M Davis 77.

   LONG REEF: Mxd: Stableford: Matchplay: D Karlsson J Bowen bt M Frith A Koch 1up. M Hodgett C Battams bt J Davies G Davies 5-3. Men: A Scr: M Saad 37 cb. Women: J Jansson (9) 34. Men: A: J Meakins (8) 39 cb. B: S Nettleton (15) 38 cb. C: C Payne (23) 37 cb.

   LYNWOOD: Men: Par: Div 1: D Holmes (8) 6 up. Div 2: M Timmins (15) 7 up. Div 3: C Hardaker (23) 8 up. Div 1 Scr: P Knipler 1 up. 2B: Div 1: V August (36) P Barbara (24) 15 up. Div 1 Scr: S King P Knipler 6 up. Women: Stableford: Div 1: D Northwood (19) 40. Div 2: M Egner (32) 38.

   MACARTHUR GRANGE: Men: Stableford Black: A: B Chounlamountry (7) 42. B: M Weller (15) 43. C: N Christie (26) 40. 2B: B Butler (19) M Butler (19) 53.

   MACQUARIE LINKS: Medley: Stableford: 2B: A Kelly (1) R Braithwaite (5) 46 cb. Men: Stableford Black: A: V White (12) 39. B: G Theaker (15) 38. C: J Musico (24) 38. A Scr: L Arthur 36. Women: Stableford: R Butler (33) 34.

   MAGENTA SHORES: Men: Stroke: Foursome C'ship: M Greenwood D Hourigan 78. Hcp: M Greenwood (1) D Hourigan (7) 74 cb. Women: Foursome C'ship: L Lewis M Bishop 89. Hcp: D Thomlinson (15) J Tesoriero (17) 75. Medley: Stableford: J Butt (-1) 37.

   MANLY: Medley: Stableford: 2B: J Mortimer (34) B Tustin (17) 49. Men: A: C Martin (11) 38. B: E Groom (16) 38 cb. C: J Mortimer (34) 42. A Scr: D Ross 74. Women: A Mueller (10) 35.

   MARRICKVILLE: Men: Stableford: D Carney (20) 41. Scr: D Fletcher 33. 2B: B Miller (27) K Heath (13) 49. Scr: D Cremin H Day 37.

   MASSEY PARK: Men: Stableford: A: J Rogers (8) 43. B: W Mcpherson (14) 46. C: T Downes (23) 47. Scr: C Smith 36. 2B: T Downes (23) J Manning (36) 55. Women: Par: Div 1: P Glover (20) 1 up. Div 2: B Waters (26) 2 up.

   MONA VALE: Men: Stroke 4B KO f: Black: R Pickworth R Spear bt D West M Tuinman 3-2. Stableford: A: S Albinski (3) 42. B: R Perriott (16) 42. C: A Abrahams (32) 43. Scr: S Albinski 39. 2B: C Badger (18) A Abrahams (32) 51.

   MONASH: Men: Stableford: A: M Forer (10) 42. B: G Eather (13) 43. C: P Cheung (23) 41. Stableford White: B Foster (22) 41. Stableford: 2B Agg: K Kowalczyk (25) M Forer (10) 78. 2B Scr: A Makepeace J Wicks 38.

   MOORE PARK: Men: Stableford White: A: K Pattenden (8) 41. B: P Paterson (18) 40 cb. C: D Bultin (34) 43. Scr: R McLoughlin (6) 31.

   MORISSET: Men: Stableford: 4B: J Kelly (23) M Thomas (24) 53. Scr: J Mulcahy N Dibley 39.

   MOSS VALE: Men: Stableford: 2B: C Ross (28) O Babula (16) 45 cb. A: N McDonald (12) 39. B: K Oberman (13) 41. C: M Eagles (24) 41. Women: S Shallis (19) 45.

   MT BROUGHTON: Medley: Par: Singles KO f: P Allen (14) 6 up.

   MUIRFIELD: Men: Stableford: 2B: D Waugh (10) O Firth (24) 51. A: R Checkley (11) 41. B: R Ware (14) 46. C: O Firth (24) 45.

   NORTH RYDE: Men: Stableford: 2B: A: M Bowles (36) O Martin (14) 55. A Scr: B Bury R Bury 39. A: K Van Epen (12) 43. B: A Gianotti (17) 45. C: M Quilty (25) 42. D: R Taylor (28) 39.

   NORTH TURRAMURRA: Men: Stableford: C Currie (13) 38. Women: A Claypole (29) 39.

   NORTHBRIDGE: Men: Stableford Hcp: White: A: S Carter (12) 43. B: T Sweeney (14) 44. C: G Belogiannis (22) 46. A Scr: J Mackenzie (+2) 38. 2B: G Brown (19) B Overman (30) 50 cb. Women: Hcp: Green: H Nihill (43) 42.

   NSW: Men: Stableford: M Gordon (4) 42. Scr: M Gordon 38. Stableford White: T Simos (21) 34 cb. Gold: M Messis (29) 32. Women: Stableford: L Salkinder (24) 33.

   OATLANDS: Men: Stableford: Captain's Trophy: L Zheng (23) 45. A: H Yang (10) 44. B: J Herbert (18) 40. C: L Zheng (23) 45. D: D Jeon (27) 36. A Scr: J Wimalaratne 39. Hole in one: J Maher at 2nd.

   PALM BEACH: Men: Stroke: A: K Neilsen (9) 63. B: L Rourke (16) 63. C: D Maunder (21) 58. A Scr: M Upton 67. B Scr: D Montefiore 76. C Scr: M Connors 81. Women: Stableford: J Watts (31) 31.

   PENNANT HILLS: Men: Stroke: Trophy: L Frey (2.550) 60.45. Stableford White: A: P Henry (7) 39. B: C Rowston (18) 41. C: J Wadley (30) 44. 2B: M Kevin (20) J Wadley (30) 53.

   PENRITH: Men: Stableford 2B: White: T Kelly (12) B Collins (22) 51. 2B Scr: D Acret R Hoff 42. A: C Montgomery (2) 40 cb. B: G Honetsett (13) 41. C: S Austin (25) 39.

   PYMBLE: Men: Stableford: 2B: A: A Nutting (13) B Dean (9) 49 cb. A Scr: A Nutting B Dean 38 cb. A: P Pierce (12) 42. B: A King (15) 45. C: L Harris (26) 42. Trophy: L Harris (26) 79. A Scr: B Cross 72. Women: T Sinclair (8) 36 cb.

   RANDWICK: Men: Stableford: 2B Agg: H Schoots (13) S Pilbeam (11) 79. A: M Rankin (12) 42. B: H Schoots (13) 45. C: C Flatters (21) 38. Scr: C McMahon 33.

   RICHMOND: Medley: Stableford: A: C Pollard (10) 43. G Thomas (7) 40. B: T Gambell (14) 43. G Platt (13) 42. C: M Sponberg (21) 41. A Kentwell (21) 41. A Scr: N Ball (-1) 35.

   RIVERSIDE OAKS: Medley: Stableford: Bungool: Div 2: G Baca (16) 44. Div 3: B Keegan (32) 41. Par: Gangurru: Div 1: M Brewer (6) 8 up. Div 2: M Hutchinson (14) 4 up. Div 3: F Gili (26) 8 up.

   ROSEVILLE: Men: Par: 2B: M Court (16) D Court (12) 14 up. 2B Scr: A Butler S Abernethy 4 up. A: P Ham (11) 5 up. B: M Court (16) 8 up. C: P Cotton (23) 9 up. D: A Hurley (21) 5 up.

   ROSNAY: Mxd: Stableford: 2B Agg: Div 1: F Eldick (17) D Worthington (28) 87. A: D Worthington (28) 41. Men: A: B Geelan (13) A Vella (17) 81. A Scr: C Hagary G Beale 60. Div 1: J Kennedy (12) 41 cb. Div 2: F Eldick (17) 46.

   ROYAL SYDNEY: Women: Stableford: Centenary: Div 1: S Busby (24) 41. Championship: Div 1: S Nolan (21) 34.

   RUM CORPS: Men: Par: A: K Lewis (15) 6 up. B: V Poniewierka (22) 4 up.

   RYDE-PARRAMATTA: Men: Stableford: Matchplay: A: S Vail 3-2. A Res: M Vail 3-1. B: B Maike 2-1. C: M Taylor 6-5. D: K Soh 2-1.

   SHELLY BEACH: Medley: Stableford: Split Six: B Cummins (23) J Cummins (36) 65. Men: B Garner (14) R Dorn (11) 64. A: R Mangelsdorf (4) 37 cb. B: D Parish (18) 38. C: D Cutler (28) 38 cb. Women: Div 1: T Howard (21) 39. Div 2: J Cummins (37) 36.

   SHOALHAVEN HEADS: Medley: Stableford: A: L Maddinson (7) 38. B: T Ashby (16) 41. C: D Billett (25) 37. Div 1: I Robertson (36) 36. A Scr: G Roche (2) 35.

   ST MICHAELS: Men: Stableford 2B: Gold: G Hooper (33) S Sturt (14) 43 cb. Gold: G Hooper (33) 37. Stroke: Veteran Men: J Scruse bt M Webb 6-5. C Johnson bt D Pitman 2-1. T Harbutt bt L Maskine at 19th. S Gibson bt C Mullins 4-2. Women: Stableford: S Lom (22) 25. Medley: 2B: A: J Byrnes (21) M Horrigan (23) 47. A Scr: M Hammond S Garske 38. Men: J Giardina (8) 39. A Scr: M Hammond 33. Stableford White: A: K Walther (7) 39. B: K Jurd (15) 39 cb. C: A Tartour (21) 39 cb.

   STONECUTTERS RIDGE: Medley: Stableford: A: R Costello (11) 42 cb. B: C Baker (16) 41. C: I Pocock (22) 42 cb. 2B Agg: A: I Pocock (22) A Booth (26) 80 cb. B: K Spoelder (20) E Carroll (20) 80. A Scr: T Ostler D Williams 75.

   STRATHFIELD: Medley: Stableford: D Lee (27) 42. 2B: C Henry (16) L Henry (14) 49. Scr: I Elliot P Chillari 43.

   TALLWOODS: Men: Stableford White: B Munro (12) 43. B Sonter (11 Tuncurry) 40. Women: Stableford: M Byrnes (23) 37. J Puxty (16) 35.

   TERREY HILLS: Men: Stableford: 2B: P Donnelly (19) G Shaw (26) 51. A: P Woolley (5) 39 cb. A Scr: P Woolley 34. B: M Zhou (16) 39. C: K Whelpton (25) 37 cb.

   THE AUSTRALIAN: Men: Stroke: A: J Frechtling (13) 67. B: S Bowrey (14) 67. C: R Haik (23) 73 cb. A Scr: R Balcomb 73.

   THE COAST: Medley: Stableford: 2B: D Romeo (12) A King (13) 50. A Scr: R Rignall 35. A: P Bonomy (7) 40 cb. P McFadyen (8) 40. B: G Langridge (17) 41 cb. B Toland (15) 41. C: G Leighton (23) 41. D Finlan (28) 38. Women: M Grundy (42) 38. J Worley (35) 34.

   THE LAKES: Stableford: J Fearns (5) 42. Scr: T Coroneo 40.

   THE RIDGE: Stableford: A: E Astri (19) 41 cb. B: M Alchin (22) 40.

   TOUKLEY: Men: Stableford: 4B: S Hubble (16) R McAlpine (18) 50. A Scr: B Leonard P Haines 37. A: P Compton (12) 39 cb. B: S Hubble (16) 40. C: E Bush (21) 41. Women: N Tracey (32) 37.

   TUNCURRY: Men: Stableford: A: C Waters (14) 38 cb. A Scr: G Ellis 34. B: L Motum (16) 44. B Scr: W Carpenter 22. Women: T Reeves (20) 38.

   TWIN CREEKS: Stroke Gold Medal: Black: Medal: R Porfida (8.6) 72.

   WAKEHURST: Women: Stableford: H Garvey (9) 34. Men: 2B: F Leahey (9) D Grunsell (23) 48 cb. 2B Scr: D Hurley G Wood 36. A: T Yoon (12) 40. A Scr: A Sutton 35. B: R Dryden (17) 41 cb. B Scr: R Dryden 25. C: G Sutherland (24) 41. C Scr: P Cohen 19.

   WALLACIA: Women: Stableford Yellow: M Chester (14) 35. Men: Stableford: Ransom: E Tolomeo (17) P Rositano (19) 81. 2B Scr: M Batup J Vidigal 56. A: J Wylie (9) 41. B: G Vine (15) 43. C: P Rositano (19) 44.

   WARRINGAH: Medley: Stableford: Invit Team: B Godwin (25) B Heidke (Werris Creek) (19) 46 cb. Scr: S Springall D Fitzgerald (Terrey Hills) 38. 2B: B Floyd (19) I Redfern (21) 47 cb. Scr: M Yang C Macmillan 39. A: S Springall (3) 41. B: B Floyd (19) 41. C: G Bell (22) 42. D: K Glessing (26) 41. Scr: S Springall 38.

   WENTWORTH FALLS: Men: Stroke: Medal: A: A Pabian (8) 63. A Scr: N Davies 75. B: F Tregier (17) 63. B Scr: S Liddell 84. C: R Scott (24) 68 cb. C Scr: M Edwards 92. Women: K Regan (22) 69.

   WINDSOR: Men: Stableford 4B: Black: D Levy (10) C Sullivan (13) 50. A Scr: J Singleton L Singleton 41. A: M Moloney (12) 42. B: K Maxwell (14) 40. C: T Bartley (29) 42.

   WOOLLAHRA: Men: Stableford: Div 1: T Browne (8) 44. Div 2: J Blondin (23) 39. Div 3: D Sonnabend (26) 43. Cock o' Walk: T Browne (8) 84.

   WOOLOOWARE: Men: Stableford: 4B Agg: S Smith (11) R Ora (31) 76. W Sawtell jnr (16) 45.

   WYONG: Men: Stableford: A: M Hanson (12) 41. B: B Lear (16) 40. C: G Evans (19) 40. A Scr: S Cameron (5) 41. 2B: G Evans (19) W Singleton (26) 49 cb. 

19 June 2018
ANTILL PARK: Medley: Stableford 2B Agg: White: J Dries (23) G Esen (20) 72. 2B Scr: N Wood P Bradley 58. A: D Tindall (11) 38. B: P Bunga (18) 41. C: ... more
NSW Golf