NSW Golf

Contact us via email to find our how to get your club included in these results.

NSW club golf results - Saturday

 

ANTILL PARK: Women: Stroke: Medal Feb: N Mallam (26) 75. Men: A: A Carter (10) 66. A Scr: C Holmes 73 cb. B: S Young (15) 68 cb. B Scr: G Hampton 81. C: D Fowler (26) 65. C Scr: W Pennell 89 cb. 

   ASQUITH: Men: Stroke: Medal Feb: A: W Wells (8) 66. A Scr: B Folkard 71. B: P Beeby (13) 69 cb. B Scr: M Hewitt 84 cb. C: J Jarvis (24) 64. C Scr: T Maiolo 89 cb. Jnr: W Wells (8) 66. 

   AVALON: Women: Stableford: 2B: L Zalitis (17) C Gardner (33) 43 cb. 

   AVONDALE: Men: Stableford: A: M Doughan (10) 37. A Scr: J Smoljko 34. B: A Babazogli (13) 39. C: E Doutreband (22) 34 cb. I Markley (16) 34. 

   BALGOWLAH: Mxd: Stroke: Medal Feb: A: M Glenton (13) 58. B: P Hobsbawn (21) 60. C: F Glenton (33) 63. 

   BANKSTOWN: Medley: Stroke: A: M Akers (10) 68. B: R Robertson (13) 67. C: P Richardson (24) 64. 2B: G Nicholl (30) J Knoflack (5) 59 cb. 2B Scr: D Ballantine (7) G Ballantine (1) 72. 

   BARDWELL VALLEY: Medley: Stableford: J Dallis (14) 42. Scr: I Elliot 37. 2B: D Cordina (23) G Lee (6) 51. 

   BARNWELL PARK: Men: Stroke: Medal: A: A Mihaljek (11) 54. B: B Thomson (14) 56. C: P Komander (20) 58. A Scr: A Willard 60. B Scr: B Thomson 70. C Scr: P Komander 78. 

   BAYVIEW: Men: Stroke: Medal Feb: A: A Coleman (4) 69. B: N Roberts (14) 67. C: M Alder (20) 67. Scr: A: A Coleman 73. B: N Roberts 81. C: M Alder 87. Women: Medal Feb: Div 1: R Dockrill (12) 71. Div 2: J Mansson (30) 74. 

   BERMAGUI: Men: Stroke Medal Feb: Black: R Sheather (23) 70. A: J Mills (13) 70. B: A Lamb (17) 71. C: A Worthley (28) 71. 

   BEVERLEY PARK: Women: Stroke: P Wilson (17) 76. Men: Medal Feb: A: A Brown (7) P Higgins (7) S Palonis (6) 66 to playoff. B: C Bletsas (19) 64. B Scr: B Hampton 85. C: C Batte (22) G Cole (21) 71 to playoff. C Scr: S Sweeting 95. Medal Jan: A: P Calantzis (14) 73. B: S Shah (16) D Ladhams (16) 79 to playoff. C: H Halias (22) 70. 

   BEXLEY: Men: Stroke: Medal Feb: A: C De La Mare (2) 58. B: S Ragonesi (17) 55. C: K Baker (20) 59. Scr: C De La Mare 60. Medal Jan: B: N McEwen (13) 62. C: K Baker (20) 59. Women: Stableford: L Scrimieri (32) 34. 

   BLACKHEATH: Men: Stroke: P Cinat (18) 69 cb. Scr: G Dowdell 78. Medley: Stableford: G McDonald (19) 32. Women: Y Murray (24) 29. 

   BONNIE DOON: Men: Stableford Black: A: H Turner (12) 63. B: D Heyson (16) 63. C: G Kainer (21) 67. A Scr: D Hanafi 69. White: B Fain (17) 45. Gold: D: M Aspros (33) 38. 

   BONVILLE: Medley: Stableford: Team: R Cronshaw H Elliott M Smith P Houlton 96. 

   BOTANY: Men: Stroke: A: W Baldwin (11) 62. B: W Piggins (19) 65. C: G Anderson (21) 68. Scr: W Lonergan 71. 

   BOWRAL: Men: Stroke: Medal Feb: A: P Carroll (15) 68. B: M Halfhide (21) 64. C: N Potter (27) 70. A Scr: P Jeffery 77. Women: P Barker (20) 77. 

   BREAKERS: Medley: Stableford: 2B: P Beattie (20) S Beattie (20) 48. Women: J Chapman (14) 38. Men: S Beatte (20) 42. 

   BRIGHTON LAKES: Men: Stroke: Medal Feb: A: S Spennati (12) P Azzopardi (12) D Somerville (3) 68 to playoff. B: S Richardson (19) 67. C: R McMaster (21) C Dawson (25) 70 to playoff. A Scr: D Burge 72. B Scr: D Clancy 83. C Scr: P Leighton 91. Medal of Medallists: S Richardson (19) 67. Medal Jan: C: G Pike (25) 78. 

   CABRAMATTA: Men: Stroke: Medal Feb: A: J Graham (4) 71 cb. A Scr: M Smith 73. B: J Lawson (11) 69. B Scr: N Ung 82. C: A Svorinic (15) 65. C Scr: S Mudaliar 85. D: K Lacy (22) 68. D Scr: T Wilks 91. M Sedger (25) 68. M Hunter 94. 

   CAMDEN: Women: Hole in one: J Maas at 16th. Stroke: Medal Feb: A: R Wright (9) 76. A Scr: R Wright 85. B: B Johnston (22) 78. B Scr: B Johnston 100. C: J Maas (30) 79. C Scr: J Maas 109. Men: Stroke Black: A: L Cambell (10) 67. A Scr: M Bell 69. B: G Nonnenmacher (14) 64. B Scr: B Hyeronimus 84. C: D Kenny (23) 70 cb. C Scr: R Vickery 92 cb. 

   CAMMERAY: Medley: Stroke: A: C Leadle (8) 63. B: P Hunter (17) 62. C: N Dart (24) 63. Women: K Thomson (45) 74. 

   CAMPBELLTOWN: Men: Stroke Medal Feb: Black: A: C Francis (8) 65. A Scr: A Weeks 73 cb. B: S Ektas (17) 64. B Scr: G Gallaway 81 cb. C: C Main (27) C Harris (20) 64. C Scr: D Stewart 87. Stroke: Medal Dec: A: C Matthews. C: B Ray. Stroke Medal Feb: Black: A: C Francis (8) 65. B: S Ektas (17) 64. C: C Main (27) C Harris (20) 64. A Scr: A Weeks 73 cb. B Scr: G Gallaway 81 cb. C Scr: D Stewart 87. 

   CARNARVON: Men: Stroke: 2B Agg: P Lalor (9) M Hargreaves (7) 140. A: K Oh (9) 68. A Scr: J Lind 75. B: L Kim (19) 70. B Scr: E Warner 86. C: D Mifsud (21) 67. C Scr: J Langley 89. 

   CASTLE HILL: Men: Stroke: A: D Ford (11) 66. A Scr: J Reynolds 76. B: P Papaluca (16) 62. B Scr: P Papaluca 78. C: R Gatt (21) 61. C Scr: R Gatt 82. Stableford: J Hickin (29) 30. Veteran Men: J Mathieson (19) 67. Stroke Black: A: S Goodrum (10) 65. A Scr: H Carr (scr) 71. B: D Odgers (13) 66. B Scr: D Odgers (13) 79. C: A Parish (22) 65. C Scr: D Calabrese (18) 85. Veteran Men: P Mcaulay (20) 68. Stableford: I Wilkie (30) 38. 

   CASTLECOVE: Men: Stroke: Medal Feb: A: J Rumpler (12) 58. A Scr: D Gibson 69. B: P McCarthy (25) 62. Women: G Gillies (28) 66. 

   CONCORD: Men: Stroke Black: A: G Brown (11) 70 cb. B: M Reardon (15) 68. C: G Ferguson (20) 67 cb. Scr: A: B Gadd 70. B: M Reardon 83. C: G Ferguson 87. Stableford Gold: B Gilroy (28) 42. Hole in one: J Stewart at 16th. 

   CROMER: Medley: Hole in one: Black: K Ishida at 18th. Stroke Gold Medal: R Smith (8) 71. Stroke: A Scr: S Floyd (2) 69. A: B Walker (6) 66. B: M Nieuwoudt (17) 69. C: S Short (30) 68. 

   CRONULLA: Men: Stroke Black: A: M Brown (8) 66 cb. A Scr: D Etteridge (5) 73. B: S Garlick (14) 65 cb. B Scr: S Garlick (14) 79. C: A Smith (25) 66. C Scr: G Hogbin (22) 89. Gold Medal: A: S Garlick (14) 65. Medal Jan: A: S Luxford (5) 72. 

   CUMBERLAND: Men: Stroke: A: M Guinney (8) 67. A Scr: A Barakat 72. B: W Kim (13) 67. B Scr: M Ozer 84. C: H Park (23) 70. C Scr: M Ford 91. 

   DUNHEVED: Men: Stableford: Div 1: M Benson (17) 42 cb. Div 2: G Tucker (20) 40. 2B: Div 1: T Davidson (14) C Harris (6) 46. Div 1 Scr: O Coletto J Fearnley 38. Div 2: T Helies (17) K Stott (21) 47. 

   EASTLAKE: Medley: Stroke: A: C Hicks (3) 69. A Scr: M Zee 72. B: B Walters (17) 66. B Scr: S Ryan 82. C: T Maillard (36) 66. C Scr: H Cunningham 90. Stableford: T Calacouras (17) 43. 

   EDEN: Men: Stroke: A: A Richards (10) 69. B/Medal: M Davidson (13) 66. C: S Donaldson (19) 70. Women: A: J English (23) 76. 

   EVERGLADES: Men: Stroke: Medal Feb: A Scr: L Papps (3) 69. A: J Wesson (6) 65 cb. B Scr: B Purcell (15) 77. B: B Purcell (15) 62. C Scr: I Foster (19) 81. B Nicholas (25) 59. 

   FORSTER: Men: Stroke: Medal Feb: A: G Bianco (8) 64 cb. A Scr: T Jay (5) 70. B: S Schumann (16) 61. B Scr: G Nixon (16) 78. C: G Kimmorley (25) 67. C Scr: T McMeeken (22) 90. 

   FOX HILLS: Men: Stroke: Medal: A: D Pickham (8) 65. A Scr: J Skeet 69. B: C Fotheringham (17) 64. B Scr: L Saperas 79 cb. C: B Skinner (30) 66. C Scr: J Farrell 89. Medal of Medallists: A: D Pickham (8) 65. B: P Warren (16) 70 cb. C: M Campbell (19) 66. 

   GEORGES RIVER: Stroke: Medal Feb: A: K Rodoreda (9) 69. A Scr: B Daly 74. B: G Last (17) 69. B Scr: G Last 86. C: S Saunders (21) 67. C Scr: S Saunders 88. 

   GIBRALTAR: Medley: Stroke: Medal Feb: A: B Dodds (1) 67. A Scr: W Knapp 74. B: S Lee (16) 66. B Scr: P Knock 80. C: D Durkin (25) 71. C Scr: K Fittler 96 cb. Men: Medal of Medallists: B Dodds (1) 67. 

   GLENMORE: Stroke: Medal: A: P Swatridge (9) 71. B: P Giles (13) 72. C: R Brandom (25) 73. Stableford: B Pearson (17) 35. 

   GORDON: Men: Stroke: Medal Feb: A: P Hercules-Waddell (5) 62. B: H Witts (19) 66. C: K Hoare (24) 63. 

   GOSFORD: Men: Stroke: A: P Allen (12) 70. B: S Wright (13) 67. C: G West (23) 70. D: L Rostirolla (27) 72. 

   HARRINGTON WATERS: Women: Stroke: D Moylan (30) 73. Men: Medal Feb: A: P Budden (8) 73. B: M Griffiths (17) 69. C: J McGhie (36) 71. 

   HIGHLANDS: Medley: Stroke: A: M Lindsay (9) 67. B: C Simmons (19) 67. C: J Haddow (25) 67. 

   HORIZONS: Men: Stroke: Medal: T Shute (13) 69. Women: L Ramsey (12) 73 cb. 

   HURSTVILLE: Men: Stroke: Medal Feb: A: N Pantano (7) 69 cb. B: B Harding (15) 66. C: S Andrews (21) 65. Scr: A: N Pantano 76. B: B Harding 81. C: S Andrews 86. Women: Medal Feb: J Lisle (15) 77. Scr: J Lisle 92. 

   JAMBEROO: Men: Stroke: Medal Feb: A: A Smith (8) 64. B: B Nicoll (18) 65. C: R Sheehan (20) 64. D: N Beringer (29) 70. 

   KAREELA: Men: Stroke: Medal Feb: A Scr: P Rigoni 66. A: C Arnold (10) 60. B Scr: A Barker 77. B: R Overhall (16) 60. C Scr: B Hardiman 85. C: P Lesmond (21) 62. 

   KILLARA: Men: Stableford: A: T Kim (11) 43. B: B Mason (14) 46. C: J Hiron (21) 45. A Scr: D Graham 33 cb. 

   KOGARAH: Men: Stroke: Medal Feb: A: A Longman (11) 52 cb. A Scr: D Gallagher 56. B: P Kav (13) 54. C: S Barker (29) 57 cb. 

   KOOINDAH WATERS: Mxd: Stroke Black: R Hoole (17) 66. G Portelli (17) 74. 

   LAKESIDE: Men: Stroke: Medal Feb: A: P Janes (10) 68. B: M Shanahan (13) 68. C: G De Angelis (33) 67. A Scr: J Coma 69. B Scr: H Theusissen 84. C Scr: M Coves 90 cb. Women: Stableford: L Hall (13) 35 cb. 2B: C Jones (18) J James (26) 62. 

   LANE COVE: Men: Stroke: Gold Medal: B Staley (18) 61. A Limmer (19) 61 to playoff. Medal Feb: A: W Belgre (11) 66. A Scr: P Doherty 76. B: M Simonsen (19) 55. B Scr: M Simonsen 74. C: J Hickson (21) 62 cb. C Scr: J Hickson 83. 

   LEONAY: Stroke: Medal Feb: D: P Youngman 62. D Scr: H Renny 88. C: W Klohn 64. C Scr: W Klohn 85. B: M Pennefather 68. B Scr: M Pennefather 83. A Scr: S Masters 72. A: S Hardy 64. 

   LIVERPOOL: Men: Stroke: MM: A: K Parulan (12) 67. A Scr: T Murray 70. B: P Doueihi (14) 68. B Scr: D Khoury 84 cb. C: T Vourtsanis (33) 63. C Scr: P Murphy 85. 

   LONG REEF: Stroke: A: D Durdevic (12) 64. B: S McLoughlin (14) 66 cb. C: J Edwards (23) 68. A Scr: J Knox 70. Div 1: C Gould (8) 72 cb. 

   LYNWOOD: Women: Stroke: Medal Feb: Div 1: C Coates (2) 72. Div 2: A O'Connor (29) 74. Men: Div 1 Scr: G Shepherd 75. Div 1: S Holmes (5) 70 cb. Div 2: K Roughley (18) 67. Div 3: S Vincent (21) 61. 

   MACARTHUR GRANGE: Men: Stroke: Medal Feb: A: S Lensing (11) 69. B: A Yeo (13) 69. C: P Cavanaugh (20) 70. 

   MACQUARIE LINKS: Medley: Stroke Scr: Black: A Scr: A Kelly (3) 74. A: D Brooker (0) 75. B: M Vranjkovic (14) P Forward (18) 71. C: F Occhiuto (32) 69. D Achary (20) 92. M Hobson (16) 78. A Cummings (18) 98. 

   MAGENTA SHORES: Men: Stroke: Medal Feb: A: R King (10) 75 cb. B: M Lewis (16) 70. C: W Thompson (21) 71. Women: Div 1: L Lewis (9) 75. Div 2: C Hampton (37) 81 cb. 

   MANGROVE MOUNTAIN: Men: Stroke: Medal Feb: Div 1: P Butler (12) 65. Div 2: G Weir (24) 65. 

   MANLY: Men: Stroke: A: M Jordan (13) 66. B: M Clarkson (18) 66. C: B Jackson (23) 68. A Scr: T Holmes 69. Trophy: M Clarkson (18) 66. 

   MARRICKVILLE: Men: Stableford: P Helm (13) 41. Scr: H Salmon 36. 2B: I Alcorn (18) M Solomon (14) 48. Scr: D Cremin S Oitmaa 42. 

   MASSEY PARK: Men: Stroke: Medal Feb: A: W Ellis (13) 57. A Scr: F Tierney 65. B: M Donnellan (16) 60. B Scr: A Smee 75. C: M Sgaramella (25) 58. C Scr: N Osborn 83 cb. Women: Div 1: M Oman (12) 65. Div 2: K Higgins (23) 69. D Scr: M Oman 77. 

   MOLLYMOOK: Men: Stroke: A: Z Ninovic (8) 73 cb. B: M Bell (15) 73. C: N Webb (28) 69. A Scr: J Halls (-1) 74. B Scr: M Bell (15) 88. C Scr: C Roadcap (19) 93. Stableford White: A: C Roklitzer (7) 39. B: R Owers (22) 38. Women: Stableford: N Adriaanse (26) 29. 

   MONA VALE: Men: Stroke Medal Feb: Black: A: S Cameron (4) T Reeves (8) 69 to playoff. B/Medal: N Halkyard (20) 66. C: H Hagan (34) 66. Scr: S Cameron 73. Stableford 2B: A Bombara (21) A Wilkinson (31) 48. B Wild (24) 39. Stroke A/Medal: B Manson (8) 74. B/Medal: L Bulgin (18) 74. C: P Gazzard (27) 76. Gold Medal: Medal: S Cameron (4) 69. 

   MONASH: Men: Stableford Yellow: W Plunkett (27) 36 cb. Stroke: A: M Forer (12) 69. B: P Myers (16) 72 cb. C: A Low (23) 72 cb. 

   MOORE PARK: Men: Stroke: Medal Feb: A: S Sutontanyakorn (9) 64. A Scr: J Boediman 69. B: B Brown (19) 66. B Scr: P Goddard 81. Stroke White: C: H Getz (26) 67. C Scr: S Wong 90. Women: Stroke: A: L Quilliam (1) 66. B: M McKechnie (20) 72. Scr: A Booth (4) 71. 

   MOSS VALE: Men: Stroke: Medal Feb: A: G Robinson (9) 67. B: O Babula (14) 65. C: R D'Adam (23) 67. A Scr: P Maslen 73. B Scr: M Heyhorn 80. C Scr: F Daly 90 cb. Women: D Pine (24) 72. 

   MT BROUGHTON: Men: Stableford: G Frost (27) 39. 

   MUIRFIELD: Medley: Stroke: Medal Feb: A: J Watkins (9) 65. A Scr: B Rollo 69. B: D Freeman (14) 64. B Scr: N Beverridge 78 cb. C: K Wenban (21) 65. C Scr: B Christie 86. 

   NORTH RYDE: Men: Stroke: Medal: A Scr: B Wilson 71. A: F Campbell (8) 59. B: S Larvin (15) 63. C: J Neville (27) 66. D: B Portus (29) 70. 

   NORTHBRIDGE: Men: Stroke: Medal Feb: A: B Benson (5) 59. B: R Freckleton (17) 60. C: S Urwin (29) 56. A Scr: B Benson 64. B Scr: D Starte 77 cb. C Scr: J Leung 82. Medley: Stableford: B Pentecost (23) 39. Women: Stroke: L Brenock (13) 62. 

   NSW: Men: Stroke: Cup: M Lambert 142. Hcp: K Shepherd (Antill Park) (1) 145. Scr: Z Garcia 70. W Daibarra (Kiama) 69. 

   PACIFIC DUNES: Men: Stroke: R Wallace (11) 69. Stableford: A: R Wallace (11) 39. B: M Thomas (16) 37 cb. C: G Symington (35) 36. Women: Stroke: S Villapana (29) 69. Stableford: A: D Lewis (16) 35. B: J Dulhunty (23) 35. C: S Villapana (29) 39. 

   PALM BEACH: Men: Stroke: Medal Feb: A: J Upton (4) 64. B: J McFarlane (15) 65. C: L Griffiths (20) 61. A Scr: C Seymour 69. B Scr: W Hutchinson 77 cb. C Scr: R Quin 81. Women: Par: 9-hole: V Jones (30) sq. 

   PENNANT HILLS: Men: Stroke: Plate: C Jack (1) 143. A: D Murray (5) 69 cb. B: A Bayliss (15) 69 cb. C: P Christie (21) 72. A Scr: L Mordey 72. Stableford White: G Donovan (20) 38. 

   PENRITH: Men: Stroke: Medal Feb: A: R Hickey (8) S Williams (11) 68. A Scr: D Smyth 74 cb. B: S Freemantle (18) 66. B Scr: A Swinfield 83. C: M Horan (20) 71. C Scr: P Small 94 cb. Bowl: M Organ (8) 72. 

   PYMBLE: Men: Stroke: A: K Oakey (5) 69. B: B Bundey (17) 71. C: B Southerton (20) 68. Scr: B Cross 71 cb. Medal of Medallists: M Breytenbach (6) 77. Women: M Henry (18) 76 cb. 

   RANDWICK: Men: Stroke: Medal Feb: A: S Todd (1) 55. A Scr: S Todd 56. B: A Hunter (17) 56. B Scr: J Clysdedale 71. C: P Mallam (18) 52. C Scr: P Mallam 70. Jnr: J Webster (30) 73. Men: Medal Jan: A: R Dupont-Louis (11) 65. Gold Medal: H Stanley (23) 55. 

   RICHMOND: Men: Stroke: Medal Feb: A: B Atkinson (10) 64. A Scr: C Ellings (+1) 72. B: G Reynolds (17) 67 cb. B Scr: M Ashby (16) 83 cb. C: G Piccoli (31) 66. C Scr: S Moore (20) 91. 

   ROSEVILLE: Men: Stableford: A: C Foley (6) 41. B: A O'Donovan (SGA 18) 42. C: B Carmody (20) 41. Medley: 2B: B Carmody (17) A Ennis (Forster-Tuncurry 17) 53. Scr: C Foley P Fischer 39. Men: Stableford Green: S Antico (22) 42. Women: Stableford: C Jelfs (35) 36. Men: 4B KO f: S Harman J Screen bt W Cliffe P Chee 1up. 

   ROSNAY: Men: Stroke: Medal Feb: A: B Geelan (12) 62. A Scr: S Gal 71. B: A Merlino (14) 64. B Scr: S Stanmore 79. C: C Hughes (24) 61. C Scr: E Hines 86. Women: Div 1: D Cormie (20) 76. Div 2: M Field (26) 71. 

   RUM CORPS: Men: Stroke: Medal Feb: A: J Paz (11) 63. B: S Sligar (17) 66 cb. 

   RYDE-PARRAMATTA: Stroke: Medal Feb: A: A Jones (13) 67. A Scr: M Dane 71. B: H Song (17) 63. C Scr: M Mclennan 81. C: D Lloyd (22) 70. C Sweeney 90. D: M Kang (26) 70. D Scr: A Singh 98. Stableford: B McLoughlin (30) 41. 

   SEFTON: Men: Stroke: Medal Feb: A: D Maytom (8) 52. B: T Joachim (17) 52 cb. 

   SHELLY BEACH: Men: Stableford: A: J Bros (2) 39. B: C Morris (17) 45. C: S Booth (20) 39 cb. 2B Agg: C Morris (17) A Templeton (17) 78 cb. Medley: B Garner (14) C Garner (29) 73. Women: Div 1: J Arkins (10) 40. Div 2: C Garner (29) 38. 

   SHOALHAVEN HEADS: Medley: Stroke: A: G Hoare (10) 64. B: C Waller (16) 66. C: W Long (20) 73. A Scr: M Johnston 72. Div 1: P Griffin (6) 68. 

   SPRINGWOOD: Men: Stroke: A: G Stanford (5) 68. B: S Kobryn (19) 70. C: T Ramsey (29) 67. 

   ST MICHAELS: Men: Stroke: D Pitman (8) 67. Stroke White: M Jackson (16) 63. V Zappia (26) 68. Stableford: M Hooper (8) 40. Stableford White: S Edwards (18) 41. Men: Gold: Gold: C Grant (20) 37. Women: Stableford: Hcp: S McAlister (22) 36. Men: Stroke: Scr: M Nocera 74. Stroke Team: White: C Cuenca (16) T Hassan (20) A Hassan (35) M Cuenca (10) 54 cb. Scr: C Adlington (10) J Gavin (8) R Coombes (4) B Murphy (17) 68 cb. 

   STONECUTTERS RIDGE: Stroke: A: J Field (4) 69 cb. A Scr: A Ison (1) 70. B: J Ginns (12) 67. B Scr: M Merryfull (14) 83. C: L Gillespie (18) 71 cb. C Scr: G Tahimic (21) 92. Stableford: A: N Drew (14) 37. 

   STRATHFIELD: Medley: Stroke: Medal Feb: Div 1: S Wrigley (3) 68. Div 2: L Vickery (14) 70. Div 3: R Mustillo (19) 67. Veteran Men: R Poynting. Scr: C Delaney (2) 71. Stableford: S Haughton (20) 41. 

   TERREY HILLS: Medley: Stroke Black: A: G Cave (12) 70. B: D Harris (19) 69. C: C Cai (29) 72. A Scr: O Cromback 80. 

   THE AUSTRALIAN: Men: Stroke: A: S Lee (7) 68. B: R Cottle (17) 69. C: S Roth (19) 70. A Scr: I Bradley 71. 

   THE COAST: Men: Stroke: A: A Jesson (12) 65. B: S Kearney (17) 69. C: P Connop (19) 66. Scr: A: D Butler 73. B: J Pellegrini 83. C: P Connop 84 cb. Women: Par: V Teichmann (45) 2 down. 

   THE LAKES: Men: Stroke Medal Feb: Black: N Ryba (10) 71. A Scr: J Armstrong 70. Stroke: K Ghiassi (12) 66 cb. Stroke White: M Symonds (27) 65. Women: Stroke: X Macklinshaw (1) 75. 

   THE RIDGE: Men: Stroke Medal Feb: Black: A: R Beckmann (8) 67 cb. B: S Steele (15) 65. C: S Melrose (25) 64. Women: Stableford: L Shaw (35) 34. 

   TOUKLEY: Men: Stroke: Foursome C'ship: A Scr: C Donsworth V Chatillon 116. A: L Davies E Kirkland (7) 111.5. B Scr: R Hawkshaw T Nielson 128. B: C Mahon D Wood (15) 111.5. C Scr: B McGrath W Davis 138. C: O Bull B West (23) 110.5. 

   TWIN CREEKS: Women: Stableford Green: S Lee (12) 37. Men: Gold: A: S Jones (4) 38. B: P Fittler (17) 36. C: A Jackson (20) 31. 

   WAKEHURST: Men: Stableford White: A: G Wood (6) 40. A Scr: M Hatcher (5) 34 cb. B: M Tappenden (14) 41. B Scr: M Tappenden (14) 28. C: K Han (36) 41. C Scr: R Knapp (21) 21. Women: Stableford: L Donnelly (20) 37. Mxd: 2B: R Simpson 48. M Craig 48. 

   WALLACIA: Men: Stroke: Medal Feb: A: C Wilmott (13) 65. A Scr: J Pagett 73. B: P Rodgers (17) 69. B Scr: M Wetten 88 cb. C: N Shaw (26) 66. C Scr: S Fava 94. Medal Jan: B: S Duchnicz (16) 72. C: N Vial (34) 69. C Scr: S Dawson 85. Women: Stableford: J Berg (13) 34. 

   WARRINGAH: Mxd: Stableford: 9-hole: L Rice (33) 14. Men: G Greedy (28) 38. Stroke: Medal Feb: A: P Longworth (12) 66. B: T Sargent (14) 68. C: L Joas (22) 68. D: B Hancott (30) 71 cb. Scr: M Stamopoulos (8) 77. 

   WENTWORTH FALLS: Men: Stableford: S Sparks (7) 37. A Scr: N Davies 30. Medley: Team Agg: D Waugh (5) P Cullen (7) J Galbraith (14) S Sparks (7) 108. Women: E Waugh (19) 32. 

   WINDSOR: Men: Stroke: Medal Jan: B: G Cobcroft (17) 68. C: M Thomas (22) 72. Medal Feb: A: M Parkhill (11) 68. B: J Szombath (20) G Cobcroft (17) 68 to playoff. C: S Brown (23) R Bowman (26) 69 to playoff. A: M Parkhill (11) 68. B: J Szombath (20) 68 cb. C: R Bowman (26) 69. A Scr: M Whitmore 73. B Scr: T Drew 85 cb. C Scr: S Brown 92. 

   WOOLLAHRA: Men: Stroke: Medal Feb: A: N Odze (11) 64. B: N Gill (15) 64 cb. C: W Sparkes (36) 63. A Scr: M Williams 71. Gold Medal: G Ruebner (18) 64. Women: L Bayliss (24) 78. 

   WOOLOOWARE: Men: Stroke Trophy: Black: P Ikutegbe (12) 67 cb. Stroke: Medal Feb: A: P Ikutegbe (12) 67 cb. A Scr: A Foden 75. B: M Osmond (18) C Parker-Smith (19) 69. B Scr: T Moran 84. C: G Dobson (21) 67. C Scr: T Fahl 92. 

   WYONG: Men: Stroke: Medal Feb: A: R Connell (6) 67. B: P Hanson (16) 68. C: M Dobson (21) 66. A Scr: D Grogan 70. 

18 February 2019
ASQUITH: Medley: Stableford: 2B: G Burt (24) E Jurd (15) 48 cb. Mxd: G Hughes (15) D Geddes (25) 47. Men: Div 1: S Wozniak (9) 41. Div 2: D Cilento ... more
NSW Golf