NSW Golf

Contact us via email to find our how to get your club included in these results.

NSW club golf results - Saturday

 

ANTILL PARK: Women: Stableford: S Kennedy (6) 31. Medley: Stableford 2B: White: J Hardy (27) D Graham (14) 51 cb. 2B Scr: D Blacker M Davies 41. Men: A: D Blacker (6) 45. B: B Hawke (17) 43. C: J Hardy (27) 43. 

   ASQUITH: Men: Stableford: 2B: P Olliver (17) M Keegan (12) 49. A: A Marrett (11) 39 cb. B: M Campbell (16) 43. C: C Chae (23) 40. Scr: D Morgan 38. 

   AVALON: Women: Stableford: C Gardner (33) 39. 

   AVONDALE: Men: Stroke: Medal: A: G Slade (10) 68. C: J Gray (33) 61. A Scr: J Smoljko 73. Medal Jan: C: M White (19) 74. 

   BALGOWLAH: Medley: Stroke: VW Scramble: J Hanshaw (16) D Hanshaw (15) A Beale (13) R De Luca (12) 49. 

   BANKSTOWN: Medley: Stableford: 2B: I Russell (10) D Donohoo (23) 51 cb. 2B Scr: M Osborne G Ballantine 44. A: I Russell (10) 43. B: M Rosenfeld (14) 42. C: R Riad (26) 42. 

   BARDWELL VALLEY: Medley: Stroke: Medal Jan: A: M Abrahams (9) 59. A Scr: I Elliott 63. B: B Moore (12) 60. B Scr: P Gould 76. C: J Williams (26) 62. C Scr: G Beck 82. Women: Stableford: H Przybylski (21) 35. 

   BARNWELL PARK: Stableford: J Sharma (26) 38. Men: A: G Marshall (10) 38. B: W Walsh (13) 45. C: G Crosland (26) 39 cb. 

   BAYVIEW: Men: Stableford: A: B Skelton (10) 40. B: A Ennis (19) 39. C: S Alfonso (25) 40. Scr: B Skelton 31. Women: Div 1: K Gadaleta (19) 38. Div 2: B Arnott (25) 35. Medley: 2B Agg: S Alfonso (25) R McGregor (25) 78. 

   BELMONT: Medley: Stableford: A: G McBeath 41. B: A Lowe 38. C: G Cooper 45. 

   BERMAGUI: Men: Stableford: A: P Revill (11) 38. B: R Lagana (17) 40. C: M Fowler (22) 40. Women: L Ponsford (17) 29. 

   BEVERLEY PARK: Men: Stableford: 2B Agg: Div 1: G Braid (29) T Cleary (14) 78. A Scr: S Doran H Holohan 66. A: H Holohan (4) 40 cb. B: G Gauci (20) 39 cb. C: M McNaught (25) 39 cb. 

   BEXLEY: Medley: Stableford: L Moles (20) 30. A: S Andreacchio (7) 41. B: D Marriner (13) 41. C: R Murfitt (20) 43. Scr: S Capuano 33. Hole in one: D Marriner at 11th. 

   BLACKHEATH: Men: Stroke: Ambrose: P Binskin G Purves (10.8) 60.3. Stableford: P Jones (18) 36. Women: M Griffiths (27) 26 cb. 

   BONDI: Men: Stableford: A: G Hanniffy (13) 42. Div 1: A Spurrier (5) O Pedersen (11) 49. 

   BONNIE DOON: Men: Par: A Scr: J Grierson 6 up. A: T Reesby-Tollemache (9) 6 up. B: R Ward (16) 6 up cb. C: A Van Rooijen (21) 5 up. D: P Heaney (32) 5 up. Hole in one: White: R Di Lernia 

   BONVILLE: Women: Stableford: P Rooney (21) 33. Men: Stroke: Medal Feb: A: T Schoeffel (9) 69. B: R Haines (16) 68. C: D Frith (21) 74. 

   BOTANY: Men: Par: 2B: C Healey (10) D Cook (12) 10 up cb. 

   BOWRAL: Men: Stableford: 2B: C Tweedie (23) D Stanley (24) 44. Women: J Scott (22) 33. 

   BREAKERS: Medley: Stableford: 2B Agg: I Betterridge (19) G Bainbridge (11) 75. Men: S Buddeke (12) 40. Women: W Fox (32) 38 cb. 

   BRIGHTON LAKES: Stableford: A: G Burgess (8) 42. B: B Araco (18) 45. C: R Clarke (32) 44. 2B Agg: B Araco (18) D Lee (30) 85. 

   CABRAMATTA: Men: Stableford: 2B: Div 1: A Singh (8) M Bakshi (15) 46. Div 2: W Devine (24) R Way (11) 49. Div 1 Scr: C Rumble R Buettner 37. A: A Singh (8) 39. B: R Way (11) 41 cb. C: B Sukhaseume (19) 38 cb. D: E Romberg (24) 39. 

   CAMDEN: Women: Stableford: 4B: S Miller (17) M Brown 43 cb. Men: Stroke Black: A: A Cammell (12) 67. A Scr: M Arnold 70 cb. B: C Dengate (19) 66. B Scr: R Reeve 82. C: N Rego (25) 68 cb. C Scr: S Everingham 90. 

   CAMMERAY: Stableford: 2B: J Wright (18) D O'Kane (6) 48. Men: R Journeaux (16) 42 cb. Women: M Perkins (31) 35 cb. Men: Stroke: Singles KO f: M Bulloch (13) bt M Hill (19) 1up. 

   CARNARVON: Men: Stableford: 2B Stroke: T Webb (27) D Bravo (17) 58 cb. Stroke: Scr: A Wallace B Haynes 67 cb. A: B Moffatt (12) 67. B: S Khouri (18) 67. C: J Kim (26) 67. President's Trophy: Div 1: D Mifsud (20) 135. Div 1 Scr: J Lind 149. Veteran Men: Div 1: K Oh (9) 139. Div 1 Scr: P Merrigan 152. 

   CASTLE HILL: Men: Stableford: 2B: S Mcdonald (16) B Marsden (12) 49. A: D Rossi (7) 40. B: G Watkinson (12) 41. C: G Foxcroft (21) 45. 2B: D Ludick (17) B Gibson (27) 49. A: M Thomson (+1) 40. B: P Chapman (16) 39. C: K Lowrey (35) 43. 2B Scr: M Thomson P Smith 43. 

   CASTLECOVE: Women: Stableford: D Holden (27) 33. Men: Stableford White: G Parker (14) 39. Stroke Black: P Clark (13) 60. 

   CHATSWOOD: Mxd: Stroke: VW Scramble: A Hart (13) R Flynn (12) A Hansch (8) T Proudlock (14) 46.1. M Graham (22) C Bredenhann (11) P Pennisi (24) B Olesnicky (23) 51. 

   CROMER: Medley: Hole in one: J Knutsen at 4th. Stableford: A Scr: J Ponder 42. A: B Edwards (12) 41. B: P Sargeant (17) 46. C: M Weatherley (21) 43. 4B: S Raspass (11) P Bull (24) 48 cb. 

   CRONULLA: Men: Stableford: A: M Sullivan (11) 41. B: T Stratford (18) 40 cb. C: D Jordan (25) 41. A Scr: R Beer 32 cb. 

   CUMBERLAND: Men: Stableford: 2B Agg: D: G Reynolds R Selleck 80 cb. D Scr: I Pemble D Auremi 62. Div 1: A Tarabay (10) 43. Div 2: G Reynolds (16) 40. Div 3: A Vidler (29) 43. D Scr: A Barakat 37. 

   DUNHEVED: Men: Stroke: Medal Jan: A: G Shute (4) 70. Medal Feb: A: G Shute (4) 70. A Scr: P Kallas 79. B: N Delaney (15) 67. B Scr: D Long 82. C: J Gunn (20) 71. C Scr: G Brown 90. D: S Kenny (24) 68. D Scr: K Stott 95 cb. Hole in one: White: C Williams at 8th. D Phipps at 13th. 

   EASTLAKE: Medley: Stableford: A: T Hiddleston (12) 40. B: G Danilov (14) 41. C: S Walsh (22) 38. Div 1 Scr: J Brand 37. Stableford Black: M Jerich (31) 37. 

   EDEN: Men: Stableford: A: C Miller (9) 42. A: A Inwood (4) 39. B: H Weatherman (18) 40. D Wilson (17) 38. C: H Alberts (20) 37. M Sheppard (22) 37. Women: V Sims (11) 37. A Schmitzer (34) 36. 

   ELANORA: Men: Stableford: Trophy: G Herring (24) A Williams (25) R Crampton (15) 42 to playoff. 

   EVERGLADES: Men: Stableford: A: J Morley (5) 42. B: D Cain (16) 40 cb. C: G Crane (26) 43. D: J Murphy (29) 45. A Scr: J Morley 37. Medley: 2B Multi: J Murphy (29) J Pickvance (29) 45. 

   FORSTER: Men: Stableford: A: A Loy (15) 40 cb. A Scr: A Wall 34. B: M Richardson (19) 41. B Scr: J Price 21. 

   FOX HILLS: Stableford: 2B: J McGinley (26) D Samuels (35) 49 cb. Scr: K Moodley N Lloyd (Ryde-Parramatta) 39. A: R Harivel (Kiama 11) 38 cb. B: G Wilson (13) 40. C: P Speers (23) 44 cb. 

   GEORGES RIVER: Medley: Stableford: 2B Multi: Div 1: B Rix (8) B Barrett (22) 79. A: M Lovric (12) 37. B: D Cai (13) 39. C: P Paoli (26) 45. Women: D Simpson (21) 35. 

   GIBRALTAR: Medley: Stableford: G Hartnup (16) 39. 2B: J Hreszczuk (16) M Hreszczuk (11) 49. 

   GLENMORE: Par: Div 1: S Hunt (3) 7 up. Div 1 Scr: A Robb sq. Div 2: S Kinsella (15) 5 up. Div 2 Scr: G Davies 10 down. 

   GORDON: Men: Stableford: A: D Barry (11) 37. B: H Witts (18) 41. C: P Ruff (27) 38. Medley: 2B: F Sugar S Wilkens 48. 

   GOSFORD: Men: Stableford: A: D Mundy (9) 39 cb. B: J Harrison (18) 39. C: J Hammond (19) 38. D: R Gerbac (31) 37. 

   HORIZONS: Men: Stableford: J Jefferson (29) 43 cb. Women: L Hack (42) 37. Medley: 2B Multi: J Jefferson (29) N Domkins (17) 85. 

   HURSTVILLE: Men: Stableford: A: G Reid (13) 42. B: G McSweeney (19) 38 cb. C: J Chu (21) 41. Hole in one: W Keen at 18th. Women: Stableford: J Taff (30) 33. 

   JAMBEROO: Men: Stableford: A: M Tedeschi (13) 43. B: J Turner (16) 43. C: T Murphy (22) 36. D: J Turner (30) 34. Women: E Armstrong (20) 31. 

   KAREELA: Men: Stroke: A Scr: J Harding 68. A: P Galvin (11) 62. B Scr: M Broach 74. B: A Eardley (18) 57. C Scr: I Colley 81. C: P Dunn (22) 57. 

   KILLARA: Men: Stroke: A: M Polti (10) 53. B: P Robertson (13) 52. C: G Ferris (20) 54 cb. A Scr: S Cooper 56. 

   KOGARAH: Medley: Stroke: A: B Hayden (2) 54 cb. A Scr: S Puskaric 54. B: D Williams (15) 53. C: S Barker (28) 50. Jnr: C'ship: N Zhao 124. Men: Medal of Medalists: M Owen (9) 111 cb. Cup: S Puskaric (0) 114. 

   KOOINDAH WATERS: Mxd: Stableford White: A: E Hoskins (12) 41. B: G Kay (13) 43. C: B L'Estrange (25) 42. L Brewer (17) 36. 

   LAKESIDE: Men: Stroke: Cup: A Goundan (3) 70. Stableford: 2B Multi: N Smedley (15) P Dawson (10) 86. A: P Thomson (10) 38 cb. B: W Stubbs (15) 42. C: J Alimbakis (22) 33. Women: Div 1: D Forest (14) 38 cb. Div 2: C Luxton (25) 28 cb. 

   LANE COVE: Mxd: Stableford: W Heim (20) 39. 2B: M Starkey (30) J Lobb (11) 48. 

   LIVERPOOL: Men: Stableford: A: M Brandt (6) 43. B: R Hart (18) 42. C: D Giourtalis (31) 49. 2B: D Giourtalis (31) J Pereira (9) 53. Scr: J Clark D Shepherd 40. 

   LONG REEF: Stableford: A: L Edgell (2) 40. B: R Lloyd (15) 41. C: P Hensman (21) 41. A Scr: M Saad 39. E Tazelaar G McManus 47. 

   LYNWOOD: Men: Stableford: Div 1 Scr: J McPhillips 36. Div 1: R Joson (9) 42. Div 2: M Gilson (13) 43. Div 3: G Jones (31) 37 cb. Women: Div 1: M Williamson (14) 36. Div 2: T Steyn (25) 36. Medley: 2B Agg: R Joson (9) 76. T O'Connor (14) 76. 

   MACARTHUR GRANGE: Mxd: Stroke: Ambrose: P Levi (24) M Levi (33) W Levi (9) D Mills (23) 54.875. 

   MACQUARIE LINKS: Medley: Stableford: 2B: R Toomey (19) A Cummings (19) 71. Men: A: G Foster (11) 38. B: N Furfaro (16) 37. C: B Gaut (27) 37 cb. Women: A Cummings (19) 35. 

   MAGENTA SHORES: Men: Stableford: A: S Burrell (scr) 42. B: P Gaydon (17) 39. C: V Szarkin (26) 36. Women: Div 1: M Ainscough (25) 36 cb. Div 2: A Eager (32) 33. Medley: 2B: D Binns (17) D Maiden (5) 46 cb. 

   MANGROVE MOUNTAIN: Men: Stableford: Div 1: M Morsanuto (15) 46. Div 2: S Mcloughlin (24) 42. 

   MANLY: Women: Stableford: A: B Bourne (22) 36. Men: A: R Sawada (10) 42. B: R Frost (18) 45. C: K Waller (24) 44. A Scr: E Blake 36. Medley: 2B: P Tesseyman (16) K Waller (24) 53. 

   MARRICKVILLE: Men: Stroke: Medal Feb: A: P Gay (9) 57 cb. Scr: S Oitmaa 62 cb. B: M Matic (17) 56 cb. Scr: J Gozdzialski 70. C: P Woolaston (21) 59. Scr: L Badham 78. Medal of Medalists: M Matic (17) 56. 

   MASSEY PARK: Men: Stableford: A: C Smith (5) 41. B: J Ross (16) 45. C: S Leslie (30) 48. Scr: C Smith 36. 2B Multi: L Travers (23) B Morrison (19) 95. Women: Div 1: J Nipperess (19) 39. Div 2: A Perry (34) 36. 

   MONA VALE: Men: Stableford: J Hurst (3) 43. 2B Agg: A: J Hurst (3) B Edwards (1) 81. A Scr: J Hurst B Edwards 76. Hole in one: M Macer at 2nd. 

   MONASH: Men: Stroke: A: R Fraser (9) 68 cb. B: D Cohen (17) 68. C: D Nay (22) 65. Stableford White: B Foster 35. Stroke: Silver Medal: D Nay (22) 65. 

   MOORE PARK: Mxd: Stableford: 2B: K Lindsay (15) J Janik (14) 49. Scr: K Clelland P Williams 38 cb. Men: P Matthews (14) 41 cb. Women: K Lindsay (15) 44. 

   MOSS VALE: Men: Stableford: A: R Sears (7 (The Ridge)) 39. B: M Morrison (14) 38. C: W Williams (25) 36. Div 1: E Jeffrey (19) 39. 

   MT BROUGHTON: Men: Stroke: Medal Feb: S Brandon (18) 67. 

   MUIRFIELD: Medley: Par: 2B: J Elliot (27) B Fitzalan (4) 13 up cb. A: A Babu (11) 7 up. B: C Norris (17) 6 up cb. C: L Kang (36) 9 up. 

   NORTH RYDE: Men: Stableford: 2B: G Bonserio (21) T Ferraro (19) 51. A Scr: L Cincotta (2) B MacRae (10) 40. A: P Richardson (6) 43. B: T McCauley (18) 41. C: B Weir (24) 45. D: T Radovanic (32) 43. 

   NORTHBRIDGE: Men: Stableford: Trophy: D Ledwidge (24) 47. A: D Stickland (11) 40. B: S Thomas (15) 43. C: M Thorn (24) 43. A Scr: B Benson 35. Women: L Brenock (12) 36. Medley: 2B: S Thomas (15) J Lee (31) 56. 

   NSW: Men: Stroke: Medal Feb: A: T Bostock (3) 69. B: C Lonsdale (19) P Clark (15) 70 to playoff. Stroke White: C: J Gonczi (21) 67. Stroke: Scr: Z Garcia 71. Stroke Gold: J Kelly (30) 71. Women: Stroke: S Goldschmidt (29) 80 cb. Men: Gold Medal: K Lamb (15) 72. 

   PACIFIC DUNES: Women: Stableford: A: L Stuart (19) 39. B: A Pardavi (27) 36. C: J Symington (45) 36 cb. Men: A: C Pears (7) 40. B: B Pitt (13) 41. C: H Gsellmann (28) 36. 

   PALM BEACH: Men: Stableford: P Bourne (24) 42 cb. 2B: P North (30) P Bailey (33) 48. Women: 9-hole: V Jones (29) 20. 

   PENNANT HILLS: Men: Stableford White: A: R Edge (10) 42. A Scr: A Richards 40. B: S Loomes (13) 41. C: C Pragnell (19) 44. 

   PENRITH: Men: Par: 2B: B Crossing (21) B Butler (30) 12 up cb. Scr: C Lawler A Platts 6 up. A: C Coulter (12) 5 up. B: M Borsato (14) 4 up. C: C White (29) 6 up. 

   PYMBLE: Men: Stroke: A: R Sauer (11) 69. B: R Chue (13) 66. C: S Hartmann (20) 66. A Scr: B Cross 71. Women: C McMahon (18) 75. Men: Trophy: B Cross P Clavin 141 to playoff. 

   RANDWICK: Men: Stableford: 2B: L Blank (17) L Pustetto (12) 46 cb. A: D Higgins (11) 43. B: L Blank (17) 40. C: W Hamilton (21) 37. Scr: D Wilson 32. 

   RICHMOND: Medley: Stableford: A: R Davies (5) 43. B Atkinson (9) 38 cb. B: W Mitchell (18) 41 cb. G Stephenson (16) 41. C: G Piccoli (32) 42. C Boyd (23) 41. A Scr: W Palmer (4) 29 cb. 

   ROSEVILLE: Men: Stroke: Medal Feb: A: D Gordon (10) 61. B: M Kaldor (19) 62. C: A Tsembis (24) 66 cb. 

   ROSNAY: Men: Stableford: 2B: A: T Green (18) M Redmayne (12) 50. A Scr: C Faulkner R Chapman 38. Div 1: C Faulkner (14) 43. Div 2: W Gray (26) 44. 

   ROYAL SYDNEY: Women: Stableford: Championship: L Ballhausen (15) 39. Centenary: P Hall (23) 35 cb. 

   RUM CORPS: Men: Stableford: A: R Tromp (12) 40. B: S Sligar (17) 41. 

   RYDE-PARRAMATTA: Medley: Stableford: A: M Kenny (11) 40. A Scr: M Collins 34. B: F Collins (18) 42. C: J Morling (23) 39. D: S Ju (36) 42. 2B Agg: Div 2: G Green (31) M Kenny (11) 80. Div 1: M Collins (2) F Collins (18) 78. 

   SEFTON: Men: Stroke: Matchplay: P Kingi (13) bt K Ibbett (12) 5-4. D Quain (7) bt R Williams (20) 4-2. D Kassis (15) bt P Bacon (11) 2-1. D Maytom (8) bt E Ramos (20) 5-4. J Livingstone (17) bt M Khoury (10) 1up. W Edworthy (6) bt B Gilzean (14) 2-1. T Joachim (18) bt G Kellaher (23) 6-5. 

   SHELL COVE: Women: Stableford: K Davies (22) 36. A: S Ready (5) 38. R Andreeski (7) 42. B: S McGhee (16) 44. C: J Werner (22) 43. Scr: J Hegarty (2) 37. 

   SHELLY BEACH: Men: Stableford: A: J Ashton (10) 40. B: R Dorn (18) 41. C: O Cowley (Wagga Wagga) (27) 41. 2B Multi: J Ashton (10) P Zepernick (8) 87. Medley: T Smith (7) S Smith (20) 72. Women: Div 1: S Smith (20) 37. Div 2: A Jones (27) 39. 

   SHOALHAVEN HEADS: Medley: Stableford: 2B: L Barnes (20) R French (17) 47. A: P Connor (8) 41. B: K Tanner (13) 41. C: D Billett (27) 39. A Scr: M Johnston (-1) 35. Div 1: G Hughes (24) 34. 

   SPRINGWOOD: Men: Stableford: A: G Stanford (5) 40. B: J Main (13) 43. C: E Ostergaard (25) 38. 

   ST MICHAELS: Men: Par White: A: B Nagi (2) 4 up cb. B: D Gleeson (15) 4 up cb. C: M Bloom (26) 10 up. Scr: M Davis (PGA) 1 up. M Hammond 1 up. 2B: M Cohen (26) M Bloom (26) 11 up cb. Scr: M Hammond S Aitken 3 up. Par: Gold: G Russell (25) 3 down cb. 2B: G Russell (25) P Bradley (7) 6 up. 

   STONECUTTERS RIDGE: Medley: Stableford 2B Agg: White: A: J Templeton (10) 40. B: B Dell (16) 45. C: J Martin (18) 37. Div 1: G Raab (19) B Dell (16) 80. Div 2: J Fernandez (17) M McAdams (18) 78. Div 1 Scr: B Young P McGuffie 67. 

   TALLWOODS: Men: Par: S Stephens (25) 6 up. Women: D New (19) 2 down. 

   TERREY HILLS: Medley: Stableford: A: J Moon (12) 40. B: C Langham (18) 40. C: K Wyld (23) 37. A Scr: L Houghton 32. 

   THE AUSTRALIAN: Men: Stableford: Trophy: G Crawford (22) 40. A: T Shaw (9) 38 cb. B: G Smoker (18) 37. C: G Crawford (22) 40. A Scr: S Lee 32. 

   THE COAST: Men: Stroke: Gold Medal: D Butler (7) 67. Matchplay: B Fiffield bt B O'Connell. Stableford White: A: M Sheedy (9) 44. A Scr: J Wachman 36. B: M Galway (17) 44. B Scr: S Laws 27. C: W Cross (24) 43. C Scr: A Brady 20. Stroke: 4B: D Obrien (6) C Matthews (5) 68. Women: L Foran (22) 73. Medal Feb: Div 1: L Foran (22) 73. Div 2: M Laffy (26) 74. Div 3: J Hart (39) 74. 

   THE LAKES: Stroke: A Katholos (0) 66. Scr: O Zerbst 68. 

   THE RIDGE: Stableford: A: D Villanueva (7) 41. B: N Burke (Ryde Parramatta GC 22) 45. C: S Tierney (25) 43. 

   TOUKLEY: Men: Stroke: A: B Needs (10) 65. A Scr: P Joseph 67. M Jennings (16) 61. M Jennings 77. S Weeden (23) 63. S Weeden 86. Women: Stableford: G McKinnon (16) 36. Men: Hole in one: E Papesch at 8th. 

   TUNCURRY: Men: Stableford: A: P Dorahy (15) 40. A Scr: B Germon (1) 36. B: R Walker (23) 38. B Scr: D Gudgeon (18) 20. 

   TWIN CREEKS: Men: Stableford Cup: Black: A: J Van Leerdam (9) 40. B: M Morgan (16) 38. C: B Dick (223) 35 cb. Div 1 Scr: N Cochrane (+1) 35. Women: Green: K Kim (19) 38 cb. 

   WAKEHURST: Women: Stroke: L Donnelly (18) 75. Men: A: R DeBeer (12) 69. A Scr: B Mason 71. B: G Gregory (15) 71. B Scr: A Douglas 85. C: Y Dongyoon (23) 71. C Scr: Y Dongyoon 94. 

   WALLACIA: Men: Stableford: A: G Ausburn (11) 45. B: A Neville (15) 41. C: P Turvey (21) 43. Irish Team: T Melon (17) A Neville (15) M Holmes (17) S Dawson (19) 99. Scr: A Howell J Mansfield G Simpson M Pattison 71. 

   WENTWORTH FALLS: Men: Stableford: S Huxley (21) 39. A Scr: B Djura (+1) 33. Women: S Cameron (34) 36 cb. Medley: 2B Multi: M Cawthorne (12) T Elderfield (26) 71 cb. 

   WINDSOR: Men: Stableford: 4B: Div 1: R Mundey (35) M Nixon (31) 51 cb. A Scr: C Knobbs C Brown 36. A: W Micallef (8) 37 cb. B: R Golotta (14) 42. C: J Creswell (26) 40 cb. 

   WOOLLAHRA: Men: Stableford 2B: White: M Innes-Brown (25) J Penny (17) 55. Div 1: K Hourn (16) 43. Div 2: M Bryan (19) 42. Div 3: M Innes-Brown (25) 46. Women: Stableford: A Tan (27) 32. 

   WOOLOOWARE: Men: Stableford: Team Multi: B Gray (28) T Golding (8) S Golding (21) T Fahl (20) 116. Singles KO f: M Johnston (19) 43. Hole in one: J Gustavs 

   WYONG: Men: Stableford: A: B Ward (3) 39 cb. B: P Hetherington (14) 45. C: G Dawson (23) 44. A Scr: B Ward (3) 36 cb. 2B Multi: B Ayres (22) D Grogan (9) J Vojnovic (17) W Kernaghan (23) 124. Women: S Smith (23) 36. 

23 April 2019
LIVERPOOL: Medley: Stableford 2B Multi: White: N Cronk (12) S Sorojevic (The Ridge 20) 86. R Brooks (11) N Economou (15) (Oatlands) 84. A: D Shepherd ... more
NSW Golf