NSW Golf

Contact us via email to find our how to get your club included in these results.

NSW club golf results - Saturday

 

ANTILL PARK: Men: Stableford: A: S Maney (12) 42. B: L Byrne (15) 37 cb. C: B Marr (30) 44. Women: A Kennedy (24) 35. Men: 2B Agg: L Byrne (15) B Marr (30) 81. Medley: Scr: N Wood N Warren 62. 

   ASQUITH: Men: Stableford: A: A Williams (5) 40. B: T Greenwell (18) 40. C: J Elliott (21) 38. A Scr: L Malcolm 35. 4B Agg: R Druce (11) M Black (3) J Fisher (9) M Daniels (7) 147. 

   AVALON: Women: Stableford: J Spicer (28) 35. 

   AVONDALE: Medley: Stableford: 2B Multi: T Gresham (28) S Gresham (2) J Mccamley (15) J Mccamley (15) 119. 

   BALGOWLAH: Stableford: A: S Moore (7) 42. B: P Ross (22) 41. C: T McCarthy (27) 43. 

   BANKSTOWN: Medley: Stableford: 2B Agg: B Rowan (19) E Guthrie (17) 85. Scr: G Mullen L Hunt 63. A: D Fitzgerald (12) 39. B: E Guthrie (17) 46. C: P Volk (28) 45. 

   BARNWELL PARK: Stableford: G Walters (24) 35. Men: A: M Hunt (12) 41. B: P Rouillon (13) 39. C: G McWilliams (20) 40. Irish Team: P Katonivualiku (16) T Ianni (21) B Wrigley (12) W Walsh (11) 124. 

   BAYVIEW: Men: Stableford: A: M Laracy (10) 38. B: G Wilcox (14) 37 cb. C: S Alfonso (25) 41. Scr: B Michelmore 32. Women: Div 1: C Clarke (4) 35 cb. Div 2: S Dunn (33) 35. Medley: 2B: B Moroz (15) A Francis (17) 47. 

   BELMONT: Medley: Stableford: A: M McDonald 39. B: J Hollingsworth 42. C: J Byrnes 39. Div 1 Scr: P Fishpool 35. 

   BERMAGUI: Men: Par: A: G Thomson (13) 4 up. B: G Wright (21) 10 up. C: A Stenhouse (24) 2 up. Women: Stableford: B Whiffen (22) 33. 

   BEVERLEY PARK: Medley: Stableford: Split Six: J Carter (14) G Green (22) 69. A: S Warncken (5) 37. B: G Coombs (16) 38 cb. C: G Green (22) 44. Scr: L Carey 30. 

   BEXLEY: Medley: Stroke: Ambrose: I Hutchinson P Bambridge D Watt (10) 49. Scr: J Leworthy J Chalker L Zahra M Savoldi 55. Stableford: R Thomas (21) 40. Men: Stroke: Matchplay: N Hassapis bt M O'Neill 6-5, S Andreacchio bt D Marriner 4-3. 

   BLACKHEATH: Men: Par: G Nankirvis (36) 11 up. Scr: P Sebbens 5 down cb. Women: Stableford: S Draper (29) 32. 

   BONDI: Men: Stableford: J Sullivan (20) 41. 2B Agg: J Sullivan (20) T Westerweller (15) 78. 

   BONNIE DOON: Men: Stableford White: A: K O'donnell (11) 40. B: P Kearns (20) 40. C: M Economu (21) 37. A Scr: T Chapman 35. Gold: D: D Duchen (32) 39. 

   BOTANY: Men: Stableford: M Stott (17) 40. A Scr: W Lonergan 28. 

   BOWRAL: Women: Stableford: M McKenzie (20) 28. Men: R Humphreys (26) 37 cb. 

   BREAKERS: Men: Stroke: Canadian Foursome: R Bloffwitch P Creevey (18) 67. Medley: M Hughes S Buddeke (10.8) 67. 

   BRIGHTON LAKES: Medley: Stableford: A: D Horton (5) 42. B: A Lelliott (16) 44. C: S Richardson (20) 44. 2B Multi: A Lelliott (16) D Horton (5) 110. 

   CABRAMATTA: Men: Stableford 2B: Div 1: D Renouf (15) S Roberts (8) 48. Div 2: D Govender (22) A Moodley (25) 47. Scr: D Marsh O Woodley 39. A: G Stafford (7) 38 cb. B: G Tracey (15) 40. C: J Casey (16) 37. D: A Moodley (25) 44. 

   CAMDEN: Men: Stableford: A: M Palmer (3) 39. A Scr: S O'Donnell 31. B: M Fairweather (18) 37. B Scr: G Miles 22 cb. C: T Williams (22) 36. C Scr: B Hanrahan 15 cb. 2B: M Palmer (3) S Smart (12) 46 cb. Scr: S Groth M Palmer 38. Women: A: C Bell (13) 32. B: V Jameson (19) 29. C: A Wilson (31) 37. 2B: J Turner (26) C Versluis (38) 43. 

   CAMMERAY: Men: Par: A: P Dixon (9) 1 up. B: J Webster (18) 4 up. C: B Colvin (23) 4 up. Women: K Thomson (45) 1 down. 

   CAMPBELLTOWN: Men: Stableford: A: C Davis (11) 38. A Scr: C Lawson 35 cb. B: C Toogood (16) 39. B Scr: S Ektas 25 cb. C: C Main (25) 44. C Scr: D Barnett 22. 2B: C Garrad S Ektas 48. 

   CARNARVON: Men: Stableford: 2B Multi: E Kim (13) J Lee (22) 87. A: B Threlfo (10) 41. B: I Lee (16) 39. C: J Lee (22) 43. 

   CASTLE HILL: Men: Stableford: 2B: S Macdonld (16) R Cotter (22) 48. A: M Eades (10) 39. B: S Merkel (15) 41. C: B Egge (20) 37. 2B: B Cotter (20) D Nelson (15) 48. A: C Toro (9) 43. B: T Camilleri (13) 42. C: W Robinson (25) 39. 2B Scr: M Chizzanoti T Smith 41. 

   CASTLECOVE: Men: Stableford: S Nixon (8) 46. 2B Agg: S NIxon (8) M Smith (21) 84. Women: Stroke: A Smith (20) 86. 

   CHATSWOOD: Mxd: Stableford: A: D Dacosta (10) 39. B: J Allen (16) 42. C: J Ng (25) 42. 2B: B Fisher J Allen 50. Scr: J Greathead T Fletcher 40. 

   CONCORD: Men: Stroke: Vardon: J Armstrong 138. 

   CROMER: Medley: Stableford: 4B: T Jarman (20) R Brain (31) 50. A: B See Hoe (11) 39. B: P Clubbe (20) 40. C: R Brain (21) 40. A Scr: S Floyd 36. 

   CRONULLA: Men: Stableford: A: M Smith (8) 39. B: C Mackenzie (14) 40. C: P King (26) 40. A Scr: K Ewington 34. 4B: P Highland (17) T Hodges (12) 46. 

   CUMBERLAND: Men: Stableford: 2B: D: N Waterlow W Baike 50. D Scr: F Yousiph R Niccol 39. Div 1: J Madeleine (4) 40. Div 2: K Bevan (15) 42. Div 3: N Waterlow (33) 42. D Scr: F Yousiph 33. Hole in one: J Kiddle at 13th. Stroke: Cup: I McCarthy (16) 66. 

   DUNHEVED: Men: Stableford: Div 1: G Mather (14) 41. Div 2: J Lazarus (24) 35. 2B: L Brennan (15) S Brennan (8) 43. Scr: C Fitzsimmons C Williams 38. 

   EASTLAKE: Medley: Par: A: J Ruane (11) 4 up. B: A Swe (18) 7 up. C: P Vezos (22) 1 up. Div 1 Scr: C Hicks 3 up. 2B Agg: A Swe (18) S Condon (15) 13 up. 

   EDEN: Men: Par: A: J Miller (6) 3 up cb. B: J Walker (18) 2 up. Women: A Wilcox (19) 1 down. 

   ELANORA: Men: Stableford: A: T Studdy (10) 39. B: J Sedgwick (17) 39. C: M Herring (24) 42. A Scr: S Cooper (2) 75. 

   EVERGLADES: Men: Stableford: A: A Grenot (12) 43. B: J Fleming (14) 43. C: S Wilson (26) 41. D: D Beard (31) 37 cb. Medley: 2B: A Grenot (12) G Beale (33) 49 cb. Women: L McMurray (14) 32 cb. 

   FORSTER: Men: Stableford: A: W Wall (11) 39. A Scr: W Dormor 31. B: R Deane (27) 41. B Scr: K Scalmer 22 cb. 

   FOX HILLS: Men: Stableford: Team Agg: K Ackroyd (21) B Ackroyd (22) D Casey (17) K Bartle (22) 145. Scr: M Rajca S Moana L Smith D Loder 94. A: B McCaroll (11) 41. B: G Sera (19) 43. C: K Ackroyd (21) 39. 

   GEORGES RIVER: Medley: Stableford: 4B: C Aylett (30) J Chuck (32) 52. A: S Vrachas (10) 37. B: S Taranto (18) 38 cb. C: C Aylett (30) 41. Women: V Spears (18) 36 cb. 

   GIBRALTAR: Medley: Stableford: D Harelle (6) 42. 2B Multi: G Falconer (15) C Campbell (16) 101. 

   GLENMORE: Stableford: Div 1: L Crawford (6) 38. Div 1 Scr: S Zingle 35 cb. Div 2: C Cognetti (The Ridge) (24) 39. Div 2 Scr: M Zingle 22. 

   GORDON: Men: Stableford: A: V Signorelli (12) 39. B: R Bergin (14) 37. C: K Hoare (23) 35. Team: V Signorelli (12) B Johnson (15) 42. 

   GOSFORD: Men: Stableford: A: K Price (8) 39. B: R O'Shea (28) 38. 

   HARRINGTON WATERS: Men: Stableford: L Swansbra (28) 44. Women: E Barnett (45) 39. 

   HIGHLANDS: Medley: Stableford: C Simmons (18) 41. 

   HORIZONS: Men: Stableford: W Duffy (28) 42. Women: F Bessant (21) 41. 

   HURSTVILLE: Men: Stableford: A: K Moroney (12) 39 cb. B: C Cradick (19) 42. C: J Karpouzis (20) 43. Women: G Rowan (34) 34. Medley: 2B: C Cradick (19) T Maude (32) 50. 

   JAMBEROO: Men: Stableford: L Hanigan (23) 41. Women: M Cook (24) 36. 

   KAREELA: Mxd: Stableford: A: D Boyle 38. B: G Etcell 38. C: P Lesmond 39. 

   KILLARA: Mxd: Stroke: 4B: J Wooster J Crichton 61. 

   KOGARAH: Men: Par White: A Scr: D Gallgher D Campbell 1 up. J Carnuccio (9) 3 up. 4B: G Morrison (16) J Wells (16) 7 up. 

   KOOINDAH WATERS: Stableford 2B Agg: White: S Town (10) 78. S Prosser (5) 78. A: S Town (10) 41. B: G Moore (16) 41. C: R Colquhoun (26) 40. L Parmana (35) 38. 

   LAKESIDE: Men: Stableford: 2B: D Wilkes (15) D Hanagan (17) 45 cb. 2B Scr: C Dowling (1) B Warby (1) 40. Women: 2B Multi: J O'BRIEN (15) C Smidt (16) 66. J Mathison (26) 33. 

   LANE COVE: Men: Stableford: M Starkey (28) 43. 2B Agg: B Staley (18) M Simonsen (18) 72 cb. 

   LEONAY: Men: Stableford: A: P Charlwood (6) 41. B: M Gill (13) 41. C: G Crilley (20) 41. D: S Melville (28) 42. 2B: S Melville (28) A Melville (27) 50. Scr: D Worthy W Worthy 38 cb. 

   LEURA: Medley: Stableford: T Cook (8) 39. 2B Multi: T Cook (8) J Carter (15) 73. 

   LIVERPOOL: Men: Stableford: A: B Lynch (12) 39. B: P Evers (15) 38. C: T Brescia (22) 40. 2B: T Brescia (22) S Vasiliadis (13) 48. Scr: J Jung B Lynch 43. 

   LYNWOOD: Medley: Stroke: Ambrose: J Adams T Frudenstein N Sullivan D McNamara (59) 52. Women: B Williamson M Williamson C Calarco N Visione (11) 61. Medley: Scr: S Holmes D Barlow G Shepherd B Ellam 61. 

   MACARTHUR GRANGE: Men: Stableford: A: S Sutton (7) 38. B: L Maturana (14) 43. C: D Burton (19) 41. 4B Div 1: L Maturana (14) P Davies (20) 48. Div 2: S Menz (15) M Frame (24) 94. 

   MACQUARIE LINKS: Medley: Stableford: 2B: A Cichonski (26) T Knapp (23) 46. Men: Stableford Black: A: A Foster (10) 39. B: J Espejo (14) 38. C: A Cichonski (26) 37. A Scr: C Son 29. Women: Stableford: A Cummings (19) 36. 

   MAGENTA SHORES: Men: Stroke: Foursome C'ship: D Hourigan M Greenwood 82. Hcp: G Starr (17) H Dietschi (32) 70.5. Women: Foursome C'ship: L Fiatarone (10) K Ifield (14) 88. Hcp: M Sanger L Yee 71. Medley: Stableford: M Duffy (-4) 37. M Burke (7) 36. 

   MANGROVE MOUNTAIN: Men: Stableford: Div 1: P Butler (11) 41. Div 2: C Moloney (20) 44. 

   MANLY: Men: Stableford: A: B Medcalf (13) 39. B: M Jones (18) 42. C: C Hunter (24) 42. Scr: W Wright 32. 2B: M Jones (18) S Beaumont (6) 50. 

   MARRICKVILLE: Men: Stableford: P Sutherland (7) 39. 2B: J Mumford (4) D Wonnocott (5) 45. Scr: P Sutherland M Collins 35. 

   MASSEY PARK: Men: Stableford: A: J Rogers (7) 41. B: C Sherry (19) 42. C: D Bishop (21) 41 cb. Scr: C Smith 35. 2B: R Millane (34) M Donnellan (15) 50. Women: Div 1: K Howe (13) 35. Div 2: D Mc Carty (30) 36. 2B: F Buckle (17) M Davies (19) 42 cb. 

   MOLLYMOOK: Men: Stableford: A: P Bashford (10) 39. B: K Winters (16) 40. C: R Shepherd (24) 37 cb. Women: J Rutkin (43) 36. Medley: 2B: J Rutkin (43) D Makeham (26) 47. 

   MONA VALE: Men: Stableford: A: C Alford (6) 40. B: B Calnan (21) 43. C: K West (23) 38. Scr: G Williams 35. Stroke: 4B KO f: R Dick B Whitney bt R Fleming D Rose 2up. 

   MONASH: Men: Stableford: A: B Pike (10) 40. B: D Lensink (15) 40. C: M Hamra (22) 38. 2B: Div 1: J Wicks D Lensink 46. Div 2: S Tate P Ellis 45. Stableford White: J Martin (23) 35. Stableford: 2B Scr: M Lewis G Dickerson 38. 

   MOORE PARK: Men: Stableford: A: G Braid (11) 36 cb. B: C Ryan (17) 41. C: S Bracken (23) 37. Scr: K Clelland 36. Hole in one: White: G Yang at 10th. Women: Stableford: L Quilliam (scr) 35. 

   MT BROUGHTON: Medley: Par: C Bayley (6) 3 up. 

   MUIRFIELD: Medley: Stableford: 2B Multi: G Lockwood (32) P White (22) 87. A: N Beveridge (11) 40. B: G Geppert (16) 41. C: G Lockwood (32) 41. 

   NELSON BAY: Men: Stableford: Div 1: J Rimmer (10) 41. Div 2: P Jackson (19) 40 cb. Div 3: Z Rimmer (28) 44. Div 1: R Wright (9) 40. Div 2: H Kollmann (16) 38. Div 3: W Reisch (30) 42. 

   NORTH RYDE: Men: Stableford: A: M Gordon (2) 38. B: S Jones (18) 38. C: A Oppedisano (24) 40. D: R Aghajanian (33) 39 cb. 2B: Div 1: B Cummerford (21) I Ray (11) 48. A Scr: J Fennell B Wilson 40. 

   NORTHBRIDGE: Men: Stableford A: P Giles-Jones (9) 37 cb. B: J Stephens (14) 41. C: S Blagg (21) 43. Scr: J Renshaw 29 cb. Women: Green: S Grant (30) 45. Medley: Stableford: 2B: S Grant (30) M Delatovic (8) 51. 

   NSW: Men: Stableford: D Van Kampen (0) 39. Scr: D Van Kampen 39. Stableford White: P Banki (25) 32. Gold: D Furlong (32) 23. Women: Stableford: M Salkinder (34) 34 cb. 

   OATLANDS: Men: Stableford: A: S Doherty (3) 36 cb. B: C Skelton (14) 38. C: E Eim (25) 40. D: J Kim (28) 39 cb. Scr: S Tarrant 33. 

   PACIFIC DUNES: Women: Stableford: A: L Stuart (18) 34 cb. B: R Stunell (43) 34. Men: A: J Nunn (8) 39. B: K Stein (14) 36 cb. C: J Pocock (20) 37. 

   PALM BEACH: Men: Stroke: A: J Begley (4) 67 cb. B: J McFarlane (15) 57. C: D Fitton (21) 58. A Scr: M Upton 71 cb. B Scr: T De Vault 74. C Scr: J Zieren 81 cb. Women: Stableford: B Selikman (30) 28. 

   PENNANT HILLS: Men: Stableford: Trophy: B Jones 61.75. Stableford White: A: R Taylor (8) 44. A Scr: R Taylor 36. B: B Jones (13) 37 cb. C: S Logan (22) 38. Stableford: 2B: R Taylor (8) D Dixon (14) 47 cb. 

   PENRITH: Men: Stableford: A: S Mood (11) 41. B: G Plevey (14) 39. C: B Collins (21) 41. 2B: T Utakea (15) M Thomas (19) 49. Scr: S Wilson D Dewberry 40. 

   PYMBLE: Men: Stableford: A: C Zarafetas (12) 43. B: A Franklin (16) 38. C: P Donnelley (23) 39. 2B: A Franklin (16) D Mcewen (12) 49. Scr: G Wall J Trinder 39. Trophy: C Zarafetas (12) 79. A Scr: R Westgarth 67. Women: L Dickinson (8) 36 cb. 

   RANDWICK: Men: Stableford: 2B Agg: A Stanley (12) R Ayton (Howlong 13) 73. A: N Hollis (12) 39. B: I Jones (17) 39. C: R Raymod (20) 35 cb. Scr: S Todd 31. 

   ROSEVILLE: Medley: Par: 2B: J Chan (12) A Chan (35) 11 up. Scr: R Plummer R Brennan-Horley 1 up. Men: A: R Plummer (7) 4 up. B: D Williams (18) 2 up. C: A Chan (35) 6 up. Par Green: G Chard (33) 2 up. Women: Par: N Tyler (20) 2 up. Medley: Hole in one: R Ulrick at 8th. 

   ROSNAY: Men: Stableford: 2B Agg: S Stanmore (13) T Green (19) 81. Scr: C Hagarty I Hoy 52. Div 1: R Chapman (8) 43. Div 2: T Green (18) 42. 

   ROYAL SYDNEY: Men: Stroke Championship: White: A: M Swan (12) 71 cb. B: T Hart (19) 71 cb. C: W Haynes (23) 67. A Scr: P Donkin (5) 76. Women: Stableford: E Morris (29) 34 cb. Stableford Centenary: Yellow: C Drayton (33) 43. 

   RUM CORPS: Men: Par: A: G Bentley (9) 3 up. B: J Callow (18) 3 up cb. 

   RYDE-PARRAMATTA: Medley: Stableford: A: G Smith (12) 42. A Scr: N Lloyd 36. B: D Naylor (15) 41. C: A Alexander (22) 40. D: M Dornan (28) 43. 2B: Div 1: F Carollo (15) D Naylor (15) 48. Div 2: G Williams (25) W Wilkinson (33) 51. Men: Stroke: Matchplay: A: R Saghabi Div 2: R Bortfield. B: B Story. C: M Kermali. D: A Johanssen . 

   SEFTON: Men: Stroke: Matchplay: K Brake bt W Edworthy 3-2. D Quain bt D Kassis 2-1. Par: A: K Ibbett (12) 4 up. B: B Williams (20) 9 up. 

   SHELLY BEACH: Men: Stableford: A: A Chew (12) 39. B: T Healey (16) 33. C: A White (21) 41. Women: Div 1: C Garner (29) 43. Medley: Split Six: C Garner (29) M Harley (10) 66. Men: Stableford A White (12) A Chew (11) 72. 

   SHOALHAVEN HEADS: Medley: Stableford: A: A Jacobs (4) 38. B: R Digges (13) 38. C: I Gordon (21) 45. Div 1: M Miller (27) 35.A Scr: M Johnston 38. 

   SPRINGWOOD: Men: Stableford: 4B Agg: J Zugajev (19) P Henderson (19) 74. A: A Stanford (2) 36 cb. B: J Zugajev (19) 38. C: P McFarland (22) 37. 

   ST MICHAELS: Men: Stableford: M Hammond (1) 35 cb. Stableford White: L King (5) 40. J Pardi (16) 44. W McDonald (27) 35 cb. Gold: J Ryan (36) 31. Scr: H Crowe 40. 2B: D Duncan (30) J Ryan (36) 37. 

   STONECUTTERS RIDGE: Medley: Stableford: 2B: Div 1: J Loader (30) S Loader 48. Div 2: B Davidson (17) M Graham (7) 45. Scr: R Attwood D Mirkovic 41. A: A Hayes (11) 41. B: M Kneeves (15) 38 cb. C: K Maidment (23) 39. 

   STRATHFIELD: Medley: Stableford: 2B: P Vandyke M Poynting 48. Scr: J Fanning J Floridia 35. Div 1: G Lowe (8) 38. Div 2: J Kim (27) 37. Scr: K Brough 31. 

   TALLWOODS: Men: Stableford: A: W Duckett (14) 40. B: T Norris (23) 38. Women: M Duckett (21) 35. 

   TERREY HILLS: Men: Stableford: A: M Fitzgerald (7) 38 cb. B: A Jauncy (15) 38 cb. C: B Fitzgerald (20) 35 cb. 2B: J Kim (23) F Keenan (13) 45 cb. Scr: M Fitzgerald 31. 

   THE AUSTRALIAN: Men: Stroke: Trophy: I Singh (17) 70. A: M Neal (12) 71 cb. B: I Singh (17) 70. C: M Whalley (26) 73. Scr: M Giles 74. 

   THE COAST: Men: Stableford 2B: D Romeo (17) A King (16) 46. A: S Gillatt (12) 39. B: J Pellegrini (13) 39 cb. C: P Stout (22) 38. A Scr: P Kelly 33. B Scr: J Pellegrini 26. C Scr: M Wright 19. 

   THE LAKES: Stableford: J Doratis (23) 41. PM: J Hinchcliffe (19) 38. Scr: T Happell 31 cb. 

   THE RIDGE: Stableford: A: B Lincoln (12) 39. B: S Stansell (18) 41. C: T Payne (25) 35 cb. 

   TOUKLEY: Men: Stableford: 4B: B Wilcock (22) D Cashin (22) 46. A: R Dent (12) 41. B: D Jolly (14) 40. C: B Wilcock (22) 39. Women: K McKinnon (8) 37 cb. 

   TUNCURRY: Men: Stableford: A: P Garner (7) 41. A Scr: N Duffin (7) 33. B: A Wilson (17) 42. B Scr: G Freidrich (16) 25. C: D Sheffield (28) 42. C Scr: L McDonald (19) 21. Women: D Downs (33) 40. 

   TWIN CREEKS: Men: Stroke Gold Medal: Black: J Liddell (14) 70. Medal Feb: A: P Gualtieri (10) 70. A Scr: W Vassallo 75. B: J Liddell (14) 70. B Scr: B Meyers 88. C: N Spinks (22) 73. C Scr: B Dincel 96. Women: Green: K McDonald (26) 75. 

   WAKEHURST: Men: Stableford: A: M Lee (12) 38 cb. A Scr: S Sapsford 33. B: J Govan (13) 40 cb. B Scr: J Govan 27. C: C Cardwell (31) 45. C Scr: C Loong 19. Women: J Haverfield (12) 32 cb. Mxd: 2B: J Walker (33) Y Yoon (22) 49. 

   WALLACIA: Men: Par: A: M Holmes (9) 3 up. B: T Whiticker (20) 7 up. C: G Ward (22) 7 up. 2B: T Whiticker (20) B Betros (6) 13 up. Scr: J Batman C Blakeley 3 up. Women: Stableford: T Saifoloi (8) 44. 

   WARRINGAH: Men: Stableford: A: N Allen (11) 38. B: G Walker (Cromer) (16) 37 cb. C: S Soiland (22) 38 cb. D: P Heffernan (27) 42. Invit Team: S Soiland (22) D Pracy (Cumberland) (26) 51. 2B Scr: J Toro (4) S Cowan (Pymble 3) 36 cb. 2B: T Cervanaro (18) N Allen (11) 46. 2B Scr: S Matheson M Yang 36. Scr: R Bockman (Long Reef) (1) 34. Mxd: R Fowler (18) 20. 

   WENTWORTH FALLS: Stroke: Medal Feb: A: D Cameron (10) 67. B: C Romanowski (13) 70. C: M Camobell (23) 69. 

   WINDSOR: Men: Stableford: 2B: K Bruton (8) S Brown (22) 51. A: R Smith (14) 42. B: J Szombath (19) 41. C: G Sellars (33) 35 cb. 

   WOOLLAHRA: Women: Stableford: A Tan (37) 27. Men: Div 1: A Girling (12) 41. Div 2: G Schinkle (18) 45. Div 3: W Sparkes (35) 40. Cock o' Walk: G Schinkel (18) 89. 

   WOOLOOWARE: Men: Stableford: 4B Agg: S Wright (13) J Kaplin (7) 79. R Boer (20) 42 cb. A Scr: J Kaplun 35. 

   WYONG: Men: Stableford: A: G Crocker (8) 39. B: C Gonzales (18) 38. C: R Greig (33) 42. Scr: B Ward 35. 2B: R Greig (33) R Greig (9) 48. 

17 May 2019
BLACKHEATH: Women: Par: A Morris (34) 4 up.  more
NSW Golf