NSW Golf

Contact us via email to find our how to get your club included in these results.

NSW club golf results - Saturday

 

ANTILL PARK: Women: Stroke: Medal Mar: J Higgins (19) 69. Men: A: P Davis (10) 65. A Scr: N Wood 73. B: J Dunn (15) 64. B Scr: K McLaren 79 cb. C: T Gough (20) 69 cb. C Scr: L Foley 89. 

   ASQUITH: Men: Stroke: Medal Mar: A: G Bensley (12) 66. A Scr: L Malcolm 71. B: M Gasper (17) 66. B Scr: M Hammond 83. C: S Talwar (21) 66. C Scr: N Walker 88. Jnr: W Wells (5) 71. 

   AVALON: Women: Stroke: Medal: C Gardner (33) 59. Scr: C Gardner 92. 

   AVONDALE: Men: Stroke: Medal Mar: A: A Fitzsimmons (11) 66. B: S Barnard (15) 69. C: D Khadka (21) 68. A Scr: A FIitzsimmons 67. Stableford: D Harris (27) 37. 

   BALGOWLAH: Mxd: Stroke: Medal Mar: A: H Zeegers (12) 62 cb. B: B Raynsford (19) 57. C: P Tilsley (37) 62. 

   BANKSTOWN: Medley: Stroke: Medal Mar: A: K Herd (7) 68. B: A Munro (14) 68. C: P Argyropoulos (33) 64. 2B: K Herd R Roser 59 cb. Scr: C Riley M Sheekey 68. 

   BARDWELL VALLEY: Medley: Stableford: P Nash (20) 40. Scr: K Beck 66 cb. 

   BARNWELL PARK: Women: Stroke: A Scr: C Willard 56. B Scr: J Dickson 69. C Scr: R Garcia 81. A: D Higham (3) 54. B: J Marsters (15) 56 cb. C: V Sanchez (30) 51. A/Medal: L Clayton (13) 64. B: L Ransom (32) 60. 

   BAYVIEW: Men: Stroke: Medal Mar: A: R Jones (2) C Pocklington (12) 71 to playoff. B: B Bubalo (19) 67. C: D Gerry (35) D Capel (25) 69 to playoff. Scr: A: R Jones 73. B: P White 83. C: S Erichsen 91. Women: Medal Mar: Div 1: S Calabretta (18) 70. Div 2: S Stuart (25) 70. Div 3: K Aberdour (31) 71. 

   BELMONT: Medley: Stroke: A: M Hickling 70. B: R Smith 65. C: J Kaiser 69. A Scr: H Ellison 74. Div 1: M Toole 74. 

   BERMAGUI: Men: Stroke: Medal Mar: N Rutherford (14) 69. A: D Thomson (7) 72. B: R Cattanach (17) 74. C: M Dumburs (22) 72. Women: Stableford: M Hayes (6) 35. 

   BEVERLEY PARK: Men: Stableford: Div 1: R Wilson (22) 43. A: L Wilson (9) 42. B: R Hasler (17) 41. C: L Morris (24) 38. 

   BEXLEY: Men: Stroke: Medal Mar: A: N Hassapis (11) 57. B: A Potestas (19) 55. C: G Rudd (21) 57. Scr: C De La Mare 65. Women: Stableford: T Carr (42) 32. 

   BLACKHEATH: Women: Stroke: L Aaron (33) 73. Gold Medal: M Booth (11) 77. Men: Medal Mar: O Antaw (4) 64. Medal Feb: P Cinat (17) 72. Scr: N Foster 75. Stableford: P Miller (24) 39 cb. 

   BONDI: Men: Stroke: D Callen (17) 50. 

   BONNIE DOON: Men: Stroke Black: A: K Odonnell (10) 64. B: T Keegan (13) 66. C: G Scrymgeour (20) 66. A Scr: J Mcleod 66. Stableford White: A: D Schwartz (28) 43. 

   BOTANY: Men: Stroke: Medal: A: C Askell (9) 65. A Scr: C Askell 74. B: B Craze (18) 58. C: J Keatings (20) 68 cb. 

   BOWRAL: Women: Stroke: E Neale (23) 72. Men: J Buisman (23) 65. 

   BREAKERS: Medley: Stableford: M Hughes (17) 38. M Thurston (29) 42. Team: J McPherson . G Steel . D Powell . M Thurston (21) 95. 

   BRIGHTON LAKES: Men: Stroke: Medal Mar: A: D Johnstone (11) P Wilkinson (11) 66 to playoff. A Scr: D Burge 77. B: R Eather (18) 67. B Scr: J Slamkas 88. C: R Simpson (20) 67. C Scr: D Smith 91. Medal Feb: A: S Spennati (10) 76. C: R McMaster (20) 95. Women: Stableford: C Farthing (36) 33. 

   CABRAMATTA: Men: Stroke: Medal Mar: A: T Lamb (6) 71. A Scr: O Woodley 75 cb. B: R Kim (10) 69. B Scr: J King 81 cb. C: M Haining (16) 72 cb. C Scr: P Martinuzzi 88. D: K Lacey (21) 68. D Scr: S Myring 89. M Hunter (23) 72. M Sedger 101. 

   CAMDEN: Women: Stroke: Medal Mar: A: W Kozinski (10) 73. A Scr: W Kozinski 83 cb. B: V Jameson (19) 70. B Scr: V Jameson 89. C: J Page (29) 74. C Scr: J Page 103. Men: Stroke Black: A: A Mc Mahon (10) 67. A Scr: M Arnold 69. B: R Sattler (16) 66. B Scr: G Nonnemacher 84. C: A Roberts (25) 66. C Scr: D Kenny 91. 

   CAMMERAY: Medley: Stroke: A: B Burston (12) 59. B: A Thompson (17) 64. C: D McGrath (28) 58. Men: Medal of Medallists: A Carnegie (15) 66. Women: J Mann (25) 72. 

   CAMPBELLTOWN: Men: Stroke Medal Mar: Black: A: R Cleaver (8) 66. A Scr: C Lawson 71. B: C Dawson (17) 64. B Scr: H Newell 81. C: G Parkins (33) 62. C Scr: K Warren 89 cb. Stroke: Gold Medal: C Lawson (2) 69. Medal Feb: C: C Harris . 

   CARNARVON: Men: Stroke: Medal Mar: A: B Haynes (4) 70. A Scr: P Davies 75. B: H Shinn (19) 68. B Scr: W Jung 86. C: T Lee (23) 69. C Scr: M Yuksel 92. 

   CASTLE HILL: Men: Stroke: A: B Wong (8) 63. A Scr: D Cantor 69. B: G Bezuidhout (15) 62. B Scr: S Moran 77. C: G Foxcroft (18) 63. C Scr: G Foxcroft 67. Veteran: P Trainor (12) 67. Men: Stableford: R Hughes (17) 34. Stroke: A: P Bruce (8) 65. A Scr: M Thomson 71. B: P Butson (13) 63. B Scr: P Butson 76. C: R Calanan (22) 22. C Scr: J Pirrello 83. Veteran Men: R Calanan (22) 63. Stableford: J Greig (27) 39. 

   CASTLECOVE: Women: Stroke: Medal: A Smith (20) 69. Men: Stroke Medal Mar: Black: A Scr: D Gibson (4) 66. A: B Trestrail (17) 63. B: H Forsythe (20) 65. M Manning (19) 65. President's Trophy: D Gibson (4) 66. Gold Medal: J Berry (16) 64. 

   CHATSWOOD: Mxd: Stroke: Medal: A: M Robertson (6) 61. B: G Seeto (13) 63. C: J Thomson (20) 64. 

   CONCORD: Men: Stroke: A: M Baxter (11) 68. B: W Robertson (14) 71. C: G Kairouz (20) 70. Scr: A: T Wand 72. B: W Robertson 85. C: G Kairouz 90. Stableford Gold: M Cummings (30) 42. 

   CROMER: Medley: Stroke: Scr: N Phelps 70 cb. A: N Phelps (2) 68 cb. B: T Tran (14) 67. C: H Robb (28) 68. Veteran: T Anderssen (22) 70. Jnr: Stroke C'ship: S Rankin (13) 81. 

   CRONULLA: Men: Stroke: A: J Gibbs (7) 65. A Scr: M Thompson 70. B: S Pandelakis (17) 68. B Scr: J Kerry 85. C: B Morgan (21) 68 cb. C Scr: B Morgan 89. Medal Feb: A: M Brown (7) 70. B: S Garlick (14) 76. 

   CUMBERLAND: Men: Stroke: Medal Mar: A: A West (7) 67. A Scr: M Hay 74. B: L Paull (15) 67. B Scr: P Lambert 84. C: C Clifford (25) 66. C Scr: C Bryan 88. 

   DUNHEVED: Men: Stroke: Medal Mar: B: D Cochran (14) 68. B Scr: G Ravet 82. C: K Thorley (19) 68. C Scr: L Butler 91 cb. 

   EASTLAKE: Medley: Stableford: A: C Fong (14) 37. B: J Bagnall (22) 40. Men: Stroke: Vardon: Z Mullins (+3) 68. K Shepherd (+2) 72 cb. R Farrugia (2) 72. 

   EDEN: Women: Stroke: Medal: J English (23) 70. Men: A: G Inwood (11) 67. B: D Skeates (27) 67. 

   ELANORA: Men: Stableford: 4B: M Booker (16) M Handcock (25) 48. 

   EVERGLADES: Men: Stroke: Medal Mar: A: J Bowron (9) 59. A Scr: J Bowron 68. B: P Howell (16) 59. B Scr: P Howell 75. C: N Trickett (21) 60. C Scr: N Trickett 81. 

   FORSTER: Men: Stroke: Medal Mar: A: T Patterson (13) 60 cb. A Scr: M Jackson 67. B: M Papadopoulos (19) 63. B Scr: J Borg 82 cb. C: R Falk (31) 57. C Scr: G Matthews 83. 

   FOX HILLS: Men: Stroke: Medal: A: D Hull (6) 69 cb. A Scr: W Arnold 71. B: S Reddy (18) 67 cb. B Scr: J Abdisho 82 cb. C: S Jung (22) 65. C Scr: G Fomiatti 91. 

   GEORGES RIVER: Stroke Medal Mar: Black: A: A Neumann (11) 69 cb. A Scr: J Castle 78 cb. B: N Henderson (14) 65. B Scr: N Henderson 79. C: D Roscarel (27) 68 cb. C Scr: G Rix 88. Women: Stroke: V Hughes (21) 73. Stableford: K Watson (13) 41. 

   GIBRALTAR: Medley: Stroke: Medal Mar: A: M Coffey (5) 67. A Scr: W Knapp 71. B: J Hreszczuk (13) 65. B Scr: C Delahunty 80. C: R Liehr (29) 65. C Scr: D Holland 91 cb. 

   GLENMORE: Stroke: Medal: A: O Samson (11) 71. B: P Kelly (14) 73 cb. C: J McPhie (24) 70. A Scr: A Robb 72. Stableford: T Phu (15) 38. 

   GORDON: Men: Stroke: Medal: A: V Signorelli (12) 65. B: D Ticehurst (13) 63. C: N Ebbeck (21) 65 cb. 

   GOSFORD: Men: Stroke: A: D Cheetham (9) 68 cb. B: R Sharman (18) 70. C: A Drane (20) 72 cb. D: A Clark (33) 70. 

   HARRINGTON WATERS: Men: Stroke: Medal Mar: D Pasfield (18) 66. Scr: K Pasfield 81. 

   HIGHLANDS: Men: Stroke Medal Mar: Div 1: M Toohey (13) 65. Div 1 Scr: R McKell 77. Div 2: P McCrohon (15) 67. Div 2 Scr: P Cornwell 89. Div 3: N Worner (24) 67. Div 3 Scr: I Thomson 95. Women: Stroke: S Hayashi (14) 71. Medley: Stableford: G Kell (20) 37 cb. 

   HORIZONS: Medley: Stableford: S Sillett (9) 30 cb. Men: Stroke: P Dunn (17) 69. Women: L Fowler (19) 71. 

   HURSTVILLE: Men: Stroke: A: N Micallef (10) 63. A Scr: N Micallef 73. B: T Rothwell (17) 65. B Scr: T Rothwell 82. C: D Traynor (25) 65. C Scr: P Kim 88. Women: L Moles (23) 69. Div 1 Scr: J Mooney 87. 

   JAMBEROO: Men: Stroke: Medal: A: G Seymour (9) 61. B: W Griffiths (15) 59. C: V Byrnes (26) 63. D: P Wheatley (27) 63. Women: F Zajakovski (30) 73. 

   KAREELA: Men: Stableford: A: A Harrop (9) 41. B: A Allingham (16) 38. C: C Timewell (26) 39. 

   KILLARA: Men: Stroke: A: K Slater (9) 58. B: M Long (14) 55. C: I Alwill (19) 53. A Scr: S Cooper 63. 

   KOGARAH: Men: Stroke: Medal Mar: A: J Carnuccio (8) 51 cb. A Scr: W Marsh 54. B: G Moran (13) 52. C: P Mahon (19) 55 cb. 

   LAKESIDE: Women: Stroke: Div 1: J Mc Kechnie (21) 70. Div 2: S Peters (27) 77. Stableford: L Matthews (15) 34. Jnr: R Battle (20) 20. 

   LANE COVE: Men: Stroke: Medal Mar: A: P Doherty (9) 59 cb. A Scr: P Doherty 68. B: W Heim (19) 61. B Scr: G Kennedy 78. C: K McGarry (21) 61. C Scr: K McGarry 82. Gold Medal: A Limmer (19) 65. President's Trophy: P Doherty (9) 59. 

   LEONAY: Stroke: Medal Mar: D Scr: S Curry 89. D: L Lyons 64. C Scr: R Taylor 85. C: L Royle 67. B Scr: B Crilley 72. B: B Crilley 59. A Scr: I Barnes 69. A: I Barnes 64. 

   LIVERPOOL: Men: Stroke: A: M Collie (6) 70 cb. A Scr: T Murray (1) 71. B: D Gainsford (13) 71 cb. B Scr: T Vourtsanis (16) 87 cb. C: K Draper (21) 70. C Scr: E Yoon (23) 95. Hole in one: J Bae at 14th. 

   LONG REEF: Stroke: A: D Slaytor (11) . B: S Sheppard (16) . C: H Storer (26) . A Scr: L Edgell . P Hensman D Watchorn bt J Hobday J Duff . 

   MACARTHUR GRANGE: Men: Stroke: Medal Mar: A: D Spriggs (12) 65. B: R Hughes (18) 63. C: P Davies (19) 67. 

   MACQUARIE LINKS: Men: Stroke Medal Mar: A: M Stafford (9) 71. A Scr: D Peters 78. B: N Dall (14) 74. B Scr: W Sanders 88 cb. C: L Carman (31) 67. C Scr: P Storich 97. Stroke: Medal Feb: B: P Forward (18) 71. B Scr: M Vranjkovic 94. Women: Medal Mar: Div 1: R Butler (22) 78. Div 1 Scr: A Cummings 97. 

   MAGENTA SHORES: Men: Stroke: Medal Mar: A: N Davie (11) 71. B: R Dickinson (15) 73 cb. C: M Fantini (25) 72. Women: Div 1: S Dove-Wild (6) 71. Div 2: D Anderson (28) 78 cb. 

   MANGROVE MOUNTAIN: Men: Stroke: Medal Mar: Div 1: R Waight (15) 63. Div 2: G Rapmund (26) 62. 

   MANLY: Men: Stableford: J Crawford (34) 43. Stroke: A: L Gough (4) 67. B: J Doran (14) 64. C: S Mckinlay (22) 68 cb. Women: J Williams (19) 70. 

   MARRICKVILLE: Men: Stableford: P Gregory (9) 40 cb. Scr: H Salmon 35. 2B Multi: M Ribarovski (9) D Henricks (14) 82 cb. Scr: D Jones J Gudmundsson 63. 

   MASSEY PARK: Women: Stroke: Div 1/Medal: T Unwin (17) 71. Div 2: C Nelson-Smith (33) 64. Div 1 Scr: M Oman 82. Div 2 Scr: D Jennings 93. 

   MOLLYMOOK: Men: Stroke: A: A Sharp (6) 69. B: A Gilkes (17) 68. C: B Perumal (24) 91. Stableford: A: E Brown (13) 36. B: J Hyslop (22) 37. Women: Stroke: R Hughes (12) 74. 

   MONA VALE: Men: Stroke: Medal: A: M Lee (14) 65. B: L Thomas (19) 63. C: D Tesoriero (32) 65. Scr: A Batty 69 cb. Stableford: D Koopman (14) 37. 2B: G Merriman (19) T Adams (20) 47. Stableford Yellow: J Chubb (26) 41. 2B: J Gilleland (29) F Vumbaca (28) 46. 

   MONASH: Men: Stroke: A: P Bryan (6) 69 cb. B: J Anstee (18) 70. C: J Abrahamsen (29) 69 cb. A Scr: N Barbieri (+4) 70. Stableford White: B Fine (35) 39. 

   MOORE PARK: Men: Stroke: A: B Choi (8) 67 cb. B: L Winderbaum (19) 66. C: S Wong (22) 63. Scr: A Scr: S Johnson 70. B Scr: K Brown 82. C Scr: N Gibson 84. Women: A: L Quilliam (0) 72 cb. B: D Nolan (25) 72. 

   MOSS VALE: Men: Stroke: Medal Mar: A: G Kozis (10) 65. B: G Stedman (16) 65. C: P Sheehan (36) 67. Women: R John (18) 68. 

   MT BROUGHTON: Men: Stroke: Foursome C'ship: G Windeyer D Hussey 80. 

   MUIRFIELD: Medley: Stroke: Medal Mar: A: D Porter (11) 65. A Scr: J Leggo 70 cb. B: M Tulich (14) 66. B Scr: L Warton 82 cb. C: B Graham (21) 65 cb. C Scr: B Russ 88. 

   NELSON BAY: Men: Stableford: Div 1: M Abercrombie (9) 39. Div 2: R Totman (16) 41. Div 3: P Henry (35) 41. Stroke: Div 1: D Knight (14) 67. Div 2: P Buckley (17) 68. Div 3: M Ingle (28) 65. 

   NORTH RYDE: Men: Stroke: 2B: S McCloskey M Rushton bt C Crockart S Haire 1up. Medal: A Scr: H Thorpe 70. A: J Fennell (5) 63. B: J Kim (17) 68. C: T Woodley (24) 63. D: D Parsons (34) 66. 

   NORTHBRIDGE: Men: Stroke: Medal Mar: A: J Gravenor (10) 59. A Scr: B Spero 66. B: R Pirrello (19) 58. B Scr: R Pirrello 77. Stroke White: C: B Bolton (21) 57. C Scr: B Bolton 78. Stableford: T Twyman (32) 36 cb. Women: L Murphy (22) 34. 

   NSW: Women: Stroke: N Dress (17) 73. Men: Medal Mar: A: L Whalan (12) 68. B: M Dawson (19) 70. C: J Ryan (25) 68. Medal Jan: P Doust (16) 76. Medal Feb: B: P Clark (15) 74. Stroke Gold: J Kelly (29) 80. 

   OATLANDS: Men: Stableford: N Wareham (6) 39. T Steele (14) 40. N Johnston (19) 43. C Luu (33) 41. Scr: K Dignam 33 cb. Women: K L (17) 38. 

   PACIFIC DUNES: Men: Stroke: S Mahoney (29) 70. Women: M Boshier (23) 69. Men: Stableford: A: M Lewis (8) 36 cb. B: J Pocock (19) 37. C: S Mahoney (29) 39. Women: A: M Boshier (23) 39. B: B Forster (28) 38. 

   PALM BEACH: Men: Stroke: Medal Mar: A: S Gillespie (6) 66 cb. B: S Wannell (14) 62. C: L Rourke (19) 60. A Scr: J Begley 70. B Scr: J Whitehead 75. C Scr: R Lester 82 cb. Women: Medal: V Jones (30) 66. A Scr: G Pearce 103. 

   PENNANT HILLS: Men: Stableford White: K Lester (24) 40. Stroke: A: K Ferguson (9) 64. A Scr: M Fogarty 68. B: B Jones (13) 68. C: N Katari (19) 68. Hole in one: P Henry at 14th. 

   PENRITH: Men: Stroke: A: A Crocker (10) 66. B: G Annetta (17) 70. C: A Bourne (23) 61. A Scr: J Gadd 74. B Scr: G Plevey 84. C Scr: D Sadler 87. Bowl: B Murray (8) 68. Medal Feb: A: S Williams (11) 77. 

   PYMBLE: Men: Stableford: A: R Schoeffer (11) 39. B: B Southerton (18) 39. C: I Calvert (25) 40. Women: M Henry (18) 34. Mxd: 4B: Div 1: I Calvert (25) A Logue (8) 50. A Scr: P Waddington P Pratt 39. 

   RICHMOND: Medley: Stroke: Medal Mar: A: P Jackett (12) 64. M Ironside (12) 68 cb. B: R Benson (15) 63. M Cerone (14) 67. C: P Jones (20) 66. G Tunbridge (26) 67. A Scr: R Jones (1) 68. T McMillen (2) 71. B Scr: K Flanagan (14) 82. M Mcewen (13) 85 cb. C Scr: J Murphy (24) 88. B Franco (20) 89. 

   ROSEVILLE: Men: Stroke: Medal Mar: A: D Craik (6) 63. B: H Martin (18) 64 cb. C: B Kinsey (21) 62. Stroke Green: J Stack (27) 62. Women: Stableford: S McAllister (8) 28 cb. 

   ROSNAY: Men: Stroke: Medal Mar: A: D Wood (12) 63. A Scr: D Ball 72 cb. B: C Hoy (16) 64 cb. B Scr: S Sloan 74. C: A Naray (24) 63. C Scr: J Pagett 89. Women: Div 1: D Piukala (15) 73. Div 2: D Worthington (31) 66. 

   RUM CORPS: Men: Stroke: Medal: A: R Taylor (16) 58. B: J Callow (17) 67 cb. 

   RYDE-PARRAMATTA: Medley: Stroke: A: B Oakey (13) 65. A Scr: G Edwards 75. B: R Kim (17) 69. B Scr: L Cuenca 84. C: D Lloyd (22) 67. C Scr: H Barkson 91. D: A Singh (26) 66. D Scr: T Martin 97. Stableford: W Wilkinson (35) 38. 

   SEFTON: Men: Stroke: Medal: A: W Edworthy (6) 52 cb. B: D Kassis (15) 52. Medal of Medallists: W Edworthy (6) 52 cb. 

   SHELL COVE: Men: Stroke Medal Mar: Div 1 Scr: D Boyd 67. Div 1: T Glover (6) 68. Div 2: D Koller (8) 67. Div 3: R Sablowski (13) 63. Div 4: C Hore (20) 63. 

   SHELLY BEACH: Medley: Stableford: 2B Agg: D Rayna (16) K Black (23) 74 cb. Men: R Davey (12) S Reid (13) 78. A: R Davey (12) 39. B: S Reid (13) 39. C: D Parish (20) 38 cb. Women: Div 1: M Armstrong (19) 39. Div 2: J Hamilton (45) 41. 

   SHOALHAVEN HEADS: Medley: Stroke: Medal: A: L Herron (10) 67. B: T Ashby (15) 69. C: J Rosenburg (31) 70. A Scr: M Johnston 71. Div 1: G Pottenger (14) 70. 

   SPRINGWOOD: Men: Stroke: A: M Smith (2) 67. B: G Mclennan (19) 67 cb. C: E Ostergaard (24) 66. 

   ST MICHAELS: Men: Stroke: M Hammond (1) 70. Scr: A Powter 74. M Davis (PGA) 70. Stroke White: A: G Price (17) 67. B: J Davidson (28) 69. Stableford: R Zabow (10) 37 cb. Stableford White: T Spratt (13) 39. Gold: T McMinn (32) 36. Stroke Team: White: A Ibrahim (Eastlake 23) A Hassan (34) T Hassan (19) 53. Scr: J Clementson R Dunn P Bolster F Jones 67. 

   STONECUTTERS RIDGE: Men: Stableford Cup: Div 1: R Clapham (22) bt S Tuckwell (7) 4-3. A: M Taylor (0) 42. B: F Wernicke (16) 40. C: T Popper (23) 37 cb. Div 2: M Taylor (0) T Stalgis-Bilinski (29) 50. Div 3: S Towell (15) A Poulos (13) 45. Div 1 Scr: A Ison B Brasier 38. 

   STRATHFIELD: Medley: Stroke: Medal Mar: Y Im (16) 65. Div 1: N Cain (10) 68. Div 2: D McCabe (13) 69. Scr: P Chillari (4) 75. Veteran: Y Im 65. Medley: Stableford: K Nam (19) 40. 

   TALLWOODS: Men: Stroke: A: P Greenwood (10 Tuncurry) 74 cb. B: B Lieberman (17) 71. C: T Burns (24) 71. Women: Div 1: B Jones (20) 72. Div 2: C Hepburn (32) 73. 

   TERREY HILLS: Men: Stroke Medal Mar: Black: A: H Chong (8) G Giga (8) 72. B: R Rachmat (18) 70. Stroke: C: J Jin (25) 68. Stroke Black: A Scr: D Mcburney 75. 

   THE AUSTRALIAN: Men: Stableford: Trophy: J Barbour (15) 44. A: G Kipriotis (8) 37 cb. B: J Barbour (15) 44. C: A Ayles (20) 39. A Scr: I Bradley 34. 

   THE COAST: Women: Stroke: Foursome: D De Kievit S Britton (24) 71. Men: Stroke Medal Mar: White: B/Medal: G POYNTER (14) 62. C/Medal: W HOGAN (20) 66. A Scr: P Kelly (3) 70. B Scr: G Poynter (14) 76. C Scr: W Hogan (20) 86. 

   THE LAKES: Stroke: Medal: G Friede (7) 71 cb. D Mitchell (13) 68. W Benz (29) 68. Scr: T Coroneo 72. 

   THE RIDGE: Stroke Medal of Medallists: Black: M Liddell (20) 63. Medal Mar: A: C Willis (6) 68. B: M Liddell (20) 63. C: I Cumming (36) 68 cb. 

   TOUKLEY: Men: Stroke: A Scr: J Killen 75. A: J Killen (8) 67. B Scr: M McKinnon 85. B: G Nancarrow (16) 69. C Scr: P Warwick 85. C: G Johnstone (23) 63. Women: Stableford: G McKinnon (17) 34 cb. 

   TUNCURRY: Men: Par: A: K Ferris (12) 3 up. A Scr: K Farrar (9) 3 down. B: D Kleemann (22) 4 up. B Scr: G Strong (17) 7 down. Women: A Turner (29) 1 up. 

   TWIN CREEKS: Men: Stableford Plate: Black: A: C Johnston (2) 40. A Scr: J Tolomeo 36. B: B Meyers (15) 37 cb. B Scr: M Morgan 24. C: K Yi (20) 40. C Scr: E Yi 20 cb. Women: Green: D Borg (22) 37. 

   WAKEHURST: Women: Stroke: Medal Mar: M Ahern (16) 78. Men: A: M Nicholls (9) 69. A Scr: A Sutton (-2) 70. B: D Skelton (13) 65. B Scr: D Skelton (13) 78. C: A Hill (22) 72 cb. C Scr: G Gerner (20) 93. 

   WALLACIA: Men: Stroke: Medal Mar: A: C Wilmott (11) 65. B: J Cuff (17) P Deguara (18) S Duchnicz (16) P Turvey (20) B Hillhouse (16) 67 to playoff. C: G Svatos (26) 66. A Scr: C Blakeley 71. C Scr: T Malicki 91. Women: Stableford: C Hoppe (45) 36. 

   WARRINGAH: Mxd: Stableford: 9-hole: C Meaney (33) 18 cb. Men: Stroke: Medal Mar: A: N Allen (11) 69. B: C Moore (16) 68. C: P Heffernan (25) 69. D: D Benson (30) 65. Scr: S Martin (4) 77. Medal Feb: C: B Hancott (30) 72. Stableford: B Spencer (32) 32 cb. 

   WENTWORTH FALLS: Men: Stroke: C'ship: A: J Hall (7) 68. A Scr: M Hickey 70. B: J Cullen (17) 65. B Scr: L Cullen 80. C: N Griffiths (32) 71. C Scr: P McCowage 95. Women: Div 1: K Regan (21) 73. Div 1 Scr: E Waugh 87. Jnr: J Cullen (17) 65. C Ritchie (5) 76. 

   WOOLLAHRA: Men: Stroke: Medal Mar: A: A Laumberg (11) 63. B: M Georganas (18) 63. C: M Kucharewicz (25) 63. A Scr: A Laumberg (11) 74. 

   WOOLOOWARE: Men: Stroke Medal Mar:: A: J Forrester (12) 64. A Scr: J Kaplun 73. B: J Pappas (16) 64. B Scr: S Symeou 86. C: D Clarke (33) 66. C Scr: D Lohman 91. Stroke: Medal Feb: B: M Osmond 79. 

   WYONG: Men: Stroke: Medal: A: D Mauger (7) 69 cb. B: G Bates (15) 66. C: G Daw (19) 65 cb. A Scr: M Shaw 73. 

21 March 2019
AVALON: Women: Stableford: 9-hole: D Price (38) 17. more
NSW Golf