NSW Golf

Contact us via email to find our how to get your club included in these results.

NSW club golf results - Saturday

 

ANTILL PARK: Men: Stableford: A: T Willingham (9) 42. B: J Cleaton (13) 45. C: J MacFetters (19) 48. Medley: 2B: J MacFetters (19) J Wilkinson (8) 53. Scr: N Wood P Bradley 41. Women: A Kennedy (24) 35. 

   ASQUITH: Men: Stableford: 2B: A Caiger (10) P Wijenberg (9) 49 cb. A: A Kaida (8) 42. B: A Casey (16) 43. C: P Rogers (21) 41. Scr: W Wells 36. 

   AVONDALE: Men: Stableford: A: J Simes (12) 40. B: A Walker (14) 42. C: P Ward (25) 42 cb. A Scr: J Smoljko 39. 

   BALGOWLAH: Mxd: Stableford: A: R Humphreys (9) 40 cb. B: P Hobsbawn (18) 39. C: B Beale (29) 35. 

   BANKSTOWN: Medley: Stableford: A: R Willis (-1) 40 cb. B: J Finn (16) 41. C: L Murrell (20) 40. 2B: P Watson (12) E Haines (34) 48. Scr: R Willis M Bain 43. 

   BARDWELL VALLEY: Medley: Stableford: J Pehm (16) 38 cb. Scr: M Abrahams 69. 

   BARNWELL PARK: Women: Stableford: 4B: M Young (30) A Duggan (29) 45. Men: A: B Wriigley (11) 45. B: M Callanan (19) 42 cb. C: M Wilson (24) 38 cb. 3B Agg: D Richards J McGregor M Rose J Robertson 128. 

   BAYVIEW: Men: Stableford: A: M Laracy (9) 38. B: S Hiney (14) 43. C: T Watts (25) 40. Scr: O Poate 32. Medley: 2B: S Green (7) P Bowden (36) 49. Women: Div 1: C Clarke (4) 37. Div 2: S Kercher (38) 42. 

   BERMAGUI: Men: Stableford: A: A Hart (10) 40. B: R Simpson (18) 39. C: M Smith (28) 34. Women: V Schilling (35) 32. 

   BEVERLEY PARK: Women: Stroke: Medal Mar: P Wilson (16) 72. Men: A: G Scott (11) 65. A Scr: S Palonis 76. B: S Shah (18) 67. B Scr: M Torode 84. C: N Delfendahl (36) B Italia (26) 71 to playoff. C Scr: H Raju 94. Medal Jan: B: S Shah (16) D Ladhams (16) 67. Medal Feb: A: S Palonis (6) 70. A Scr: A Brown 73. C: C Batte (22) 73. 

   BEXLEY: Men: Stroke: Matchplay: N Hassapis bt S Andreacchio 5-4. Stableford: A: R Kelly (10) 40. B: K Milham (15) 44. C: M O'Neill (22) 44. Scr: K Halloran 32. 2B Multi: M Lynch (5) D Joy (21) 106. Women: K Ganderton (21) 35. 

   BLACKHEATH: Women: Stroke: R Starkey (45) 70. Scr: M Booth 86. Men: M VanVeen (34) 61. Scr: J VanVeen (4) 71. Stableford: J Wilson (25) 41. 

   BONDI: Men: Stableford: R Anderson (17) 41. 2B: R Anderson (17) J Sullivan (19) 50. 

   BONNIE DOON: Men: Stableford: A Scr: G Bell 38. A: N O'Kelly (7) 40 cb. B: M Sokol (14) 40. C: M Lissing (21) 41. D: P Heaney (34) 44. 

   BONVILLE: Men: Stroke: Medal Mar: A: J Willman (5) 71 cb. B: A Maio (10) 72. C: I Cox (18) 73. A Scr: P Owen 74. Women: Stableford: P Rooney (20) 34. 

   BOTANY: Men: Stableford: E Zibert (15) 43. 4B: R Anand (16) A Fernades (15) 47. Hole in one: P Kearney at 15th. 

   BOWRAL: Women: Stroke: L Solness (24) 67. Men: G Blanchard (29) 65. 

   BREAKERS: Medley: Stroke: American Foursome: D Smith R Smith 64.75. 

   BRIGHTON LAKES: Medley: Stableford: A: S Manley (12) 43. B: S Mason (16) 43. C: P Fay (21) 44. 2B: M Rogers (21) P Fay (21) 52. 

   CABRAMATTA: Men: Stableford: 2B Agg: Div 1: R Buettner (1) C Rumble (6) 40. Div 2: O Woodley (1) G Bunce (27) 77. Div 1 Scr: S Sullivan W Kourieh 57. A: O Woodley (1) 40. B: R Gray (11) 36 cb. C: L Ryan (16) 37. D: G Bunce (27) 37. Jnr: Stroke: Matchplay: Z Marsh bt Z Darnell. 

   CAMDEN: Men: Stroke: Matchplay: A: D Cummins bt G Matheson 6-5. B: P White bt J Shaw 4-2. C: A Chaperlin bt G Brown 4-3. Women: Stableford: A: P Scutts (16) 34. B: A Brady (19) 33. C: J Turner (26) 38. Split Six: C Versluis (38) J Turner (26) 67. Men: B Allport (9) R Sattler (15) 78. A: G Miles (12) 38 cb. A Scr: M Bell 33 cb. B: J Gammage (19) 41. B Scr: R Sattler 25. C: J Schweizer (23) 39. C Scr: T Lillis 20. 

   CAMMERAY: Men: Stableford: B Wong (21) 44 cb. 2B Agg: B Wong (21) J Kotze (9) 81. Women: M Perkins (29) 31 cb. 

   CAMPBELLTOWN: Men: Par: Qlfrs Diamond Putter: A: H Newell (12) 7 up. B: S Mitchell (16) 6 up cb. C: P Scott (29) 5 up. A Scr: P Higgins 1 up. B Scr: D Kazmar 9 down cb. C Scr: D Barnett 9 down. 

   CASTLE HILL: Men: Stableford: 2B: G Witzgall (28) M Boon (15) 52. A: J Dakin (7) 40. B: K Lewwandowski (14) 40. C: G Witzgall (28) 43. 2B: T Poole (18) A Shaw (23) 50. A: A Simonsen (9) 43. B: C Wright (11) 43. C: A Shaw (18) 45. 

   CASTLECOVE: Men: Stableford: N Tonumaipea (10) 46 cb. A Scr: N Tonumaipea 36 cb. Women: Stroke: A Harris (11) 64. 

   CHATSWOOD: Mxd: Stableford: A: P Carroll (9) 42. B: J Cooper (13) 39. C: D Ooi (23) 43. 2B: S Noble W Greenwood 50. 

   CONCORD: Men: Stableford: A: D Taylor (8) 44. B: D Beckett (15) 41. C: P Rigney (25) 44. 2B: P Jury (27) P Rigney (25) 50. Scr: W Lee G Wilson 46. Hole in one: S Webb at 14th. 

   CROMER: Medley: Stableford: A: B Edwards (12) 40. B: A Brimmer (19) 43. C: I McIlrath (28) 44. A Scr: J Ponder 35. 4B: R Grady (21) M Felan (21) 51. 

   CRONULLA: Men: Stableford: 4B: A: P Watson (19) S Smith (11) 48. A Scr: S Brown P Supple 40. Hole in one: M Geraghty at 15th. 

   CUMBERLAND: Men: Stableford: 2B: R Wood I Sampson 51. Scr: M Andrew J Madeleine 41. Div 1: S Sun (13) 41 cb. Div 2: S Sammak (18) 45. Div 3: T Lee (20) 40. Scr: J Madeleine 36. 

   DUNHEVED: Men: Stroke: A: M Moses (8) 70 cb. A Scr: C Williams 73. B: L Kenny (14) 68. C: J Gunn (21) 67. D: G Scott (23) 68. 

   EASTLAKE: Medley: Stroke: A: A Hajje (12) 69. A Scr: S Robertson 71. B: P Friary (19) 66. B Scr: C Fong 82. C: G Faint (22) 66. C Scr: I Collings 91. Stableford Black: D Strang (13) 43. 

   EDEN: Men: Stableford: A: G Kelly (14) 42. B: J Chenhall (20) 41. Women: J English (22) 36 cb. 

   ELANORA: Men: Stableford: A Scr: J Cockerill 75. A: B Johnston (7) 35. B: M Butchatsky (19) 37. C: A Hardge (35) 41. 

   EVERGLADES: Men: Stableford: A: G Ambrose (12) 42. B: S Winstanley (14) 42. C: P Bish (21) 43. D: M Dowling (25) 38 cb. Medley: 2B Agg: S Wintstanley (14) P Eding (14) 82. 

   GEORGES RIVER: Stableford: 4B Agg: Div 1: B Grant (16) P Wallis (9) 86. A: P Wallis (9) 43. B: N Henderson (13) 44 cb. C: J Watson (27) 44. Women: J Chuck (31) 38. 

   GIBRALTAR: Medley: Stableford: W Godbolt (16) 40. 2B Agg: A Hayes (36) A Hayes (12) 82. 

   GLENMORE: Stroke: Ambrose: Div 1: A Robb D Robb B Michelmore M Mayers (4.5) 54.5. Div 1 Scr: P Kelly T Tamruksa O Samson D Garcia 64. 

   GORDON: Men: Stableford: A: S Lisk (9) 36. B: C Davies (19) 42. C: C Harding (21) 41. 2B Multi: C Harding I Menzies 87. 

   GOSFORD: Men: Stableford: A: G Wright (5) 41. B: J Rogers (15) 39. C: T Bayliss (22) 40. D: D Brack (27) 40 cb. 

   HARRINGTON WATERS: Men: Stableford: A: M Feltham (9) 42. B: P Hawley (24) 40. Scr: M Feltham 33. Women: C Hearn (20) 35. 

   HIGHLANDS: Medley: Stableford: Div 1: G Dorahy (19) 41. Div 2: I Thomson (24) 40 cb. 2B Agg: S Sartori (23) D O'Dwyer (13) 84. 

   HORIZONS: Medley: Stableford: P Dunn (16) 43. 

   HURSTVILLE: Men: Stableford: A: P Pericles (12) 41. B: D Moss (15) 45. C: E Chan (25) 43. Women: B Evans (19) 40. 

   JAMBEROO: Men: Stableford: A Thrower (26) 45. Women: M Cook (24) 41. 

   KAREELA: Men: Stroke: Scr: A: R Logan (8) 62. B: T Wood (19) 58. C: I Baianov (23) 59. 

   KILLARA: Men: Stableford: A: R Crittenden (6) 45. B: P Ferris (15) 42 cb. C: P Gengos (29) 43. 2B: M Wilkins (20) R De Mestre (13) 51 cb. Hole in one: T Kim. 

   KOGARAH: Men: Stableford: 2B: L McMartin (17) P Foley (17) 45. A: N Zhao (7) 40. A Scr: D Gallegher 37. B: L McMartin (17) 40. C: C Bennett (25) 40. 

   LAKESIDE: Women: Stroke: Foursome: Div 1: T Wood (6) P Lamberton (14) 74. Div 2: J McKeechine (20) R Francis (27) 74.5. 

   LANE COVE: Men: Stableford: M Starkey (24) 42. 2B Agg: M Starkey (24) G Kennedy (14) 77. 

   LEONAY: Stableford: 2B: M Mccormick M Mccormick 48. D: B Carballo 44. C: L Barnett 43. B: R Taylor 40. A: B Evans 39. 

   LEURA: Medley: Stableford: M Donoghue (14) 42. 2B: P Eastment (10) G Lohrey (16) 50. 

   LIVERPOOL: Men: Stableford: A: A Pettitt (6) 41. B: B Ellery (15) 42 cb. C: T Brescia (20) 43. 2B: T Clogher (22) D Clogher (14) 51 cb. Scr: B Davies T Murray 41. 

   LONG REEF: Par: A: S Fraunfelder (10) 5 up. B: A Cleary (14) 3 up cb. C: B Jones (21) 4 up. A Scr: M Saad 4 up. 

   LYNWOOD: Men: Stableford: Div 1 Scr: J Kim 39. Div 1: M Evans (9) 41. Div 2: B Tuttlebee (18) 38. Div 3: M Kemp (25) 42. Women: Div 1: C Coates (2) 35. Div 2: A O'Connor (29) 36. Medley: 2B Multi: M Evans (9) 83. R Crawford (21) 83. 

   MACARTHUR GRANGE: Mxd: Stableford: 2B: Div 1: A Arnold (8) K Johnson (23) 33. A: J Menz (4) 41. B: E Paton (16) 42. C: P Levi (24) 44 cb. 

   MACQUARIE LINKS: Medley: Stableford: 2B: B Zabat (12) L Bantug (18) 47 cb. A: B Zabat (12) 40. B: N Rahal (17) 41. C: R Barrington (34) 39. 

   MAGENTA SHORES: Medley: Stroke: Ambrose: S Thonlinson (12) B Henwood (7) 63.25. 

   MANLY: Medley: Stableford: 2B: W Dempsey (15) O Gohl (13) 49 cb. Men: A: O Gohl (13) 41. B: W Dempsey (15) 42. C: J Hudson (21) 41. A Scr: P Bardetta 39. Women: S Craigie (27) 33. 

   MARRICKVILLE: Men: Stableford: J Lavery (18) 41 cb. Scr: H Huynh 32. 2B: R Moffatt (12) B Grech (13) 47 cb. Scr: M Ribarovski D Henricks 35. 

   MASSEY PARK: Men: Stableford: A: J Brooks (8) 44. B: M Hunter (17) 44. C: R Royston (26) 44 cb. Scr: J Brooks 36. 2B Agg: J Brooks (8) M Campbell (22) 83. Women: Div 1: M Oman (10) 35. Div 2: D Jennings (25) 34. 2B Agg: M Oman (10) U Wood (9) 68. 

   MOLLYMOOK: Men: Stableford: A: B Hayson (12) 39. B: R Powell (17) 43. C: G Stone (20) 40. Women: R Hughes (11) 35. 

   MONA VALE: Men: Par: A: N Abbenbroek (14) 7 up. B: A Cameron (19) 5 up. C: D Holst (22) 5 up cb. Scr: J Corroto 1 up cb. 2B: T Blackie (20) J Mediati (22) 12 up cb. Par Yellow: B Evans (28) 5 up. 2B: B Jones (36) K Goodey (34) 11 up. 

   MONASH: Men: Stableford: A: S Mott (10) 42. B: A Mitchell (14) 42. C: H Brett (32) 40. 2B: G Breusch (17) B Cooper (9) 72. Stableford White: V Sacco (27) 42. Stableford: 2B Scr: D Cullam C Abbott 40. 

   MOORE PARK: Men: Stableford: A: S Graham (6) 43. B: H Boys (16) 39. C: B Gurski (21) 39 cb. Scr: D Mulhall 36 cb. Women: R Kimura (24) 33. 

   MORISSET: Men: Stroke: Medal Mar: A: B Farmer (5) 69. B: G Irwin (18) 68. C: S Beauchamp (27) 66. 

   MOSS VALE: Men: Par: A: S Winsor (7) 4 up. B: D Prince (18) 5 up. C: K Weekes (23) 3 up cb. Women: S Shallis (18) 2 up cb. 

   MT BROUGHTON: Men: Stroke: Medal Mar: C Jolly (10) 69. 

   MUIRFIELD: Medley: Stableford: A: R Goosen (10) 40 cb. B: M Isaac (19) 42. C: J Won (30) 41. 2B: J Won (30) H Won (13) 50. 

   NELSON BAY: Men: Stableford: Div 1: R Pearson (14) 40. Div 2: S Law (23) 41. Div 3: R Graystone (28) 44. Div 1: E Kidd (11) 41. Div 2: P Gee Kee (18) 42. Div 3: M Ingle (26) 43. 

   NEWCASTLE: Stroke: W Neilson (18) 71. A: A Bartlett (11) 72 cb. A Scr: A Bosworth 78. B: B Bosworth (17) 73 cb. B Scr: J Chicken 88. C: J Kelman (20) 74. C Scr: J Kelman 94. 

   NORTH RYDE: Men: Stableford: Irish Team: B Bates (9) K Leslie (12) A Head (19) J Dolan (36) 96. A: J McKie (8) 42. B: K Van Epen (14) 42. C: D Mead (23) 42. D: H Pharo (29) 43. 

   NORTHBRIDGE: Men: Stableford: A: P Peterson (12) 41. B: F Allan (16) 41. C: T Dixon (22) 43. A Scr: J Renshaw 36. Women: L Murphy (22) 37. 

   NOWRA: Medley: Stableford: A: B Taylor (8) 41. B: N Dinnie (16) 45. C: L Worboys (22) 45. 2B Multi: M Carney (11) N Dinnie (16) 103. 

   NSW: Men: Stableford: A Grzetic (2) 39 cb. Scr: A Grzetic 37. Stableford White: P Harris (21) 35. Gold: M Messis (32) 29. Women: Stableford: M McCarthy (20) 30. 

   OATLANDS: Men: Stroke: A: J Karam (8) 61. B: S Kusuma (17) 68 cb. C: B Westlake (19) 65. D: J Barclay (35) 62. Women: P Skelton (12) 74. Men: Scr: R Easterbrook (3) 71 cb. Medal: J Karam (8) 61. 

   PACIFIC DUNES: Men: Stableford: A: T Pascoe (9) 41. B: R Hogan (19) 43. C: R Simons (23) 38 cb. Women: A: D Lewis (17) 36. B: A Pardavi (27) 40. 

   PALM BEACH: Men: Stableford: M Connors (24) 41 cb. 2B Multi: M Upton (4) D Droogan (25) 72. Women: J Lester (35) 29. 

   PENNANT HILLS: Men: Stroke: A: M Davidson (1) 62. A Scr: A Richards 68. B: G Peterson (15) 63. C: J Wotton (21) 70 cb. Trophy: M Davisdon (1) 133 cb. Stableford: A Bass (10) 39. 

   PENRITH: Men: Stroke: Cup: J Gadd 68. Bowl: M Russo (24) 67. 

   RANDWICK: Stroke: Matchplay: A: S Todd bt M Williams 8-7. Reserve: A Stanley bt M Rankin 20th. B: J Clydesdale bt J Gellin 20th. C: P Mallan bt W Adey 3-2. Men: Stableford: A: F Squadrito (9) 43. B: D Hunter (14) 37. C: J Law (20) 37 cb. Scr: C Forward 34. 2B: N Hollis (11) F Squadrito (9) 46 cb. 

   ROSEVILLE: Men: Stableford: 2B: G Hughes S Harman 46. A: S Abernethy (3) 39 cb. C: P Parry (20) 39 cb. D: L Pincott (28) 35. 

   ROSNAY: Mxd: Stableford: 2B: A: D Piukala (15) A Piukala (7) 47. Div 1: D Piukala (15) 38. Men: A: J Pienmunne (19) J Pienmunne (10) 48 cb. A Scr: D Stevenson M Hoban 36. Div 1: C Faulkner (15) 41. Div 2: B Nuon (23) 43. 

   ROYAL SYDNEY: Men: Stableford Championship: White: A: D Conrick 38. B: T Vandeleur 43. Stroke Medal: C: T Griffin 65. Women: Stroke: S McLeland 70. Centenary: D Griffin 67. Stableford: 3B: J Nolan 45. S Eady 45. J Graham 45. 

   RUM CORPS: Men: Stableford: A: J Paz (10) 39 cb. B: J Burns (24) 39. 

   RYDE-PARRAMATTA: Medley: Stableford: 2B Agg: Div 1: E Conlon (15) G Sully (4) 75. Div 2: P Pannozzo (19) L Park (17) 78. A: M Kenny (10) 41. B: E Conlon (15) 44. C: P Pannozzo (19) 42. D: K Lee (28) 44. A Scr: M Farr 35. 

   SEFTON: Men: Stableford: A: M Khoury (9) 44. B: E Ramos (19) 43. Stroke: Matchplay: D Quain bt K Brake 2up. 

   SHELL COVE: Men: Stableford: Div 1 Scr: J Kast 40. Div 1: S Ready (4) 40. Div 2: P Bowden (9) 40. Div 3: A Hales (13) 43. Div 4: J Gough (31) 43. Women: N Ryan (27) 39. 

   SHELLY BEACH: Men: Stableford: 2B: S Brownlow (scr) M O'Shea (24) 51. A: R Smith (11) 40. B: R Stojkovski (15) 43. C: M O'Shea (24) 45. Women: Div 1: C Stolz (5) 40. Div 2: D Hopkins (28) 44. Medley: 2B: S Herden (4) D Herden (42) 50 cb. 

   SHOALHAVEN HEADS: Medley: Par: 2B: R French (17) K Dawson (21) 13 up. A: B Jacobson (6) 4 up. B: T Harris (16) 4 up. C: M Clinch (20) 4 up. A Scr: M Johnston 1 up. Div 1: C Grinlinton (19) 2 up. 

   ST MICHAELS: Men: Stableford: A: J Koppl (11) 41 cb. B: C Anderson (13) 39 cb. C: B Patton (32) 42. Scr: G O'Hearn 35. 2B: M Harmer (12) S Browne (9) 48 cb. Scr: G O'Hearn S Mair 38. Stableford Gold: T Russo (32) 36. 2B: B Patton (32) T Russo (32) 51. 

   STONECUTTERS RIDGE: Men: Stroke: Medal Mar: A: M Villa (8) 69 cb. B: M De Brito (13) 71 cb. C: G Wynne (21) 69. A Scr: T Ostler 72 cb. B Scr: J Bell 86. C Scr: G Tahimic 94. Medley: Stableford: White: Div 1: D Smith (22) 37. 

   STRATHFIELD: Medley: Stableford: Irish Team: M Williams W Martlew C Boyle K O'Hara 88. S McCullagh (31) 41. 

   TALLWOODS: Men: Stableford: A: P Chilton (14) 43. T Gillogly (13 Tuncurry) 37. B: A Smith (17) 38 cb. B White (16) 38. C: G Schumertl (21) 41. B Melick (32) 40. Women: Div 1: J Sibbons (23) 38. K Edwards (12) 36. Div 2: M Byrnes (25) 34. R Hellings (26) 32. 

   TERREY HILLS: Medley: Stableford: 4B: E Christensen (19) 45. T Crehan (28) 45. A: D Biviano (9) 39. B: B Fitzpatrick (13) 42. C: L Leong (20) 38. A Scr: M Fitzgerald 31. 

   THE AUSTRALIAN: Men: Stroke Silver Medal: White: A: D Goddard (11) 68. B: I Crow (18) 70. C: R Hutcherson (28) 70. A Scr: I Bradley 73. 

   THE COAST: Men: Stableford: A: A Ogane (1) 38. A Scr: A Ogane 37. B: C Perry (19) 43. B Scr: C Perry 27. Women: Stroke: Foursome: R Sparling M Hogan (30.5) 72.5. C'ship: S Africh B Bohdanowicz 184. 

   THE LAKES: Stroke: A Salerno (10) 67 cb. Team Agg: J Zieme (4) J Hopkins (14) D Murphy (14) C Mayhew (9) 217. 

   THE RIDGE: Stableford: A: P Hema (10) 44. B: L Skribins (13) 45. C: I Cumming (33) 45. 

   TOUKLEY: Men: Stableford: 4B: J Killen R Bean (22) 46. A: B Forsyth (6) 39. B: J Peady (16) 38. C: R Bean (22) 36 cb. Women: L Howell (16) 35. 

   TUNCURRY: Men: Stableford: A: P Corby (9) 39. A Scr: B Germon (0) 36. B: T Dreise (21) 36. B Scr: J O'neill (18) 30. 

   TWIN CREEKS: Men: Stableford 2B: Gold: N Kim C Park 49. A: A Lauder (0) 39. B: T Chillingworth (14) 40. C: N Kim (20) 43. Women: Green: K McDonald (25) 34. 

   WAKEHURST: Men: Stableford: A: D Tapper (4) 39. A Scr: A Sutton 35 cb. B: M Park (17) 41. B Scr: N Meaney 24 cb. C: L Bell (23) 43. C Scr: J Lee 21. Mxd: 2B: M Park (17) P Dunne (19) 49. Women: J Reddrop (22) 36. 

   WALLACIA: Men: Stableford: 2B Multi: P Rose (11) D Rose (11) 95. 2B Scr: J Batman C Blakeley 65. A: P Rose (11) 44. G Ward (20) 44. G Svatos (26) 40. 

   WARRINGAH: Men: Stableford: A: N Allen (10) 40. B: P Soiland (19) 41. C: S Femia (22) 45. D: M Genna (27) 40. Scr: A Campbell 34. S Martin 33. 2B: R Peard (16) B Huckle (33) 49. Mxd: 9-hole: J Eagleton (26) 20. 

   WENTWORTH FALLS: Men: Stroke: C'ship: A: A Pabian (9) 67 cb. A Scr: M Hickey 71. B: J Roberts (19) 68 cb. B Scr: L Cullen 84. C: O Cullen (29) 69. C Scr: R Scott 92. Women: Div 1: S Cameron (31) 72. Div 1 Scr: E Waugh 90. 

   WINDSOR: Men: Stroke: Medal Jan: A: D Levy (13) 75. Medal Feb: B: G Cobcroft (17) 69. C: S Brown (23) 78. Medal Mar: A: S Hall (8) 68. B: J Bailey (22) 67. C: S Hile (23) 65. A: G Barton (10) 69. A Scr: S Hall 76. B: J Bailey (22) 67. B Scr: G Cobcroft 86 cb. C: N Browne (34) 70. C Scr: S Hile 88. 

   WOOLLAHRA: Men: Stableford: Div 1: I Stewart (15) 41 cb. Div 2: T Hamilton (19) 40. Div 3: D Grant (26) 40. 2B: J Black (16) D Hourn (22) 47 cb. Women: L Bayliss (24) 37. 

   WOOLOOWARE: Men: Stroke: A: G Soames (6) 64. B: J Douglas (19) 68. C: J Donaghy (22) 65. Scr: P Duke 75. Cup: G Soames (6) 132. J Forrester (11) 133. 

   WYONG: Men: Stableford: 2B: S McLellan (19) B Baxter (6) 78. A: R Connell (5) 44. B: G Hong (18) 41. C: J Chauncy (29) 45. Scr: R Connell 39. 

21 March 2019
AVALON: Women: Stableford: 9-hole: D Price (38) 17. more
NSW Golf